Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Te ir daudz jautājumi, kurā brīdī NATO reaģēs, ja sāksies kādas provokācijas un cik raķetēm jānokrīt LV teritorijā. Saprotams,  ka ar Krieviju neviens karot negrib. Visi mēģinājumi Krieviju pārorientēt uz pašpatēriņu un mazināt atkarību no importu viennozīmigi cietīs fiasko, jo šī valsts nav vairs izolētā PSRS, kur visu pārtiku ražoja jeb mēģināja (atceramies talonus) ražot paši. Drīz arī sekos Krievijas uzņēmumu bankrotu lavīna sekojot tūrfirmu skuju takai. 

 

Šis ir īstais iemesls, kāpēc Krievija nespēj atzīt/labot kļūdas un ies līdz galam. Kamēr iedzīvotājs parastais nejutīs uz savas ādas problēmas, tikmēr, elektorāts būs uzticīgs. Putinam ir mērķis tikt ievēlētam (lasīt: pašieceltam) uz vēl nākamo termiņu un pēc tam jau var dzīvot kā parasti.  

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/521202-putina_reitings_krievija_pieaudzis_lidz_87

Link to comment
Share on other sites

Es, gadiem ilgi redzot NATO darbības, secinu, ka NATO ir nevis aizsardzības organizācija, bet kolektīvās atbildības organizācija, kurā visas dalībvalstis tiek iesaistītas līdzatdildībā par NATO saimnieka kariem. Kā lai apsūdz savu sabiedroto, ja jūties atkarīgs no tā un pat esi nosūtījis savus karavīrus misijā uz NATO saimnieka iekarotu valsti? Tikmēr pašu valsts drošība tāpat ir atkarīga no tiem 2% IKP, ko plāno atlicināt savai aizsardzībai. Cerība, ka NATO pasargās, iemidzina un pašu aizsardzības spējas, diemžēl, tā arī nav visai attīstītas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

uldiss

Kuras tad ir tās iekarotās valstis? Irāka, Afganistāna, kur joprojām notiek iekšējie nemieri?  Labāk izskaidro, kāds ir Piedņestras statuss un ko tur 20 gadus dara krievu armija, kur nenotiek nekāda karadarbība.  

 

Arī būtiski palielināt LV aizsardzības budžetu ir utopija, jo citām nozarēm vajag vairāk. 

Link to comment
Share on other sites

uldiss Kuras tad ir tās iekarotās valstis? Irāka, Afganistāna, kur joprojām notiek iekšējie nemieri?

 

Kāpēc jautā, ja zini atbildi? Pievienošu vēl NATO nobombardēto Lībiju (NATO priekš tam naudas pietika) un arī Sīriju, kurā NATO saimnieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.

 

 

Tad jau iznāk strupceļš. Budžetā vienmēr kautkas trūkst. Bet vai nav tā, ka politiskā griba nosaka valsts virzību?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai nu tu melo vai arī izplati nepārbaudītu informāciju. Līdz ar to nav vērts komentēt baumas.  Ukrainā arī kāds iesūtīja NATO iesūtītus ukraiņu nemierniekus, lai cīnītos pret teroristiem? Kā tur paliek ar to Piedņestru? 

 

Pievienošu vēl NATO nobombardēto Lībiju un arī Sīriju, kurā NATO saimieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai nu tu melo vai arī izplati nepārbaudītu informāciju. Līdz ar to nav vērts komentēt baumas. Ukrainā arī kāds iesūtīja NATO iesūtītus ukraiņu nemierniekus, lai cīnītos pret teroristiem? Kā tur paliek ar to Piedņestru? uldiss, 08 Aug 2014 - 11:01, teica:Pievienošu vēl NATO nobombardēto Lībiju un arī Sīriju, kurā NATO saimieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.

 

Es runāju par Latvijas aizsardzības iespējām, NATO un par Lībiju precedentu, bet Tu par Ukrainu. Ko Tu vari putroties un piedēvēt savas iedomas man? Skaties, atkal ar saviem murgiem pamodināji DL, kuram tik padod kādu ko apsaukāt, bez sajēgas par sarunu. 


 

 

ō!, no šejienes varētu konkrētāk - jo visu laiku likās, ka tur galvenokārt karo vietējie pret vietējiem

 

Likās .... Redz, Tavam Putinam arī liekas, ka Ukrainā ir tikai vietējo sadursmes. Tāpat arī Obamim visu laiku liekas, ka Sīrijā ir tikai vietējo sadurusmes, nevis Obamja sabiedroto - arābu monarhiju iesūtītie bruņotie nemiernieki, kurus viņš pats politiski atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
uldiss

Vienkārši vajag beigt baumas, tenkas un citus safabricējumus saukt par faktiem. Es vismaz neesmu dzirdējis, ka NATO sastāvā ir irākieši, sīrieši, ukraiņi, kas iesūtīti pašā savā valstī, lai cīnītos par civilizētu valsts iekārtu bez teroristiem.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

uldiss Vienkārši vajag beigt baumas, tenkas un citus safabricējumus saukt par faktiem. Es vismaz neesmu dzirdējis, ka NATO sastāvā ir irākieši, sīrieši, ukraiņi, kas iesūtīti pašā savā valstī, lai cīnītos par civilizētu valsts iekārtu bez teroristiem.

 

Es tādu murgus lasu no Tava teksta. Piekrītu, neizplati vairs šādas baumas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šie ir tavi murgi un to tu pats teici. Jau aizmirsi? Jautāju vēlreiz, ko dara krievu armija Piedņestrā 20 gadus, ja reiz esi tāds specs nemiernieku piederībā?

 

NATO saimnieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.
Link to comment
Share on other sites

Šie ir tavi murgi un to tu pats teici. Jau aizmirsi? uldiss, 08 Aug 2014 - 11:01, teica:NATO saimnieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.

 

Es teicu, ka bruņoti nemiernieki ir iesūtīti Sīrijā un ka tie ir NATO saimnieka sabiedroto - arābu monarhiju bruņotie nemiernieki. Neesmu teicis, ka arābu monarhijas būtu NATO dalībvalstis. Tāpat es neesmu teicis, ka bruņotie nemierneiki cīnītos par civilizētu valsts iekārtu un pret teroristiem. Tieši otrādi, ja Tu kaut cik esi lasījis lielos Latvijas medijus, tad tur bieži raksta, ka nemiernieki Sīrijā cīnās pret valdību un kādus terora darbus tie atkal nodarījuši. 

Tas, ko Tu saliec savā prātā jau ir Tavas vairācijas, par kurām Tu pats esi atbildīgs.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bet kāpēc tu sākumā apgalvo, ka tos iesūtīja ASV (tā saucamais NATO saimnieks), bet tad apmet kažoku otrādi un tomēr to dara citas arābu valstis? Nesaskati pretrunas? Nu jā, krievu politikas faniem nepatīk runāt par neērtiem jautājumiem, kas skar Čečeniju, Piedņestru un citus "sāpīgus" jautājumus. 

 

Es teicu, ka bruņoti nemiernieki ir iesūtīti Sīrijā un ka tie ir NATO saimnieka sabiedroto - arābu monarhiju bruņotie nemiernieki.
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Es runāju par Latvijas aizsardzības iespējām, NATO un par Lībiju precedentu, bet Tu par Ukrainu.

Var malt par Lībiju/Sīrīju/etc ilgi un dikti , bet skaidrs ir viens - tas , kas notiek Ukrainā var/varēja notikt pie mums , to tak katrs sakarīgi domājošs indivīds jūt ar savu pakaļas caurumu . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet kāpēc tu sākumā apgalvo, ka tos iesūtīja ASV (tā saucamais NATO saimnieks), bet tad apmet kažoku otrādi un tomēr to dara citas arābu valstis? Nesaskati pretrunas?

 

Saskatu no Tavas puses bezjēdzīgu piekasīšanos un domas sagrozīšanu. Ja ASV sabiedrotie to dara ASV uzdevumā, tad tas ir ASV nodoms.

 

 

 

Nu jā, krievu politikas faniem nepatīk runāt par neērtiem jautājumiem, kas skar Čečeniju, Piedņestru un citus "sāpīgus" jautājumus.

 

Varbūt varētu tam piekrist, bet man nav nācies runāt ar krievu politikas faniem.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

man nav nācies runāt ar krievu politikas faniem.

kādas politikas fans esi? laikam fano par savu ''gudrību''....,un štuko, kā Mežaveci pakacināt...  

Link to comment
Share on other sites

 

 

uldiss, 08 Aug 2014 - 11:24, teica:Es runāju par Latvijas aizsardzības iespējām, NATO un par Lībiju precedentu, bet Tu par Ukrainu. Var malt par Lībiju/Sīrīju/etc ilgi un dikti , bet skaidrs ir viens - tas , kas notiek Ukrainā var/varēja notikt pie mums , to tak katrs sakarīgi domājošs indivīds jūt ar savu pakaļas caurumu .

 

Pie mums jau šis tas ir noticis kā Ukrainā - visas valdības klanās ASV, starptautiskie līgumi noslēgti tie paši, bet kā neuzbrūk, tā neuzbrūk neviens. Ar visu NATO mums lielajos medijos ik dienas pauž bažas, ka ja kāds uzbruktu, tad NATO rīkotos kūtri un nieinteresēti. Toties, kāds entuziasms NATO bija Lībiju bombardēt. Ne vairs bažas par NATO budžetu, ne demokrātiju, ne cilvēktiesībām. Pusgadu bombardēja, kamēr no Lībijas posta bedre vien palikusi. Tikai naftas eksports turpina labi darboties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu jau sagrozi domu. Sākumā saki, ka nemierniekus sūta ASV, pēc tam jau tos iesūta ASV sabiedrotie, bet tagad saki, ka sabiedrotiem ASV liek iesūtīt savus spēkus. Ko tu vēl izdomāsi, lai attaisnotu savus izteikumus?   Protams, visai konspirācijas ķēdītei kaut kā jālīmējas kopā. Labāk pastāsti, kas tev deva uzdevumu sludināt anti-ASV viedokli, ja reiz visiem ir saimnieki un izpilda trešo pušu vajadzības? 

 

 

Saskatu no Tavas puses bezjēdzīgu piekasīšanos un domas sagrozīšanu. Ja ASV sabiedrotie to dara ASV uzdevumā, tad tas ir ASV nodoms.

 

 

Ja reiz runājam par  lietām, lai noskaidrotu taisnību, tad tā nevar būt tendencioza, ka Krievija ir peramais zēns, bet ASV agresors, kā mums te krievu rupors cenšas pasniegt pēdējos 70 gadus. 

Link to comment
Share on other sites

uldiss, 08 Aug 2014 - 12:46, teica:man nav nācies runāt ar krievu politikas faniem. kādas politikas fans esi? laikam fano par savu ''gudrību''....,un štuko, kā Mežaveci pakacināt...

 

Nezinu, vai ir tāda politika, bet es būtu par Latvijas neatkarību.

Vispār, Mežavecis ir viens no tiem, kas man nemitīgi piekasās, sagroza un izrauj frāzes no konteksta. Turklāt, kad es viņam visu pa plauktiņiem salieku, viņš nākošajā reizē pie tiem pašiem jautājumiem atkal nodarbojas ar to pašu sagrozīšanu. Kurš kuru kacina un kamdēļ?

 

 

Sākumā saki, ka nemierniekus sūta ASV, pēc tam jau tos iesūta ASV sabiedrotie, bet tagad saki, ka sabiedrotiem ASV liek iesūtīt savus spēkus.

 

Cilvēk, izbeidz murgot. Ja nespēj nemurgot, tad vismaz dari to savā vārdā, nevis piedēvē man vai kādam citam.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

uldiss

Nu tak izlasi savus teikumus. Savu sakāmo vari izlasīt? Nesaskati pretrunas? Es nezinu kādas apreibinošas vielas ir jālieto, lai šādi varētu putroties savos izteikumos, turklāt vairākkārt. Tam ir tikai viens izskaidrojums - tu pilnīgi neko nejēdz no ārpolitikas un minētos notikumos esi kompetents tenku līmenī. 

 

 

NATO saimnieka iesūtītie nemiernieki plosās kopš 2011.gada.

 

bruņoti nemiernieki ir iesūtīti Sīrijā un ka tie ir NATO saimnieka sabiedroto - arābu monarhiju bruņotie nemiernieki.

 

Ja ASV sabiedrotie to dara ASV uzdevumā, tad tas ir ASV nodoms.
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Ar visu NATO mums lielajos medijos ik dienas pauž bažas, ka ja kāds uzbruktu, tad NATO rīkotos kūtri un nieinteresēti.

Šā vai tā - labi , ka esam NATO un labi , ka ir 5. pants , labi , ka Krievija neprovē nočekot ( pagaidām ?? ) , cik stiprs tas pants ir .

 

P.S. Es te vēl tā padomāju , ja nebūtu atdevuši Abreni , tad laikam nebūtu ne robežlīguma , ne ES , ne NATO un potenciālas iespējas lielai jautrībai .

Link to comment
Share on other sites

(labots) · Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
tu pilnīgi neko nejēdz no ārpolitikas un minētos notikumos esi kompetents tenku līmenī.

 

Mežaveci, Tev izdevies noformulēt skarbu pašraksturojumu, bet ne par to ir šis forums. Galvenais, nekasies.

Labots - uldiss
Link to comment
Mezavecis
· Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa

uldiss

Apskatījies tos manis izvilktos 3 citātus? Tad kuri ir tie, kas sūta nemierniekus un kādā uzdevumā? Ļoti vēlams pamatot faktiem nevis baumām, ka kāds kādam teicis kaut ko iesūtīt. 

Link to comment
Леший
· Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa

Palasīju uldiss tekstus, un asociācijas ir šādas:

 

%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D0

  • Patīk 1
Link to comment
Mezavecis
· Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa

Projekcija darbojas tikai ar pārliecinošiem argumentiem. Citādi tas ir bērnu apsaukāšanās līmenis.

 

 

Tev izdevies noformulēt skarbs pašraksturojumu
 
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa

 

 

uldiss Apskatījies tos manis izvilktos 3 citātus? Tad kuri ir tie, kas sūta nemierniekus un kādā uzdevumā? Ļoti vēlams pamatot faktiem nevis baumām, ka kāds kādam teicis kaut ko iesūtīt.

 

Es redzu, ka forumā tas nav iespējams, jo Tev gribas sagrozī manis teiktā jēgu un pat divus vienādas nozīmes teikumus Tu centies rādīt kā pretējus. Ja Tev interesē tēma, varam satikties un normāli pārrunāt, ierakt internetā un izlikt savus argumentus uz kādiem nu kurš savu skatījumu balsta. Kāds alus arī neskādētu pie reizes.:) Bet, tāda bakstīšanās trīs priedēs, kā notiek šeit, ne uz ko jēdzīgu neved. Citi no malas redz to, ka teksti birst, bet diskusija stāv uz vietas un kļūst nervozi. Man tādu bakstīšanos nevajag.

Link to comment
Mielestapa

Pieļauju, ka Krievijas atbildes pasākumi sankcijām aprobežosies ar ekonomikas sabotāžu, bet nebūs militāri. Situācija ir būtiski atšķirīga no Otrā Pasaules kara sākumiem, kad Tālajos Austrumos bija vāja Ķīna, kas nebija PSRS pretiniece, un kuru plosīja gan Japāna, gan PSRS (Mandžūrijas kampaņa). Pašlaik austrumos ir stipra Ķīna, kas izliekas, ka atbalsta Krieviju, bet patiesībā to vien gaida, kad Krievija saies ragos ar NATO, lai nostiprinātu savu ietekmi.Ir liels risks kā Ādolfam iekļūt divās frontēs. Mans tēvs, kurš dienēja pie Ķīnas robežas, stāsta par to, ka militāri konflikti ar Ķīnas militāristiem bijuši un esot regulāri arī tagad, tikai par to neviens pārāk neizsakoties.

Kas attiecas uz Ukrainu, par to gan Krievija ies līdz galam, jo zaudēt Ukrainu nozīmē zaudēt daļu Krievijas ideoloģiskā pamata - Krievijas vēsture vienmēr sākusies ar Kijevas krievzemi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
· Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
uldiss

Lieliski, kad beidzas argumenti, sākas demagoģija un taisnošanās, ka kāds kādu apvaino. Derētu izaugt un nespēlēt spēlīti "viņš mani apsaukāja".  

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Augusts 8, 2014 - Herņa
uldiss Lieliski, kad beidzas argumenti, sākas demagoģija un taisnošanās, ka kāds kādu apvaino. Derētu izaugt un nespēlēt spēlīti "viņš mani apsaukāja".

 

Tad izaudz. Parunāties piedāvāju, bet skatos, ka Tev tēma neinteresē.

Piedāvājums paliek spēkā. Kas vēlas, var pievienoties. Ja atnāktu daudzi un vēl atstieptu kādus savus krāmus, iznāktu "boot tirdziņš 2". Tamdēļ, varētu pat tēmu mainiīt.

Labots - uldiss
Link to comment
Mezavecis
Mielestapa

Krievijas dienvidi ir pilni ar ķīniešiem, tagad arī ķīniešiem pārdos gāzi pa lēto. Viņiem nevajag militāras aktivitātes, lai panāktu savu, jo visas valstis ir jau tagad atkarīgas no Ķīnas tirgus. Kad pajuks impērija, tad novājinātā Krievija kļūs par Ķīnas provinci, jo esošie pastāvīgie iedzīvotāji būs jau ieņēmuši siltākas vietas legalizējot imigranta statusu. Ķīnai vajag resursus un brīvās platības, kas ir savukārt Krievijai.

 

Tas ir tikai laika jautājums.   

Link to comment
Share on other sites

Tak ar uldi ir bezjēdzīgi diskutēt.. viņš viens zina visu par visiem.. :D Un par patiesību uzskata visu medijos rakstīto, rādīto + piedomājot konspirācijas teorijas :D Protams.. ASV ir pasaules ļaunums Nr.1 :D hahaha Ak nabaga Sīrija.. ak nabaga Lībija.. ik uldis kaut kā aizmirsa piebilst, ka valdība bija tieši tā, kas Sīrijā iznīcināja tūkstošiem cilvēku noindējot.. t.sk. ļoti daudz bērnus.

 

Ukraina ir pavisam cits stāsts. Es labāk dzīvoju Latvijā, kas ir ES, NATO dalībvalsts kā Latvijā, kuru ir okupējusi Krievija. Jo visur, kur kāju ir spēris krievs.. paliek tikai postaža.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu lasījis diskusiju, bet, imho, jevropai un pārējām valstīm vajadzētu vienoties par akcīzes noteikšanu krievu izcelsmes dabas gāzei un beņai, ja vien tai tehniski ir iespējams. Rezultātā pasaule iegūtu lētākus energoresursus, kā arī krievija daudz mazāk pelnītu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā informācija no ziņu portāliem ir ļoti spekulatīva. Šobrīd ir tik daudz spekulatīvas informācijas, ka lasītājs vienkārši slīkst kaut kādā informācijas putrā - gribēdams nesapratīsi, kas ir kas. Tik skaidrs, ka kaut kāda šmuce katliņā vārās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jo lielāku troksni sataisa priekšplānā, jo vieglāk fonā, pa kluso, nokārtot patiesi svarīgas lietas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

aizmirsa piebilst, ka valdība bija tieši tā, kas Sīrijā iznīcināja tūkstošiem cilvēku noindējot.. t.sk. ļoti daudz bērnus.

 

Pierādi, jeb atsauc šos melus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

uldiss

Kāpēc tu domā, ka tie ir meli? Pastāsti, kur var nopirkt zarīnu vai to citādā veidā dabūt. Arī tā saucamo Ukrainas fašistu aizstāvju rīcībā ir tanki, ložmetēji, tikai neviens nesaka, kur tādus var nopirkt. Mistika, kura notiek tikai Krievijas sabiedroto vidū. Par velti nekas mūsdienās nav un kara arsenālu neviens nedala. Arī radioaktīvo poloniju taču var nopirkt, kā apgalvo krievi.  

 

Ir zināms, ka Irānas laboratorijās ir saražots pietiekami daudz ķīmisko ieroču, kurus Irāna atļāva iznīcināt. Asads nav ne reizi minējis, ka kāds būtu kaut ko nozadzis no stingri apsargātām laboratorijām.  

http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/siirija-ieradushies-kjiimisko-ierochu-izniicinashanas-komanda.a66658/

Link to comment
Share on other sites

 

 

uldiss Kāpēc tu domā, ka tie ir meli?

 

Tapēc, ka pierādījumu nav. Un tāpēc, ka apsūdzētājs ir ieinteresētā puse -  tas, kas organizē uzbrukšanu un kas ir šādi rīkojies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Labāk pastāsti, kas tev deva uzdevumu sludināt anti-ASV viedokli, ja reiz visiem ir saimnieki un izpilda trešo pušu vajadzības? 

 

 

Tam ir tikai viens izskaidrojums - tu pilnīgi neko nejēdz no ārpolitikas un minētos notikumos esi kompetents tenku līmenī. 

 

Man pirmais variants labāk patīk... 

Šā vai tā - labi , ka esam NATO un labi , ka ir 5. pants , labi , ka Krievija neprovē nočekot ( pagaidām ?? ) , cik stiprs tas pants ir

Un labi, ka Baltijā ir 3x150 ASV desantnieki, varbūt, tikai tāpēc arī krievija neprovē....

Link to comment
Share on other sites

Paust faktus vēl nenozīmē iestāties pret. Lai jau ASV dzīvo laimīgi. Ir tendeciozi piekarināt birku - "kāda uzdevumā", jo es domāju, ka šeit visi dalībnieki pauž tikai savu viedokli. Šeit ir diskusija par kara tēmu un ir derīgi apzināties, ar kādām metodēm rīko karus mūsu sabiedrotais. Daudziem gan ir vienalga, ja to dara sabiedrotais, jo tas jau tā ierasti. Citi pat cenšas notušēt un retranslēt klajus sabiedrotā melus.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Paust faktus vēl nenozīmē iestāties pret.

līdz šim tu nevienu faktu šeit neesi uzrādījis,

tavi fakti ir - ''viena tante teica'' 

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
  • alusbundza locked un unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...