Jump to content

LG vs Panasonic 50" plazma


kurmis
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešams iegādāties TV lielai telpai, kurš tiks izmantots TIKAI virszemes TV kontenta skatīšanai. Patreiz skatos uz LG 50PN450B, LG 50PN6500 un Panasonic TX-P50X60E un nevaru saprast, ko izvēlēties. Ir pieredze ar Panasonic cita modeļa 50" plazmu - ne laba, ne slikta. Nevar saprast vai riskēt ar LG labāka attēla meklējumos vai palikt pie pārbaudītām vērtībām.

 

Kas cits jums iekrīt acīs, ja salīdzina šos trīs modeļus?

Link to comment
Share on other sites

Acīs nekas īpaši nekrīt, bet cik esmu skatījies dabā, tad viennozīmīgi Panasonic. Pašam jau vairāk kā gadu ir TX-P46G30 un pirms mēneša radās vajadzība pēc vēl viena un paņēmu TX-P46GT30, kurš pēc būtības atšķirās tikai ar 3D, kas man nav vajadzīgs, bet nu ir. :) Ieteiktu izvēlēties dabā, tb veikalā. Iekopē flashā dažādus SD un HD video un palūdz, lai veikalā tos atskaņo uz izvēlētajiem TV, tad pats arī varēsi novērtēt. LG plazmas izskatījās dikti bēdīgi, pat ar HD video. Vispār tā ir subjektīva lieta - vienam māte, otram meita, trešajam kleita. :) Man čoms paņēma 46 collu Samsung LEDu, kurš principā rāda normāli, kontrasts pat ir niknāks kā manām plazmām, bet pustoņu praktiski nav. Man nepatīk, bet viņam savukārt nepatīk, ka plazma nav tik "asa", tb kontrastaina. Ja skatītājs būsi pats, tad pārbaudi dabā, ja publiskai vietai, tipa kafejnīca, tad po - ņem lētāko, jo tāpat neviens nenovērtēs kvalitāti. 

 

P.S. Vēl svarīga lieta kinomīļiem - THX režīms, ja skaties HD. Tas tiešām rullē. :)
Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Tasteris

Dabā nedaudz grūti pārbaudīt tāpēc, ka veikalos atšķirsies izgaismojums un arī paši televizori ir dažādi noregulēti (tie paši spilgtuma, kontrasta, efektu iestātījumi). Tradicionāli tika uzskatīts, ka Panasonic plazmai ir labāks attels par LG un Samsung, par konkrētiem modeļiem nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Dzonijs

Nu teikšu tā ja nevari atļauties Pionieri tad jāņem Panasonic. Nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu lietoju jau 8 gadus. Vārētu pamainīt pret jaunāku modeli bet pat nav lielas nepeciešamības.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Pats pirms 2 mēneši uz Hokeja čempi ar paņēmu Panasonic 42` Plazmu, ir labi, mājās vecākiem ar panasonic plazminieks jau kādi 5 gadi, nav kur sūdzēties. Bilde labu labā. No plazmām visaugstāk kotējas kā jau DZonijs minēja Pioneer, pēc tam nāk Panasonic.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

nevari atļauties Pionieri tad jāņem Panasonic

 

pionieris nav nopērkams jau gadus 2,5 aiz tā vienkāršā iemesla ka šo savu divīziju ir aizklapējis ciet un ražotni/teh. iestrādes notirgojis matsushita/panasonic

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaadu laiku atpakalj arii peetiiju panasonic top plazmas vs LED...
Lai arii kaadas tur atsauksmes nebuutu no profiem par taam panasonic plazmaam,bet blakus ja noliek labaako panasonic plazmu un kaut vai 7 serijas LG led,tad pirmais koshuma zinjaa atpaliek stipri...protams var striideeties kuram tur dabiigaakas kraasas utt...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šodien apzvanīju piecus interneta veikalus un konkrētu Panasonic iekš LV dabūt nevar. Nav un nebūs, kaut gan Panasonic mājas lapā ir kā aktuāls modelis.

 

Man gribas domāt, ka vienā cenā esoša plazma rādīs labāk par LED, it seviški, ja runājam par cenu līdz 450eur.

 

Būs jāiet uz veikaliem pētīt korejiešus, jo, neredzot pirkt, pietrūkst drosmes :)

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Šodien apzvanīju piecus interneta veikalus un konkrētu Panasonic iekš LV dabūt nevar. Nav un nebūs, kaut gan Panasonic mājas lapā ir kā aktuāls modelis.

 

Panasonic martā beidza plazmas ražošanu. Vēl var dabūt tikai to, kas jau saražots, bet vēl nav izpārdots.

 

http://www.cnet.com/news/panasonic-to-pull-the-plug-on-plasma-tv-panels/

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Paldies par info!


Vai kādam ir kas sakāms par Sharp izstrādājumiem in general? LC- 50LD264E uz papīra izskatās ok.
Link to comment
Share on other sites

Mums stāv viena Panasonic plazma hi-fi nodaļā, cena gan bija augsta, cik atceros... izmērs laikam 50"

Link to comment
Share on other sites

Biju šodien veikalos, un sapratu, ka nesaprotu, kāpēc patērētājs ir nolēmis atteikties no plazmas. Tak tie saucamie LED TV gandrīz neviens, izņemot virs 1k eur nerāda dabā sastopamās krāsas. Tik ļoti ir vēlme taupīt elektrību???

Sazīmēju vienu 4. sērijas filipsu ar 47collām, kas šķita kaut cik skatāms.

Kur tas ir "pie mums"?

Link to comment
Share on other sites

Nu jau biku paarspiileejam ar taam plazmaam...Liidz 450 eiraam plazmas ir totaali tizlas un lai sakariigu led nopirkt nav vajadziigi 1 k eiro.

590 eiro LG 47LA660S 

Link to comment
Share on other sites

Tātad esmu izvirzījis divus favorītus: Sharp LC50LE752V un Philips 47PFH4109/88. Problēma, jo tie atrodas divos dažādos veikalos un salīdzināšana ir pagrūta.

Link to comment
Share on other sites

Philips vajag vismaz 6.sēriju, lai būtu labi. Zemākām sērijām statiska bilde ir ok, bet kustībā raustās tāpat kā visiem pārējiem tv. 5.sērija ir kompromiss, kur kustības ir gandrīz gludas, bet labāk 6-to.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Pirms ņem Philipsu virszemei, notestē kā viņam ir ar latviešu burtiem EPG, Philips programmētājiem mūsu valoda nepatīk.

Arī grafiskais menu ir pabaiss - pārāk daudz efektu pie katras darbības.

Noteikti iesaku iepētīt un kārtīgi aptaustīt abus.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Samsung jau ar tagad ziņo par Plazmu ražošanas beigšanu.
Ja var kaut kur vēl atrast pie mums Panasonic ST50 ir/bija lielisks price/performance tv

Link to comment
Share on other sites

Situācija diezgan neapskaužama. Philips tiešām ir baigais rausteklis, jo šodien biju veikalā, kur demo disks demonstrēja kustīgu bildi, nevis statisku kā vakar. Sharp, savukārt, nav veikalā apskatāms, bet ir dabūjams kastē iepakots. Tā teikt loterija par 500+ eur.

Elkorā, kā uzzin, ka negrasies tērēt 1k, iesaka papētīt pašam, jo visi būšot sū...

Link to comment
Share on other sites

 

 

sapratu, ka nesaprotu, kāpēc patērētājs ir nolēmis atteikties no plazmas

Pareizi saprati. Man ir abi, gan Philips TV, ko skatos computer mode un tad tas kļust par LG IPS lcd, gan lētā plazma Lg 42PN450B. Tas LCD ir ļoti košs un spilgts, bet tomēr liekas, ka labāk rāda plazmas tv. Vakarā filmas skatoties, tas ir vēl vairāk izteikts. Kā jau viens te minēja, LCD nav pustoņu. Ēnās vairāk nav nekas saskatāms, viens melns pleķis. Kur problēma paņemt LG 50PN450B par 390 eur.

Link to comment
Share on other sites

elkor plazaa staav taa panasonic plazma... Varu 6dien pastiities kas konkreeti par modeli. Par to plazma vs lcd.. Leetai plazmai bilde arii strobees, vismaz es to pamanu. ja nedeg, uzgaidi nakam5dienu, elkoraa bus nakts izpardosana, pielauju, ka kkas buus par ljoti saldu cenu no kadiem 6as, 7as serijas televizoriem.. Gribi detalizeetas eenas ledam - sony w8 vai augstaak, samsung h6700 vai augstaak, lg lb7** vai augstaak, philips 6.serija vai augstak

 

pirkss - 14. Gada filipsien BEIDZOt menu un smart lags ir sakaartots :)

 

par to kadelj pateeretajs ir atteicies no plazmas - elektriiba ir viens, tomer ir divi citi faktori - plaanums/svars kaa arii laba plazma ar fullhd matricu taaoat maksaa daudz, protams visi tuuliit teiks, ka fullhd nafug nevajag, tomeer arvien lielaaks procents cilveeku arvien mazaak skataas muusu tv, kaa izmanto interneta priesrociibas satura mekleeshanai+konsoles+blu ray

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Zin...,tas labi :) Cerams, ka arī 13. gada modeļiem ar jaunāku softu sakārtos.

Vai EPG arī rāda latviešu burtus, jeb to ko parasti?

Link to comment
Share on other sites

vienkarsi ir nonemtas nost visas cakas - vairaak "metro" stilaa viss

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pateeretajs ir atteicies no plazmas - elektriiba ir viens, tomer ir divi citi faktori - plaanums/svars kaa
 

Pioneeer tieši pirms aiziešanas no plazmu tirgus nodemonstrēja 9mm plānu plazmas paneļa konceptu, bet bija jau par vēlu.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, vai nav vienalga, cik biezs un cik sver tv? Vai tad tas kaut kur ir jāstaipa? Bet nu labi, jo sen ir pierādījies, ka diemžēl ne tā racionālākā cilvēku masa diktē noteikumus.

Atgriežoties pie tēmas, sanāk, ka man jebkurā gadījumā ir jāiepērkas uz dullo, jo plazmu veikalos nav kā sugas. Vēl, protams, rīt jānoskaidro vai tās pašas LG plazmas vairs ir noliktavās.

LED Sharpam, kuru minēju augstāk, ir vilinoši tas, ka Tehnolandā tas maksā 520eur, bet nākamā tuvākā cena ir virs 600simtiem. Sharp mājas lapā arī šis ierindots modeļu augšgalā.

Protams, smieklīgi, ka jānodatbojas ar šādu minēšanu...

Link to comment
Share on other sites

Zini,es katru savu darba dienu vidēji runāju ar 20-30 cilvēkiem, un tici man galvenie cilvēku izvēles kritēriji ir - plāns, smārts, cmux dizains, 200-400hz un šie cilvēki rauc degunus par bieziem, nesimpātiksiem tv :)... pārējiem ir jo lētāk jo labāk vai jo krutāk jo labāk un šiem tas biezums, stils ir otršķirīgs...

 

Tehnolands vinju no noliktavas nevar izvilkt un parādīt?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Zini,es katru savu darba dienu vidēji runāju ar 20-30 cilvēkiem, un tici man galvenie cilvēku izvēles kritēriji ir - plāns, smārts, cmux dizains, 200-400hz un šie cilvēki rauc degunus par bieziem, nesimpātiksiem tv ....
 

 

Nu te jau arī redzams reklāmu zombēšanas rezultāts!

Un tas arī nobeidza plazmas ražošanu, ne jau kaut kas tehnisks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nuuu atklāti sakot, vienam māte, otram kleita, man personīgi arī nepatīk kā rāda plazma, konkrēti strobēšana, spilgtums un baltā krāsa, laikam esmu mārketinga upuris :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tas arī nobeidza plazmas ražošanu, ne jau kaut kas tehnisks.

ES direktīvas par energopatēriņu un kas tur vēl. Bez tam - nu ir plazma dārgāka par LCD, grozi kā gribi. Nevar tik daudz notirgot.

Link to comment
Share on other sites

Nez vai LG PCMCIA karšu ievietne ir tas pats kas CI slot ?

Izskatās, ka izvēli izdarīšu starp Sharp LC50LE752V un LG 50PB5600. Bet kā lai nekļudās, ja ne vienu, ne otru dzīvē nevar redzēt...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nez vai LG PCMCIA karšu ievietne ir tas pats kas CI slot ?

Nav televizoriem PCMCIA ievietnes... Tīri fiziska savietojamība starp pcmcia un CI, bet tas nav tas vienalga. 

Link to comment
Share on other sites

Tas LG mani jau sāk kaitināt, jo netā nav jēdzīgas tehniskās info. Par MPEG nekā, par tuneri nekā... Laikam veikali pārķēruši kādu Āzijas tirgum domātu partiju.

Link to comment
Share on other sites

tas pcmcia vai kā tur ir tas pats cam slots, nezinu kādēļ LG viņu tā sauc...par to vai domāts mūsu tirgum - pilno modeļā nosaukumu vajag, piemēram Samsung UE32H5500 ir eiropas tirgum, ko apzīmē UE, eksistē arī dažādas variācijas,piemēram Samsung UE65F8005, kur tas 5 apzīmē kaut kādu piederību skandināvu tirgum, kur atšķirība nezinu... Palielam galvenais, lai ir dvb-t,dvb-c dekoders un mpeg4

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka CI interfeisa standarts balstās uz PCMCIA izstrādnēm - karšu izmērs/formfaktors, pini utml. LG vienkārši grib pazīmēties lietojot tehnisko nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Šodien nopirkts LG 50PB5600. Cena 410 EUR un nevarētu teikt, ka attēlam ir būtiska atšķirība, salīdzinot ar pirms diviem gadiem pirkto Panasonic, kas maksāja nedaudz kā 2 reizes vairāk. Attēls krietni patīkamāks kā ap 600EUR sacenotiem LED.

 

Vienīgais jāpalasa Tuner funkcijas, jo no virszemes vairāk kā 60 kanāliem atrod tikai 16. Iespējams pārējiem ir vājāks signāls un jāmeklē manuāli.


Nu jau sestā diena, un ir salikti visi vēlamie settingi, kā arī saregulēta antena, kas TV ļauj atrast visus virszemes kanālus. Droši varu teikt, ja nav iekāres uz papildus fīčām, tad šis TV rāda ļoti labu bildi par nereāli zemu cenu, ņemot vērā ekrāna izmērus.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...