Jump to content

OS Priekš gaming pc!


Rijaach
 Share

Recommended Posts

Sveiki, īsti nezinu vai rakstu pareizajā vietā, bet drīz taisos iegādāties spēlēm paredzētu datoru bez OS. Tapēc arī jautāju- kādu OS man vajag? Pašam ļoti patīk win7, bet ja tas ko maina, varu pāriet arī uz win8. Nekādā gadijumā uz winXP :D

Dators paredzēts tikai spēlēm un pasēdēt netā. Esmu dzirdējis daudz negatīvas lietas par win8, tai pašā laikā arī labas, tapēc esmu mazliet apjucis par to win8.

Ja tas ko maina varu piemest klāt kompja specifikācijas:

Video karte: MSI R7 250X 1GB GDDR5

Procesors: AMD II X4 740 3.2GHz 

RAM: 4GB DDR3 1600MHz

HDD: 1TB 64MB cache 7200RPM Western Digital Blue

PSU: Fortron FSP460-60HCN 

Mamma: ASRock FM2A55M-VG3+, A55, DualDDR3-1866, SATA2, RAID, mATX

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Windows 7 - pierastāks, nedaudz zemāka teorētiskā veiktspēja spēlēs.

Windows 8.1 - jaunāks, nedaudz augstāka teorētiskā veiktspēja spēlēs.

 

Ar video/foto apstrādi Windows 8.1 ir jūtami ātrāks par Windows 7. Spēlēm atšķirība nav tik liela, jeb pareizāk ir praktiski nejūtama.

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Varbūt dažreiz saskaršos ar video apstrādi, bet tad jau laikam jāpaliek pie win7.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu un kas kara dievam traucē ieķeksēt (pie tam W8.1 ar aprīļa update ieķeksēts jau pēc noklusējuma), lai startējas ar desktop, nevis flīzēm ???  Viennozīmīgi jaunai kastei tikai W8.1 ar visiem apdeitiem. Ātruma starpība, salīdzinot gan ar W7, gan XP ir smuki jūtama, sevišķi, kā jau Rubenis teica, grafikas un video apstrādē - nezinu kā ar CADiem, nelietoju, bet gan jau arī tur.

 Start pogas neesamība? Bet kam tā ir vajadzīga ? Arī W7 izslēdzu ar Alt+F4, nevis bakstos ar peli un nepieciešamāko softu ikonas ir uz desktopa. Interesanti, kāpēc bubuntisti ar Unity, vai ābolfani nebrēc, ka start pogas nav ?

 Par spēlēm  nepateikšu, ar tām neākstos, bet neesmu manījis softu (protams, par specifiskiem un muzeja eksponātiem nerunājot), kas neietu uz W8, pie tam iegaumē - tev jāliek 64 bit - vienalga, W7, vai w8, ja gribi savu 4GB RAM izmantot pilnībā (bet ja domā par video - vēlams būtu likt 8GB vismaz).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Tikai neuzmet luupu, bet liidz gaaming kastei, šai veel pataalu.

Budžeta gaming pc. 300 ēriki.

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

tetris ies tas toch 

Pats capital par šo kompi izsakās savādāk-

Spēcīgā Radeon R7 250X grafiskā karte ar ātru 1GB GDDR5 atmiņu, apvienojumā ar jaudīgo četru kodolu AMD X4-740 procesoru ar 3.2GHz takts frekvenci un ietilpīgiem 4GBoperatīvās atmiņas, nodrošinās šobrīd pieejamo, aktuālo spēļu spēlēšanu ar vidējiem, kā arī augstiem grafiskajiem iestatījumiem. The Elder Scrolls V: Skyrim, Starcraft II, Diablo III, Dirt 3, Call Of Duty: Black Ops II, Battlefield 3, FarCry 3, CS: GO (max settings, 1920x1080 ~FPS: Min-68 Max-185 Average-91)  - tās ir tikai dažas no spēlēm, ar kurām šis dators lieliski spēs tikt galā.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Pats capital par šo kompi izsakās savādāk-

Katra tirgotāja primārais uzdevums ir pārdot . 

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

CS ar 91 average.

un pārējie uz max settings? 25 fps?

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Tur ir viens savādāks, bik lētāks, viens čalis teica, ka uz tā pc viņam iet bf3 uz high.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Doesn't matter, izvēlies kurš pašam patīk labāk W7 vai 8 atsķirība iekš fps spēlēs prakstiski nav starp šiem abiem.
Lai gan es labāk būtu ņēmis kādu Intel G3258  / G3320 pentiumu nevis atlonu šai cenu diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Pats capital par šo kompi izsakās savādāk- Spēcīgā Radeon R7 250X grafiskā karte ar ātru 1GB GDDR5 atmiņu, apvienojumā ar jaudīgo četru kodolu AMD X4-740 procesoru ar 3.2GHz takts frekvenci un ietilpīgiem 4GBoperatīvās atmiņas, nodrošinās šobrīd pieejamo, aktuālo spēļu spēlēšanu ar vidējiem, kā arī augstiem grafiskajiem iestatījumiem. The Elder Scrolls V: Skyrim, Starcraft II, Diablo III, Dirt 3, Call Of Duty: Black Ops II, Battlefield 3, FarCry 3, CS: GO (max settings, 1920x1080 ~FPS: Min-68 Max-185 Average-91)  - tās ir tikai dažas no spēlēm, ar kurām šis dators lieliski spēs tikt galā.

 

Es saprotu, ka tirgotājam gribas ticēt vairāk par cilvēku bariņu forumā, bet tici man, kādi 50% no šeit esošajiem stabili no tehnikas spējām un iespējām saprot daudz vairāk kā tirgotājs iekš Capital vai jebkurā citā veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Es nespēju noturēties... Kas varbūt labāks par AMD kopā ar pakaļas akmeni.

Link to comment
Share on other sites

Zoom

 

Un kad tas tur būtu tik slikts? Ja neskaita kaut kaadus videejaa latvietelja aizspriedumus un citus suudus.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vidējais 91 fps galvenais CS  :D 

Uz vidējiem 1920x1080 izšķirtspējā labi ja 25 būs uz pārējām spēlēm izņemot CS  :D :D :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Atbesījos ar visiem šitiem windows 8.1 postiem. Paņēmu no darba vienu 8 pro uzmetu uz savas kastes kurai iepriekš bija win7 pro. Paspēlēju spēlītes, un fps ir praktiski identiski... Vienīgais kas W8 iet ātrāk ir datu kopēšana uz flash un otrādi. Ieslēdzas varbūt par 1 sec ātrāk. Ar datorgrafiku nenodarbojos tādēļ par to nemācēšu teikt. Spēlēm vispār nekādas atšķirības vai w7 vai w8... Ņem to, kurš tev šķiet ērtāks.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Start poga ir vajadzīga tikai tiem, kas pa datoru orientējas izmantojot ikonas. Viss pārējais ir tufta.

Jālieto ir astotais punkts viens, septītajam nav nekādu objektīvu priekšrocību. Ja būtu runa par to astoto, kāds tas bija, kad viņu tiko izlaida, viennozīmīgi būtu jāliek septītais. Bet tagad visas problēmas ir salabotas. 

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Es, piemēram, neredzu nekādu priekšrocību priekš desktopa win8.1 (tas ir manā gadījumā) lai migrētu no win7. Kāpēc man kaut ko mainīt ja viss tagad darbojas bez problēmam...tas tā offtopic

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc dot kaut kādas priekšrocības windows 7 vai windows 8.1.

Kādu no šiem un basta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

Es, piemēram, neredzu nekādu priekšrocību priekš desktopa win8.1 (tas ir manā gadījumā) lai migrētu no win7. Kāpēc man kaut ko mainīt ja viss tagad darbojas bez problēmam...tas tā offtopic

ReFS. Disku tūļi beidzot ir jauki, drošāks un ātrāks. Būtībā šķirba ir līdzīga kā starp 10.04 ubuntu un 14.04 ubuntu, tikai windows gadījumā astotais nav tik sajāts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

robcixx

Es teiktu, ka nav starpība kuru OS izvēlēsies, galvenais, lai būtu instalēti pēdējie video draiveri!

Link to comment
Share on other sites

Un vēl lai būtu 64 bit versija uz 32 jau daudzas vairs neiet!

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Windows 7 vai Windows 8 - ieteiktu Windows 8.1., jo tā būtu uz nākotni vērsta investīcija, ņemot vērā, ka Windows 7 pamatatbalsts beidzas jau 2015.gadā. Kas attiecas uz dzelžiem - vienā datorā ir Athlon IIX4 760K, kas ir 740 tuvs radinieks, varu  teikt, ka darbojas 8.1. vidē ātri un stabili. Standarta ofisa vidē, multimēdiju, filmu žūrēšanā un mūzikas klausīšanā ne ar ko neatšķiras no Īvestilta I5 3570 uz Z77 plates. Jaunākās spēles nespēlēju, bet Skyrim un Battlefield 3 atšķirību nemanīju (Atlons darbojas ar gtx 570, I5 ar radeon 7850). Tautā mēļo, ka atšķirība esot ar augstā plaukta videokartēm, bet to neesmu pārbaudījis. Vecākās spēlēs, kas izmanto tikai vienu kodolu, atšķirība ir jūtama - I5 ir ievērojami ātrāks, piemēram, Medieval II Total War, kur Atlons lielformāta batālijās uz max iestatījumiem vairāk piebremzē, bet ne dramatiski. Atlons (100W) temperatūras ziņā arī ir daudz mierīgāks, AIDA 64 stresa testā un LinX nekad nav pārkāpis 46 Celsija grādu robežu, kamēr I5 3570 (77W) vienreiz pat uzbrauca līdz 61 Celsija grādam un aizgāja Throttling (vairāk gan tādi brīnumi nav atkārtojušies). 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vēl varētu izvēlēties Vistu (64), kādu ultimatīvo,  - kamēr tiks sainstalētas servisa pakas un labojumi, spēlēt vairs negribēsies, arī cietais disks būs pilns un operatīvā būs aizsista:)

Bet ja nopietni, paspēju novērtēt "mūžīgā studenta" statusu un iegādājos Windows 8.1. Pro par nepilniem 60 EUR rubuļiem ar atlaidi studentiem. Tā nav reklāma, bet studenti un mācībspēki bieži aizmirst šo iespēju "legalizēties", kas, pieļauju, nav dārgi, ņemot vērā 8.1. Pro cenu mazumtirdzniecībā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es, piemēram, neredzu nekādu priekšrocību priekš desktopa win8.1 (tas ir manā gadījumā) lai migrētu no win7. Kāpēc man kaut ko mainīt ja viss tagad darbojas bez problēmam...tas tā offtopic

Protams, ja ir jau saimniecībā W7, tad tur tiešām nav īpaša jēga skriet, un mainīt uz W8.1 . Ja pērk jaunu kompi, tad tikai W8.1 , ja tik nav kaut kāds tehnoloģiski specifisks gadījums, kad vajag ko vecāku.

Rudenī jau gan laikam būšot W9 ... 

Link to comment
Share on other sites

ietilpīgiem 4GBoperatīvās atmiņas

 

Reiz ietilpīgos 4GB es ieliku savam mājas (ne-spēļu) kompim tālajā 2007-tajā.

 

Lētāk ir windows iegādāties kopā ar datoru. (t.s. OEM versija).

Ja izvēlies windows, tad tikai un vienīgi jaunāko versiju. - tātad 8.1. Spēļu ražotāji noteikti atbalstīs jaunāko windows versiju.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Diablo.lv

Spēlēs atšķirību nemanīsi W7 vai W8, ja jāiegādājas OS kādēļ neiegādāties jaunāko? (W8)

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi pirkt, tad tāpat ir jāpērk jaunākā versija (8.1), kura satur tiesības lietot vecākas.

 

Bet nav ne mazākā iemesla lietot Windows 7. Vienīgais potenciālais iemesls būtu tas, ka Metro nepatīk (man, piemēram, nepatīk), bet to var risināt 100 dažādos veidos, es pats izmantoju http://www.classicshell.net/ - brīžiem liekas, ka strādā pat veiklāk/labāk kā Win7 oriģinālais menu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu nevienu vērā ņemamu iemeslu (varbūt, ka ir, bet es nezinu), lai izvēlētos W7 nevis W8.1.

Zinu vairākus vērā ņemamus iemeslus (varbūt tikai man tā liekas, ka tie ir vērā ņemami), lai izvēlētos W8.1 nevis W7.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...