Jump to content

Pirts Rīgā, retam apmeklējumam (ne tusiņam)


martinno
 Share

Recommended Posts

Vakars labs!

 

Ārstnieciskos nolūkos ieteica kādu mēnesīti (1x nedēļā) aiziet pasildīties pirtī.

Varbūt kādam ir pieredze un var kaut ko ieteikt Ķengaraga/Pļavnieku/Purvciema/Centra rajonos, kur varētu 1x nedēļā uz stundiņu/divām aiziet pasildīties? Ne kosmiski dārgu.

 

Patreiz esmu atradis Ķengargā divas (Vizlas un Alpars), bet nav nekādas pieredzes/atsauksmes.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Čukču pirts iekš "Akvalande" Mūkusalas ielā. Izkarsēties var ļoti labi un galvenais, nav dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Glauni un baudāmi ir City Fitness Dominā. Agrāk tur bija Tropic sporta klubs, ļoti patika.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu, to ka praktiski visās "kačalkās" ir sauna - to es zinu. Man nah nevajag to kačalku - man vajag pirti :)

Link to comment
Share on other sites

Dominā, tā nav kačalkas sauna, tas ir normāls piršu komplekss + burbulene. Un var maksāt tikai par tā "SPA" apmeklēšnu. 

Link to comment
Share on other sites

Saunariga.lv Stabu ielā 49 izmantoju ar draudzeni ziemā, jāmaksā par stundām, bet nekas kosmisks nebija, pirts kopā ar džakuzi.

Link to comment
Share on other sites

Njeemu valentiindienaa, piezvaniiju 2 stundas iepriekš, iebraucu ar mašīnu sētā (iesaku to nedarīt), saminiece iedeva atslēgas, parādija kā piedarbināt džakuzi un viss...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Sveiks martinno, Tev netalu no darbavietas ir Sportima - domāju ka nopeldēt kadu kilometru vai divus baseinā un pēc tam pasildīties kāda no 5 piršu variantiem ir kudi veselīgāk kā pasildīties kaimiņmājas frizētavas infrasarkanajā saunā. Ja nu gadījumā kantoris Tev nodrošina arī kaut cik ciešamu apdrosināšanu, tad Sportimā varēsi norēķināties arī izmantojot to.... foršs bonuss

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja vajag pirti, nevis saunu - tad Baltā pirts, tallinas ielā. Tiešām karsta, ir baseins (tiešām auksts). 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@Bonifacijs - sveiks, sveiks :)

Sportima... pilnīgi godīgi - es nemāku peldēt :)

 

Godīgi - nav vēlme iet uz kačalkām...

1) Sanāk dārgi (60-70Eur) mēnesī par abonomentu (tādas cenas ir jaunajiem klientiem). Neesmu santīmp*sējs, bet šoreiz tiešām neredzu jēgu pārmaksāt.

2) Nu nah man skatīties uz tiem pārkačatajiem pajoļiem (protams, ne visi tādi, bet lielākā daļa...)

Link to comment
Share on other sites

Kačalkā var maksāt par apmeklējumu, nav jāpērk abonoments. Un uz Tropic gāja pārsvarā ofisa planktons, nezinu kā ir tagad, kad tur saimnieko City Fitness. Un Sportima ir ļoti augsts līmenis.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Katrā guļamrajonā ir 24/7 pirts ar attiecīgo kontingentu. Gan fizisko formu varēsi uzturēt, gan ieraut pa lēto...

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kādu tieši pirti Tev ieteica? Un kāds ir tas sagaidāmais ārstnieciskais efekts? 

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@andza - neko konkrētu - galvenais pasildīties, lai līdz kauliem tiek. Dokam ir aizdoma, ka kaut kur nervs varētu būt iespiests...

 

 

 

Katrā guļamrajonā ir 24/7 pirts ar attiecīgo kontingentu.

Nu, zini kā ir - man jau tas vecums, ka nevajag glamūru, tojestj sūdu zelta papīrītī...

Man tas uzskats tomēr ir, ka normāla pirts kā reiz būs tieši kaut kāda publiskā vai t.m.l., nevis šitie modernie pasākumi.

Tāpat kā īsta šašļičnā - paskaties kā piemērus Mīlgrāvja un Baltezera (pie kanāla) ēstuves - alumīnija dakšas, graņonkas, sanitārais līmenis tuvu 0, bet šašliks pats labākais...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jā, derēs jebkura sauna/pirts. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...