Jump to content

IP1800 kārtidžu pirkšana


Copmanis
 Share

Recommended Posts

Kāds zinās kur varētu nopirkt tintes kārtridžus PG-37 vai PG-40, savajadzējās, kādus gadus 4 nelietotam printerim, bet nu vajadzīgs ir reāls veikals kur šie maksā normālā cenā nevis 15-20 Eiras kas ir 2x dārgāk par pašu printeri :D. Negribu krāmēties gar tiem interneta veikaliem, stāvēt rindās un bendēt nervus.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ēm, pats latos pirms gada pirku melno pa 13ls, tā kā tās cenas tādas arī būs un tur nav baigā izvēle variēt. Vēl ir variants, lai uzpilda, tas pasākums izmaksāja ap 5ls. Nezinu, kur Tu dzīvo, bet es pirku pasāža Jelgavā.

http://aio.lv/lv/refill/ink-refill/zapravka-kartridzha-canon-pg-37/?gclid=CKXy0suTiL8CFaPDcgodIhMAag O pat lētāk, nekā man Jelgavā piedāvāja

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

tinte labi ja 10 centus , tie 15-20ml maksā??!!

 

Ko smēķējam? 

Link to comment
Share on other sites

kādi 5i lati uzpide???!! tinte labi ja 10 centus , tie 15-20ml maksā??!!

 

Kaads laikam veel nezinaaja, ka kartidzu tinte ir zelta veerta :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu ja tu pildi pa velti, tad taisi biznesu. Tam ip1800 abi kārtridži maksā vairāk nekā pats printeris. Ja es viņu pirku pa 21ls laikam, tad 2 kārtridži maksā ap 30ls

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ja es viņu pirku pa 21ls laikam, tad 2 kārtridži maksā ap 30ls

 

Es tieši šo pašu printeri par 21 latu pirku un tur tiešām lētāk bija jaunu printeri nopirkt, nekā kārtridžus. 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Man gadā 1 melnais kārtridžš aiziet, tā kā printeru kolekcijas neveidoju :D Bet nu laikam jāskatās uz jēdzīgāka printera pusi

Link to comment
Share on other sites

..varbūt biki ne pa tēmu...

visiem zināms fakts, ka ražotājs drukas iekārtas tirgo pa stipri zemākām cenām, nekā tām būtu jāmaksā, BET... kāpēc????  lai vēlak uzvārītos tieši uz izejmateriāliem.... arī labi, tāpēc var pastāvēt visā pasaulē recikle business.... senos laikos bija canon tādas 21 24 tintes, kas original krasainā maksāja 10ls!!!! vairumā 8,5... tur kādi 5i ml varbūt bija, UN nezkā ķīnīzers tās spēja saražot pa 30 saņiem:))) es te pa ko... ja grib drucināties ar tintenieku, tad pēc manām domām tikai un vienīgi CISS, protams tinte jāizvēlas ne tā lētākā, lai pasargāto vienīgo zelta vērto detaļu tinteniekā, galvu... tas gadījumā , ja galva atsevišķi, un tintes kasetīte ir tikai plastmasas gabals ar tinti... nu ok, vēl var pirkt epsonus ar jau CISS tipa.... par augšējā postā 37 40 tinti, nu kreisie ķīnīzeri tāpat ir pildīti canon original, un 50% jau pirms ķīnīzera saskares jau ir beigti:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...