Jump to content

Android planšete vs Ipad


Luke
 Share

Recommended Posts

Kas vainas cenai par aparātu, kur viss strādā?

Jā, gribēju ieviest skaidrību - GPS ir iPados dabonams tikai kopā ar 3G/LTE. Tiesa, tas tīri WiFi aparāts laikam ir spējīgs noteikt vietu ar +/- 100m precizitāti , ja atrodies pilsētā un izmanto WiFi. Ja navigāciju akurāt vajag, tad var iegādāties Samsung Galaxy Tab Pro 10" par 300+ eirām, bez LTE bet ar GPS/Glonas. Es meitai tādu iedāvināju, jamai ļoti patīk :)

 

Pie tam Samsungā vari papildus ielikt 32/64/128 Gb microSD, kad savajagās. iPadā to nevar :(

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    7

  • nevertell

    13

  • Luke

    10

  • akriss

    9

Nez, ir kādu laiku lietošanā šis te brīnums - GoClever TAB ORION 102 - sieva sajūsmā - GPS un 3/4G nafig nevajadzēja, jo lietots tiek tur, kur ir WiFI un navigācijai ir telepons; Ja vajag nu baigi netu tur, kur nav WiFi -  - nošērojam no mob.tel - viss; Priekš savas veiktspējas/cenas attiecības - ļoti labs+vēl Zilzobja klaviatūra, kas lieti noder, kad jāuzdrukā kāds pagarāks e-pasts vai vēstule soc.tīklos un klaviatūra arī lieti ndoer kā aizsargs ekrānam, kad netiek planšete lietota!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Mēsls vai ne mēsls. Cena un parametri visu atspoguļo. Lai pieklājīgu ķīnas 10" planšeti paņemtu, biski vairāk jāiztērē. Pa 200$ jau tīri pieklājīgu var paņemt.

Link to comment
Share on other sites

Sievai pirms gada nopirku vecu ipad 2 labā stāvoklī un miers mājās. Iet bez problēmām un nekas pa šo laiku nav bijis jādara. Lieto sieva, lieto bērni un pats tagad rakstu. Maksāja ap 150 eiro @ss

 

Salīdzinājumam:

Pats nopirku peldināmo samsungtelefonu, puse dienas pagāja rūtojot, ravējot drazu un liekot visādus link2sd

 

Aifonis dārgs maita turklāt nepeld :)

...

Līdz ar to, ja gribas čakarēties, tad andrītis, ja nē, ipads.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Lai nav jāsāk jauna tēma, atļaušos pajautāt.

Kāpēc interneta mājaslapu mobilajām versijām ir aizliegts zooms un kā to var ieslēt?

Link to comment
Share on other sites

zooms parasti tiek izslēgts, lai netraucē nejauši dubultklikšķi un tādas lietas, kā arī lai nav liekas javascript kļudas ar viewport lielumiem, kad ir iezūmota lapa - piemēram lapa tiek iezūmota uz planšetes un pēkšņi JS domā, ka lapa tiek aplūkota no telefona un nostrādā attiecīgā JS daļa. telefona operētājsistēmu tu arī nevari taču zoomot, tad nu līdzīga pieredze tiek veidota arī lapās.

 

 

 

Līdz ar to, ja gribas čakarēties, tad andrītis, ja nē, ipads.

 

gribi čakarēties- samsung, nexusi un motorolas nāk jau paplikas ar ļoti minimālu preinstalētu drazu.

kā izbijis galaxy s3 lietotājs  varu teikt, nav draņķīgākas OS par samsung touch wiz.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Samsungi pliki nenāk. Un Šmī, ja tev rūtošana un tas viss aizņem pusi dienas, samaksā kādam, kas kautko saprot, nevis tirs par to, ka androīdi ir priekš tiem, kam patīk čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Samsungi pliki nenāk. Un Šmī, ja tev rūtošana un tas viss aizņem pusi dienas, samaksā kādam, kas kautko saprot™, nevis tirs par to, ka androīdi ir priekš tiem, kam patīk čakarēties.

 

pats ieej pretrunās, pērkot 400 EUR ierīci, viņai vajadzētu strādāt out of the box, nevis būtu vēl kādam jānes un jāmaksā, lai viņu padarītu lietojamu 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu man ar sava memopada rūtošanu arī sanāca bik pajāties. Konkrēti- sameklēt Memopada draiveri priekš 7.tā Windowoza, kuru tā arī neatradu.. Līdz beidzot ienāca prātā tāda vieda doma pieslēKt to memopadu pie 8.tā Windowa un norūtot no tā. No astotā Windowa norūtoju 5 minūšu laikā. Vispār es no datoriem "kaut ko" saprotu, bet nu pieņemu, ka cilvēkam, kas kaut ko "saprot", izdotos sameklēt draiveri priekš konkrētā memopada arī dažu minūšu laikā.. (He, laikam tagad es arī to draiveri atrastu dažu minūšu laikā, bet pirms gada tas kaut kā nesanāca..) Nu un arī, ja planšetes lietotājs vēlētos sameklēt kādu speciālistu, kas norūto to planšeti, nu nedaudz šaubos vai sameklēt tādu speciālistu, aizvest tam speciālistam, atvest var pa piecām minūtēm. Ļoti iespējams, ka tas speciālists nebūs ar mieru veikt planšetes rūtošanu par pliku paldies.. Cita lieta gan, ka ne katram Android planšetes lietotājam ir nepieciešams planšeti rūtot. Man manējo nācās norūtot tikai un vienīgi, lai varētu izmantot Airplay..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

pats ieej pretrunās, pērkot 400 EUR ierīci, viņai vajadzētu strādāt out of the box, nevis būtu vēl kādam jānes un jāmaksā, lai viņu padarītu lietojamu

 

Neķad nesapratīšu jēgu maksāt 400€ par planšeti, ja vien nav nepieciešams vadāt līdzi un kaut kādus rasējumus vai vēl nez ko pētīt.

 

Mājas vajadzībām noteikti nevajag neko tik dārgu.

Link to comment
Share on other sites

Pēc gariem eksperimentiem ar dažādām planšetēm meita dabūja dārgo Galaxy Tab Pro 10 un es sev nopirku arī Galaxy Tab 3 Lite, ko, kopā ar palielu sd karti izmantoju kā mūzikas avotu automašīnā. Nekādu vajadzību rootot nejūtu un Samsung GUI arī mani visnotaļ apmierina.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Lielākā priekšrocība, manuprāt, norūtot ir tas, ka var nomainīt host failu, tādejādi izkaujot reklāmu.

Link to comment
Share on other sites

+ var atbrīvoties no samsung perētājsistēmas, kur samsungs ļoti ir pacenties lai tā būtu maksimāli nelietojama. nopietni, budžeta moto g, nexus 5, moto e strādā stipri labāk par samsung prieku un lepnumu- galaxy s5 un jaunāko tabletes un telefona neglīto bērnu- note. uz vajākiem dzelžiem tā vispār ir cilvēku spīdzināšana likt lietot touch wiz.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Neaizmirstam, ka pēc 1.5 mēnešiem nāks ārā jaunā nexu planšet 9-10 collas. Noteikti būs mana pirmā planšete.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš ļooti atvainojos par ļooti tizlo jautājumu, bet es tā īsti ne kad neesmu sapratis ar ko Asus Nexus ir labāks par Asus Memopadu?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem acīmredzot ir stipri atšķirīga izpratne, par to, kā jāizskatās un ko jādara planšetei. Man Samsunga GUI nekad nav traucējis. HTC arī ne. Plikie andrīši gan kaitina, manuprāt jamie nelietojamības ziņā tuvojas linuksam.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Jau iepriekš ļooti atvainojos par ļooti tizlo jautājumu, bet es tā īsti ne kad neesmu sapratis ar ko Asus Nexus ir labāks par Asus Memopadu?

 

Asus memopad ir Asus produkts. Paši taisīja, paši apgādāja ar UI utt. Asus Nexus ir Google pasūtīts produkts un Asus tikai izpilda pasūtījumu.

 

Asus taisīja Nexus 7, LG taisīja Nexus 5 telefonu utt. Tie ir tikai ražotāji, kas saliek kopā pasūtīto planšeti/telefonu, tīri ražošana, nevis viņu veidots produkts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Citādi - lietoju iPad. Neviena cita planšete mani nav pārliecunājusi, ne tas jūsu neksuss-šmeksuss, ne, Dies' nedo', kaut kāds Prestigio. Galaxy Tab Pro vēl ir salīdzināms. iPad vienkārši strādā. Pārējie - gļuko. Mazāk vai vairāk. Un jā, man ir bijušas 4 Android planšetes. Nekad vairs.
...

 

 

Pēc gariem eksperimentiem ar dažādām planšetēm meita dabūja dārgo Galaxy Tab Pro 10 un es sev nopirku arī Galaxy Tab 3 Lite, ko, kopā ar palielu sd karti izmantoju kā mūzikas avotu automašīnā. Nekādu vajadzību rootot nejūtu un Samsung GUI arī mani visnotaļ apmierina.

 

Brīnumainā viedokļa maiņa dažu dienu laikā :D

Link to comment
Share on other sites

Lietoju jau nepilnu gadu Sony tablet Z. Viss vairāk noder waterproof īpašība. Veicot remontu istabā, skatījos KHL paralēli darbam, pēc darba nomazgā no putekļiem. Vairākas reizes kāds ģimenes loceklis izgāž tēju uz avižu galdu - vienalga, jūrā lasot ziņas sakrīt smiltis - vienalga nomazgā. Dzelži arī labi

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ivo

Ticību kari nekad nav noveduši ne pie kā laba. Te daudzi nīdeji un debesīs cēlāji bijuši un nākuši. Katram verķim vienkārši ir savi plusi un mīnusi.

 

iPad nav domāts cilvēkiem, kam pilns dators ar nelegāli sakačātām filmām un mūziku. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

iPad nav domāts cilvēkiem, kam pilns dators ar nelegāli sakačātām filmām un mūziku. 

 

caur vlc (ipad aplikācija ne PC) un itūnes met visu sapirātoto drazu bez problēmām. ar mūziku gan pašvakāk, to nekad fanātiski neesmu klausijies un nemācēšu teikt kā sapirātoto dabūt iPadā, bet vienkāršam svētdienas klausītājam mūzikai iesaku spotify, atkrīt daudz galvassāpes ar sinhronizāciju starp 3+ ierīcām 

Link to comment
Share on other sites

@Mežavecis - es jau neko, es tik jūtos nedaudz izbrīnīts par to, ka biedrs Tornis pēkšņi sācis andoīdu lietot un slavēt...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu jau shajaa teemaa ir triis lappuses un viens un tas pats turpinaas. Taapeec shaas teemas jeegu neredzu. Viss sen ir skaidrs ka iPad lietos tie kuri saskata potencialu uz taas un patiik darbiiba bez nestabilitaates. Ja esi gatavs pieciest regularu seksu bez sievas veel, tad Android buus tieshi tev.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Volters

Tēma tā pati un galvās tie paši mīti. Rizla, no kurienes rauj kaut kādus murgus par seksu un nestabilitāti?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Plikie andrīši gan kaitina, manuprāt jamie nelietojamības ziņā tuvojas linuksam.

Šas pa purnu atrausies. 

 

Bet ja godīgi, ir nācies palietot visvisādus andrus, un visjaukākies tomēr ir aosp ar gūgles appiem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brīnumainā viedokļa maiņa dažu dienu laikā

Man ir planšete - iPad saucās. To ari lietoju. Meita i-ierīces nevēlas. savukārt iPad mini man neviens pa 90 EUR nedod, un dārgāku ko pirkt par 100 EUR, lai mašīnā bardačokā vadātu, nevēlos. Kā planšeti joprojām lietoju iPad. Savukārt pārmaksāt par iPod touch, lai jamais mētātos iekš auto, negribēju, tāpēc iegādāju Samsung, kas netiek lietots kā PLANŠETE, bet kā mp3 playeris.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par ieteikumiem!

Ar foruma biedra Martinno palīdzību, sestdien sieva tika pie Airpad Air. :) Liekas, ka ir vairāk vai mazāk apmierināta. Vienu pēcpusdienu es arī nedaudz paspēlējos. Pagaidām ne ko īpaši nepavilkos. Nē, nu planšete kā jau planšete.

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu, laba izvēle!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nee paldies, nevajag man un negribu nemaz sev Android tableti. Un nesaskatu nekaadas izmainjas tajaa veel 3 gadus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Samsungi pliki nenāk. Un Šmī, ja tev rūtošana un tas viss aizņem pusi dienas, samaksā kādam, kas kautko saprot™, nevis tirs par to, ka androīdi ir priekš tiem, kam patīk čakarēties.
 

 

Tātad Tu iesaki maksāt par telefonu un pēc tam maksāt kādam, kas to padara lietojamu? Srsly?


Starp citu, īss manas čakarēšanās apraksts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Android planšetēm vairāk iespēju

Vienkārši fantastiski gudrs apgalvojums :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...