Jump to content

Ekrāna maiņa


riebeklis2012
 Share

Recommended Posts

Kolēģi!

Palaimējās nogrūst portatīvo (http://store.hp.com/UKStore/Merch/Product.aspx?id=F5C74EA&opt=ABU&sel=PCNB#merch-marketing), kā rezultātā ekrāns pagalam.

Ņemot vērā, ka tā nomaiņa neizskatās īpaši sarežģīta (palabojiet, ja gadījumā kļūdos), tad ir doma iegādāt ekrānu un pašam to nomainīt. 

Tad nu jautājumi - Kur izdevīgāk to iegādāt te uz vietas? Cik droši to ir pirkt ebay? Vai iepakojums ir pietiekams, lai nesagaidītu to sasitu? Kāds procents (jeb vai kādam gadījies) to sagaidīt bojātu? Vai ir vēl kas īpaši jāzin par ekrāna iegādi, atskaitot pin skaitu, izmēru, izšķirtspēju un sākotnējā ekrāna īpašības (hd, led becklit)?

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viss atkarīgs no roku leņķa. Ja ar datoriem un skrūvgriezi esi uz jūs un ja mājās nav vajadzīgie štrumenti, labāk neķeries nemaz klāt un uztici servisam šo darbu

 

nomaiņa neizskatās īpaši sarežģīta

 

 

Te var paskatīties, kā tas notiek. Tici man, neprofesionālim kaut ko sačakarēt ir pavisam elementāri. 

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

 

 

Viss atkarīgs no roku leņķa.
 

Par to šaubu nav! Par leņķa izmēriem ziņošu vēlāk! :D

Šos video jau esmu atskatījies, izskatās, ka sarežgītākais šajā procesā ir gently atvērt plastmasu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu izjauktu un pameklētu tādu ekrānu kautkur sludinājumos, tad jau būtu cerīgāk.

Vecie 17" ar lampām mētajas apkārt kaudzēm, neviens nepērk, jo visi vecie "krutie" portatīvie nosprāgst pirms matricas. Ar LED apgaismojumu, nezinu, nav gadijies. Iesaku visiem nepirkt portatīvos, lai pēc tam nav auzas.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Nevajag man vecu, nepieciešams kaut kas ļoti pietuvināts oriģinālam - Display 43.9 cm (17.3") diagonal HD BrightView LED-backlit (1600 x 900).

Tiešam nevienam nav pieredze ebay?! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze, palasi.

Var neatnākt vispār, var atnākt nestrādājošs. Ņem un riskē!

Link to comment
Share on other sites

Atnākt atnāks, arī iespēja, ka atnāks nestrādājošs ir maza - tikai problēmu gadījumā tu nepierādīsi, ka selleris ir atsūtījis neejošu, nevis, ka pats esi sačakarējis mainot. Daudz prātīgāk būs pameklēt kādu privāto meistaru, lai tas tev gan atrod, gan nomaina ekrānu...

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Laikam jau viss atkarīgs no pārdevēja.

Man no ebay savā laikā atnāca matrica ar vienu izdegušu pikseli. Pārdevējs bija ar mieru mainīt pret citu matricu, vienīgi nemainīju, jo steidzami bija vajadzīgs dators.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...