Jump to content

Daudz savādu punktu uz ekrāna spēlējot spēles


Dxtr
 Share

Recommended Posts

Sveiki, Neesmu pārliecināts ka šī ir pareizā sadaļa, bet ok.

 

Tātad, Man ir tāda problēma, ka spēlējot Gta 4 ( tieši šo spēli) Pēc kāda laika parādās ļoti daudz savādu punktu, neesmu pārliecināts, bet manuprāt videokarte sāk pārkarst...

 

Intel Core i3 540 @ 3.1 GhZ

RAM - 4gb 

nVidia GeForce GTX 550 Ti 1 gb DDR5.

 

Spēlējot gta 4, procesors vakar uzkarsa līdz 110°C, Nespēlējot paliek 65-75°

Videokarte - Spēlējot Reizēm uzkarst līdz 85°, nespēlējot ~ 45-50°

 

Notiek arī FPS dropi, Uzfilmēju nelielu klipu, lūk kā tas izskatas, ilgi negribējās, a to vēl vdrug uzsprāgs :D :S

Vēlāk pielikšu vēl ventilatoru un iztīrīšu detaļas

 

Ventilators non-stop klapē uz 100%

 

Nesaprotu, nefilmējot iet normāli, 60-80 fps, nav nekā tāda kas liecinātu par pārkaršanu.

 

[media]

[/media] Labots - Dxtr
Link to comment
Share on other sites

Nu un pašam neliekas, ka tev nav dators, bet cepeškrāsns ? Parūpējies par labāku dzesēšanu un tad skaties, kas notiks (ja VGA nav jau pusnocepināta).

Link to comment
Share on other sites

Spēlējot, procesors uzkarst līdz 110°C, Nespēlējot paliek 65-75°

Es tavā vietā nespēlētu, bet apskatītos gan, kas notiek ar ventilatoru, radiatoru un pastu zem viņa. Tukšgaitā vairāk par 40-45 nevajadzētu būt!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ielikšu ventilatorus cik vien ātri varēšu, jā, saprotu, šie jau uz 100% strādā bet karsti vienalga


 

 

Es tavā vietā nespēlētu, bet apskatītos gan, kas notiek ar ventilatoru, radiatoru un pastu zem viņa. Tukšgaitā vairāk par 40-45 nevajadzētu būt!
Tātad ja ir vajadzība uzlikt arī termopastu? 
Link to comment
Share on other sites

Paskaties vai vispār radiātors nav atnācis vaļā no proča!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskaties vai vispār radiators nav atnācis vaļā no proča!
 

Nav atgājis, vizuāli te neko pateikt nevaru, tad jāslēdz ārā un jāskatās viss dziļāk, rīt izdarīšu, šodien jau tā kā pavēlu ņemties.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Spēlējot, procesors uzkarst līdz 110°C, Nespēlējot paliek 65-75° Videokarte - Spēlējot Reizēm uzkarst līdz 80°, nespēlējot ~ 45-50°


  :shok: cpu 110c? viņs nav nosprādzis vel?

Man cpu max slodzes temperatūra 75c spēlejot tādu kā gta4 65c, videokartei līdzigi 65c max(hd 7770)
Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau zem kūlera ir filca zābaks uzradies un iztīrīt CPU dzesi bez izjaukšanas neizdosies. Pie reizes nomainīt termopastu, tikai pareizi to uzlikt. Arī VGA kūleri pārbaudīt un iztīrīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

cpu 110c? viņs nav nosprādzis vel? Man cpu max slodzes temperatūra 75c spēlejot tādu kā gta4 65c, videokartei līdzigi 65c max(hd 7770)
Svilst,  nu kā redzi strādā, bet tagad kaut kas sāka notikt, laikam tāpēc ka jau darbojas bez apstājas ieslēgts 1d:14h:26min jaatpūšas pc, tad rītā ķeršos pie darba
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...