Jump to content

pasākumi, notikumi 18. jūlijā


lusis987
 Share

Recommended Posts

Tu tā erī neesi pateicis, tas tev randiņš ar viņu, acis uz viņu met vai jau draudzējaties kādu laiku un gribās uz Rīgu patusēt aizbraukt?

Tāpēc jau tev te ir dažādie ieteikumi.

Link to comment
Share on other sites

lusis987
(labots)
Nē, tikšanās nav viena no pirmajām, bet vieno no retajām randevu tipa tikšanās reizēm.

 

Kāds arī lasa visu saraksti vai tikai pēdējos 5 ierakstus?

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kāds arī lasa visu saraksti vai tikai pēdējos 5 ierakstus?

Nav nevienam laika noskatīties visu sēriju - attinam uz beigām un skatamies, ko var piemest klāt... :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds arī lasa visu saraksti
Jā.

 

 

Ja tu mēģini kārtējo reizi piecirst, tad tev toč te neviens nepalīdzēs.

Viss atkarīgs no paša. Ja meitene pieklājības pēc brauks ar tevi uz Rīgu, tad pofig, kur tu viņu vedīsi, attiecības tur tāpat nesanāks. Tāpēc saku, viss atkarīgs no paša, kā mācēsi viņai prātu sagrozīt.

Ja zināms, kā vakars beigsies, tobiš gultā, tad jau arī pofig, kur vedīsi, galvenais, lai ir interesanti pavadīts laiks. Par alko jādomā pašam, vajadzīgs vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau viss zaibis. Atliek tik izvēlēties maršrutu.

Ne vienmēr beigās vajag restorānu, var jau arī noīrēt istabiņu uz nakti viesnīcā, nedārgā.

Vai arī dārgā, kā nu kabata atļauj.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
Ja meitene pieklājības pēc brauks ar tevi uz Rīgu, tad pofig, kur tu viņu vedīsi, attiecības tur tāpat nesanāks.

Nu šitas ir pareizi. (labi, ka esi pasvītrojis - pieklājības pēc)

 

 Personīgi neuzskatu Rīgu par kaut kādu romantisma iemiesojošu pilsētu. Ko tur apskatīt? Nu parkos pasēdēt, restorānos, bāros, aiziet uz teātri, kino (lielākajās pilsētās katrā to var izdarīt, nav jābrauc uz RĪGU tāpēc) Citas izklaides - pūšļi, atrakcijas, ūdenstrakcijas, pirtis, lēkšana ar gumiju varbūt, brauciens pa upi ar pieturvietām,  (pašu izvēlētām, Gauja piemēram, nekā speciāla gan tur nav), pa ceļam makšķerēšana, pat ja nepadodas, kalnos kāpšana, domāju pa takām - nu Kurbada taka (Mazsalaca), tur interesanti tādi kā šķēršļi, gan jau ir arī citas. Zilais kalns vēl ir.  Gribi notpietnāku kaut ko, ir Meža kaķa taka Ventspilī un Siguldā, draudzību, izturību būt kopā un palīdzēt, nepamest vienam otru pārbaudīt?? A.... iespēju ir daudz, bet nu Rīgu nerekomendēju. (piedodiet rīdzinieki) 

 

Ā, tagad tik piefiksēju - autiņa nav! Nu sūdīgi. Vari sarunāt?  No drauga

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

to Psaiho vietu vai ka sauc riigaa, labas atsauksnes, vakaraa var pirtii abi paseedeet :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu šitas ir pareizi. (labi, ka esi pasvītrojis - pieklājības pēc)
Saka, ka jau ir viņa meiča, nevis cita vai neviena. Tā kā, džeks grib atrast laba laika pavadīšanu ar meiču Rīgā.
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Hei, tad jau nepavisam šitajs forums un nepavisam īstā tēma :D  Iela zināma?

 

(Labi, stulbs joks) Bet ja nopietni?  Domāju, ka puika samulsis druku ne?

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Da nē. Beigās sanāk, ka grib Rīgu vienkārši apskatīt un lai nebūtu garlaicīgi, un kā ne rīdzinieks, prasa, kur ko.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Aha, meiča grib apskatīt Rīgu! Viņa no Viļakas vai? 

 

Nu beidz, Rīgā lielākā daļa pat no laukiem cilvēki ir bijuši (ticu, ka ir tādi kuri nav bijuši, bet tādi arī par šo forumu nezina un arī internetu ir tikai dzirdējuši, ne redzējuši, kur nu vēl lietojuši.)

Eēē, satrp citu, atcerējos kartingus Cēsīs, pili (nosaukumu aizmirsu), Karostu Liepājā, tas gan pavisam cits gals un Aglonu, skaisti un vēl daudz citas vietas, kur esmu bijis, bet nu saukt visu pēc kārtas, īsti nezinot, kurā apkārtnē padzīvojas aftars, nav jēga. Tāpat kā izbraukāt to visu vienā dienā nav jēga un arī fiziski nav iespējams. Bet iespēju, vecīt, ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

lusis987
(labots)
Saka, ka jau ir viņa meiča, nevis cita vai neviena. Tā kā, džeks grib atrast laba laika pavadīšanu ar meiču Rīgā.

 

 

Vai tad to neizsaka mans pirmais posts? Vismaz 1 cilv. sapratis ko vēlos :)

Pats dzīvoju Gulbenē, viņa tur Rīgas pusē...

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Es paprasītu meitenei pašai, ko viņa labāk gribētu darīt. Kādreiz bija vienkāršāk izvēlēties - ja skuķis vēl naivs, tad uz kino, ja pieredzējušāka, tad uz krogu ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

lusis987

Iespējams, ka arī būs jāliek viņai izvēlēties, bet tik un tā pašam ir jāuzzina, ko piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Pats dzīvoju Gulbenē, viņa tur Rīgas pusē...
Tad par Rīgu gan automātiski ieteiktu aizmirst,kā sūdīgu sapni it sevišķi,ja pats neorentējies un cik saprotu budžets arī stipri limitēts.P.S.Drusku no pieredzes.Gadus jau pamēram 15 atpakaļ arī ar līdzīgu problēmu ņēmos. Ar Rīgas cacu ar visām šeit pieminētām Rīgas izklaidēm.Nu ok nebija jau tik traki,bet ar ko pārsteigt vai kur aiziet kur caca nebij bijusi arī nebij.Tad vienu reizi piedāvāju aizbraukt tieši uz Gulbenes pusi (bij sīkas darīšanas) un apvienot lietderīgo ar patīkamo.Sanāca ļoti viņas prāt romantisks un patīkams laika pavadīšanas laiks.Ko viņa atcerējās vēl pēc padsmit gadiem(pagājušo gadu satiku,pasēdējām krogā) .Galvenai nebija nekas īpašs,pirmo reizi mūžā pati noķēra pāris vēžus ezerā (šķiet Ušura),tad paēdām kādā ceļmalas ieskrietuvē fantastisku soļanku (kāda ap un Rīgā nebija nācies dabūt),izstaigājām Gulbeni un finālā kaut kur uz Zeltiņu pusi palikām ķipa viesu namā.Galvenais priekš pilsētas princeses,kas neierasts un daudz interesantāk,kā zoo vai vecrīgas krogs,kas droši tiek apmeklēts vairākas reizes mēnesī.Jā un ļoti laba alternatīva varētu tiešam šeit pieminētās jau meža kaķa takas Ventspilī,Siguldā. Lai veicas :)
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ģertrūdes ielas tēatris tajā dienā neko nespēlē ? 

jāpiekrīt pārējiem, Rīgā darīt nav ko, it īpaši ja meiča jau pati no Rīgas. Domā pa muzejiem staigāt ? Itkā jau bija seksa muzejs, bet to laikam aizklapēja. 

Ir jau vēl kartingi. Domā atradīsi kādu īpašu ēstuvi/kafejnīcu kur sēdēt vecrīgā ? 

Ir akvalande, ja gribat iet pa lēto peldēt un pirtī, bet man šķiet šajā gadalaikā tā iestāde galīgi nav aktuāla. Un akvalande nav īstā vieta, kur iet, ja gribi atstāt labu iespaidu par sevi. 

Kā tur tagad zaķusalā/figviņzinsalā, pie salu tilta, tas weikbordu pasākums ir pieejams katram, kas piķo, vai tikai atsevišķiem izredzētajiem ? Vispār jau Ušakovs to salu smuku ir sataisījis, bet tāpat vien staigāt ar nebūs interesanti, ja jums nav suņi, bērni vai citi izvedami mājdzīvnieki. Var mēģināt televīzjas tornī uzkāpt, bet par to, vai to vēl var, es arī nezinu.

Vari arī izvēlēties konsjūmeristu ceļu un iet pavadīt brīvo laiku Alfā. 

"Un tā, mīļā, tagad skaties, ko es tev nepirkšu..."

 

Bet ja jau meiču jau pazīsti, tev paliek arvien mazāk argumentu neapmeklēt šo http://www.labi.tev.lv/pakalpojumi/bargas-kundzes-buduars/

 

Rīgas romantika ir tiem, kas dzīvo vecrīgā, vai vismaz kājām ejamā attālumā no tās, tiem, kas tiek uz jumta cept gaļu un dzert alu. Tiem, kas var pieliet mūli, atrast caurumu, aizvest mājās, un no rīta teikt atā. Protams, pāķi visticamāk to nesaprast.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Wheeler

Vecīt ...

Savu sievieti pats izklaidēt nemāki ? Varbūt paprasi vēl kā labāk jamo apmierināt ;)

 

vajadzeja ar to sakt, naudas nav, uz kino neiešu, kuģītim 10 eur arī žēl, tad ko citu tu vari izdarīt ? Sēdi parkā un baro pīles ar vecu maizi ;-)

 

cmoon ... Ja rīgā nedzīvo, tad bez naudas te reāli neko lāga nesadarīsi, blandīties visu dienu ar meiteni pa ielām ? Pietam ja vēl bez sava transorta ... 

Torni apskatīt ? tas ir 1 stunda ... Ko tālāk ?

 

Pats primitīvākais fixais variants kurš reāli aizņemtu lielu dienas daļu.

 

* Satikšanās

* Pastaiga ar pīļu pabarošanu

* Kopīgs saldējums parkā

* Pastaiga līdz kino

* Filma

* Vakara pastaiga, parunāšanās

* Pasēdēšana kādā āra vecrīgas kafūzī satinušies pledā .. 

Labots - Wheeler
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu ja beibe no Rīgas, pats nē, un vēl taupības režīms, tad Rīgā nav ko darīt! 

 

Es iekāptu vilcienā, aizbrauktu piemēram līdz Saulkrastiem un tad lēnā garā kātotu uz Rīgas pusi. Līdzi mugursomā kādu minerālūdeni, ko iegrauzt, var arī šampi un glāzītes paķer ;) Smuka pastaiga gar jūras karstu sanāk. Tur pa ceļam smukas vientuļas vietas. Un dzelzceļa stacijas arī pietiekami bieži ir - kad apnīk - ejam uz tuvāko un braucam atpakaļ.

Savā laikā tā darīju un visām patika (un man pašam arī) Vienīgi ja beibe baigā caca tad varētu nepatikt. Bet nu man nav ideju kā cacu bez naudas varētu izklaidēt.

 

Tagad kad braucu ar mašīnu šo pastaigu pietrūkst - jo jānāk atpakaļ uz vietu kur auto atstāts... Nav tās jaunības brīvības. ;)   

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Riigaa iisti dariit nav ko. Par juuru, jaa lec iekshaa chukaa un dudini uz Saulkrastiem vai nu kaap Talsiniekaa un brauc uz Klapkalnciemu, tur saliidzinoshi klusa pludmale.

 

p.s. ja man jautaatu vai Riiga ir gatava, es teiktu, ka sen jau.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Fiks prom no klapkalnciem, zabei jūs visi, kas piegānī pludmal, nerunā latvisk, un tad tik lasās prom.

Link to comment
Share on other sites

lusis987

 

 

ja man jautaatu vai Riiga ir gatava, es teiktu, ka sen jau.
 

Šis labs :)

 

Vai tad ap 24:00 jūrmala joprojām pilna?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Noīrēt ričukus, lēnā galā cauri Mežaparkam uz Vecāķiem/Mangaļsalas molu, tur pāris h, kamēr atpakaļ, meiča būs tā nogurusi, ka pāris kokčiki kādā nedārgā bārā (Palasta ielas Ezītis Miglā, starp citu, burgeri tur lēti un garšīgi) un varēs ķerties vakara neoficiālajai daļai klāt. Pa ceļam uz Vecāķiem vēl ir ZIemeļblāzmas tornis, kur uzkāpt.

 

Starp citu, par tām izklaidēm... Jancīgi jau ir, bet bieži tie vietējie tāpat nav apmklējuši vai sen nav bijuši uz kādu pieejamo vietu. Es pirms pāris nedēļām Siguldā atradu jaunas vietas pie dabas, kur nebiju bijis - lai gan likās, ka toč nav ar ko mani tur pārsteigt.

 

NB: Manis ieteiktais maršruts ir 40-50 km minimums. Iespējams, vienā virzienā prātīgāk doties ar vilcienu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu ja nav riteņbraucēji, īpaši meitene, tad pēc 40 km nomīšanās pakaļā var būt jēla un vakara neoficiālā daļa līdz ar  to vienkārši izpaliks. :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nozīmējies ar to kas jau tev ir, lai tauta redz ko esi saspīpējis un vai biedri nav veltīgi laiku tērējuši ar ieteikumiem

Link to comment
Share on other sites

lusis987
(labots)

Īsumā - restorāns, kuģītis, kino, jūrmala. Nāks tuvāk, tad vēl būs jāparēķina pa stundām varbūt vēl kaut ko iekļaut.

Secība arī vēl jāizdomā.

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

pareizi būtu jūrmala, kino.

otrā reizē kuģītis un restorāns.

 

kā anekdotē:

ko tu tagad gribi?

-ūgumaizi..

un tagad?

-lemonādi..

ko tagad?

-ūgumaizi..

un tagad?

-lemonādi..

tagad ūgumaizi?

-nēe. tagad gribu derst.

 

:)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kvatroholikis

Nezinu kas ar 18. bet 11. būs Summer sound. Un šajā sakarā: Ja kāds plānos braukt uz Summer Sound Liepājā un nav kur palikt, ir divas apmaksātas rezervācijas pa 60 EUR katra uz 2-vietīgu numuru Sporthotel. Pats netieku, tādēļ esmu gatavs pārrakstīt uz interesentu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...