Jump to content

Android planšete vs Ipad


Luke
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

 

 

dzelži varbūt andrim ir jaudīgaki, bet iPads ar iOS kaut kā šķiet ka strādā raitāk un mazāk lagu.


tu laikam dzīvē esi turējis android rīkus tikai par 50 eiro...tu man pateiksi ka uz tāda nexus kkas lago? bet uz ipad kip nelag? klauns ibio...nexus viss iet tikpat raiti ka uz ipad un tāds murgs te nav jādzen un autoram jāmelo 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    7

  • nevertell

    13

  • Luke

    10

  • akriss

    9

Žaks Noriss

Kāda starpība uz kā krāj putekļus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Nu jādomā, ka ar MS Word un Excel viņa strādās tā pat kā līdz šim uz sava piezīmju datora.

 

Nu ja vajag ms office - tad tikai planšete ar win. Ne androīdam, ne ios nav normālas ofisa aplikācijas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne androīdam, ne ios nav normālas ofisa aplikācijas.

Te nu gan var tikai piekrist. Skatīt dokumentus var, bet kaut ko vairāk darīt nebūs ērti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neviena planšete nav darbam. Ja nu tikai esi Liels Priekšnieks. Citādi - lietoju iPad. Neviena cita planšete mani nav pārliecunājusi, ne tas jūsu neksuss-šmeksuss, ne, Dies' nedo', kaut kāds Prestigio. Galaxy Tab Pro vēl ir salīdzināms. iPad vienkārši strādā. Pārējie - gļuko. Mazāk vai vairāk. Un jā, man ir bijušas 4 Android planšetes. Nekad vairs.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Piekriitu pilniibaa Tornis komentaaram, tikai nu iPad man personiigi ne. Ir bijis lietoshanaa otraas paaudzes modelis. Lietoju Surface Pro un naakamais ar viennoziimiigi buus Surface Pro. Kad iPad tiks darbinaats pilnveertiiga sisteema, tad to es saukshu par plansheti, citaadi pielietojums uz iPad man iisti nepadevaas. Ja neskaita izklaidei.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Atļaušot pajautāt. Kā uz Iphone padarīt redzamus uz Android planšetes fotografētus attēlus?

Faila paplašinājumu *.jpg nomainīju uz *.JPG, arī nekā.

Iphone ir radinieces, tāpēc manas zināšanas ir ierobežotas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un kā ir iedabūti fotofaili no Android uz iOS? Šortkati nokopēti?

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu skatīties uz intel windows planšetēm. Cena līdzīga ipad, bet nopērkot viņu tu iegūsti pilnvērtīgu datoru, ko vajadzības gadījumā var pieslēgt pie monitora un klaviatūras un lietot, kā PC :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es ieteiktu skatīties uz intel windows planšetēm.

 

 

 

MS aparātus nevaig, tiem būs visas sievu kaites no Windows, kas būs uz laptopa,tikai uz lēnākiem dzelžiem.
Link to comment
Share on other sites

Luke, īsti nesapratu ko gribēji pateikt?

 

MS surface pro ir ar core i5 proci! švaki? Un arī tie atomi nav nemaz tik švaki. Bet tiek iegūts pilnvērtīgs pc ar visām pierastām iespējām - normāls copy/paste, browseris ar pluginu iespēju (adblock piemēram!) browseris kurā normāli flash strādā (mini spēlītes, video) un ir spell chekeris. Iespēja palaist pilnvērtīgu ofisu un kaudzi citu softu kuru ne priekš android, ne ios nav un nebūs! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kā ir iedabūti fotofaili no Android uz iOS? Šortkati nokopēti?

Domāju kā tāpat kā bildes no iOS - uz mana Ubuntu. Kopēja radiniece. Ar datoru rīkojās pietiekoši veikli.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pag, pag. Cik atceros, tad uz iOS devaisu bildes oficiāli var dabūt tikai caur iTunes. Protams, var izmantot arī citus iOS pārvaldniekus, bet nekas, diemžēl, nav minēts - kas ir ticis darīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katram savi uzskati kas labāks vienam liekas ērtāks IOS otram Andriod ,utt...

Vienkārši aiziet uz veikalu un izmeiģināt un aptaustīt  ierīci lai saprastu,kas ir vajadzīgs citādi jau nevar....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell

iOS ir diezgan apcirpts. Ja gribi lietot savu dzelzi, ko esi nopircis no Apple, kā cilvēks, tad esi gatavs lietot iCloud un iTunes kā necilvēks. Ābolu es neņemtu kautvai tāpēc, ka ir nācies labot aipedus. Es nesaku, ka kādu citu tableti ir vieglāk labot, bet es 100% zinu, ka cenu starpība starp saplēstu nexusu un saplēstu iPad'u ir daudz mazāka kā starp strādājošu Nexus'u un strādājošu iPed'u. 

 

Tabletes var bez problēmām pāršūt uz GPe, vai to pašu CyanogenMod, kas ir tas pats GPe. (jājājā, by def, nav gūgļu appi, bet ja tu spēj uzlikt CM, tu spēj uzlikt Gūgļu appus, rezultātā ir GPe). Bet ja gribās labu tableti, ir jāņem nexus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@nevertell, tiesa, tikai planšešu Nexusiņi ir mazi un veci un tas viens lielais gandrīz neskaitās. Paliek tikai viens vienīgais 2013. gada Nexus 7 modelis. Var paglūnēt LG G Pad 8.3 virzienā, tam arī ir GPe.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mūziku, filmas jā, bet bildes var pārdzīt uz aipadu neslēdzot klāt datoru. Man ir tāds sūdiņš, kuram var pievienot USB flešu vai SD karti un pārkopēt bildes uz iPad. Bet tas arī ir apple tizlums, ka šis verķis uz iphone nedarbojas, un uz SD karti fai flešu neko pārdzīt nevar.

ipad-camera-adapters.jpg

 

 

uz iOS devaisu bildes oficiāli var dabūt tikai caur iTunes.
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paliek tikai viens vienīgais 2013. gada Nexus 7 modelis.

Gūgle klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši par iespējamo Nexus 8 kuram būšot 8.9" ekrāns.

Bet pēdējā Google I/O viņi neteica ka Nexus programma tiek slēgta.

Tātad - būs. Kaut kad.

Pats jau gadu lietoju otrās paaudzes Nexus 7 LTE. Esmu ļoti apmierināts.

Nezinu kas Tornim tā nepatika. Nekādas bremzes arī nav.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

tu man pateiksi ka uz tāda nexus kkas lago?
 Samsung P8110 Google Nexus 10, ļoti smuki ielago! 
Link to comment
Share on other sites

Desmito Neksusu lamāja par daudz ko. Es domāju tā galvenā problēma ir ražotājs.

ASUSam abi mazie Neksusi sanāca labi.

Redzēs ko HTC ar Nexus 8 sataisīs. JA var ticēt baumām, ka Nexus 8 planšeti ražos HTC.

Baumusaite:

http://www.hallels.com/articles/2713/20140723/google-nexus-8-2014-release-date-given-juggles-asus-htc-lg-product-designers.htm

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

N10 ir švaki dzelži ar lielu izšķirtspēju, tur neko citu nevar gaidīt.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja vajag 8" collas un nevajag LTE, tad man liekas, par LG gpadu price/performance ziņā neko labāku neatrast.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gpads ir lielisks. Patreiz labākais andrīša 8" planšetnieks, ja nevajag mob netu.

Tiesa pie mums nevar dabūt Google Edition. Nu vismaz oficiāli ne.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

androidz

Slinkums meklēt - kas ir Google Edition?

 

Gpad ar pure androidu - jā tas būtu superīgi!

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Manam ASUS Fonepad 7 pēc atjauninājuma uz 4.4.2 nadarbojas sim karte. Cik lasīju, tad daudziem tāda problēma. Cerams, ka nākotnē salabos.

Vēl ir problēma, ka Jāņasētas kartes datubāzi nevar normāli pārvietot uz SD karti - uz tās ir tikai šortkati. Pati datubāze aizņem lielu apjomu planšetes atmiņas (krietni vairāk kā lejuplādēts) un nav redzama pat kā slēptie faili. Tas ir mans otrais mēģinājums lejuplādēt. Pirmoreiz izdevās tos dažus gigabaitus lejuplādēt uz SD atmiņas, bet tie nezinkāpēc aizņēma visus 16 GB. Pārkopējot uz Linux tas vilkās ļoti ilgi - datubāze sastāv no neiedomājama skaita folderu un failu. SD karti pārformatēju uz NTFS. Grūti pateikt, vai Jāņasētas programmētāji šājā laikā kaut ko pamainīja, vai nozīme SD kartes failusistēmai, vai Androida versijai.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

  SD karti pārformatēju uz NTFS.

Biedr Bērziņ, tu apzinies, ka negatīvs starpausu spiediens ir nelabvēlīgs valsts attīstībai ? 

 

Ja zinātu, kas ir simboliskie linki, adb shell's, root lietotājs un kā patiesībā izskatās androīda failsistēma, nebūtu tev tik grūti novietot Kakusētas kaķu bāzi uz SD kartes. Bet nu es jau labāk jūsu vietā, Aigar, nelietotu karšu aplikāciju, kas ir rakstīta caur dupsi. 

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt, ka priekš navigācijas pa nomaļu krūmiem tā ir labākā. Nav jau slikti arī atbalstīt savejos, lai tie varētu noalgot labākus programmētājus.

Link to comment
Share on other sites

Tuvojas noliktā diena un es pamazām sāku domāt, ka tomēr intereses pēc vajadzēs nomaksāt nodevu minētajai jeņķu kompānijai.

Vairāk par 500eur tērēties tā kā negribētos. Ja pareizi saprotu, Ipad Air laikam skaitās pa kapeiku progresīvāks kā 4.tās paaudzes Ipads?

Ipad Air sākuma modelis ar 16GB atmiņas iekš 1A maksā 411eur. Nākamais jau ar 32GB atmiņu tur pat- bez viena eur 500. Vienīgā atšķirība, ko saskatīju- atmiņas lielums. He, sanāk, ka atmiņas palielinājums no 16 uz 32 maksā gandrīz vai 90 eur? Nez kas tā par super duper atmiņu??

Lai ieliktu tajā pat verķī GPS moduli, ja pareizi saprotu, laikam vēl viens simtiņš jāpiemaksā..

He, skatos pie tā Ipada īpašajā atzīmēm, izšķirtspēja skaitās 2048x1536 (nu graujoši), bet video īpašajās atzīmēs 720 pikseļu HD video, bet tas tā.. 

Šobrīd sliecos uz šo: http://www.1a.lv/apple/ipad/apple_ipad_air_16gb_wifi_space_gray 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Lai ieliktu tajā pat verķī GPS moduli,

Vai tomēr datu moduli (3G/LTE) ? 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Bet vai vajag to 3g/4g modēmu tajā dēlī iekšā ? 

 

Un jā, ābolam patīk iekasēt nesamērīgi lielas summas par papildus atmiņas čipiem.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz ļooti sen varbūt ir gadījies, ka es jaucu GPS ar GPRS, taču ar 4 vai 3G ne kad. :) Pats savu memopadu laiku pa laikam izmantoju navigācijai, tāpēc bija licies, ka GPS ir tomēr tāds patīkams sīkums.. Kaut gan mana sieva gan jau kaut kur varētu aizbraukt, izmantojot arī savu telefonu.. Tā kā nu ok, tas GPS var arī nebūt. 3G vai 4G īpaši negribju, jo tā esamība atkal vedina maksāt ikmēneša nodevas kādam mobīlajam operatoram. Pie tam domāju, ka tā planšete reti kad pametīs mājas. Tad jau labāk sliktākajā gadījumā, ja nu tiešām baigi savajadzēsies, mēģināšu iemācīt sievu kā pacelt uz mobīlā telefona hotspotu.. :)

BTW, Dafuq, vai Tavējais kantoris gadījumā netirgo arī Ipadus?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Pag, Tu gribi teikt, ka ir modeļi bez GPS?!

 

Tirgot tirgojam, bet vai cena būs labāka - nezinu gan. Nu Tu jau zini kas un kā - ja interesē, atmet PM :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...