Jump to content

Ieteikumi, diskusija par elektrisko tējkannu


Kitai
 Share

Recommended Posts

tāda space age tējkanna drošinātājus nebliezīs ārā? tur 30-40A uz tējkannu vien vajag lai ko tādu paveiktu 20 sekundēs (~6.6kw ar 100% lietderības koef.)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Jā, bija kaut kas pie 5kW. Bet nevaru atrast gūglē - atradu tikai to Tiger Corp, ar 45sec., bet točno atceros, ka tā keramiskā bija ātrāka.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ja vairs neveic, tad ielej nedaudz etiķa(vai super pooper līdzekļa), uzvāri pāris reizess un viss OK!

Labāk divas mazās paciņas citronskābes! Etiķa smaku pēc tam grūti laukā dabūt! 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu lietojis, un arī nevēlos "brendus". Man ir pirms 4 gadiem tirgū iegādāta.Ar alumīnija korpusu un "dibena" sildīšanu.Maksāja 8Ls.Tilpums 1,7l.Esmu ļoti apmierināts.Viegli tīrīt.Var uzvārīt mazu ūdens daudzumu.

Patīkams dizains.Firma "IDEEN WELT"(IDEJU PASAULE"

Link to comment
Share on other sites

Long John
Labāk divas mazās paciņas citronskābes

 

 

Cik lūdzu tas būtu gramos jebšu tējkarotēs?  (pilnīgi nopietni- man akurāt servisa apkope tējkannai jātaisa)   :moil: .

Ja par tēmu- man ir kaučkāds Vulcano pa pacmit Eur, 1,7 L, no neržas, ar plakano sildelementu, un zilu gaismiņu iekšā-  vismaz gadu jau iet bez kreņķiem, tikai sāk izslēgties nedavārījis līdz galam- laikam pa daudz apkaļķojies. Iepriekšējos atkaļķoju ar etiķskābes šķīdumu- tiešām ilgi ož.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ja, ilgi ož, tātad neesi procesu pareizi veicis, neesi kaļķi "noēdis".Ja, tīrs smaka var būt pāris vārīšanas reizēs.Personīgi pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

Etiķi sajauc ar ūdeni, attiecībā 30ml etiķa 70ml ūdens.patur līdz kaļķis pazūd (+- 1-2h), izlej. Divas reizes pēc tam uzvàri pliku ùdeni, un no smakas ne vēsts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Russel Hobbs ir tēkannas par pieņemamu cenu. Tērauda tējkanna ar patīkamu touch pogu, nevis fiziski spiežam DEPO zem 40€ piķo. https://www.google.lv/search?q=russell+hobbs+kettle&biw=1858&bih=1129&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwifg8uz-LHKAhWBqSwKHdlwAroQ_AUIBigB#tbm=isch&q=russell+hobbs+kettle+touch+steel&imgrc=_

 

Ši ir man pašam - http://cdn.spectrumbrands.com/~/media/HobbsUS/Russell%20Hobbs/Images/Product/kettles/KE9000R_prd2.ashx?w=1000&h=1000&bc=white

Citā krāsā, piķo zem 50€, bet sasodīti parocīga un ļoti ilgi uztur siltumu.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Biju iepircis to "Russell Hobbs Buckingham Quiet Boil Kettle" ("Up to 75% quieter* than standard kettle") pa ~55€, lai no rīta nemodinātu visu famīliju... Absolūti nekas kluss tur nebija - šņākoņa ļoti liela, lai arī tur bija tāds caurumots režģis, lai šķeltu burbuļus, kuri ir tā lielā trokšņa radītāji.

 

Un pēc 6 mēnešiem tējkanna izbeidzās. Aiznesu atpakaļ uz veikalu un saku, ka gribu Bosch vai Beko(?) - pārdevējs saka "nē, šos arī nes pēc pusgada atpakaļ". Ok, paņēmu Philips - šņākoņa tāda it kā es dzīvotu blakus lidlaukam!!

 

Jautājums: kura tējkanna ir klusa?

Link to comment
Share on other sites

Man viena Tefal iet jau pailgi, šķiet, citas tik ilgi nav turējušas.

 

Ja par tēmu. Klusākas būs plastmasnieces (biezāks, savā ziņā mīkstāks materiāls) , bet tās skaitās ne tik higiēniskas.

Klusāk, varbūt būs arī tad, ja pieliesi pilnu (lielāka masa). 

Klusākas arī parasti ar plakano sildelementu (nez, ar spirālo vēl ražo?) 

Bet nu ūdens vāroties šņāks, bez tā nekā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , vekio teica:

Jautājums: kura tējkanna ir klusa?

Klusa tā, kura jau sāk kaļķoties. Skaņas stiprums samazinās ļoti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ju teica:

Bet nu ūdens vāroties šņāks, bez tā nekā.

Vispār taisnība, tikai saukt to visu, kas tur notiek, par "ūdens vārīšanos", kamēr visa ūdens masa vārīšanās temperatūru vēl nav sasniegusi, laikam gan nebūs precīzi.

 

Bet kāpēc tik aktīva burbuļu rašanās un kustība un tātad troksnis, kā elektriskā tējkannā ar plakano dibenu, nerodas tāda paša diametra katliņā vai tējkannā uz plīts ar tādu pašu ūdens daudzumu iekšā?

 

Tikai tāpēc, ka sildelementa jauda ir lielāka, nekā katliņa dibenam uz plīts, un tiek pievadīta koncentrētāk uz dibena virsmas, pretēji traukam uz plīts, kur vairāk silst arī sāni un līdz ar to ūdens masa tiek sildīta vienmērīgāk?

 

Un kāds ir izskaidrojums šim?

pirms 3 stundām , kaads teica:

kura jau sāk kaļķoties. Skaņas stiprums samazinās

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

par to pašu iedomājos, ka katliņā ūdens silst lēnām un klusu. Tad varbūt ar diodi var tējkannai ieviest "kluso režīmu"

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

Un kāds ir izskaidrojums šim?

a hvz :) ,  neesi nekad atkaļķojis tējkanu?

Pirmās divas -trīs  dienas pēc atkaļķošanas rūc kā tanks man filips. Draugam aeg tējkannai arī tas pats ir. Bet pēc dažām dienām , kad uz plakanā sildelementa izveidojas plāna miglas kārta kaļķa, uzreiz troksnis samazinās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...