Jump to content

Nelasa Windows 7 disku!


osmans
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Problēma ir tāda, ka tad, kad taisu boot caur biosu dators it kā mēģina nolasīt windows 7 disku, bet beigās parāda - no boot file name reccieved. Kas par problēmu varētu būt?

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Disku pats cepi ? Varbūt līks sanāca .

Link to comment
Share on other sites

Nu es ierakstīju diskā iso failu un cerēju, ka nostrādās caur to boot. Un vairākas reizes esmu rakstījis, bet rezultāta nekāda...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Un kā tu to ISO failu rakstīju ? Vienkārši iemeti diskā vai caur "burn image" ?

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam arī varētu būt. Es vienkārši iemetu iekšā, bet tagad pirms 5 min mēģināju caur to burneri. Pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Instalee no USB fleskas.
Atkritiis probleemas ar nemaakuliigi ierakstiitiem DVD.
Turklaat muusdienaas CD/DVD izmantoshana ir gandriiz vai izmirusi.

Labots - Borja
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Instalee no USB fleskas. Atkritiis probleemas ar nemaakuliigi ierakstiitiem DVD.

Parādīsies jautājumi, kā uztaisīt bootojamu flešku.

Link to comment
Share on other sites

droši ka nav iečekota opcija, lai ierakstāmais disks ir bootabls. Bet par instalāciju no USB fleša - arī silti iesaku.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tipisks n00bs. Ieraksta matricā ISO failu un provē ar to ieboototies. Nu pilnīgs lols. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Heisaa! Uzreiz pateikshu ka neesmu baigais specs , bet arii galiigs idiots neesmu! :)

Situaacija sekojosha: atstiepa man ASUS A6R ar pusuzliktu vaacu XP.Pusuzlikts taapeec ka ne draiveru un vispaar kauchkaa shkiibi uzlikts, inets neiet,usb porti nestraadaa u.t.t.Respektiivi noleemu uzlikt WIN7 un miers. Te saakaas probleemas, lasa visus diskus iznjemot ISO instalaacijas. ISO disks ierakstiits kaa vajag, citi kompji njem pretii uzreiz. Vai ir kaadas idejas?P.S. cietnis ir sadaliits,bet tam noteikti nav noziimes, jo C kaa primaarais, Un vai ja uztaisu format,tas vareetu liidzeet?

Labots - sheriff
Link to comment
Share on other sites

 

 

C kaa primaarais, Un vai ja uztaisu format,tas vareetu liidzeet?

 

lasa visus diskus iznjemot ISO instalaacijas. ISO disks ierakstiits kaa vajag
Tu viņu taisies pārinstelēt no vindows vides? Jeb nemāki palaist instalāciju(ir norādīts no kurienes bootosies) un vēl saki,ka

 

galiigs idiots neesmu! :)

Biosā viss pareizi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Slapjas lupatas trūkst, šodien laikam trollīšu diena! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Biosā viss pareizi?

 

Ne no win protams, vinsh arii tur redz to instalaacijas disku kaa tukshu!Protams biosaa uzliku lai bootojas no CD,bet raadaas bios arii vinju neredz, rakstiiju uz 2 dazaadiem kompjiem, dazaados aatrumos,disku nobeidzu un atstaaju atveertu,rakstiiju uz CD-RW un DVD-RW,peec parametrime ROMAM jaalasa RW 


 

 

Slapjas lupatas trūkst, šodien laikam trollīšu diena!

 

Kaads te ar to sakars? 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tavam DVD lasītājam ir pienākušas beigas!

Link to comment
Share on other sites

Un kā var uz CD-RW dabūt virsū Win7 instalāciju? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kā var uz CD-RW dabūt virsū Win7 instalāciju? 
 

 

Uz CD meeginaaju xp

 

Flashku nevaru palaist jo kompis neredz neko ko piesleedz USB.

 

Ko noziimee pliku ISO ierakstiiju, logiski ka pliku:))Nu normaalu ISO disku uztaisiiju,saku uz citiem bootojas uzreiz!

 

Laazers...hmmmm ,a kaapeec visus citus CD un DVD lasa?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zini, skatoties uz tā asus speceni, es neesmu drošs ka viņš spēj boototies no USB:
 

 

Shis biki cits, ar Intel CPU T2060  1,6GHz un 1024 RAM. Protams antiiks jau, bet tur babukam tik pa saitiempalozhnaat u.t.t.

 

P:S:Tad kaa,ja formaat uztaisiishu bez bootoshanaas,tas var liidzeet?

Link to comment
Share on other sites

 

 

P:S:Tad kaa,ja formaat uztaisiishu bez bootoshanaas,tas var liidzeet?
Meklē meistaru, šis teksts izsaka visu par tavām zināšanām. 
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār jau šim klucim ir paredzēts XP. Ja draiveri nebija salikti, tad ir taču Asus support lapa, no kurienes to novilkt. Ja windulis ir tikai uzinstalēts, plika instalācija, tad ir tikai loģiski, ka tur daudz draiveru trūkst, tai skaitā arī tīkla kartes, dēļ kā internets nemaz nevar iet.

 

Tas, ka kompis nelasa tavus ierakstītos ISO diskus, varētu būt skaidrojams ar faktu, ka diski kauču kādi kreisi varbūt. Tām man ar vieniem samsung diskiem bija, vienā kompī lasa, otrā nelasa, savukārt citus disku atkal lasa abi kompji!

 

 

 

Flashku nevaru palaist jo kompis neredz neko ko piesleedz USB

 

Par šo jautājumu tev vajadzētu biosu kārtīgi izpētīt, jo neba jau būs tā, ka piespraudi flašu un tulīt, next, next, next un aizies! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Meklē meistaru, šis teksts izsaka visu par tavām zināšanām. 

To ka es vareetu nezinaat vai formateetam vai ne formateetam diskam nav nekaada sakara ar biosu,es varu arii nezinaat,bet kaa jau saakumaa rakstiiju nepretendeeju uz spechuka titulu, bet tik stulbs un tik liikaam rokaam neesu lai nevareetu uzinstaleet kompi,kas ir arii pa dziivi dariits nu reizes pussimts noteikti

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tik stulbs un tik liikaam rokaam neesu lai nevareetu uzinstaleet kompi,kas ir arii pa dziivi dariits nu reizes pussimts noteikti
Tad, Tu jau esi meistars un vari pat sākt naudu par darbiņiem prasīt. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

uzinstaleet kompi,kas ir arii pa dziivi dariits nu reizes pussimts noteikti
Nu Tu kurini... Instelēt viņš taisās no

 

no win protams, vinsh arii tur redz to instalaacijas disku kaa tukshu!
Un maļ par formatēšanu.

Tiec vispār tik tālu kad piedāvas..


Tikai interese pēc viegli bij dabūt visus draiverus W7? Cipsēto un etc.

Link to comment
Share on other sites

Un maļ par formatēšanu. Tiec vispār tik tālu kad piedāvas.. Tikai interese pēc viegli bij dabūt visus draiverus W7? Cipsēto un etc.

 

 

Limita deelj no shii!

 

Priekshkam njirgaaties?Skaidra tika atbildeets, protams ka ne no win vides!

 

Formateet es jautaaju bez instalaacijas procesa!

 

Jaa, 7 draiveri pieejami normaali.

 

P:S:Pameeginaaju no USB flasha, neredz bios vinju....

Labots - BaronsJ
Link to comment
Share on other sites

 Nu kur ir Betons, kad viņu vajag ? Šodien jau vismaz otrā tēma, kur viņam būtu ko pateikt :butcher: .

 Autoram: 1. Ko tev dos formatēšana, ja nevari instalāciju palaist ? Kad palaidīsi, tad arī intalācijas laikā formatēsi.  Ja instalācijas CD/DVD tiešām ierakstīti pareizi (nu ja jau uz citām kastēm bootojas, tad laikam ir), tad acīmredzot laseklis konkrētās matricas nesaprot - vecuma vai hvz kādēļ.

 2. Kā zini, ka no USB nebootojas ? Tas, ka līki uzinstalēta un pat bez čipseta draivera esoša sistēma neredz USB, nenozīmē, ka BIOSs neredz. Cita lieta, ka ar Asuxiem (vismaz dažiem) ir tāds knifs, ka ne tikai bija jānorāda, lai piešķiļas no fleškas, bet vēl kur (neatceros kur tieši, saskāros ar tādu pirms kādie 6 gdiem) BIOSā bija jālien, lai no fleškas instalācija palaistos.

3. Pirms vispār domā par W7 - papēti, vai tam muzeja eksponātam draiveri vispār atrodami (visticamāk jau nē).

 

 Hmmm - kamēr rakstīju, sheriff kļuvis par BaronsJ :wtf2: ???

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Man sencim bija līdzīgas klases lapsis. Win7 uzliku humora pēc.

Tikai generic draiveri, jo tik vecai videokarte nekā nav. Bremzē neprātīgi, IDE un 4200rpm tomēr dara savu.

XP ir šādu datoru virsotne. Nu var kādu kompaktu Linuxu uzstumt ja ļoti gribas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmmm - kamēr rakstīju, sheriff kļuvis par BaronsJ ???
 

 

10 postu limits, un negribas sho teemu uz nedeelju izstiept!

 

1.Jaa uz citiem bootojas,atradu vienu vecu verbatim dvd-rw, pameeginaashu, jo to kas uz vinjas tagad ir vinsh lasa( man pasham saak likties ka sheit vareetu sleeepties taa probleema, jo matricas noname , vaacu maizes veikalaa pirktas:)

 

2.Flashku pameeginaaju,itkaa izlozhnaaju biosu, neko taadu neatradu kas vareetu ietekmeet,

 

3.Es jau buutu prieciigs to pashu XP uzlikt

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uztaisi bootablu XP USB, piespraud pie tā lapša un paskaties vai BIOSā neparādās "USB Hard Drive"
 

 

Jaum meeginaaju, neraadaas...izlozhnaaju biosu neko neatradu kur var ko prieksh taa pamainiit!

Link to comment
Share on other sites

Man gan ar ir problēma ar WIN7 64b disku!

Oriģināls,licencēts utt,paša pirkts 1a.

Negrib lasīt to disku...pilnībā visus citus diskus lasa,bet ar šo problēmas...nav ne skrāpēts nekā!

Lasa ar katru 5o reizi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...