Jump to content

Vai ir vērts pāriet no win7 uz win8.1?


KikisX
 Share

Recommended Posts

@@Pirkss, tuvākais tehnikas atkritumu konteiners/nodošanas punkts un miers mājā.. Tad jau labāk nopirkt planšeti, būs lielāks labums :)

 

p.s. darbā gan es te vairākiem vecākiem datoriem, kuriem bija XP uzmetu Win7, jāsaka.. zināmā mērā datori ieguvuši jaunu dzīvību, protams, RAM tika uzlabots uz 2GB.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    11

  • viesturs0711

    8

  • KikisX

    8

  • kasis1000

    8

 

 

XP ir viņa ceļa gals. Neko vairāk viņš nevelk un godīgi sakot, es īsti nezinu ko sīce ar šito darīs jo viņš ar 70-80% CPU slodzi spēlē youtubi bet tv3play lapā video vietā rāda 3 fps slaidšovu. Bača no tā, ka šis visu laiku bijis pie drāts, tur apm 10 minūtes. Saucās, žēl bija izmest, atrada kur nogrūst...

 

Noprovē Windows 8 32bit. Es pāris vecīšus līdzīgus esmu pacēlis ar Windows 8.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Atdos pazīstams servisvecis to lapsi atpakaļ pēc tīrīšanas (sencis pīpmanis, lapsis reāli piesūcies ar to visu) - humora pēc uzmetīšu astoto, lai paskatītos kas no tā sanāks.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Astotā stūmēji uz vecajām miskastēm, Jums draiveri ir pohuj un ka tik uzstumt?  :sarkasms: Taču reāli jau pat G41 čipsetam vairs nav draiveru priekš 8/8.1 OK, ja Jūs to priekš sevis, tad vienalga, bet ja par to vēl naudu prasat, tad man reāli kauns, ka šeit ir tik daudz neandertāliešu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jums draiveri ir pohuj un ka tik uzstumt?   Taču reāli jau pat G41 čipsetam vairs nav draiveru priekš 8/8.1 OK, ja Jūs to priekš sevis, tad vienalga, bet ja par to vēl naudu prasat, tad man reāli kauns, ka šeit ir tik daudz neandertāliešu.

 

Neviens nevienu brīdi nesaka, ka tas ir kāds risinājums, bet tos, ko esmu sainstalējis bez čipseta draiveriem - tie iet godam, veco datoru, kas citādāk būtu misenē, izmanto lietderīgi kādai flash spēlītei vai dokumentam. Uniet viss arī bez čipseta draiveriem - usb, skaņa, video draiverus visus atrod. Bez liekām problēmām, 

 

Bet Ogres pensionārs domā savādāk. Nu ok...

Link to comment
Share on other sites

intervall

Atkārtošos vēlreiz.

Iemetiet, lūdzu, kāds linku uz tīru Windows 8.1 core x64

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
viesturs0711

Vai kaads no biedriem var iemest linku, lejupieladeet tiiru Win8.1 instalu bez regjistraacijas?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Paldies kungi par atbildeem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...