Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 11 minūtēm , base7 teica:

Latvijā dzīvojošiem krievijas pilsoņiem arī izsūtīs pavēstes

Nemaz nesmej, ruslande legalizēja ārvalstu pilsoņu pievienošanos otrajai trešās pasaules armijai, divsimto un trīssimto bataljoniem.

Link to comment
Share on other sites

🥲 Список болезней для отсрочки захотели сократить.

 

Член Совфеда Ковидити предложила убрать из него плоскостопие, сколиоз и другие подобные заболевания. По её мнению, России нужно увеличить резерв годных к службе молодых людей

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , e = d teica:

🥲 Список болезней для отсрочки захотели сократить.

 

Член Совфеда Ковидити предложила убрать из него плоскостопие, сколиоз и другие подобные заболевания. По её мнению, России нужно увеличить резерв годных к службе молодых людей

 

 

gaļiniekiem derēs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , raiviic teica:

Kaut nu prognozes piepildītos - vispār visai ticamas.

Tagad Arestovičus, Feiginus un Gordonu nevajag citēt. Viņi ir malači, bet pagaidīsim, jo Ukrainai būs ļoti grūti. :(

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā..kamēr gaļa nav savesta...jāuzbrūk...un protams..ka putlers gribēs atomu...

Pagaidam viss iet kā izlūki saka...uznruks rusņa...uzbruka...mobilizēs...mobilizēja....paliek tik atoms...

Ceru ka tā nebūs

Link to comment
Share on other sites

Vispār, priekšā ziema. Pirmos mobilizētos frontē vajag dabūt līdz lietavām un ziemas. Tie varētu būt šārudens dembeļi. Viņiem viss jau ir.

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Kaut nu prognozes piepildītos - vispār visai ticamas.

Lai no viņa mutes dieva ausī. Bet, te vēl visādi notikumi var atgadīties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Racer teica:

Jeņķi pateica, ka ja krievi izmantos jebkādus kodolieročus, momentāli tiks iznīcināta Melnās jūras flote. Atvēsina prātus mazliet...

Citātu lūdzu, twitter neskaitās

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Tagad Arestovičus, Feiginus un Gordonu nevajag citēt.

 

Ukraiņiem vēl aizvien nav ieroču, ar ko mainīt ūdensizspaidu Melnās jūras flotes kuģiem un zemūdenēm. krievi aizvien nesodīti var palaist raķetes no saviem ļetakiem - nu tur gan laikam neko, diemžēl. Jācīnās pret pašām raķetēm. Un tagad tiem, kas saka, ka krievu raķetes nelido - draugi, ukraiņi triec lejā krievu kalibrus un citus zvērus ar tādām pašām pga sistēmām, kādi ir krievam - bukiem un s300, pie tam ne ar tiem jaunākajiem modeļiem. Ukraiņiem aizvien nav haimarsu (jā zinu, varbūt ir vairāk, bet mēs to nezinām) pietiekamā daudzumā, lai masīvi mauktu pa loģistiku, vēlams 200+ km. Tā nav ņaudēšana (@e=d 😉), vienkārši, bišķi atvēsiniet karstās galvas. Svinēt vēl ir pāragri.

Uzvara noteikti būs. Bet vēl nav laiks korķēt vaļā šampanieti.

 

Bet par ko tiešām ir patiess prieks. Azova vīri ir brīvībā! Nu jā, ne visi :(.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laxe teica:

Klasiskas sievietes, grib

jaunu ladu kaļinu. Visas jau nevar meršus uzsūkāt. Pareizo galu nepietiek.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Reti kad lamājos, bet šādas sievietes nevar nosaukt savādāk kā Бляди, суки, стервы, ебаные

Labots - aoma
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

AlCohol, Interesanti, uz kurieni viņus ar to lidmašīnu vedīs? Uz kurotu "viss iekļauts"?

apmēram te =>

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Laxe teica:

Citātu

Nevajadzēs, ja būs tas Brīdis. Piedod...

Link to comment
Share on other sites

Krietni pasen viens krievs - tiešām labs Ķīnas pazinējs teica, ka ķīniešiem ļoti nepatiktu, ja kāds (krievs) mēģinātu atomu pielietot. Tāpat viņš izteicās, ka tēlaini runājot ķīniešu valodā nav vārda "draudzība", bet tikai "izdevīgums". Un krieva vēlme pielietot atomu nu galīgi šiem nav izdevīga.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AVilks teica:

Par to mobilizāciju - pirms tās, katrs otais krievījā dzīvojošais vīrietis, sevi gan jau uzskatīja par superkareivi, tiesa tagad iesaukti tiek cik % no visiem orklandē dzīvojošajiem vīriešiem un re kā izrādās, ka nemaz tādu Rembo un Komando batalijonu tur nav. Tiesa izskatās, ka apzināti tiek tīrīti reģioni jo tur nebūs tādu "smagsvaru", kas varētu to "risināt citā līmenī" un gan jau gribēs uz reģionu rēķina risināt problēmas.
Tiesa jācer, ka rietumos pie varas būs kareivīgi noskaņotie kas būs ar mieru ziedot komfortu lai tikai turpinātu veicināt Ukrainas uzvaru. 
Man patīk kā mūsējie cenšas pa visām spraugām kļūt nacionāli, žēl ka šādi nevarēja jau 90tajos piekopt, bet nu mani bērni ja nekas nesaies smagās auzās, nesapratīs kāpēc būtu apkalpojošajā sfērā jārunā krieviski te uz vietas jo man jau krievu valoda nav stiprā puse, bet bērni vispār tajā neko nesaprot.

no 1. oktobra CSDD eksāmeni tikai Latviešu valodā. un tas tikai sākums.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@AlCohol par šo arī bija mana doma, ka pēkšņi, mēs varam būt Latvieši savā zemē.. Nez varbūt tādēļ, ka NATO spēki ir mūsu valstī un tas liek justies droši.. bet, ja tā ir, tad man tas der, jo te ir Latvijas Republika nevis krievijas federācijas kolonija un po*uj ko domā Zilupē!

  • Patīk 3
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , AVilks teica:

Tiesa jācer, ka rietumos pie varas būs kareivīgi noskaņotie kas būs ar mieru ziedot komfortu lai tikai turpinātu veicināt Ukrainas uzvaru.

zelta vārdi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AVilks teica:

mēs varam būt Latvieši savā zemē

Krievu valodu aizmirst netaisos, bet fascinē tās amēbas kas pēkšņi aizmirst dzimto, nesen gāju garām jauniešu bariņam kur vienam jauns telefons, nu parādi, no pārējiem, vau, vau, vau, nu tā kā suņi rietu, bet man te vēl nesen pārmeta, ka zinu "suņu valodu", ko agrāk treniņ tērptie lietoja par mūsu dzimto.

Zināt valodas nav kauns, kauns ir savas zināšanas nepielietot. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , AVilks teica:

kareivīgi noskaņotie

Es pat teiktu, nevis kareivīgi noskaņotie, bet beidzot normāli, domājoši tālāk par biržu indeksiem.

Link to comment
Share on other sites

@aoma es nesaku, ka jākaunās par to, ka zin valodas, valodu zināšana veicina arī atmiņu. Es vairāk par to, ka nesvis "ja ņepaņimaju" kad tu runā ar vecu tanti, kas visu savu mūžu te pavadījusi un MAN jāpārslēdzas uz krievu valodu, bet tas, ka valsts valoda ir LATVIEŠU, līdz ar to, ja dzīvo te, tad valoda jāzin. Protams ir tūristi, viss ok, es Norvēģījā esot viņu valodu arī nemāku, tas cits stāsts. Gribētu satikt tagad kādu no mūsu vietējo krievu, kas ar putām uz lūpām par punduri, ko teiktu ja pastkastītē atrastu uz sava vārda reģistrētu jauku ielūgumu doties uz plašo krievzemi palīgā pundurim ko tik ļoti mīl.
 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, laikamTak teica:

kas jauns frontee?

krievāni bļauj, ka pie Limānas(velns, kā pareizi tas nosaukums 😁) šiem briestot drāziens pakaļā katls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

es nesaku, ka jākaunās par to, ka zin valodas, valodu zināšana veicina arī atmiņu.

Viedi vārdi, es varbūt ne tā izteicos, Tu mani ne tā saprati, moderni izsakoties, komunikācijas kļūda :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

domājoši tālāk par biržu indeksiem


Ja viss pasaulē būtu tik vienkārši, tad tev piekristu, bet.. tomēr tā nav.
Viss ir sasiets tik ļoti, ka izjaucot balansu vienā vietā, tas atspēlējās daudzos citos punktos, tad nu ir jāžonglē un jācenšas ātri risināt problēmas. Tas tev nav totalitārisms kur tu ar savu svītu nosaki temperatūru palātā. 
Esi mēģinājis ko saskaņot ar mājas iedzīvotājiem dzīvokļu mājā? Es rekomendēju pamēģināt. Kā kaut kas skar cilvēka makus vai komfortu, tā tā ir vesela epopeja. Tiesa arī tur galvenais tikt galā ar lielāko masu, atlikušajiem vairs nebūs nekā cita, kā tikai jāīd un jāsamierinās. Tāpat arī rietumos vajag nevis kādu, kas saka, ka viss šis ir s*ds un mums vajag dot ieročus un palīdzēt, bet jums būs jāsalst, bet gan māk to visu pasniegt tādā gaismā, kas liek domāt, jā būs nedaudz vēsāk, bet nav jau tik traki. Biržas arī gaida kad varēs sākt apgūt Ukrainu, jo pēc kara, tur būs darba visiem un visur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rīt Slaidiņš izstāstīs. Viņš pa saviem kanāliem arī mazliet ostās, ne tikkai no DELFI.

Pirms 5 minūtēm , laikamTak teica:

es prasiiju, kas jauns

 

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...