Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nu nez gan vai tik vienkārši varēs.
Krievija tak izspļāva domu, par atslēgšanos no i-neta un sava čeburaška tīkla izveidošanu :D

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izklausās labi, varēs samest savus Androīdus un iOS smukā čupā un nokurināt. Searchi viedajos telefonos pat neies, kur nu visi citi servisi... Ārzemju filmas nebūs no kurienes lejupielādēt :D

 

 

 

Krievija tak izspļāva domu, par atslēgšanos no i-neta
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kādreiz arīdzam man ļoti nepatika Krievijas politika!

Bet tad gadījās padzīvot kādu laiku Ķīnā, un atgriežoties Latvijā sapratu, ka labāk ir blakus Krievija ar savu bardaku nekā Ķīna, kura ar mazo Latviju diezin vai ceremonētos.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

varēs krieviņi kļut par izejvielu piegādātājiem Ķīnai, par puscenu...

Vai tik viņi ar ķīniešu biedriem nenoslēdza apjomīgu gāzes piegādes līgumu uz vairākiem gadiem , tik cena trīsreiz mazāka , ko no Eiropas prasa . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādreiz arīdzam man ļoti nepatika Krievijas politika! Bet tad gadījās padzīvot kādu laiku Ķīnā, un atgriežoties Latvijā sapratu, ka labāk ir blakus Krievija ar savu bardaku nekā Ķīna, kura ar mazo Latviju diezin vai ceremonētos.

 

Kādreiz man arī ļoti nepatika sēdēt uz naglām! Tad es uzsēdos uz karstām oglēm un tagad katru dienu sēžu tikai uz naglām un priecājos!


Kādreiz man arī ļoti nepatika, ka deputāti zog! Tad es ieraudzīju, ka daži maitas zog un paldies pat nesaka, tāpēc tagad es aplaudēju tiem, kas zog, bet ar citiem vismaz dalās!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Redz Lembergam atšķirībā no Šķēles un Sļesarja daudzi aplaudē!


Viņi visi trīs nav baltiem diegiem šūti.

 

Tā, ka ja jāizvēlas, tad labāk Krieviju nekā Ķīnu kaimiņos!


.. bet ja tā pa nopietno, tad Latvijai kārtīgu armiju un labu kodolarsenālu un pie vafeles, kas kaimiņos dzīvo!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu tad stājies armijā. Atombumbas mums nekad mūžā nebūs, ja apsvērsim domu par to iegādi/iegūšanu, fiksi mūs izpisīs un demokrātiju v2 ieviesīs

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man fascinee, visi sheit politologi saradushies. Bet lai jau ir, vismaz vecaam tantinjaam buus par ko balsot rudenii. Tikai pieraksties katrs savu numuru un partiju, lai jau laiciigi varam saziimeet.

Ko ar sho veelejos teikt, gudri spriest nav labi malku cirst, bet gudri izrunāties podaa. Taapeec shajaa teemaa neredzu jeegu. Kad pienaaks ziema, tad parunaasim.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

tu ko piipee? kaa tu taisies kjiinu dabuut kaiminjos? idiots? fantasts? (driizaak pirmais)...

 

Baigi jau tu sacepies! Sarkasmu nesaprati!

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

Manā skatījumā vislielākie zaudētāji no LV ražotājiem - zivjaudzētavas/zvejnieki. 

Tu tak esi viens varen attapīgs zellis....  

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

HVZ, pazīstu dažus no ZPRA, NZRO un LZA, Tur ir liela nauda, īpašnieki pārsvarā latvieši ar biezām mašīnām un zelta ķēdēm kā zelta raktuvju īpašniekiem. Pārsvarā īd par visu slikto un fonā bīda daudzmiljonu ES EZF pasākumus :)

Bet tas jau defs, mums tēmā ir prebetņatsa...

Link to comment
Share on other sites

robcixx

Россия не позволит европейцам и американцам издеваться над своим народом.

Россия будет издеваться над своим народом сама!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Forši, būs lētāka paika

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Diez vai. Re kur diezgan precīzi aprakstīja, ko nozīmē pārtikas ierobežojumi praksē parastiem iedzīvotājiem. Pie jebkura deficīta cenas tikai kāpj. Izskatās, ka krievi pāries no svaigām zivīm uz konserviem, jo citu iespēju nebūs. 

 

Forši, būs lētāka paika

 

http://77landa.livejournal.com/59888.html

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

par Ru ta skaidrs, es biju domājis ka pie mums LV paliks lētāka

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaa tu taisies kjiinu dabuut kaiminjos?

Vai tad veco anekdoti "Uz "Ķīnas-Somijas robežas viss ir mierīgi" nezini?

Link to comment
Share on other sites

Vēl viena PSRS anakdote: Зачем ездила советская делегация в Финляндию? — перенять у финнов опыт, как отбиться от великого восточного соседа.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Da nu! Ukrainā pidorlenteņi asinīs noslīks un ilgs tas gadiem pat vissiktākajā gadījumā

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Somiem tās sankcijas pie dūšas neiet .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tā stadija kad iet vai neiet pie dūšas, patīk vai nepatīk ir garām, jau ir pārkāpts pār rubikonu būs cīņa līdz līķim


pārnestā a pilnīgi iespējams nemaz tik pārnestā nozīmē

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

naakamaa buus daugavpils republika.

Nedomāju, būs tas pats kas trešajam reiham ar Franciju... 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
drunk_lizard

Es gan šaubos, vai būs tāda Daugavpils republika, jo jāizpildās dažiem nosacījumiem:

1. Jābūt lielam īpatsvaram pretvalstiski noskaņotiem cilvēkiem. Te jau reiz Lindermanis gribēja kūdīt vietējos, bet nekas nesanāca. Visi zina, ka valodas referendums bija protests pret valodu nevis valsti. Tipiskais vatņiks ir 40-60 gadus vecs, kas dzīvoja PSRS ziedu laikos un vaino kapitālismu paradīzes sagrūšanā. Vecajiem vēl joprojām atmiņas no 2.p.k, bet jaunākiem sociālisma "burvība" nav izprotama. 

2. Valda nabadzība. Uz Latgales fona tas ir centrs, kas zināmā mērā dzīvo savu dzīvi, bet ļoti atkarīgs no ārējā pasaules. Turklāt visiem, kam nav slinkums ir devušies mazākā vai lielākā mērā uz kādu zemi piepelnīties. Diez vai varēs tagad Maskavā konkurēt ar ķīniešiem un kaukāziešiem. 

3. Zombēšana.  Ja ir viegli sazombēt par to, ko rāda Ukrainas sakarā, tad to nekādīgi nevar iestāstīt, ka pievienošanās Krievijai dos kādu labumu.  Tie kas ir tuvāk robežai, vairāk zina, ka Krievijā nav nekāda paradīze un nekas labāks nebūs.  Reāli Latvijas robeža ir tik tālu no galvas pilsētas un pierobeža ir liela nomale.

 4. Resursi. Daugavpilī reāli nekā nav - ne resursi, ne nafta, ne arī stratēģiska vieta, lai būtu vērts kaut ko organizēt.  Tad jau Venspils būtu stratēģiski izdevīgākā vietā. 

 

Galu galā LV ir ES sastāvā un tā vienkārši to nevarēs izdarīt. 

Link to comment
Share on other sites

D_L, sauc mani par neattapigu, bet kursh ir Kuldiigas mesluvabole? Uldiss?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nezinu kas tā man par fobiju, bet esmu ievērojis ka ļoti biezi nepiekrītu tieši Mežaveča viedoklim, arī šī ir tā reize - vatņiki un komudebili varbūt arī ir vidēji 40-60 g vecumā, taču pidorlenteņi hitlerputjungeri ir bariem jau no autiņiem - pat nezinu ko ar tādiem darīt - no dzimšanas fašisti


tie vecākie pa laikam ir gudrāki un savaldīgaki, nu ir mums ģimenes draugi PSRS pretizlūkošanas pulkveži utt. nodirš, nodirš ukraiņus, bet par kaputinu neviena laba vārda, tiekoties saka sveiki dārgie draugi unneļauj nevienam par Ukrainu runāt lai nebūtu nesaskaņu

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

drunk_lizard

Urlas jeb gopņiki vispār ir bezjēdzīga masa bez smadzenēm, kuri parādās tad, kad vajag kaut ko demolēt vai zagt. Viņi ātrāk savā starpā izkausies nekā izveidos kādu kustību Lindermaņa pavadā. Viņu zīmēšanās ar karodziņiem, georga lentēm ir tikai kārtējā pakazuha. 

 

Man ir daži čomi Daugavpilī un neviens nekādu Daugavpils republiku pat teorētiski neizskata šādu iespēju. Greizais skats uz Ukrainas lietām ir pašsaprotams, jo ko citu var dzirdēt no krievu kanāliem. 

 

Tad jau Narva ir izdevīgāks punkts par Daugavpili, jo pie Baķkas nav jābrauc caur Daugavpili. 

 

Krieviski runājošs cilvēks ne vienmēr nozīmē antivalstiski noskaņots. Kā jau teicu, jaunatne, vienalga kurā valodā runājoša, skatās lielā vairākumā tikai uz rietumu pusi. Tādus tipāžus kā Javeris, Caps un vēl daži ir tikai interneta dīvaiņi, kuri purkšķina savā miteklī gānot ļauno ASV. Ārpus interneta viņi ir nulles. 

 

Tak apskatieties, kāds kontingents ir to krievu savienības mītiņos - Plīnērs, Žnanoka un citi vieni un tie paši ķēmi. Pārējie tur atnāca līdz nesaprotot, ko tur dara. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Urlas jeb gopņiki vispār ir bezjēdzīga masa bez smadzenēm, kuri parādās tad, kad vajag kaut ko demolēt vai zagt

 

Būtu feini ja būtu "izkļučiteļno" tā, bet diemžēl nav gan. Var viņus protams ta saukt un tā domāt izturēties un es personīgi arī demonstratīvi tā daru kur vien ir iespēja, bet nu vajag tomēr prātā paturēt to ka šitos idiņus atbalsta daudz plašākas tautas masas tai skaita no vietējās nelatviešu elites, kuru rīcībā ir ieverojami resursi un pilnīgi reāla vara

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

jo pie Baķkas

Ē , mums arī bij savs Batjka , nu tagad gan jau ir stipri sagāzies . 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tadus batjkangarus vajag vienkārši izkaut visprastākajā nozīmē

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tak viņš pats sevi урол , ņemot vērā , ar ko kopā sagājās , nu i pat labāk .

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bonifacijs

Es runāju par spēju reāli kaut ko saorganizēt. Urlas un viņiem tamlīdzīgiem ir tikai masa, kura iet uz priekšu, ja kāds tos vada. Pārējā laikā tie slapstās pa tumšiem kaktiem, grauž sēmenes un aptīra pusaudžiem smēķus. Nu nav mums spējīgu organizatoru. Pašlaik ir tikai Krievu savienība, kuru prese pastiprināti visādos veidos čakarē, bet viņiem vairs neviens netic. Ir vēl tāds veidojums kā SC, kuri grib būt gan rietumos, gan austrumos, tāpēc ielien būdā un "toleranti" distancējas, tiklīdz kāds jautājums par Krievzemi.

 

 

drunk_lizard

 

Es runāju par tiem, kas var iziet uz ielām nevis pirž dīvānos. Tak reiz intervēja šos mītiņotājus, cits vispār tiešām nezina, kāpēc atnāca. Līdzskrējēji nav darītāji. 

 

Latgalē ir arī daudz latgaļu bez krieviem. Izskatās, ka pats tur neesi bijis pēdējos 10 gados. 

 

Tu protams, esi jau vecs un veciem patīk ticēt apokalipsei. Es tikai saku, ka šādas Daugavpils republikas nekad nebūs. Ja būs diversijas, tad tās būs atklātas. Tomēr Ostrovu vajadzētu paturēt redzeslokā, jo zinām, kas notiek, ja mērkaķim vai trakajam iedod automātu. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Es labāk neprovēšu , katrā ziņā - labi , ka viņš nav NA .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu nezinu, var jau būt, varbūt ka es vienkārši poar daudz līdz ausīm kaklam matu galiem esmu iekša tai nelatviešu ķīselī, bet nu man liekas ka pietiek katram izdalīt pa 100 eur un nobļauties "za vdv" kā  puse Latgales aizskries norādītaja virzienā i neiedomājoties kāpēc

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

klibo dulburi tas ka LV ir NATO valsts neapturēs nemazākajā mērā, vietējs dumpis - ni i kas? ieslēgs muļķīti tāpat kā Ukrainā

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kā mēs redzam, ka Krievija pinas savos melos veicot destruktīvas darbības, kas reāli grauj valsti, lai tikai saglabātu savu elektorātu pūderējot smadzenes.  Sūds ar ar šo visu. Mani biedē cita lieta, ka ar to pašu nelaimīgo  vecumu Putins kļūst aizvien radikālāks un tajā pašā laikā neprognozējams. Ja viņam aizies širmis pavisam ciet, viņš var pavēlēt jebkurā brīdī uzsākt karadarbību.  Tā teikt pārbaudīs, vai 5. Nato pants darbojas. Praktiski varētu tas izskatīties tā, ka notrieks kādu lidmašīnu pie Latvijas robežas vai patrenēsies uz Daugavpili "nejauši" izmēģinot kādas tālas darbības raķetes vai veco labo "Grad".   Un šādi var ilgi un dikti šaudīties kā tas notiek Gazā. 

 

kaa iisti tu iedomaajies atklaatu diversiju nato valstii?
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

notrieks kādu lidmašīnu pie Latvijas robežas
 

Trahņet starinoj ? Viss var būt .

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tā teikt pārbaudīs, vai 5. Nato pants darbojas.

 

Par šo jau nebūtu nekāds brīnums. Sūdīgāk būs tad ja atklāsies ka NATO 5.pants tā īsti nedarbojas, jo ar muti jau visi Rīgā, Jelgavā bet ar darbiem - aizkrāsnē.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pants ta darbosies šaubu nav!!! sūdīgi ir ar tā darbības sākuma brīža identificēšanu - vot bomzis uzrauj gaisa Daugavpils tirgu reize ar domi un pasludina ka neieredz Rīgas fašistus - tas ir vai nav sākuma brīdis, jebšu jasagaida 56 tanku fotografijas Rīgā un tad tuvako 24 stundu laika jārada atzinums

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
  • alusbundza locked un unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...