Jump to content

Lightroom v4 upgrade uz v5?


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Laba diena visiem. Jautajums lai gan nav sarezhgjiits, bet vairaak man interesee to lietotaaju pieredze, kas jau lieto Lightroom v5. Vai ir veerts iegaadaaties upgrade versiju uz v5. Mazaas "fiichas" nenjemsim veeraa, bet es domaaju pa lielam. Ja ir kas labaaks vai pareizaak ko juus loetojat bilzhu peecapstraadei? Iztiksim bez replikas:"Priekshkam vispaar vajag..."

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, man jau patīk jaunais. Es lietoju creativecloud, tāpēc ir svaigākais visu laiku.

Visu jauno kameru supports un profili, man aktuāli jo bieži darbojos ar svaigām kamerām

Viens otrs algoritms realizēts labāk, tai skaitā noise reduction.

Kādam būs noderīgi smart previews - tipa aktuāli, ja bildes glabā kādā nasā - kompī saglabājas apstrādājama prevjuška, to grozi kā gribi kaut vai lidmašīnā, kad aizbrauc galā, pieslēdzies nasam un izmaiņas eksportējot uzliksies gatavajiem failiem.

Nu un viss pārējais Žaka linkā.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Paldies Versatile par info. Zhaks Noriss man google nav svesha, bet man interesee biedru viedoklis. V4 vs V5 ir pilns internets.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju 5.5. Uzlabojami ir jūtami teju visās jomās. Galvenais jau ātrdarbība ir labāka.

 

Noise reduction, aberācijas un disotrcijas novāc daudz labāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...