Jump to content

Kartridzu uzpildisana


Guest EgaPega
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ka man izbeidzas tinte HP 3550 un es nopirku uzpildamo komplektu. Uzpildiju visu ka nakas, tacu man rada ka kartridzs ir tukss un visu kaa ir melna krasa vienkarti neprintee!!! Varbut kads var ieteikt ko darit un kas par vainu?????

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Nevajag pirkt suuda HP.Pastāvīgi ar viņiem problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag pirkt suuda HP.Pastāvīgi ar viņiem problēmas.
ko tad vajag pirkt???
Link to comment
Share on other sites

Nevajag pirkt suuda HP.Pastāvīgi ar viņiem problēmas.
ko tad vajag pirkt???

 

Epson, Canon...

Link to comment
Share on other sites

Laiki, kad varēja pildīt HP deskjetiem tinti, ir pagājuši. Jaunajiem modeļiem katrā kārtridžā ir čips, kas bloķē drukāšanu, ja notikusi "kreisā" uzpilde. Nezinu, vai Latvijā oficiāli var uzpildīt tintes podus un vai HP vispār piekopj šādu servisu. Deskjeti ir absolūti neizdevīgi lietošanai, jo jaunu tintes podu komplekts maksā vairāk nekā pats printeris. Silti rekomendēju jebkuru lētu laserjet.

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs

shitajaa zinjaa canon 100% ieliex HP - winjiem tinte naak atseviskjos bacjokos bez drukas galvaam un pat orgjinaalaas (canona razjojuma) winjas maxaa tikai ~5Ls par kraasu (un taa krasa tur nav kaa HP - pus eedamkarote bet gan normaala burka:), bet ja peerk kreisos razjojumus tad ~3Ls un ja pilda veel leetax

Link to comment
Share on other sites

Laiki, kad varēja pildīt HP deskjetiem tinti, ir pagājuši. Jaunajiem modeļiem katrā kārtridžā ir čips, kas bloķē drukāšanu, ja notikusi "kreisā" uzpilde. Nezinu, vai Latvijā oficiāli var uzpildīt tintes podus un vai HP vispār piekopj šādu servisu. Deskjeti ir absolūti neizdevīgi lietošanai, jo jaunu tintes podu komplekts maksā vairāk nekā pats printeris. Silti rekomendēju jebkuru lētu laserjet.

 

lēti KRĀSAINIE laserjet-i nemēdz būt... vismaz pagaidām icon_sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest eks5
shitajaa zinjaa canon 100% ieliex HP - winjiem tinte naak atseviskjos bacjokos bez drukas galvaam un pat orgjinaalaas (canona razjojuma) winjas maxaa tikai ~5Ls par kraasu (un taa krasa tur nav kaa HP - pus eedamkarote bet gan normaala burka:), bet ja peerk kreisos razjojumus tad ~3Ls un ja pilda veel leetax

Taaa kraasa ir melnaa vai kraasainaa?

Vai arii abas ir vienaadaa cenaa?

Link to comment
Share on other sites

wellstar
Laiki' date=' kad varēja pildīt HP deskjetiem tinti, ir pagājuši. Jaunajiem modeļiem katrā kārtridžā ir čips, kas bloķē drukāšanu, ja notikusi "kreisā" uzpilde. Nezinu, vai Latvijā oficiāli var uzpildīt tintes podus un vai HP vispār piekopj šādu servisu. Deskjeti ir absolūti neizdevīgi lietošanai, jo jaunu tintes podu komplekts maksā vairāk nekā pats printeris. Silti rekomendēju jebkuru lētu laserjet.[/quote']

 

Nu, gan garaam.

Oficiaali jau laikam HP kartridzjus nepilda, bet VISU modelju DJ 3XXX;

DJ5XXX un visus vecos ir iespeejams pildiit icon_smile.gif

Neskaties uz pazinjojumiem par tuksho kartridzu, vai veel labaak atsleedz servisu icon_smile.gif

viss straadaa un drukaa, paarbaudiits 100%

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

kaa var atsleegt servisu????? Lieta tada ka man kartrudzs ir uzpildiits, bet visu kas ir melna krasa-neprinte!!!! Pasaki ko man dariit un kur ko atsleegt!

Link to comment
Share on other sites

wellstar
kaa var atsleegt servisu????? Lieta tada ka man kartrudzs ir uzpildiits' date=' bet visu kas ir melna krasa-neprinte!!!! Pasaki ko man dariit un kur ko atsleegt![/quote']

 

Ko Tev printeris dara?

Dokumentu uz printeeshanu nodod, bet tikai melno neprinte?

Paareejaas kraasas ir?

Ja, taa, tad tad noziimee, ka melnais kartridzhs nav pareizi uzpildiits,t.i., nav sabalanseets spiediens taa iekshienee ar apkaarteejo spiedienu, to visu var izdariit, tikai pareizi:)

Sorry, bet izstaastiit gruuti icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest EgaPega

karoce kad es printeju tekstu melnaa kraasaa tad vins man ievelk lapu uz it kaa printee bet nekaadu teksu nedrukaa, izlaiz tikai tuksu lapu!!!

Pasaki ka man dabuut pareizo spiedienu! Zinu ka tur ar spriciti jaiepuus nedaudz gaiss, bet kaut kaa lidz sim tas nav palidzejis!!!

Link to comment
Share on other sites

wellstar
karoce kad es printeju tekstu melnaa kraasaa tad vins man ievelk lapu uz it kaa printee bet nekaadu teksu nedrukaa' date=' izlaiz tikai tuksu lapu!!!

Pasaki ka man dabuut pareizo spiedienu! Zinu ka tur ar spriciti jaiepuus nedaudz gaiss, bet kaut kaa lidz sim tas nav palidzejis!!![/quote']

 

Nevis jaaiepuush, bet gan jaaizvelk :!:

Parasti dara taa, ka DJ3xxx kartridhiem , no drukaajoshaas galvinjas virsmas, kur ir sprauslas piespiedz stipri sprici ar gumijotu galu(lai nesabojaatu virsmu) un atsuuc lieko gaisu, liidz kameer paraadas tinte(Tiira, nesaputota), to veelams dariit vairaakkaart :!:

Un ja uz tiiras salvetes piespiezjot kartridzhu un pavelkot paraadaas divas tievas tintes liinijas, visam vajadzeetu straadaat icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...