Jump to content

Vai ir vērts pāriet no win7 uz win8.1?


KikisX
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    11

  • viesturs0711

    8

  • KikisX

    8

  • kasis1000

    8

Vienīgā sāpe ir tā, ka MS neizlaiž Win7 SP2 (un spriežot pēc visa - neizlaidīs arī), jo pēc SP1 instalācijas ir jāvelk 400+ MB ar apdeitiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā, LV jau nu gan dikti daudziem tie 7 Ultimate ir legāli. :sarkasms:

 

Ir cilvēki kuriem ikdienas darbs ar datoru nav tikai facebook atvēršana.

Protams, ka ir pieradums utt, bet nu tā aŗi neesmu sapratis ar ko gan 8.1 būtu jelkādā domu lidojumā ērtāks par to pašu Win7.

Sabeigta ideja par desktopu ir tikai viena daļa. Viss tas pats debīlisms ir ar visiem uzstādījumiem un kontrolpaneļiem.

To, ka M$ nedraudzējas ar galvu apleiicna fakts, ka Windows Server 2012 R2 ir TIEŠI ŠIS PATS debīlais flīžu interfeiss un sabeigtie konfigurācijas tooļi. Kur 5 reizes jābaksta un beigu beigās tāpat atveras vecais toolis ar veco interfeisu. Bet pa taisno to izsaukt nevar(nē nu var, bet ne standarta klikšķinātāja variantā).

Priekš kam serveriem flīžu interfeiss ?

 

Un jā, uz šo brīdi pareizāk ir pirkt 8.1 pro un downgreidoties uz 7 ! :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

nē nu var, bet ne standarta klikšķinātāja variantā
 

Vispār jau var, uz starta pogas uzspied labo (vai W8.0 vienkārši tajā stūrī) un tiksi gan pie control paneļa, gan device manager un visiem pārējiem pričendāļiem un uz flīzēm nemaz nav jāskatās

Link to comment
Share on other sites

 

 

8.1 būtu jelkādā domu lidojumā ērtāks par to pašu Win7.

Uzlabojumi ir arī "zem kapota" bet tos parasti nepamana, koncentrējas tikai uz GUI.

Link to comment
Share on other sites

kasis1000

@Prirkss ertaks, nenozime zem kapota. #10 par kapotu ar video, atskiriba nemanama.

Labots - kasis1000
Link to comment
Share on other sites

ne jau par FPS es runāju. Tiešām nav vēlmes iedziļināties atšķirībās, ka viss jānoreducē tikai uz GUI?

Un nē, man Windows 8 flīzes kaifu neizraisa. Bet ClassicShell+8gadgetPack+AeroGlassMod savu darbu padara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzlabojumi ir arī "zem kapota" bet tos parasti nepamana, koncentrējas tikai uz GUI.

Reālākais uzlabojums ir failsistēmā.

Pastāstīsi par pārējiem, reālajiem ieguvumiem ?!

 

Tici man, es neesmu cilvēks kas tikai uz GUI kritis, jo pietiekami daudz laika pavadu komandrindā !

;sarkasms:

 

Un nav jau tā, ka ar to 8.1 neesmu strādājis. Tiesa, ar 2012R2 ir strādāts vairāk, bet tur šai viss +- vienādi.

Link to comment
Share on other sites

ne par to ir runa. Es zinu ka neesi kritis uz GUI, tāpēc arī brīnos, kāpēc Tu tā koncentrējies uz GUI, tak zini kas tur apakšā.

 

Windows 8/8.1:

Piebāza klāt UEFI BIOS atbalstu - strīdīgi pluss vai mīnuss.

Hybrid boot - ātrākam startapam un restartiem.

Salīdzinot ar Win 7 uzlabots memory management, labāk iet uz datoriem ar maz (512-1024MB) RAM.

Beidzot pārrakstīts Task Manager, ļoti jēdzīgs.

Pilnvērtīgs mobile broadband atbalsts.

WDDM 1.2, DirectX 11.2 - labi, labi, jēga tikai geimeriem.

3D printing atbalsts - nu labi, ne visie vajag. Bet vismaz ir.

Taskbārs pa vairākiem ekrāniem. Linuxisti rēc, viņiem tas bija jau cik gadus atpakaļ.

Windows 8.1 Update 1 pielika klāt iespēju laist Metro apšus aizveramā logā un startējas "vecajā" desktopā by default. Nekomentēšu.

Rudenī sola Update 2 kur būs vēl vairāk reveransu desktop lietotāju virzienā. Redzēsim.

Rudens beigās vajadzētu parādīties arī pirmajam Windows 9 publiskajam customer preview.

 

Korporatīvā vide pārgāja uz Win 7 SP1 vai uz kādu *nix. Es tomēr klusi ceru, ka Microsofts pratīsies un izlaidīs Win 7 SP2.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

kas ir ar to ieciklēšanos par flīzēm? Lietoju w8 un 8.1 no iznākšanas brīža un Start flīzēs praktiski neesmu nonācis, pat bez classic shell, kopš 8.1 parādījās ķeksīties iet uzreiz uz Desktop režīmu tur vispār nav ko darīt. Vai tiešām kāds arī uz Win7 regulāri laiž programmas no Start-All programs-Programma un tā tik ļoti trūkst?

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Vai tiešām kāds arī uz Win7 regulāri laiž programmas no Start-All programs-Programma un tā tik ļoti trūkst?

 

Nē. Tas vienkārši ir iemesls, lai pabļautu, ka jaunais ir mēsls, septītais forver.

 

Windows 8 izglāba daudzus vecos datorus, kam Windows 7 bija grūti sagremojam, jo ir resursefektīvāks.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@@Rubenis, es gribu minēt ka viens no iemesliem, kāpēc Win 8 labi iet uz vecākiem datoriem ir vienkāršotāks (salīdzinot ar Win7 un Vistu) GUI, kurš mazāk prasa gan no procesora, gan no videokartes.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

shadow118 vai tu esi kreilis?

Jā, esmu, bet peli lietoju ar labo roku un pogas arī nav mainītas vietām 

Link to comment
Share on other sites

kasis1000
Nē. Tas vienkārši ir iemesls, lai pabļautu, ka jaunais ir mēsls, septītais forver. Windows 8 izglāba daudzus vecos datorus, kam Windows 7 bija grūti sagremojam, jo ir resursefektīvāks.

 

 

Veciem datoriem nemaz vins negaja.

"Your PC's CPU isn't compatible with Windows 8" http://www.thewindowsclub.com/your-pcs-cpu-isnt-compatible-with-windows-8

Migrejot no 8 uz 8.1 jau atkal, bet http://www.neowin.net/news/microsoft-confirms-some-older-amd-processors-do-not-support-windows-81

fail microsoft. kreks tapat tika izveidots un tas darbojas lidz sodienai

Labots - kasis1000
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lūdzu, nekad neņemiet 8, es sākšu vemt no viņa, es pāriešu uz win 7, jo šeit ir tik daudz problēmu, kuru nav nevienā citā windows'ā, pat desktops reizēm bugojas, neko nevar izdarīt, tas ļoti tracina, ir tik daudz muļķīgu problēmu, šis mēsls ir kaut kāds ofisa OS, vairākiem draugiem Win8 ir uzinstalēts, un visi sūdzas, visi grib iet atpakaļ uz Win7

Link to comment
Share on other sites

Nekā nebij. Vienmēr ņemsim 8. Pāriesim no 7 uz 8, jo 8 ir labāks par jebkuru citu windows'u, citos pat desktops reizēm bugojas, neko nevar izdarīt, tas ļoti tracina, ir tik daudz muļķīgu problēmu... , vairākiem draugiem, kam nav Win8, visi sūdzas, visi grib uz to Win8

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Cik personīgi esmu saskāries, tad win 8.1 jau ir lietojams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Dxtr izsakies preciizaak. Pagaidaam tuksh viedoklis no tevis. Vairaak atgaadina zveeru daarzu tavaa datoraa.

Link to comment
Share on other sites

Tak palasi @Dxtr blakustopiku par"modēšanu" un "editēšanu".

 http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/160216-properties-da%C5%BE%C4%81d%C4%81m-map%C4%93m-un-failem-atveras-p%C4%93c-5-10-min%C5%ABt%C4%93m/

Pats sajājis win un tad nu bļauj par deviņi mēmie :D

Gan jau tiem draugiem to pašu veicis uz viņu datoriem.

Labots - mafijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Jā, LV jau nu gan dikti daudziem tie 7 Ultimate ir legāli. :sarkasms:

Nu man, piemēram, ir (pietam kā privātpersonai, nevis firmai) :) Ebajā iešņaucu OEM pā 35Eur un manuāli (telefōniski) aktivizēju Latvijas m$ filiālē :grin:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nu man, piemēram, ir (pietam kā privātpersonai, nevis firmai) Ebajā iešņaucu OEM pā 35Eur un manuāli (telefōniski) aktivizēju Latvijas m$ filiālē

 

Nu bet tas nav legāli, jo OEM! :D :D :D ...bet ja visi darītu tikai to ko drīkst, daudzi no mums nemaz nebūtu dzimuši! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Protams, pēc būtības ir legāls, bet ir burta kalpi, kas bļauj, OEM nedrīkst, jāpērk Retail, sevišķi ne privātpersonām.

 

Man pēc būtības ir legāls arī ar vienkāršu uzlīmi no cita datora, kas jau ir pie tēviem aizgājis. Atlēga ir un nav zagta! :)

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Windows 8.1. jau tagad nav lielas atšķirības starp OEM (80+) EUR un Retail (90+) Eur, ir arī lētāk.

Vispār nesaprotu, kāpēc tik lētas ir licences internetveikalos Windows 8.1. Microsoft laikam gatavo kādu afēru, tikai kādu?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Microsoft laikam gatavo kādu afēru, tikai kādu?

 

Windows 9 tulīt nāks laukā... 

Link to comment
Share on other sites

Klīst baumas, ka Win9 būšot Win8 useriem par velti, vai pat visiem par velti. Tas gan skan bik neticami - nu ka visiem par velti.

Tas, ka win 8 lietotājiem par velti - tas gan ticamāk izklausās.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tipo sorry for our 8 ???

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

vai pat visiem par velti.

 

Varbūt ar viesiem ir padomāts arī par XP 

Link to comment
Share on other sites

Iznāks rudenī pirmais bezmaksas publiskais Preview - ievērtēsim :)

Var jau būt, ka arī par XP useriem apžēlosies. Tad jau redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

Brīnumi notiek, bet neredzu tam pamata. Kā nekā MS Windowsam priekš endjusera vulgaris , kura pakļautībā ir PC parastais, nav neapstrīdamu alternatīvu.


 

 

Klīst baumas, ka Win9 būšot Win8 useriem par velti, vai pat visiem par velti
 
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Nu bet tas nav legāli, jo OEM! :D :D :D ...bet ja visi darītu tikai to ko drīkst, daudzi no mums nemaz nebūtu dzimuši!

Neko nezinu, man viss ir legāli, vari uzprasīt M$ :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nuuuu Win8 manuprāt ierakstās "automātiski".

Bet es noteikti negaidītu brīnumus no Win9 - ja kompis knapi velk XP, tad Win9 uz tā nelidos.

 

Sencis izdomāja atdot mazmeitai savu veco FujitsuSiemens Amilo L1300 laptopu - 1.5GHz Celerons, 1GB RAM, ūbers 4200rpm IDE HDD, intel grafika.

OS bija XP Home. Pirms to pārinstalēt humora pēc uzmetu Win7 Home Premium. Oiiiiii

Nožēloju. Instalējās 2 stundas. Lapsis knapi dzīvs, GUI akselerācijas nav jo videokarte par vecu. 

 

XP ir viņa ceļa gals. Neko vairāk viņš nevelk un godīgi sakot, es īsti nezinu ko sīce ar šito darīs jo viņš ar 70-80% CPU slodzi spēlē youtubi bet tv3play lapā video vietā rāda 3 fps slaidšovu. Bača no tā, ka šis visu laiku bijis pie drāts, tur apm 10 minūtes. Saucās, žēl bija izmest, atrada kur nogrūst...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...