`
alusbundza

Krievijas atbildes gājiens....

5 457 posts in this topic

Tuubijs

B926F029-1263-4072-B513-01C6797B2604.png

• Patīk 1

drunk_lizard
pirms 7 stundām , kava teica:

Izskatās, ka DP tomēr kautko dara arī.

aha. atceros gan... pie manis DP ieradaas kad es zjiidu nosaucu par zjiidu.

peec tam veel liberasts @ieleja draudeeja ar sankcijaam, hhhh

Zin...

Dīvaini viņi tad izlasa gadījumus... Pie "infoaģentūras" lapas uzturētājiem laikam neviens vēl nav ieradies, kaut gan tur info ir vēl trakaka nekā Gapoņenko izteikumi

jema

Ja tu sāc tekstu, es šonakt nosapņoju - vispār neviens neko tev nevar izdarīt, uz psiheni vairs neved :biggrin:

Racer
pirms 22 stundām , Racer teica:

IMHO, tur ir baigi vienkārši - liek mierā, jo saprot ka tā ir provokācija, lai pēc tam varētu kliegt, ka tiek ierobežota vārda brīvība. Izvērtējot kaitējumu, DP šķiet, ka nereaģēšana ir mazāks ļaunums, bet nu vispār tas ir nožēlojami. :( 

Rekur Otto ko līdzīgu manis teiktajam pauž...

CAP

tās vēl nav beigas.. tik sākums :D

e = d

Otto lai Pudždemonu sargā. LKS reitinga kāpums ir tas, ko vajag saskaņas pozīciju vājināšanai. Pat ja tā klaunu varza dabūs savus 5+ procentus, tas atņems daudz balsu urlakoviem.

• Atbalstu 1

Racer

Da pofig ko viņš sargā, es par to, ka gaponis reāli izdomāja shēmu kā par mocekli kļūt un DP tam īsti gatavi nav. 

laikamTak
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

DP tam īsti gatavi nav

Kad tad beidzot pienāks tas brīdis, kad DP tam būs gatava?  Jeb joprojām un bezgalīgi pareizāk būtu kaut kādu krievu smirdekļu murgainos izteikumus uztvert ar pietāti un toleranci?

abi

man tā vien šķiet ka gopņiku tupi apcietināt nav īsti pareizi, nemaz nevar izslēgt ka šams pats uz to apzināti uzprasījās. Būtu labi piespriest kaut kādu piespiedu darbu un publiski atvainoties, vai kaut ko tādā garā lai šo pa klaunu pataisītu.

• Kādas šausmas! 1

Daiļais
1 stundu atpakaļ, abi teica:

man tā vien šķiet ka gopņiku tupi apcietināt nav īsti pareizi, nemaz nevar izslēgt ka šams pats uz to apzināti uzprasījās. Būtu labi piespriest kaut kādu piespiedu darbu un publiski atvainoties, vai kaut ko tādā garā lai šo pa klaunu pataisītu.

Vējonis nesen teica, ka esam stipra valsts

abi

Šitais man vienmēr liek atcerēties anektdoti - kāpēc oficieri nekad nedrīkst skriet:

- miera laikā tas raisa izsmieklu,

- kara laikā izsauc paniku!

ieleja

īstenībā jau visiem tiem un šiem smīkņātājiem par mūsu valsti noderīgi būtu kādas samērā brīvprātīgas patriotisma veicināšanas nodarbības kūdras purvos

Racer
pirms 8 stundām , laikamTak teica:

Kad tad beidzot pienāks tas brīdis, kad DP tam būs gatava?  Jeb joprojām un bezgalīgi pareizāk būtu kaut kādu krievu smirdekļu murgainos izteikumus uztvert ar pietāti un toleranci?

Tu man jautā? :D HVZ kad būs, es tik konstatēju faktu, ka jamais ir eleganti apjājis DP, par ko man ir škrobe. Ā, ja nu gadījumā Tu domā, ka uzreiz visi kas šitā ņemās ir jāņem ciet, tad es teiktu, ka ir par vēlu un prevencija, stratēģija, po kā sauc, ir pakaļā, jo tas jau ir par vēlu - cīņa ar sekām. Ar rafinētiem neliešiem ir jācīnās, izmantojot rafinētas metodes.

boto

Sašķelt ušakoviešu elektorātu arī ir viena ellišķīgi rafinēta metode. :smile:

pirms 23 stundām , e = d teica:

Pat ja tā klaunu varza dabūs savus 5+ procentus, tas atņems daudz balsu urlakoviem.

• Patīk 1

drunk_lizard

elektoraata skjelsjanaa latviskajaam "partijaam" nav liidziigu nekur...