Jump to content

Dators "spēlēm"


Aptestais
 Share

Recommended Posts

Gribētos nopirkt portatīvo datoru atpūtai, kuru vēlētos pa retam arī izmantot spēlēm. Atradu šādu variantu :http://www.shopping.hp.com/en_US/home-office/-/products/Laptops/HP-ENVY/G1L49AV?HP-ENVY-15t-j100-Quad-Edition-Notebook-PC-with-Windows-7-ENERGY-STAR-

Vai šis dators varētu būt derīgs arī tādai spēlei kā LoL, varbūt arī kādai "prasīgākai"?

Budžets būtu līdz 700 eiro.

Paldies jau iepriekš.

 

 

P.S. stacionāro nepērku, jo būs daudz jāceļo.

Link to comment
Share on other sites

Man "lol" nāk par tavu jautājumu - pirms jautāji varēji pameklēt citus foruma rakstus, jo te gandrīz katram otrajam ik dienu vajag jaunu PC.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

P.S. stacionāro nepērku, jo būs daudz jāceļo.

Pisec, šitie geimeri-ceļotāji... Rezultātā tas lapsis nemaz no lādekļa netiek noņemts. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pisec, šitie geimeri-ceļotāji... Rezultātā tas lapsis nemaz no lādekļa netiek noņemts. 

 

Attiecīgi kā rezultātā ir nojāta baterija + neaizmirsti vēl obligāto "cooling pad" bez kura vga dod uzrāvienu no 30° uz 90° nepilnās 15 sekundēs.

 

... tikmēr nedaudz konstruktīvākas atbildes nolūkos raksta autoram iesaku vienkārši apmekēt http://www.1a.lv - tur +/- jēdzīgas cenas, filtrs ar kaudzi opcijām un izvēle arī pietiekami plaša... ņem tik un meklē savai cenu kategorijai piemērotāku laptopu.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

poh par nojatu bateriju,maksa baterija jauna max 15ls...

Portativais kaa vienigais dators ir laba lieta ja vien ir pietiekami jaudigs,nemetajas vismaz liela kaste apkart kas ruuc nespetni.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

var bet šim ir rams 8gb un cietnis 1TB tas savā ziņa pluss un korpuss arī gana labs izskatās:)

Link to comment
Share on other sites

8GB un 1TB vajag lauķiem, bet lieku pretī arī 

1TB+8SSHD, bet nu - runa iet par 50 euro mazāk.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
8GB un 1TB vajag lauķiem, bet lieku pretī arī 

 

 

Kas tas pa murgu? Portatīvo par 700 eiro nepirks vienai dienai, un ar 4gb ir par īsu, pēc gada jau nu noteikti stipri par īsu, un 1tb jau ar vajadzīgs, bet 8gb ssd vai kkāds tāds ? Tā ir parodija.

 

Nu tad met linku studijā kur problēma? :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Iemācies rakstīt...

Ar ko ierindas lietotājs tos 4GB piestāstiīs?

Kas tieši ietekmēs RAM patēriņu nākamajā gadā?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Kas tieši ietekmēs RAM patēriņu nākamajā gadā?

 

Pieņemsim ka Call of duty jau MINIMUM prasa 6gb ram, zinu daudzus kas jau sūdzas ka ramu vajag vairāk, jo nevar pielabot bildi normāli uz PS utt (kā jau ierindas lietotājiem), istenībā daudzkam nepieciešams 8gb lai nav tik liela aizture un 4gb pirkt 700 eiro budžetā nav prāta darbs 

 

4gb pirms gada bija kruti, tagad tas ir pats minimums, man datorā ir 8gb un ja man būtu jāpāriet uz 4gb ram es nebūtu priecīgs, a kur nu vēl pirkt portiķi par 700eiro un 4gb rama

 

vel jau varētu kādu 

Lenovo IdeaPad Z710

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

labāk pirkt lapsi ar jaudīgākām nenomaināmām komponentēm tanī pašā cenā nekā entos rama gigabaitus un kādu vēl 1TB cietni. Tikai "lauķi" un kas uzrunā datoru uz jūs ir par kko tādu sajūsmā un vērtē datoru (cik labs) pēc minēto komponenšu ietilpības.

 

Un vispār - nevajag jaukt lietas

ja gribi laptopu spēlēm, tad pērc spēlēm izstrādātu un ja video/bildes apstrādei, tad attiecīgi tādu, kuram ir paredzētais video čips (TI, quadro, FirePro) un tad attiecīgi komplektācijā būs tie rami.

 

Lenovo IdeaPad Y510P
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pilsētniek šeit iet runa par ikdienā lietojamu datoru tas ir ir visam gan spelešanai gan netam un paarējam kas būs dzīvē nepieciešams, man kā ierindas lietotājam 500gb cietnis ir par mazs, spelem dažām filmām,bildēm nu pamaz ar 500gb, tāpēc ja esi primāts kas domā ka pc tiek turēts tikai windows un kāda spēle, pats vainīgs bet tā nav, laika gaitā rodas vajadzības. Lielākā daļa arī nomainamās komponentes nemaina laika gaitā, tāpēc par nomaināmām,nenomainām komponentēm stūlbi runāt, ja tajā pc tā nebūs tad nebūs, laika gaitā ies jauni jaudīgāki,rami lētaki utt pirks atkal jaunu pc

Es no 1a paņēmu tā pirmos spelēšanai domātos lapšus jo neviens šeit nenosauca variantus:)

Gan tevis ieteiktais variants ir labs gan manis, nevajag gudri izrunāties bezjēgā, vienam ir lielāks ram, vienam bikīt jaudīgāka videne.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

bļ šitas "cilvēks" sāk kretinēt.  Savus 17 collīgos 3+ kilogramus un visus Gigabaitus vari sev.

 

jo būs daudz jāceļo
Link to comment
Share on other sites

 

 

poh par nojatu bateriju,maksa baterija jauna max 15ls
Un kur tu tās baterijas par tādām cenām esi redzējis? 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
bļ šitas "cilvēks" sāk kretinēt.  Savus 17 collīgos 3+ kilogramus un visus Gigabaitus vari sev.

 

 

Mani kretinē idioti, kas neliek savu varinatu bet jau sāk dir... virsu

 

Man kā tādi portatīvo nejiet kopā ar geimošanu, blenzt mazā ekrānā kā piemēram 15,6 colllas ir pagrūti, pēc 23 collam ja esmu pieradis.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

bļāviens tu! es rakstīju pēc tavu pirmo variantu, ka var dabūt lapsi ar jaudīgāku GPU un par mazāku cenu. Uz ko tu atbildi:

 

 

var bet šim ir rams 8gb un cietnis 1TB tas savā ziņa pluss un korpuss arī gana labs izskatās:)

 

 

 

Portatīvo par 700 eiro nepirks vienai dienai, un ar 4gb ir par īsu, pēc gada jau nu noteikti stipri par īsu
 izlasi izcelto tekstu. Ja tev nav atmiņa un negribi pārlasīt tekstu no vakardienas - par ko vispar iet runa un kāpēc tālākā sarakste tāda izvērtās, tad tev nav te ko darīt.

 

Ko tu gribi, lai pa tevim un taviem Gigabaitiem domā?! Nesaproti, tu pi.. prātu citiem?! Par cenas starpību viņš ieliks tur tanī manis piedāvātajā sū.. kastē kvai 12GB ramu. 

Link to comment
Share on other sites

Visi laptopi ir kaut kāda budžeta. 700€ nav nemaz tik maz.

 

un 4gb pirkt 700 eiro budžetā nav prāta darbs 

 

Prāta darbs nav atmest kādu laptopu, jo tam redz ir "tikai" 4GB RAM : 4GB SO-DIMM maksā 35€.

To pašu varētu teikt par HDD.


 

 

ZEM to piķi var dabūt ar jaudīgāku GPU.

HD 8870M ? 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Prāta darbs nav atmest kādu laptopu, jo tam redz ir "tikai" 4GB RAM : 4GB SO-DIMM maksā 35€. To pašu varētu teikt par HDD.

 

 

es to saprotu, bet kamdeļ jāsāk cepties pirms ielicis savu variantu, neviens neievietoja piedāvājumus, es ievietoju, un ievietoju savas domas, a sāk kko pļūrēt man, ja labaks variants liec nevis, stulbojas

 

Autoram pērc vien: Lenovo IdeaPad Y510P + piemočij ramu un ies laiciņu jaunākās spēles, bet kur viņu iegādaties , nezinu visi i veikali kas piedāvā šo lv ir kaktu bodes, vienīgais Megamarket.lv, bet tads šaubīgs ar

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

HD 8870M ? 
nu, tas dells jau ar tā neko, bet nepiedāvāju kā varianu tpc, ka ir uzlodētais procis. 

 

 

un ievietoju savas domas,
tavas domas, ka lapsim cenu grupā līdz 700 euro ir jabūt 8gb ram un 1tb hdd ir stūrī piš....! 

 

neviens neievietoja piedāvājumus
nav jābūt ievietotam variantam ja tev uzreiz pasaka, ka ir labāks lapsis pa to cenu. un tu vispār ieliec kkādu 3 kilogramus 17 collu herņu apkārt staipīšanai?!! Sēdi būdā un nekusties vairs.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

nav jābūt ievietotam variantam ja tev uzreiz pasaka, ka ir labāks lapsis pa to cenu.
 

autors vai tad prasija dodat man mājienu un es iešu uz zīlēšanas salonu?

 

Sēdi būdā un nekusties vairs.


Sēdi mož pats savā dalbajo... kūtī? 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Aptestais

tam datoram patiešām varētu būt gtx 760 videokarte vai arī vini būtu domājuši gt 760m?

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

NEŅEM LAPTOPU SPĒLĒM!

 

+ tam Eiserim ir 5400 apgr./min. 1Tb, kam tas vajadzīgs? 

 

P.s. Es dodu priekšroku Delam, nav pievīlušī!

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

Jopcik. Atveru 1a.lv, uzlieku 3 ķekšus filtros un pirmais rezultāts ir šāds:

 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_n56vv_full_hd_i7

 

Full HD displejs (matēts), i7 procis ar 4 kodoliem, 6MB kešatmiņu un GTX 750m videokarti, 8Gb RAM standartā + vēl 8 var ielikt vēlāk ja vajag. Tas viss par summu zem 600 EUR.

 

Ja es ar savu 3 gadus veco DEll lapsi ar i5 divkodolnieku un Radeon 6630m karti varu spēles spēlēt, tad ar šo problēmas nebūs vispār.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
sicksame

Ir daži labi varianti, piemēram Lenovo Y500 (ar divām videokartēm) vai Lenovo Y580. Pašam tagad ir MSI GE60 2013... Iet labi, tikko garantijas remonts samainīja ventilatoru, jo bija sācis nedaudz un uz noteiktas frekvences grabēt, tā kā varu ieteikt arī MSI produkciju (tomēr tie ir nedaudz dārgāki - ap 800 eirām).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...