Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tas tik norāda uz orku debilizācijas lielumu!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Kāpēc te vēl nav ielikts?
No okupanta telefona safilmētajiem video salīmēta īsfilma:

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

Kāpēc te vēl nav ielikts?

Personīgi mani neuzrunāju, pārtinu pāri un aizmirsu. Vienīgais kadrs ko atceros, kā pārdzēris jēgu, apmīzies urlēns rāpo pa istabu.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , maize teica:

pārtinu pāri un aizmirsu

Man tāpat - truls un bezjēdzīgs video. Colka kool saīsinātā versija. :D

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Tieši tajā trulumā jau ir tā sāls! Jūs gaidījāt Tolstoja cienīgu gara darbu, vai?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Все украинские военные, сдавшиеся в плен на заводе «Азовсталь» в Мариуполе, сейчас находятся на территории ДНР, где их планируют отдать под трибунал, заявил глава самопровозглашенной республики Денис Пушилин.

«Пленные из „Азовстали“ содержатся на территории ДНР. Международный трибунал планируется также организовать на территории республики. В настоящее время прорабатывается устав трибунала», — сказал он «Интерфаксу».

''Starptautisko tribunālu'', acīmredzot veidos Ziemeļkoreja, Sīrija, Baltkrievija un Eritreja?😀

Link to comment
Share on other sites

Grāmatu vai filmu Kongo, "experdi " zināt, lieliski viss parādīts par automātiskākajiem ieročiem, beigās izdzīvo tie, kas ar parasto māk apieties :)

Link to comment
Share on other sites

Luka labprāt to visu saņemtu naudā. Nakuij viņam tās raķetes, jo tāpat viņš nevienam nav vajadzīgs, ne ar, ne bez tām.🙂

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, publiski politiska plātīšanās, skatieties, kā speram soļus pret NATO izplešanos.
Rašists arī cenšas parādīt, ka joprojām ir "spējīgs" ieroču piegādātājs.
Luka, tikmēr, spēlē līdz un vēl sapņo, ka paši sākšot ražot.

Citādi nav liela starpība, vai atrodas Kaļiņingradā vai pie bērašistiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Drūmi, bet fakts - jāiztīra vecās noliktavas, no savādāk  sarūsējošiem lūžņiem.

Neviens karš nav sācies, kādam uz to nenopelnot.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Neviens karš nav sācies, kādam uz to nenopelnot.

Ja piemini tik cēlu frāzi, tad izstāsti - kurš tagad nopelna?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt Stasss? :D

Citēšu Šveiku, kad ķeizaram rodas problēmas, katrs sūds ir svarīgs :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Drūmi, bet fakts - jāiztīra vecās noliktavas, no savādāk  sarūsējošiem lūžņiem.

9K720 Iskander un S-400 lai kā gribētos nav veci lūžņi :)

Vāciešiem gan nesaprot, ka ir lieliska iespēja tikt vaļā no reāliem lūžņiem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

dainis61
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

tad izstāsti - kurš tagad nopelna?

tie pashi kas vienmeer :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , maize teica:

nav veci lūžņi

Cik var noprast, krājumi nav bezgalīgi un velk ārā vecās haubices kas bija aktuālas žīdu karā, mūsdienās ar pliku bliešanu par kaut kādu objektu, tālu netiksi, nav jau ww2

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
pirms 3 stundām , Prime teica:

Pirmajā video, fosforniece?

Zinātāji stāsta, ka krievi neizmanto fosfornieces, bet gan kaut kādus citus termālos ieročus.
Rekur viens skaidrojums:
 

Phosphorus is known for its smoke, hence why it is used in smoke grenades. This is almost certainly not phosphorus rounds. It is magnesium or thermite based incendiary ammunition. Still absolutely disgusting to use.

If you watch phosphorus incendiary ammunition on YouTube you will see clearly how thick the smoke from them are.

 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 32 minūtēm , TOoMoOT teica:

Zinātāji stāsta, ka krievi neizmanto fosfornieces, bet gan kaut kādus citus termālos ieročus.
Rekur viens skaidrojums:
 

Phosphorus is known for its smoke, hence why it is used in smoke grenades. This is almost certainly not phosphorus rounds. It is magnesium or thermite based incendiary ammunition. Still absolutely disgusting to use.

If you watch phosphorus incendiary ammunition on YouTube you will see clearly how thick the smoke from them are.

 

nu vispār, pārsvarā, cik vidaki redzēti, nāk no nakts. pašā sākumā, kur pāri Azovstaļ blieza, bija arī no dienas un kūpēja pamatīgi.

un vispār, izmanto viņi jebko, kas palicis noliktavās un var tikt izmantots.

Link to comment
Share on other sites

Ir daudz "basņas" no abām pusēm, karš beigsies ceru , ka nenoslepenos visu, kā pēc ww2, kad notika kārtējā pasaules pārdalīšana.

P.S. Krieviju kā valsti, vajadzētu atgriezt, tajās robežās, kas bija pirms Ivana bargā, kas starp citu, esot cēlies no skandināviem , jeb varjagiem :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Īstenībā pašlaik ukraiņiem īsti labi neiet. :(

 

Jā! No dīvāna! Lasu, ka krievi esot demoralizēti, atsakās karot, šauj sev kājās, pamet tankus un mūk ut.t., ieroči palikuši tikai vēl no krievu-japāņu kara un senāki u.t.t. Bet tikmēr uzbrūk praktiski visā frontē. Ceru, ka kļūdos, bet man izskatās, ka ukraiņiem dod tik daudz un tādus ieročus, lai krievāni viņus nenomočītu, bet nekādu ofensīvu uzsākt nevarētu. Jā, varbūt pašlaik dziļā aizmugurē pilnīgā slepenībā notiek intensīvas apmācības un ir vesela čupa ar wundervafļām moderniem ieročiem un īstajā brīdī tie tiks likti lietā. Ceru, ļoti ceru. Var jau būt, ka visa epopeja ar vācu marderiem, leopardiem un vēl tur tiem pretgaisa divstobriniekiem ir ienaidnieka stratēģiska maldināšana, tāpat kā ar pretkuģu raķetēm un amerikāņu MLRS. Ceru, ka tā ir.

Tā tīri intereses pēc. Nav kādam pamaisījies pa kājām kāds links ar kāda eksperta(ne dīvāna) analīzi par krievu spārnoto un taktisko balistisko raķešu daudzumu noliktavās un spēju ražot jaunas?

Jā, un situācija ar Mariupoles aizstāvjiem pašlaik izskatās gluži skumji. Jācer, ka tikai izskatās.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Jā! No dīvāna!

Es tevi laikam būšu stipri satraumējis ar šo, ka pie katra posta atgādini, ka tas tā - no dīvāna..😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

Lasu, ka krievi esot demoralizēti, atsakās karot, šauj sev kājās, pamet tankus un mūk ut.t., ieroči palikuši tikai vēl no krievu-japāņu kara un senāki u.t.t. Bet tikmēr uzbrūk praktiski visā frontē

Visā frontē bakstās, reāli bīstamība ir tikai Luhanskā, kur no rašistu puses savilkti milzīgi cilvēku un tehniskie resursi. Grib ieņemt vismaz Luhanskas reģionu, lai būtu ko parādīt un tad mēģināt bīdīt sarunas ar rietumiem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 37 minūtēm , Jurkins teica:

Īstenībā pašlaik ukraiņiem īsti labi neiet.


Jā, neiet gan.. Es jau mēnesi skatos Rajevu pa TV24. Viņš man ir dvesis uzticību. Šodien viņš teica, ka pēc viņam pieejamās informācijas, izskatās, ka labākajā gadījumā ukraiņiem izdosies pilnībā apstādināt krievu virzību uz priekšu tikai vasaras beigās. Pēc tam vēl jācer, ka ukraiņiem būs sagatavoti jauni spēki, lai sāktu dzīt krievus prom. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:

būšu stipri satraumējis ar šo

Nu, es jau nekad neesmu noliedzis, ka esmu šajās tēmās dīvāna eksperts😁, bet man ir savs viedoklis, par kuru varu pastrīdēties. Jā, un esmu gatavs atzīt, ka esmu kļūdījies, ja pretargumenti ir pārliecinoši. Bet traumas nav 😁. Tāds preventīvs uzbrukums, lai kaut cik novērstu spamu. Īstenībā pat ne ar Tevi saistībā. Par šo jau bija reiz kašķītis tālajā 2008. laikam ar "leģendāro" "ķirzaku, kurš nav skaidrā" 😁. Tā kā viss ir štokos.

 

Arestovičs pie Feigina šodien bija labs. Gan tā aizplīvuroti izteicās par ieroču piegādēm...

 

Un par pašreizējo ofensīvu, jāsaka, viņš deva "apstiprinājum" manām pārdomām, ka krievi grib iziet uz Luhanskas/Doņeckas varbūt Hersonas apgabalu robežām, iekšējai lietošanai to pasniegt kā uzvaru (ticiet man, rusņa sagremos ar baudu un cels pieminekļus), savukārt pasaulei piedāvās "mieru". Nu jā, un dikti nebrīnīšos, ja atradīsies šai spēlei atbalstītāji.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu BBC stāsta ka ukraiņiem karavīru zaudējumi esot lieli, 2 - 3x lielāki kā krieviem.

Paši ukraiņi jau par to klusē.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

karavīru esot lieli, 2 - 3x lielāki kā krieviem.

Ar "lieli" tu domā "daudz" ?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Droši vien ka ne jau 'maz'.

 

Edit: Vārds 'zaudējumi' iztrūka :D

Labots - AndrisBB
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

ārds 'zaudējumi' iztrūka

Kā tur īsti ir, aptuveni zina tikai pietuvināti ukraiņi.
Man vislabāk patika skaidrojums, ka teorētiski ukraiņiem, aizsargājoties, vajadzētu būt stipri mazākiem zaudējumiem, bet krieviem ir tik nomācošs artilērijas pārsvars, ka realitātē varētu arī nebūt.
2 - 3x gan neticu..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

Pats Zelenskis sakot ka zaudējot līdz 100 karavīriem dienā, realitātē ganjau skaitlis ir mazliet augstāks.

 

President Volodymyr Zelensky said during a press briefing on May 22 that 50-100 soldiers may be dying every day defending Ukraine in “the most difficult direction,” in the country’s eastern regions.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Nu BBC stāsta ka ukraiņiem karavīru zaudējumi esot lieli, 2 - 3x lielāki kā krieviem.

Atsauce uz rakstu? BBC parasti ar feikiem un no pirksta izzīstiem skaitļiem nemētājas.
Pēc oficālajiem iesaistīto pušu datiem varbūt pat tā arī ir :)
Ukraiņu karavīri mirst un mirst daudz(vienalga kas kuram ir daudz), tas ir fakts.

 

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kā es tev iedošu linku uz BBC TV ziņām? Bet varbūt tas bij Channel 4 vai Sky.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...