Jump to content

Vesa galda stiprinājums, kur pirkt?


akriss
 Share

Recommended Posts

Latvijā maz pārdodas par sakarīgām cenām (līdz 60 EUR) VESA galda stiprinājumi? interesē ar 2 rokām līdz 27'' atbalsts. svars itkā nav nekāds lielais, bet savus 3.5kg uz katru roku vajadzētu turēt. 

Vienkārši pie mana 27" 2560x1440 korejieša prasā vēl vienu full HD portretā orientētu monitoru, un vislabāk tas protams būtu ar vesa statīvu, lai šos var normāli saregulēt.

 

izskatās viņš šādi. Sienā galīgi negribas urbt caurumus, bet darba stūrīti vajag iekārtot. Ja nu kādu interesē tad te ir bilde ar workbench.

No amazon galīgi negribas sūtīt, ir tur labi pa 24 un 44 GBP, kā reiz arī atlaide, bet ar shipping lētākais maksā ~100 EUR.

Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

laikam, vien jākrāj zeķē un jāsūta no amazon pa 100EUR ;(

tā vien liekas, ka banānu republikā tikai pie sienas mēdz stiprināt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

eu tu!!! Tu te nestāsti pasakas par manu dzimteni a to man nāksies teikt ka esi šeit vienīgais debīliķis kam kaut kādu galda vesu ir savajadzējies!!!!


daļēji joks, bet nu tomēr, bazaru vajadzētu pakontrolēt šādā  kontekstā

Link to comment
Share on other sites

man ar 2 rokām vajag, nevaru vēl izdomāt vai 2x QHD landscape, vai QHD landscape + FHD portret

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Pienaglo ar simtnieci pie sienas - kāda attieksme, tāda atbilde.

Ja kas #3 posta linkā ir arī ar 2 rokām, ja neredzi, tad izvelc piekstu no pakaļas un izberzē acis, mož pamanīsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Žaks Noriss

Mīkstais! Nopērk Mac un tad kāpinās gar 100 eur. Tu esi vismaz 500 eur pārmaksājis par Apple logo.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

... virsū vajadzēs uzlikt 27" ~5kg smagu ekrānu un 24" kurš ar kāju ir ~7kg, nezinu vēl cik no visa sver kāja.

Un Tu iedomājies, ka tā štrunta skaidene, no kā taisīta galda virsma, izturēs?!

Ja rokas neaug no pakaļas, tad to visu var uztaisīt daudz lētāk un stabilāk. 

Link to comment
Share on other sites

Un ja vēl nopērk normālus monitorus, kam regulējas gan augstums, gan pivots, tad nevajag meklēt pa pasauli nez kādas kājas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja rokas neaug no pakaļas, tad to visu var uztaisīt daudz lētāk un stabilāk.

 

Es pats arī esmu apdomājis mehānisko / regulējamo statīvu izgatavošanu, bet sapratu, ka bez kādas metālapstrādes darbnīcas, kas izveidos grozāmos savienojumus, neiztikt. Tiesa gan tas varētu būt lētāk par 125 eur. Jāsapelna nauda un būs jāpadomā vēlreiz, tiesa gan nepieciešamība pēc kā tāda ir nu baigi maza.

Link to comment
Share on other sites

Mīkstais! Nopērk Mac un tad kāpinās gar 100 eur. Tu esi vismaz 500 eur pārmaksājis par Apple logo.

apskati cik maksā ultrabooki un tad gudri pļūti, macbooks bija vislētākais pirms aptuveni gada, ko varēja dabūt bez atlaides un ar pvn, bet es vēl dabuju - ar 10% atlaidi un bez PVN, samaksāju nepilnus 1000 EUR, vot jūsu mīļie lenovo gan ir pārcenoti, maksā 500 eur dārgāk par macbooku un pēc specifikācijas tas thinkpads var pienest ūdeni.

viena lieta ir varēt atļauties, cita, atrast to pašu lētāk, kaut kā neticās, ka tas, kas maksā anglijā 55EUR, latvijā nav dabūjams zem 80, lai DHL nebūtu jādāvina 70 EUR.

 

 

 

Un ja vēl nopērk normālus monitorus, kam regulējas gan augstums, gan pivots, tad nevajag meklēt pa pasauli nez kādas kājas.

vajag, un kā vēl, lai to "normālo" monitoru kājas neaizņem pusi no galda un izskatās arī labāk.

 

 

 

Un Tu iedomājies, ka tā štrunta skaidene, no kā taisīta galda virsma, izturēs?!

pieliks kaut ko klāt tai skaidenei, lai neizlauž robu. kaut vai finiera plāksni, lai atbalsta laukums lielāks, bet normālu galdu arī drīzumā vajag iegādāt, līdz ko pārvākšos uz rīgu.

 

 

A tu uztaisi, es tev samaksāšu, ja rezultāts būs kaut tuvs tam duronic no amazon.

Ja rokas neaug no pakaļas, tad to visu var uztaisīt daudz lētāk un stabilāk. 
Labots - akriss
Link to comment
Share on other sites

Un ja vēl nopērk normālus monitorus, kam regulējas gan augstums, gan pivots, tad nevajag meklēt pa pasauli nez kādas kājas.

 

normaalus, iesaki kaut vienu!

1. Glanceeta matrica(stilkls paari mateetai neskaitaas)

2. IPS

3. 2560x1440

4. 24-27"

5. DisplayPort

6. DVI vai HDMI

protams ka reguleejams augstums un usb hubs prieceetu, bet tas nav primaarais

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...