Jump to content

qele
 Share

Recommended Posts

Vai ir tāds pulkstenis, kas ir arī vienlaicīgi telefons? Bez savietošanas ar mob. telefonu. vienkārši. atsevišķa ierīce, kas atrodas uz rokas, ir arī tālrunis, turklāt smuka ;)

Labots - qele
Link to comment
Share on other sites

 

 

atrodas uz rokas, ir arī tālrunis

 

Uz kājas neder? Smārtam bija kurpe ar telefona funkciju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gadus 5-10 ķīnieši tādus ražo (var teikt līdz ar android 2+ versijas parādīšanos parādijās arī uz rokas liekamie ķīnieši) 

 

apskati dx.com tur noteikti būs, vismaz kādreiz skaidri zinu, ka bija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, turklāt tas nebūs ne vieds, ne pulkstenis, ne telefons. Tas būs kaut kāds ultramēsls un ķīnieši tajā vēl būs analogo TV uztvērēju iemānījuši un atbalsta kājiņu, lai var nolikt uz galda un skatīties iemīļoto 唱與星.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

kad vēl nebija Latvijā digitālā TV, tad ķīniešu pusviedtelefons ar analogo TV bija kruta :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nez nez kādu labu laiciņu ķīniešiem tie pulksteņi nāk ar andrīti tik cena nav sviestmaize un maksā tik pat cik smarts :D pāri 100 euro

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jaunais apple viedpulkstenis/telefons pēc paskata jau smuks, un kā rezerves telefons ir ok, bet tomēr īstu trubu tas neaizstās. Domāju, ka pārējiem ir tāpat.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Fallout3_Pipboy3000_Full_1.jpg

 

Šim arī ir fitnesa aplikācija, kā redzi. Džeki iet līdzi laikam!

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu nepietiekami glamūrīgs vai hipsterīgs jo man nu nekādi negribas pulksteni, kuru jālādē reizi 5 dienās (pašķielē uz savu rokaspulksteni uz kura rakstīts "baterijas darba laiks 10 gadus")

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

jo man nu nekādi negribas pulksteni, kuru jālādē reizi 5 dienās
 Tie ķīniešu pulksteņi ar iebūvētiem telefoniem ir jālādē vairākas reizes dienā, jo tur iekšā parasti ir kāda 100-150mAh baterija dzēšgumijas izmērā.
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm un viedokļiem! Man vienkārši. negribas TIK lielu telefonu, kādi tie ir mūsdienās, ja reiz ir arī planšete. Bet uz rokas ir forši tāpēc, ka mūždien nav jāmeklē, kur tas ir iestādīts :/ Tā nu tāds runājams uz rokas būtu pašā laikā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man vienkārši. negribas TIK lielu telefonu, kādi tie ir mūsdienās,

Ne jau visi ir lieli. Ir arī mini versijas lielākajai daļai flagmaņu, izņemot apple

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...