Jump to content

Android Lollipop (5.0)


martinno
 Share

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    34

  • Pirkss

    35

  • Fruzz

    43

  • INTRASERVERNET

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vēl jau visiem datiem jātaisa backup. Bet nu jā, tā ir.

 

Līdz šim kļūdas nav novērotas, viss strādā ļoti plūdeni, mazliet nepatīk tas, ka google konts ir iesaistīts gandrīz visur.

Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka pie div-pakāpju autorizācijas, sms ar kodu ir tādā formāta, ka pie setup to var redzēt un ievadīt. DP versijā vajadzēja izlaist "wizzard" un pievienot google kontu pēc tam.


3nzll359gecshzh5v2ja.png

 

Tā kaut kā. Rūtoju ar CF-Auto-Root un Franco kernelis instalējas kā parasti. 

Link to comment
Share on other sites

Bačas darbības laiks ir pat nedaudz uzlabojies, vēl tas battery saver jāoprovē.

 

Galva dulla, 18h nostrādātas, nesaprotu - vai man obligāti bija jāruto telefons lai es franko uzlliktu? Vai caur fastboot var ierakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Diezgan stulbi. Sanāk, lai es tiktu pie 5.0 androida man ir jāmāk rootot vai dariit vēl nez ko? Kāpēc nevar vienkārši kā iPhone, uzspied pogu un pats apdeitojas. tad nu tā, kāds , lūdzu, var saprotamā valodā paskaidrot, kā es ar savu nexus5 varu tikt pie Android 5.0?

Link to comment
Share on other sites

defuselv, 121. postā es ieliku linku. Lapas sākumā ir uzrakstīts, kas un kā jādara. Ja negribi krāmēties, tad gaidi, nedēļas laikā telefons pats tev pateiks, ka ir apdeits un būs tikai jāapstirpina tas.

 

Vispār man tā ledene patīk, nostrādāts viss ir ļoti smuki. Lietot ir daudz ērtāk un arī exchange konti tagad ir integrēti gmail appā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautajums kaa juus ciinaties ar reklaamaam interneta lapaas un kad internetaa kaadu filmu gribas pastities, tad lec aaraa visadi mesli. Ka Android ir visadi virusi. Un tad atver Play Store valjaa ar aplikaaciju.

Link to comment
Share on other sites

Rizla: mēs nopērkam Microsoft Lumia un sajūtamies kā baltie cilvēki. Ar androīdu takš nav aršana, kurš tad to nezin?!

 

 

https://adblockplus.org/en/android-installkaut vai.

Ja reklāmas redzi aplikācijā, tad visticamāk, ka tie ir natīvie view'i, ko tu ierobežot nevari. Vienkārši nekliko uz banneriem un būs laime.

ja iekārta ir rūtota, tad AdBlock varēs filtrēt trafiku pa taisno. Ja nav - var uzlikt to kā proksi pie WiFi iestatījumiem, un tad filtrēšana sāksies.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tu lietosi kautkādus zaļus prokšus, lai tiktu vāļa no reklāmām ? Rizla, es nespēju izprast, ko tu tur muldi. Lūdzu ar pilniem un sakarīgiem teikumiem izskaidro savu sāpi. Savādāk visu laiku tā itkā būtu piemeties tu kautko te skricelē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Rizla, popapi, Play Store šņaga veras vaļā tikai p0rn un kreiso softu lapās. Pārbaudīts. Īpaši bieži to pārbaudu pirmajās lapās :hunter:  :moil:  :showoff:  :devil:  :sarkasms:  

Link to comment
Share on other sites

Nav vēl kāds novērojis, ka pēc Lollipop'a telefons stipri vairāk uzkarst un programmas dažreiz "noraustās"? Lietoju Nexus 5.

Link to comment
Share on other sites

Nē viss strādā bez nekādām problēmām, akumulators gan tikai 12h dzīvo, lietojot normāli.

Link to comment
Share on other sites

Kas man liekas pilnīgi nejēdzīgi ir rssi indikatori wifi tīklam un GSM network, kur nav ne procentu ne iedaļu. Dizains un iekļaušanas UI ir laba, bet informācija=0.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man rāda ja es izmantoju jaunāko sistēmas versiju, tas ir 4.4.4
 

Man tieši tas pats, bet draugam jau ir... Pirmais iespaids labs, bet varu arī iztikt :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur nav ne procentu ne iedaļu.

Ir iedaļas... Imho - tas pats, kas bija 4.4, tikai bez svītrām pa vidu starp iedaļām. 

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc baterijai nav % ir vispār mistika. Piekritīšu, ka operatora tīkla idikators zaudē nozīmi un varbūt pat nav svarīgi vai redzi cik labs signāls ("zona").

Link to comment
Share on other sites

Apdeitoju arii savu nexusu, itkaa pagaidām viss patīk. Bet var kāds pateikt, kāpēc kad man telefons "aizmieg" vai arī ES viņu aizbloķēju, uzreiz telefons izslēdzas un sāk slēgties iekšā?!? Sanāk ja ES telefonam nepieskaros, viņš vislaik slēdzas iekšā ārā.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

 

 

Tu lietosi kautkādus zaļus prokšus, lai tiktu vāļa no reklāmām ? Rizla, es nespēju izprast, ko tu tur muldi. Lūdzu ar pilniem un sakarīgiem teikumiem izskaidro savu sāpi. Savādāk visu laiku tā itkā būtu piemeties tu kautko te skricelē.

Nav tur ko skaidrot. Cilvēks skatās online movies un lec ārā sviesc. Kas saskāries, tas sapratīs. Kas nē, nav jēga skaidrot.

 

 

mēs nopērkam Microsoft Lumia un sajūtamies kā baltie cilvēki. Ar androīdu takš nav aršana, kurš tad to nezin?!

Ar Lumias OS ir aršana?  Prasts softs priekš, superīga mobīlā(ja runa par 900 sēriju). Nebūtu Nokia izvēlējušies "atpakaļ pagātnē", nebūtu jāpārdod bizness.

Link to comment
Share on other sites

Atlikt raudāšanu, šodien Nokia izziņoja pirmo tableti ar Android OS.

 

Bet lai nebūtu totāla beztēma, man patīk, ka jaunajā Lollipop var visus spam sms sūtītajus un zvanītāju bez papildus appiem bloķēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kā tieši tad to 4.4 varēja darīt? Es par SMS runāju.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vismaz Hangouts ļauj bloķēt jau labu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Apdeitoju arii savu nexusu, itkaa pagaidām viss patīk. Bet var kāds pateikt, kāpēc kad man telefons "aizmieg" vai arī ES viņu aizbloķēju, uzreiz telefons izslēdzas un sāk slēgties iekšā?!? Sanāk ja ES telefonam nepieskaros, viņš vislaik slēdzas iekšā ārā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atlikt raudāšanu, šodien Nokia izziņoja pirmo tableti ar Android OS.

Es nezinu cik rijīgi ir tie atom proči, bet tā mazā baterija dara aizdomas par ilgdarbību. Nexus 9 jau bija novērojamas problēmas iespējams nvidia proča dēļ, ar šitiem vienmēr ir problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Vai kādam Latvijā Nexus 4 uz Lollipop ir jau oficiāli updeitojies?

Un man te kolēģim uz Nexus 5 ar nekāds updeits nav atnācis. 

Abi LMT.

Kas to nosaka?

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Aizvakar saņēmu 5.0 update uz sava vecā nexus 10! Esmu patīkami pārsteigts, daudz kas uzlabots lietojamībā. Un jāpiekrīt, ka baterijas dzīve arī uzlabojusies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai kādam Latvijā Nexus 4 uz Lollipop ir jau oficiāli updeitojies? Un man te kolēģim uz Nexus 5 ar nekāds updeits nav atnācis.  Abi LMT. Kas to nosaka?

Google. Nopietni. Neviens nezina pēc kādiem nosacījumiem Nexusi saņem OTA - IMEI, seriālis, reģions vai kas cits.

Bet pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka tas notiek pa porcijām.

Ja gribi 5.0 pa fikso - velc factory image un liec virsū, rēķinoties, ka telefona saturs tiks pilnībā iztīrīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...