Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Nēnu ok, cietumā varbūt neliek, bet šur tur palikt bez pilsonības un tiesībām atrasties valstī gan it kā var.

Nu kur tad liek cietumā vai var palikt bez pilsonības? Un kam globāli interesē ko kurš slavina? Bet niljons ir miljons. Mūžibu jau Ptins nedzīvos :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

biomass979
2 hours ago, AndrisBB said:

Te (forumā) jau ne pa ko citu nerunā :D

Divas galvenās tēmas te ir Ukraina/krievi un apkures cenas, nekas cits vairs neeksistē.

Jau kopš kovids ķipa parādījās -šis forums palicis par smieklīgu zombij midzeni!Nedod dies,ja vēl tādi līdzās dzīvotu,man jau pietiek ar sevi ! 😁

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , biomass979 teica:

Jau kopš kovids ķipa parādījās -šis forums palicis par smieklīgu zombij midzeni!Nedod dies,ja vēl tādi līdzās dzīvotu,man jau pietiek ar sevi ! 😁

galvenais vatenis uzradās. tev ar Andžu uz randiņu vajadzētu aiziet, abiem vienāda domāšana!

Link to comment
Share on other sites

biomass979
7 minutes ago, AlCohol said:

galvenais vatenis uzradās. tev ar Andžu uz randiņu vajadzētu aiziet, abiem vienāda domāšana!

Nezin kā tu formlē vati,bet te pasekojot šiem trakiem faniem ,kā jūs vispār dzīvojiet...Dienu dienā,šitos murgu patstāvīgi malt-Man personīgi vienalga! Domājat ka pēc vēlēšanām kas  citādāks būs-kaut  trāpīs vēlamās partijas,nekas jums labāks nebūs!

Vēl nav sapratuši ka  mēs atrodamies Terārijā kurā vis notiek tā kā tam janotiek!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , biomass979 teica:

jums

Sanāk ka Tu nemaz nedzīvo Latvijā ja šādi saki?!?!

Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 minute ago, Zin... said:

Balsosi par kaku vai šleseru ?

Es balsošu par 5 sarakstu un man vienalga ko jūs domājat!

2 minutes ago, Regisss said:

Sanāk ka Tu nemaz nedzīvo Latvijā ja šādi saki?!?!

Diemžēl šeit ir vienalga kur  dzīvo,neviena Vlaldība nekad nav bijusi Tautas pusē!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , biomass979 teica:

Es balsošu par 5 sarakstu un man vienalga ko jūs domājat!

Skaidrs...  :D  :D  :D  Kad Juļka bija "Latvija vienā vietā", tad balsotu par to... skaidrs... :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Nav žēl balsi podā noskalot?

Viņš par savu mīļo Juļku un Švecovu... :D 

Link to comment
Share on other sites

Par jūliju.... Vismaz skaidrs kādēļ šis iederas krievijas tēmā 🤣🤣 vēl tev atlikt pateikt - lai tie slāvi paši tiek galā, Eiropai nav jāiejaucas.

Link to comment
Share on other sites

Bet lembis (tas, kurš uz Latviju nemaz neesot apbižojies, tikai uz NATO) ar ZZS esot otrajā vietā. Tā, kā mēs, letiņi, paši arī esam malači.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

biomass979
24 minutes ago, Stasss said:

Nav žēl balsi podā noskalot?

Da jeb par kuru balsojot būs podā noskalota!

9 minutes ago, Prime said:

Un LV vajag izstāties no ES un Nato

Domā tas Nato tevi glābs,būs tā ka šie norunājuši nevis kā jūs domājat!

Link to comment
Share on other sites

biomass979
9 minutes ago, ggg97 said:

Bet lembis

Iesakāt par šo balsot,kautgan pēdējā laikā sakarīgi runā! es saku man vienalga par ko balsot  -ir daži izņēmumi!

2 minutes ago, Jurkins said:

Tad jau vēl atliek eitanāzija.

Puscelļā jau esam!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , biomass979 teica:

Puscelļā jau esam!

žēl, ka neesi pusceļā uz fronti.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

Sanāk ka Tu nemaz nedzīvo Latvijā ja šādi saki?!?!

1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

mēs atrodamies Terārijā

Viņš tak skaidri pateica ka kaut ko lieto un ar saviem čomiem ir mistiskajā zemē Terārijā... ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tiiko pa LTV1 pat Rajevs pateica precīzi, krievu mobilizācijas bēgļiem Nē!

p.s. par Raeva partiju nebalsošu, jo neesmu krusā.

Link to comment
Share on other sites

Faktiski tas sanāk, ka viņš un piekritēji grib, lai šie mobilizācijas bēgļi nemūk no kara, bet iet un mēģina šaut nost ukraiņus?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

lai šie mobilizācijas bēgļi nemūk no kara, bet iet un mēģina šaut nost ukraiņus?

Lai viņi ieņem kremli un nosit huilo.

Kā man riebjas visi šitie «krieviem nav izvēles» utt. Kāda ukraiņiem izvēle? Vai nu cīnīties vai nu mirt. Kāpēc krieviem tāda opcija nevarētu būt? Cīnīties pret režīmu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , e = d teica:

Faktiski tas sanāk, ka viņš un piekritēji grib, lai šie mobilizācijas bēgļi nemūk no kara, bet iet un mēģina šaut nost ukraiņus?

Ukrainai tas neko nemaina, jo vajadzīgo skaitu tāpat savāks. Izvairīšanās no mobilizācijas vienmēr ir bijusi. Savulaik PSRS daudzi tāpēc stājās augstskolās. Tad, kad jauniesaucamā vecuma puišu skaits ap1980. gadu bija nepietiekams, sāka ņemt armijā arī augstskolu studentus. Pat no medicīnas augstskolām. Ap 1985. gadu atceros, ka vienu stdentu paņēma armijā, kurš iepriekš bija izbrāķēts sliktas redzes dēļ. Tad vēl bija karš Afganistānā. Atceros, ka viens puisis (augstskolas students) panikā kliedza, ka negribu... negribu nokļūt Afganitānā.

Link to comment
Share on other sites

Piederība konkrētai tautai jums nozīmē automātiski vainīgs? Vienreiz jau 20.gs. pēc šādas ideoloģijas nāca pasaules kārtotāji. 
Jasoda ir tie, kas veido režīmu, uztur un atbalsta to, nevis visi pēc kārtas . Kolektīvās atbildības uzlikšana jau ir spēlēšana pēc viņu noteikumiem. Tas ir tieši īstais punkts, ko huntai vajag, lai vēl vairāk uzkurinātu iekšējo histēriju režīma pārvaldītajā teritorijā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu, @e = d, laikam krievus neesi redzējis. Tur nekādu histēriju nevajag kurināt. Nebēg jau glubinka - viņiem ne naudas, ne iespēju. Bēg pilsētu planktons. Un vispār nav runas par piederību konkrētai tautai. Bet, piemēram, tā kā gruzīņi - melu detektors. Iziesi - ok. Bēglis. Ja krimnaš, tad pošol uz kobzona koncertu.

image.png.778e7a879901e8d3b7099fb1b2c61d7e.png

 

Starp citu arī variants. Cietumā ieliks, bet vismaz dzīvs.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis viņus gana daudz. Un par lielāko daļu nekādu ilūziju man nav.

Bet, tas nenozīmē ka var uzreiz pateikt - visi, kas mūk no mobilizācijas ir vainīgi un pāri robežai netiks. Pagaidām te tiek atbalstīts šāds naratīvs, kas spēlē Putlera huntai pareizā virzienā. 
P.S. Nav Gruzijai uz robežas melu detektoru, tas ir izdomāts stāstiņš.

Link to comment
Share on other sites

Mums ar savējiem krieviem pietiekoši daudz problēmu, kas auguši un izglītību ieguvusi Latvijā. Vēl vajag tos, kam no dzimšanas putina ideoloģija skalojusi smadzenes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Aigars teica:

Mums ar savējiem krieviem pietiekoši daudz problēmu, kas auguši un izglītību ieguvusi Latvijā. Vēl vajag tos, kam no dzimšanas putina ideoloģija skalojusi smadzenes.

Nedomāju, ka ir lielas atšķirības starp šīm grupām

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...