Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Citēt

Kāds žurnālista draugs gan atklāja, ka Borodins pirms incidenta stāstījis, ka viņa dzīvokli novēro drošības iestāžu darbinieki, ziņo raidsabiedrība BBC.

 

Borodins 11. aprīļa piecos rītā zvanījis un stāstījis, ka uz kāpņu laukumiņa pie dzīvokļa atrodas cilvēki maskās un kamuflāžas apģērbā, bet uz balkona esot kāds ar ieroci, atklāja draugs Vjačeslavs Baškovs.

 

Citēt

Pēc kāda laika viņš pārzvanījis un teicis, ka ir kļūdījies, un drošībnieki piedaloties mācībās.

Jā, jā, mācības................ Kā tad...!!!!!!!!!

 

Jekaterinburgā gājis bojā krievu algotņu klātbūtni Sīrijā pētošs žurnālists

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, kātad, kāds tā vien tik uztraucās kā vārētu piena piegādātājiem izmaksāt vairāk. Visdrīzāk ka nebija citas izejas kā maksāt vairāk un to pēdējo daļu tik pierakstija, lai būtu lētticīgajiem ko priecāties. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 8 stundām , Ronalds teica:

Un no ww2 kaut ko ieguva tikai krievs!

 

Kāpēc foruma viedie vēsturnieki šito sūdu palaida ausīm (acīm) garām?

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

Pietam tā visa ir vārdu spēle, nevis ieviesa jaunas tehnoloģijas lai varētu maksāt vairāk, bet ieviesto tehnoloģiju rezultātā bij iespēja maksāt vairāk.

Citēt

Bija lieli izdevumi mašīnu un inventāra remontam, tāpēc piena apstrādāšana izmaksāja dārgi — līdz par 25% no piena vērtības. Piensaimnieku biedrības stāvoklis uzlabojās, kad pie pienotavas ierīkoja vadmalasveltuvi un krāsotavu, lai pilnīgāk izmantotu tvaika katlu un samazinātu ražošanas izmaksas. Jau pirmajos mēnešos vadmalas veltuve, kas sāka darboties 1924. gada sākumā, nodrošināja aptuveni 12 santīmu piemaksu uz vienu sviesta mārciņu.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Nu mūsdienās tās būtu divas dažādas juridiskās personas lai varētu uzvārīties.

Tā arī nesaprotu... Tu gribi, lai Kučinskis katra pienotavā kko uzstāda vai ko tu vēlējies pateikt?

Link to comment
Share on other sites

Nē, viņš dzīvo pasaulē kur biznesa pamatā ir nevis pelnīt naudu, bet nodarboties ar kautkādu sociālu funkciju   

Link to comment
Share on other sites

Es bišķi  Žiriku paklausījos un nesapratu, vai tā visa šobla tur debīla ir vai izliekas. Vai nodarbojas ar savām lietām un poh..., ko tur kāds muld no tribīnes. Atceros, kā reiz pārrakstīju no "dežūrējošās" klades zinātniskā komunisma konspektus. Tupa rakstu... "Brālītis izdzirdēja dūkoņu un paskatījās pa logu. Karlsons...". Tfu, bļin, čo za h... Jau otrā rindkopa iet. Nu i pārrakstīju un nodevu. Saņēmu vērtējumu "teicami". Velns, vai mūsu Saeimā arī ir tāpat?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , ieleja teica:

un kāpēc šī dīvainā apziņas plūsma te?

Jāpiekrīt ka nav nekas īpašs, jo šī personāža verbāla caureja ir pieejama arī ar spilgtākiem momentiem un te vispār nekā inčīga nebij. :( Tad jau labāk no Soloveja raidījumiem fragmentus likt, kur Andža dūc... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , vvv teica:

paskatieties, kāds milzīgs ASV valsts parāds

Iekšējais vai ārējais?

Link to comment
Share on other sites

IMHO, tur ir baigi vienkārši - liek mierā, jo saprot ka tā ir provokācija, lai pēc tam varētu kliegt, ka tiek ierobežota vārda brīvība. Izvērtējot kaitējumu, DP šķiet, ka nereaģēšana ir mazāks ļaunums, bet nu vispār tas ir nožēlojami. :( 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nav nemaz slikti tādi raksti. Lai vatņiki zin savu vietu un varbūt noraustīsies. Normāli domājoši krievi jau saprot, ka viss tas ir pilnīgs fufelis. Tādu rakstu mērķa auditorija ir tikai un vienīgi vatņiki. .

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini viņi tad izlasa gadījumus... Pie "infoaģentūras" lapas uzturētājiem laikam neviens vēl nav ieradies, kaut gan tur info ir vēl trakaka nekā Gapoņenko izteikumi

Link to comment
Share on other sites

Ja tu sāc tekstu, es šonakt nosapņoju - vispār neviens neko tev nevar izdarīt, uz psiheni vairs neved :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Racer teica:

IMHO, tur ir baigi vienkārši - liek mierā, jo saprot ka tā ir provokācija, lai pēc tam varētu kliegt, ka tiek ierobežota vārda brīvība. Izvērtējot kaitējumu, DP šķiet, ka nereaģēšana ir mazāks ļaunums, bet nu vispār tas ir nožēlojami. :( 

Rekur Otto ko līdzīgu manis teiktajam pauž...

Link to comment
Share on other sites

Otto lai Pudždemonu sargā. LKS reitinga kāpums ir tas, ko vajag saskaņas pozīciju vājināšanai. Pat ja tā klaunu varza dabūs savus 5+ procentus, tas atņems daudz balsu urlakoviem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Da pofig ko viņš sargā, es par to, ka gaponis reāli izdomāja shēmu kā par mocekli kļūt un DP tam īsti gatavi nav. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

DP tam īsti gatavi nav

Kad tad beidzot pienāks tas brīdis, kad DP tam būs gatava?  Jeb joprojām un bezgalīgi pareizāk būtu kaut kādu krievu smirdekļu murgainos izteikumus uztvert ar pietāti un toleranci?

Link to comment
Share on other sites

man tā vien šķiet ka gopņiku tupi apcietināt nav īsti pareizi, nemaz nevar izslēgt ka šams pats uz to apzināti uzprasījās. Būtu labi piespriest kaut kādu piespiedu darbu un publiski atvainoties, vai kaut ko tādā garā lai šo pa klaunu pataisītu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

man tā vien šķiet ka gopņiku tupi apcietināt nav īsti pareizi, nemaz nevar izslēgt ka šams pats uz to apzināti uzprasījās. Būtu labi piespriest kaut kādu piespiedu darbu un publiski atvainoties, vai kaut ko tādā garā lai šo pa klaunu pataisītu.

Vējonis nesen teica, ka esam stipra valsts

Link to comment
Share on other sites

Šitais man vienmēr liek atcerēties anektdoti - kāpēc oficieri nekad nedrīkst skriet:

- miera laikā tas raisa izsmieklu,

- kara laikā izsauc paniku!

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , laikamTak teica:

Kad tad beidzot pienāks tas brīdis, kad DP tam būs gatava?  Jeb joprojām un bezgalīgi pareizāk būtu kaut kādu krievu smirdekļu murgainos izteikumus uztvert ar pietāti un toleranci?

Tu man jautā? :D HVZ kad būs, es tik konstatēju faktu, ka jamais ir eleganti apjājis DP, par ko man ir škrobe. Ā, ja nu gadījumā Tu domā, ka uzreiz visi kas šitā ņemās ir jāņem ciet, tad es teiktu, ka ir par vēlu un prevencija, stratēģija, po kā sauc, ir pakaļā, jo tas jau ir par vēlu - cīņa ar sekām. Ar rafinētiem neliešiem ir jācīnās, izmantojot rafinētas metodes.

Link to comment
Share on other sites

Sašķelt ušakoviešu elektorātu arī ir viena ellišķīgi rafinēta metode. :smile:

pirms 23 stundām , e = d teica:

Pat ja tā klaunu varza dabūs savus 5+ procentus, tas atņems daudz balsu urlakoviem.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Maskavu ar vienā dienā neuzcēla. Tagad tāds slidens laiks, tikko skolotāja dzimene nosvinēta, tā jau neļķes jāiet pie Pārdaugavas monumenta nolikt ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...