Jump to content

In-ear, over-ear austiņu iegāde, pārbaude.


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Kungi, audiofīli un "znatoki", nepieciešama palīdzība ar austiņu iegādi.

 

Vajag palīdzību, jo nu ieberzos ar vienām ausīm, ka tās krīt no manām ausīm ārā, ar otrām, ka skaņas kvalitāte neapmierina.

 

Sākšu uzreiz ar budžetu - līdz 150EUR (ir neliela astīte, ja nu tiešām kāds modelis biku virs šī zenīta atrodas).

 

Iekārtas kuras tad spēlēs mūziku - note2, iphone 4s/5s, dell, lenovo laptopi.

Lielākā daļa ierakstu ir .flac un .alac formātos,žanrs - elektroniskā mūzika(Trance, french house, chillout, 80s, ), jazzs un bossa nova.

 

in-ear vai over-ear? Būtu jau patīkami, ja izdotos atrast p/p punktu un iegādāties abus variantus, jo vakaros mājās tiek klausīts un tāpat pastaigājoties pa āru arī (citām aktivitātēm neizmantoju) un ja mājās gribu lai neko āpkārt nedzird kamēr klausos, tad uz ielas gan tas man neder.

 

Izskatītu arī ausis ar wireless funkciju, vai tādas kurām ir iespēja atvienot vadu, jo no visām esošajām ausīm visilgāk nokalpoja apple, pārējās izbeidzās ~6 mēnešu laikā. (vadi pie štekera pārlokās, saraujās).

 

Jūsu ieteikumi un varbūt ir vietas, kur tepat Rīgā var aiziet un dzīvē pamēģināt kas un kā ir?

Labots - Fruzz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ir triis lietas kuras varu ieteikt no pieredzes. Beyerdynamic DT770 Pro. Viennoziimiigi labaakais skaneejums un dikti eertas, ausis nenogurst peec elgas klausiishanas. Ja paveicas var nopirkt arii 32 OMI versiju, kas bes amplifier straadaas arii no iPhone, Note.

 

Bose QC15, eertas, ne gluzhi labaako skanju, bet ar labaako noise cancelling. Tev neviens troksnis netraucees klausiities muuziku, kaa tai jaaskan. Miinus, gan plus, jaabuut obligaati rezervee vienai AAA baterijai. Bez taa nav lietojams.

 

Nokia Purity HD, trance muuzikas, u.c. elektronisko muuziku cieniitaajiem patiks. Skaneejums labs un dikti eertas. Saderiiba ar WP ieriiceem, ka spaidot uz vada paarsleegsies dziesmas, skaljums utt. Uz iPhone un android, tas neies krastaa. Mana personiigaa pieredze par shiim trim kuras varu ieteikt.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai Grado derēs trance utt. Un Bose vispār nav apspriešanas vērta kompānija.

Pats iesaku no savas pieredzes

1) Xiaomi Piston 2.1 pa 20 eur. Super skaņa. Neko labāku zem 100 eur neesmu dzirdējis. Pat TF10, Westone 2 un Monster Miles Davis Tribute nedaudz atpaliek. Par Shure SE215 vispār nerunāsim. Mīnuss tāds, ka ir pults kura var nestrādāt uz daudziem mobilajiem.

2) Sony xba-h3 pa 145 eur tepat LV. Top skaņa par saprātīgu summu. Var dzirdēt skaņas kuras nevar dzirdēt, piemēram, uz tām pašām TF10. Mīnuss - baigi lielas un problemātiski dabūt blīvējumu.

3) Pats neesmu dzirdējis, bet pasaulē reivo par

Vsonic VSD3 pa 35 eur, Ostry kc06 pa 55 un T-peos altone200 pa 105 eur. Pedejas varetu skanet pat labak par sony xba-h3 un ir kompaktas.

Lielas austinas principa neiesaku, bet vislabakas varetu but Audio Technica RE700 un WS99.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

RHS kas vainas Bose, ka nav apsprieshanas veerts? Ja driikst luudzu skaidrojumu. Lietoju Bose QC15, pagaidam nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav dzirdētas labas austiņas tad Bose liekas normālas. Man ar kādreiz Shure SE215 likās super līdz dzirdēju TF10.

Bose parasti nav augšu un detalizācijas līmenis ir zems.

Nu labi, pats esi dzirdējis dt770.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu bet lasi manu ieskatu augstaak, tad skaidrs buus, ka es nesaku ka skaneejums ir labs. Nu ne tuvu nestaav klaat Beyerdynamic skanjai, bet noise cancelling ir labaakais, kaads ir tajaa jomaa uztaisiits. Naakamaas austinjas skatos no Bang & Olfsen H6, vai kaa pareizi saucas taa firma.

Link to comment
Share on other sites

Izskatītu arī ausis ar wireless funkciju, vai tādas kurām ir iespēja atvienot vadu, jo no visām esošajām ausīm visilgāk nokalpoja apple, pārējās izbeidzās ~6 mēnešu laikā. (vadi pie štekera pārlokās, saraujās).

 

 

Ja reiz esošās nolietotās ausis citādi apmierina pārlodēt minidžeku nav opcija? Jeb tu ceri ka pie šāda budžeta maģiski palielināsies vadu noturība? Un vēl - pārsvarā lietojot losless nedomāju ka jebkādas bezvadnieces būtu jāizskata kā opcija, visām viņām ir kvalitātes zudumi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1) Xiaomi Piston 2.1 pa 20 eur. Super skaņa. Neko labāku zem 100 eur neesmu dzirdējis. Pat TF10, Westone 2 un Monster Miles Davis Tribute nedaudz atpaliek. Par Shure SE215 vispār nerunāsim. Mīnuss tāds, ka ir pults kura var nestrādāt uz daudziem mobilajiem.

 

Un kur šitādas var iegādāties? Cik lasu, pilns internets ar fake produktiem.

Link to comment
Share on other sites

No xiaomi oficiala veikala caur mistertao.com.

Link to comment
Share on other sites

 

 

No xiaomi oficiala veikala caur mistertao.com.
 

 

Pastaasti plz siikaak. No xiaomi jau 1x aplauzos kad gribeeju pasuutit mi3, pieregjistreejoties vareeja noraadiit Latvia, bet pasuutot - LV sarakstaa vairs nebija :(

Esmu noskatiijis shiis te - http://www.aliexpress.com/item/New-Original-Gold-XIAOMI-Piston-Earphone-2-II-Headphone-Headset-Earbud-with-Remote-Mic-For-MI2/1331848155.html

Ja buus fake, varees naudu dabuut atpakalj, tkai - kaa lai nosaka ir vai nav fake? Shokolaades smarzhu arii var noshpikot :)

Link to comment
Share on other sites

Sgt. Pepper

Kā over-ear ausis ļoti silti iesaku Philips CitiScape Uptown. Man viņas ir jau gandrīz gadu, tāpēc varu padalīties iespaidos.

 

Plusi:

- Ļoti laba skaņas kvalitāte savā cenu kategorijā. Skaidras augšas, izteiksmīgi vidi un labs, dziļš bass, kas nenomāc augstākās frekvences.

- 32Ohm ir ideāli, ja kausās no planšetes vai telefona, pie tam jūtība 103dB/mW arī nav slikti.

- Super ērtas. Mīksti spilventiņi no memory foam pārvilkti ar mākslīgo ādu. Ļoti patīkami uz tausti un ideāli pieguļ galvai pat nēsājot brilles, kā arī ausis nesvīst un nenogurst pat pēc vairāku stundu klausīšanās.

- Tās ir aizvērtā tipa. Labi slāpē apkārtējos trokšņus pilsētā un citi arī nedzird ko tu klausies. Taču priekš aizvērtā tipa, ir labs soundstage dzīvajos ierakstos.

- Ārkārtīgi izturīgas! Es ar viņām, maigi sakot, neapejos īpaši saudzīgi. Bieži vien tiek iemestas somā starp grāmatām un citām lietām, spaidītas un kratītas pa sabiedriskajiem. Vads ir izturīgs. ir gadījies vairākkārt stipri paraut aiz vada un to locīt pie abiem galiem - nekā, skan kā skanējusas. Sāk nobružāties, taču nekur nekas nav salūzis, jo NAV plastmasas savienojumu, kas visbiežāk pirmie lūst. Būvētas kā tanks.

- Vads Tajā ir mikrofons, bīdāms skaļuma potenciometrs un viena poga zvanu pacešanai/nomešanai un dziesmu mainīšanai. Ļoti ērti, kad braucu ar riteni. Varu runāt neizvelkot telefonu un mainīt dziesmas taču....

 

Mīnuss

- Vads. Tas ir labs esot kustībā. Mājas lietošanai stipri par īsu (1.2m) un reizēm ir problēmas ar 4pole štekeri, daži 3pole pagarinātāji to nesaprot, ligzda saslēdz kopā GND un MIC radot kišmišu. Bīdāmais skaļuma kontrolieris pārāk viegli bīdās, reizēm rada disbalansu austiņās. Braucot ar riteni var aizķerties aiz drēbēm nemitīgi mainot skaļumu. Es problēmu pagaidām atrisināju notinot to ar līmlenti, kas notur poci vietā.

 

Tiklīdz beigsies garantija, pasūtīšu un nomainīšu šito uz normāla garuma vadu ar normālu štekeri un būs ideālas austiņas!

 

Tev iesaku izvērtēt šīs kā variantu. Tagad interneta veikalos cena ir kritusies drastiski kopš laika, kad es viņas pirku. Paklausīties viņas agrāk varēja Elkorā 2. stāvā.

 

Veiksmi! :)

Link to comment
Share on other sites

Sgt. Pepper

Skaņas ziņā? Ar citām over-head mazbudžetniecēm, kuras ir bijušas gadu laikā. Sennheiser 201 un 202, Philips SHP2700, AudioTechnica ATH-M50 (Arī labas, iesaku.), Grado SR60i, Beats by Dr. Dre (neiesaku.) un Sony, kurām modeli gan neatceros, taču bija labas.

 

Šīm no visām ir vislabākā price/performance ratio, manuprāt. Un skaņas patika vai nepatika ir subjektīvs jēdziens. Daudzas austiņas var būt kvalitatīvas, taču atšķirās pēc skanējuma. Un tur jau katram ir sava izvēle. Man, piemēram Grado nepatika, kaut arī ir daudz slavētas. utt.

Labots - Sgt. Pepper
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Ar citām over-head mazbudžetniecēm, kuras ir bijušas gadu laikā.

Šis ir garām, austiņas, lai kārtīgi salīdzinātu, tam jānorit momentā, jau dažu h pārtraukums starp austiņām ir neobjektīvs salīdzinājums, nerunājot par gadiem. No lielajām labi patīk Philips L1, elcor vari aiziet paklausīties. Sennhesier HD5xx sērija ir super, komforts uz 10, vienīgi open tipa. Tāpat grado vari salīdzināšanas pēc aiziet paklausīties.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Man arī Uptown patīk. Bet nu, es, diemžēl, pamazām sāku austiņu jomā attālināties no ikdienas realitātes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sgt. Pepper

Nu te jau var aiziet izvirtībās :)

 

Protams, ka salīdzinājums ir stipri subjektīvs! Es uzlieku austiņas un klausos - patīk skaņa vai nē. Ja vienas austiņas klausās ilgāku laiku, pie to skaņas pierod. Tās, piemēram, noplīst un uzliec citas un O! skan citādāk! Šis te man patīk labāk par iepriekšējām, tas te jaunajām pietrūkst. Nu un tā arī noformulējas, kas ir Tava skaņa un ko tu "meklē" austiņās. To arī iesaku autoram - klausīties tik ausis, pie cik var tikt klāt, sākot ar lētākajām, analizēt skaņu un izveidot savu skaņas latiņu. Tad, izvērtējot finanses veidot kompromisus, jo ideālu skaņa sasniedzama nav.

 

Pēc Ideālas skaņas var dzīties tie, kam tā ir hobija lieta un daudz naudas. Audiolietās jau tehnika vadās pēc logaritmiskās funkcijas - jo tālāk uz augsto galu, jo lielāks ieguldījums nes mazāku atdevi. :) Es naudu labprātāk tērēju citiem hobijiem.

 

Turpat Elkorā pērkot Uptownus, blakus bija arī L1. Jā, skaņa bija labāka, taču atšķirība nebija TĀDA, lai es maksātu tieši 2x vairāk. Bet te jau autoram jāklausās.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

pērkot Uptownus, blakus bija arī L1. Jā, skaņa bija labāka, taču atšķirība nebija TĀDA, lai es maksātu tieši 2x vairāk.

 

Diemžēl tā ir ar visu, ka katrs nākamais pakāpiens augstāk maksā krietni vairāk, bet ieguvums ir aizvien mazāks attiecībā pret iepriekšējo. Elkorā drīzākais klausījies uz telefona, tā arī ir slikta lieta. Jo niknākas austiņas, jo labāku vajag visu pārējo!

 

Diemžēl būs jāatkārtojas par to, ka pirmās austiņas nav jēga pirkt baigi niknās, var būt vilšanās utt. Līdz tam jāizaug, domāju, ka lielākā daļa biedru, kas lieto nopietnas audio sistēmas, līdz tām ir nonākuši palēnām, apjaušot trūkumus un vēlmes esošajās sistēmās!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par Shure SE215 vispār nerunāsim
 

 

nu ta ņem SE846  


 

 

Uptown patīk
 

 

man gan Audeze labāk   :)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

man gan Audeze labāk  

 

Lol, austiņas, kas pie 1Khz sāk nirt līdz -10dB@3Khz? Gan jau, ka wub-wub ir, bet mūzikā, ko klausos es ir arī augšas.

 

Gan jau, ka skan labi, ja pa virsu uzvelk Stax! 

Link to comment
Share on other sites

šādai mūzikai lietoj Denon AH-c300, Visi beati, senheiseri un monstri, kas man ir bijushi pirms tam skan peec meesliem saliidzinot ar shiim, kaa arii vads ir fenomenaali izturiigs, bet ir vairaaki bet... prieksh in ear vinjas ir milziigas, cenu nepateikshu un vai LAtvijaa vispaar nopeerkamas, pats nopriku vienaa lidosta par 80 eirikiem.. protams audiofiili bljaus, ka bass paarspiilets, utt bet nezinu, shiis austinjas speej tik tiiri un detalizeeti arii vidus atskanjot, ka tos paarspiileetos basus tas lieliski kompensee....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sgt. Pepper

Autor! Kā veicas austiņu meklējumos? :)

 

Kādi modeļi jau klausīti? Varbūt kādas ir jau izvēlētas?

 

Citādāk te izskatās pēc kārtējās iesāktās tēmas, kuru izveido, izlasa atbildes un pamet parādot garu vidējo pirkstu, tiem, kas veltīja laiku atbildēm...

Link to comment
Share on other sites

1) Xiaomi Piston 2.1 pa 20 eur

 

Vari lūdzu iedot saiti? Ebay pilns ar Piston 2, pēc 2.1 (updeitotais 2) neko neatrod. Kā arī negribas uz feikiem iedzīvoties (ja tādi vispār ir).

 

Ja kādu interesē, tad varu piedāvāt mazlietotas VSonic VC02

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Fruzz, taadas man staav plauktaa. Lai piedod Phillips cieniitaaji, bet nu neertas lietoshanai ilgaakam laikam. Ausis jau diezgan aatri nogurst.

Link to comment
Share on other sites

Visi pistonji kas razhoti peec marta buus 2.1. Diez vai kaadam buus aizkjeeries kraajumos vecais modelis. Cita lieta feiki... Es pasuutiiju pie diviem 99.7% uzticamiem selleriem, tad jau redzees.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Lai izvairitos no feikiem - japerk on oficiala xiaomi veikala taobao ar kasu no agentiem vai ari no labiem reselleriem penonaudio.com ibuygou.com u.c.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1) Xiaomi Piston 2.1 pa 20 eur. Super skaņa. Neko labāku zem 100 eur neesmu dzirdējis. Pat TF10, Westone 2 un Monster Miles Davis Tribute nedaudz atpaliek. Par Shure SE215 vispār nerunāsim. Mīnuss tāds, ka ir pults kura var nestrādāt uz daudziem mobilajiem.

Vai pa šiem pāris mēnešiem budžeta variantam ir kas labāks iznācis?

Tikko savām VSonic VC02 pazaudēju vienu ausi. Tā jau likās, ka drīzāk notiks šādi, nevis pēc gadiem tik vadu varēšu nomainīt :D

 

Pagaidām metu acis uz tiem pašiem pistons 2.0 vai Moe SS01, kas izskatās pēc monstriem un ir apmēram 2x dārgākas, bet skanot labi.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds "..fīls", bet vienkāršs ierindas lietotājs. Savajadzējās bezvadu ausis pie planšetes/telefona - pēc interneta pastudēšanas, paņēmu budžeta galu - bluetooth ARTIC P311. Pasākums ir vairāk kā ok. Ir vadība no ausīm (volume, next/previous track, play/pause + zvanīšana). Bet  pats galvenais - aķis tur pie 10 stundām nonstop lietošanas. Nav smagas, galvu nespiež un nost nekrīt.

Pie mīnusiem varētu minēt miniUSB lādēšanas ligzdu un palielo pogu brīvkustību.

Visādi citādi, labi ieguldīti 30€.

 

Kolēģis arī bija meklējumos, un paņēma Jabra Sport Wireless+, galīgi nav apmierināts, vienīgi izmērs esot ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ieteikums man, tad man vairāk interesē in-ear, bet tāpat paldies par viedokli - gan jau kādam noderēs ;)

Link to comment
Share on other sites

paņēmu pistonus, aizvar atnāca. ausis super, iepriekš lietoju JVC fx1x, kuras maksā apmēram tik pat (~20 EUR elkorā), pistons ir reizes 2-3 labāki. JVC vienīgais pluss bija, ka viņas nepinās, pistoniem gan patīk pa mezglam iesieties.

pults arī mazliet ar iphone un macbook sadarbojas, pazīst gan mikrofonu, gan 1 no 3 pogām, skaļumu regulēt nevar, bet play, pause, next song strādā. uz android strādāja viss.

Link to comment
Share on other sites

Super, paldies par viedokli.

Tā kā šamie ir arī 2x lētāki par tiem monstriem, tad ņemšu vien arī Piston.

Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka Rīgā būs. Comply uzgaļi ir samērā specifiska lieta. Es pasūtu no svešatnes.

 

P.S. Comply VAR arī sačakarēt skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...