Jump to content

mammai laptops līdz 450 Eiro


medne
 Share

Recommended Posts

Tātad man vajag laptopu mammai, vidēji labu, paredzēts interneta browsēšanai, mazajām spēlītēm, filmas, mūzika...

Vienīgais nosacījums , lai ir 15nieks un cenā līdz 450 Eiro

 

Pašai lietošanā ir jaudīga tehnika, tāpēc, neiznu kas ir vidēji labs un ar ko pietiek cilvēkam kam vajag laptopu primitīvai lietošanai. Ceru uz jūsu ieteikumiem! Negribu pirkt galīgu kakiņu, un baigo zvēru ar nevajag.

 

Link to comment
Share on other sites

mazajām spēlītēm

Flash? 

 

Principā jebkurš 15nieks, kas vizuāli tavai mammai varētu patikt un kā CPU nav Celerons, spēs ar visām tevis pieminētajām lietām tikt galā. 

 

Iemet te linku no 1a/m79/dateks/ff ar modeli, kas tev vizuāli patīk, un mēs pateiksim vai būs ok vai nē

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

tām spēlītem , kas ir draugiem.lv un inboxā.

es viņai vienu variantu parādīju un viņa teuca, ja davai...tā kā viņai  ir vienalga gan par vizuālo, gan tehnisko, bet man nav.

 

Kā ar procesoriem, viņi ir daudzun dažādi? Kuru kategoriski nē ? es esmu strādājusi tikai ar intecore un ,man personīgi nemaz citus negribētos.. skau , negribas ar pirkt galīgi lētāko dzelžučupu

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet man nav.

Bet vajadzētu, jo minētajām vajadzībām derēs jebkurš. 

 

A par processoriem : meklē Intel, kas nav Celerons.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

procesoru ir dziļi pajāt tādam userim. labāk iesaku skatīties mitrumdrošo klavieri un normālu korpusu un eņģes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/dell_inspiron_3521_w81_microsoft_office_365_personal

DELL šķiet kvalitatīvāks uzbūvē... + Šim jau nāk windows klāt, nevajadzēs saukt meistaru, lai to instalētu.

Var vēl piemeklēt ASUS, tie ir smukāki, protams tur arī ir dažādi varianti, personīgi man windows nav vajadzīgs, pašam ir uz diska un varu ieinstalēt, ja arī tev ir kāds paziņa, vai pats māki to darīt, tad vari piemeklēt kaut ko jaudīgāku un lētāku, pēc tam pēc izvēles ieinstalēt vajadzīgo windows.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

procesoru ir dziļi pajāt tādam userim

 

Nevienam nevajadzētu pirkt jaunu laptopu ar Celeron N vai U sēriju. 

Vecie B8** gan bija labi par savu cenu.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

1. http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/toshiba_satellite_c50a1jq_black_pscjee00c00dg32

2. http://www.ff.lv/pc/computer/Lenovo_IdeaPad_G500S_15.6__2020M_4GB_1TB__Win8.1

3. http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_x551m_white_pentium_eng_w81_microsoft_office_365_personal

 

 

tei laptopi ir tik daudz un dažādi...kas būtu galvenais,kam pievērst uzmanību , lai laptops kalpotu labi un ilgi?

 

 

 

DELL šķiet kvalitatīvāks uzbūvē

 Jā, piekritīšu , bij Acers pārgāju uz Dell, nemaz uz citiem skatīties negribas (tagad gan lietošanā iemēģinu macbook pro-- nekās vairāk par labu korpusu tur nav...)

Labots - medne
Link to comment
Share on other sites

Asusam vienīgajam ir 3 gadu garantija, bet atkal nožēlojama akumulatora kapacitāte. 

Cik skatos, tad arī Dell laptopiem tajā budžetā ir tikai 4 šūnu akumulatori.

Vēlams meklēt ar 6 šūnām. 

 

Bet, ja plānots pārsvarā strādāt pie rozetes, tad tam var nepievērst uzmanību.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dell laptopiem tajā budžetā ir tikai 4 šūnu akumulatori. Vēlams meklēt ar 6 šūnām

 

vispār jau akumulatoru ietilpības parametrs ir wathours, 4 vai 6 cells maz ko izsaka.

Link to comment
Share on other sites

Nu tikko ar5x pārjautāšanu uzzināju, ka kategoriski nē Toshiba un Dell, tas vismaz sašaurina meklēšanu. Gribētos ar 6cell bateriju, turēs tādu vāju kompīti vismaz 5h , kas ir pozitīvi!

Link to comment
Share on other sites

Divas vai trīs bloatware flash spēlītes (Okeānija?) sesijas vienlaicīgi varētu arī "jebkuram" datoram nepatikt. Vēlams, lai nebūtu problēmu ar dzesēšanu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kategoriski nē Toshiba un Dell,

 

cilvēki, kuri saka kategoriski nē parasti nav īpaši gudri. mūsdienās katram ražotājam ir daudz modeļu un starp tiem ir gan izdevušies, gan ne tik ļoti. vērts ir skatīties uz konkrētiem modeļiem, nevis kategoriskumu. pie tam šajā cenu kategorijā delli tikai korpusa dēļ būs krietni labāki par asusiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kategoriski nē Toshiba un Dell

  Tieši pretēji - vienīgie tiešām ievērības vērtie ir Dell, Lenovo, Toshiba. Kategoriski nē - Acer, Samsung - ja nu vienīgi pa tiešo uz Getliņiem.  Par Asus - ja būtu kautcik pieņemams dizains un sakarīga dzesēšana - varētu kādu modeli paskatīties, bet vispār Asus un HP - kaķis maisā.

 Ja būtu mana izvēle - tikai un vienīgi Lenovo Think Pad - lielisks dizains un praktiski nenokaujams.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pāris pēdējiem Asus modeļiem kopš kāda 2013. gada vidus ir arī tīri jēdzīgi varianti kuriem ir alumīnija/plastmasas kompromisa korpuss (pamata korpuss metāla, bet lids no plastmasas). HP arī vienmēr šķitis baigais draņķis, bet kā jau raiviic minēja: kaķis maisā - var dabūt ļoti kvalitatīvu mantu, bet var gadīties galīgā krutka.

 

Toshiba visai patīkami pārsteidza bieži ilgstoši noturoties datoram visai nedraudzīgos apstākļos, bet diži nezaudējot sākotnējo vizuālo izskatu un bez performance zudumiem. Bez tam vēl nāca ar visiem tik ļoti nīsto un "lagaino" Windows Vista.

 

Aceri variants kad tev vajag pašu lētāko, tikai principa pēc, ka vajadzīgs vēl viens dators - var gadīties, ka sāks visādi gļuki lekt laukā, var gadīties, ka tīri ciešams... bet pēc gada lietošanas visi kā viens izskatās kā šņorītē pa bruģi izvazāti.

 

Toties neko sū**gāku par Samsung laptopiem neesmu vēl redzējis - darboties ta darbojas, specifikācija arī tīri jēdzīga, bet nu ražošanas kvalitāte ir getliņu izgāztuves līmenī (konkrēti par pavisam vēl nesen tieš atnesa vienu Samsunga laptopu uz apkopi, paņemot rokās korpusam paveras salaiduma vietās šķirbas tādas, ka pielietot kā krājkasīti). Cenas gan neesmu skatījies.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Personīgais ieteikums: pamēģini pavilkt budžetu uz kādiem 550Eur un sameklē kaut ko ar i5 CPU un ko vairāk par Intel HD graphics. Iz pieredzes saku, ka tas var ļoti noderēt atsevišķās reizēs, kad citādi tiktu kosts pirkstos ar domu kādēļ gan netika piemesti tie 100Eur.

+ Kad datoru pievazās ar visādu lieko drazu (entie shovelware kuri līdzi kaut kādām instalācijām ieslēpti tiek) tev mazāk uzplīsies, ka lai paskaties kādēļ dators tik lēns palicis.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

vispār jau akumulatoru ietilpības parametrs ir wathours,

Vot lunis - kaut vienā vietā esmu teicis, ka akumulatoru ietilpību mēra šūnās?

 

Tavas vatstundas tēmas autorei kaut ko izteiks? Kā arī daudz internetveikalos ir minētas akumulatora vatstundas? Nē!

 

Piekritīšu gan, ka par šūnām nepareizi izteicos. Lai skatās uz darbības laiku no akumulatora - tur pārpratumiem nevajadzētu būt.

 

mēģinu palikt pie vismas i3 un ne mazāk par 2GHz

 

 

Personīgais ieteikums: pamēģini pavilkt budžetu uz kādiem 550Eur un sameklē kaut ko ar i5 CPU un ko vairāk par Intel HD graphics.
 

 

Moš i7?  

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

sameklē kaut ko ar i5 CPU un ko vairāk par Intel HD graphics.

 

Nekas niknāks kā i3 mammai nebūs vajadzīgs.

Un tā kā viņa nespēlēs 3d spēlēs tad no kādas ati vai nvidia videokartes arī jēgas nebūs. Bet mans novērojums ir ka tieši ati un nvidia čipi ar laiku mēdz bojāties. Tieši intel grafika būtu vēlama!

 

Un jāskatās lai ir vismaz 2 gadi (labāk 3) ražotāja (ne pārdevēja!) garantija! Laptopi mēdz bojāties, bet lv tirgotāji reti kad labo otrajā lietošanas gadā par savu naudu, ja ražotājs dod tikai 1 gadu garantiju. 

Link to comment
Share on other sites

Kad mātei vajadzēja, aizgāju vienkārši uz Capital un nopirku Dell Inspiron 15 collu, ar Celeron procesoru. Klāt legālu vindows (darbā 99% turēs). Pietiek atliektiem galiem.

 

 

un kā CPU nav Celerons, spēs ar visām tevis pieminētajām lietām tikt galā. 

 

Jā, jā .. celeroni sūkā, fotogrāfiju glabāšanai jāpērk Verbatim diskete, un monitors jāpērk ar pēc iespējas mazāku izliekumu. Paldies par padomiem no 2000. gada! Papēti specenes un veiktspēju procesoriem - mūsdienu Celeroniem un i3 tu būtisku atšķirību nemanīsi, un tajās lietās, kas atšķiras- tās tev savu mūžu nebūs vajadzīgas (operētājsistēmu tiešāka virtualizācija ar VT-x u.c lietas). SuperPI salīdzini - es kādā 2007. gadā pirku Core2Duo 1.8GHz portatīvo par 720 Ls, kas SuperPI 1M testu izgāja 31 sekundē. Tagadējie Celeron par 200Ls mierīgi 20..15 sekundēs iekļaujas bez stresa. Tev i3 vajag lai staipītu krānu par ietaupītu pussekundi tajā testā? Nu es nesaprotu - ja man nevajadzētu programmēties, tad man 100% pietiktu ar jebkuru 200Ls vērtu Celeron portābli. Bet te katrai mājsaimniecei vajag i3 un i5 un ar max jaudu ..

Es labāk nevis bārstītos ar padomiem par Celeron mistisko, manis kaut kā garām palaisto sliktumu, ko lietojot ikdienas cilvēks tā arī nespēj saskatīt, bet visiem paziņām pateiktu lai nepērk AMD procesorus, kas mūsdienās ir palikuši tikai lētā gala s*di, tieši 2x, ja ne 3x lēnāki par tiem pašiem Celeron procesoriem. Un no Atom arī labāk pa gabalu turēties. Cilvēks vairāk atšķirību izjutīs ja sameklēsi datoru ar 7200rpm cietni nevis ja bļemba būtu "i3" nevis "Celeron".


Dell piedāvā 3 gadu garantiju, ja kas. Protams, var meklēt tādu, kas pēc iespējas vieglāk atskrūvējams no apakšas  (lai var brīvi putekļus ārā izdabūt) un ja ir pret mitrumu izturīgs, tad vispār super, bet nu 3 gadu garantija mūsdienās ir pietiekama lai galva nesāpētu lietotājam, kas nedropē pie datora ikdienā. 

Asus kompjus vēl joprojām sūta uz Lietuvu labošanai?

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gribētos protams iepūst te par milfiem kaut ko, bet šķiet, ka pietiks ar to, ka nav ticamības par to, kam tas dators vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt vajag apsvērt, kāda vēža pēc vajag portatīvo. Filmās redzēja ka portatīvie ir modē?

Portatīvajam lētākā detaļa maksā tik cik stacionārajam dārgākā. Turklāt neērti ar tādu vispār kautko darīt.

Vajag paņemt parastu stacionāru datoru. Ja ir nīdēšana par vietas neesamību, tad var nopirkt miniTX kas vispār vietu neaizņem, viņu pie galda kājas var piestiprināt. Un viss vienkārši, nevis anālais sekss kā ar portatīvajiem.

 

+ Šim jau nāk windows klāt, nevajadzēs saukt meistaru, lai to instalētu.

Iespējams ka mammai vispār riebj Vistas un viņa gribēs XP. Un ne katrs jampampiņš, kas sevi dēvē par datormeistaru, spēj uzinstalēt XP. Kā arī piemēram uz Samsungiem to nemaz nevar pilnvērtīgi darbināt, jo visa Fn padarīšana iet caur softu, nevis BIOSā.

 

Nu tikko ar5x pārjautāšanu uzzināju, ka kategoriski nē Toshiba un Dell,

Tas ir dauņa apliecinājums. Labots - Creationist
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

daudz jau nav ko meklēties, tpc augstākās cenās vairs neskatījos, jo šis piedāvajums ir labs:

http://tehnoshop.lv/lv/Lenovo-IdeaPad-B5400-i3-4000M/4GB/500SSHD8/DVDRW/15.6-HD-AG/FP/bez-OS-(59405455)/216/395/1181009

kas patīk:

1. procesors jaudīgs pietiekami

2. jaudīgs intel HD4600 grafiķis

3. baterija līdz 8 stundām

4. Intel wireless N 7260, apveltīts ar bluetooth, wireless display un dual-bands. Un inteļiem ir daudz labāka un tālāku diapazonu uztveršanas zona, kā pārejiem izstrādātājiem.

5. Pilns windows 7 un 8 draiveru supports.

6. maināms procesors.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un vai tiešām Mammai nepieciešams laptops? Vai tiks daudz nēsāts apkārt? Stacionārais noņem daudzas problēmas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stacionārais nenoņem nevienu problēmu mammai.

Toties portatīvais noņem karstumus un sāpes krustos, jā.

4. Intel wireless N 7260, apveltīts ar bluetooth, wireless display un dual-bands. Un inteļiem ir daudz labāka un tālāku diapazonu uztveršanas zona, kā pārejiem izstrādātājiem.

Nu jā, tas lieti noderēs, kad mamma gribēs ar kaimiņieni saslēgties caur bluetooth, vai pieslēgt savu Blueberry un bluetooth austiņas.

5. Pilns windows 7 un 8 draiveru supports.

Nu jā, tas gan ir pluss. Mamma varēs viegli nokačāt, ieintegrēt, pārinstalēt Windowsu.

6. maināms procesors.

Lai var ātri mainīt procesorus kamēr Ugunsgrēkā reklāma iet. Labots - Creationist
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots) · Hidden by Mezavecis, Jūnijs 23, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Jūnijs 23, 2014 - Herņa

citēt tu proti, bet smadzenes šūnas tev no dibena augušas.

 

kas patīk:
Labots - Lappy
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Jūnijs 23, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Jūnijs 23, 2014 - Herņa

Tavi teksti atgādina tādu "IQ ap 20" infantīlīti, kas atraujas no tēta-deputāta dāvinātā iPhone un saka:"kas uz citiem saka, tam uz mēles kaka!" vai ko tamlīdzīgu.

Tev noteikti ir rezervēta vieta kāda valsts iestāžu iepirkumu komitejā! :)

Link to comment

Man sieva kā pamēģināja Linux sistēmu tā vairāk ar windows negrib. Jā plusoju par DELL cik esmu lietoji vieni no drošākajiem, vienīgais ja ļoti piekasās īpatnējas krāsas displejā gašaiem bēžā toņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...