Jump to content

Spēles priekš meitenēm


TheSaint
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vai varbūt var kāds ieteikt kādu labu spēli meitenei, neiet runa par bārbijām, tetriem utt, bet gan kādām spēlēm kuras varētu būt interesantas meitenei, varbūt vēlams ar nepārāk lielu grafisko kvalitātes prasību.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Sims- spēļu sērija laikam ir vispiemērotakā priekš meitenēm dažādas vecuma grupās

Link to comment
Share on other sites

Pabradāt pa gametop.com, sadaļā free PC games tur ir daudz, pat pieaugušais var atrast spēļuku laika pavadīšanai. Nu tur nebūs nopietno spēļu, kas mūsdienās jau uz pat trīs DVD diskiem nāk. Pārsvarā vairāki desmiti MB, bet skatos, ka līdz ar grafikas uzlabošanu ir pat uz 700MB jānovelk.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

battlefield  4.


Pie reizes vel video gameplayu lai ieliek kā šito uzrauj  :D
Link to comment
Share on other sites

Dzīvesbiedrei pie sirds ļoti iet Civilization 4,5, kā arī Fable: Lost Chapters, Fable 3, Kingdoms of Amalur; Reckoning.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Fable: Lost Chapters - > lai gan veca, BET mūzika, grafika, gameplay un pati spēles oriģinalitāte ir TOP. Mūsdienās pat grūti atrast labus analogus.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nopērc viņai jaunu pannu un cimdus, lai nēsājot aukstu alu rokas nesalst.

Iedosi spēli un nākamajā dienā pats jau pie pannas stāvēsi :p

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kā rāda mani novērojumi, parasti meitenēm/sievietēm ar inbox on-line spēlītēm pietiek atliektiem galiem. Vecākā meita (18 gv) gan ļoti nopietni aizrāvusies ar LoL

Link to comment
Share on other sites

Svekris

Sims, sims un vēlreiz sims.

Skuķi pavelkas kā traki. :D

 

 

Vēl man čomam draudzene normāli uzsēdās uz X-Com jauno.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ja pa tēmu, tad viss atkarīgs no pašas meitenes.

Atceros, kā kojās viena lietuviete man cītīgi mācīja LoLu spēlēt - bet nu tas pasāciens nebija spēles dēļ  :mrgreen2:

Pazīstu arī skuķeni, kura mani nabagu cesā saliek viens divi. un tad ir tādas, kam pilnīgi pietiek ar kaut kādām flash spēlītēm iekš fb vai dr.

Pats nekad nebāzies virsū ar spēlēm, jo tad sekas būs tādas, kā manis iepriekšējā postā.

Labots - atkarigais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...