Jump to content

Planšetdators cenā līdz 140 € (smoothness/fluidness & multitasking & quality)


IT_chunthia
 Share

Recommended Posts

Izlaidumā uzdāvināja naudu, tagad prātoju ka vēlētos beidzot izmēģināt brīnumu vārdā planšetdators, bet vislaik māc šaubas, vai nenožēlošu, jo cik redzēts tad tie "ķīnieši" nav diez ko patīkami lietošanā un uzskatu tos par bremzīgiem, lētā gala izkropļotiem čaina-like telefoniem ar aizvēsturisku Ice Cream Sandwich, bet par šādu summu, kāda ir man, sanāk, laikam, tikai ķīnieši. Nu tad lielais jautājums - kura no planšetēm cenu kategorijā līdz 140 eiro ir vislabākā, konkrētāk, pēc šādiem kritērijiem, kā ātrdarbība, 'plūdenums' animācijās visā sistēmā un patīkama lietošana kopumā. Kitkat būtu vēlams, bet ne obligāts. Tiešām galvenais lai planšete strādātu ideāli. Lai nevajadzētu nožēlot...
P.S. Otro dienu rokoties internetā meklējot info par planšetdatoriem kļūstu tikai 'glupāks'.

 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Memopad'i nav slikti. Kautkādas OEM envidijas tabletes nebij sliktas. 

 

Bet izdot 150 eiras par tableti ar nav gudri, sevišķi ja laptops jau ir. 

Link to comment
Share on other sites

Nu memopads hd7 man šķiet diezgan liels bremze... Neredzu viņam nekādu labāku pielietojumu kā tikai web sērfošanai.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Lietots Galaxy Tab 2 ar ROOT un SlimKAT ROM, XPERIA modiem. Pats tādu lietoju (pirku jaunu) - nekas nebremzē, viss strādā kā nākas, bača caur WiFi tur nedēļu, caur 3G - 3 dienas.

 

Nepērc tīro ķīnieti, nožēlosi. :)

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Tā kā 3G mani pilnībā neinteresè, sāku domāt ka varbūt tik tiešām 7 nexusu ņemt, bet tā, kā ir neliela vēlme salabot riteni, apskatīšu arī jūsu piedāvājumus no lētāka gala,tā sakot, sporta pēc. Bet par labu nexusam aizgāja kitkat updeits un gorilla glass.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nexus 7 ir visjaukākā lētā tablete. Nodevām sievasmātei priekš skaipa, problēmu nav. 

Bet vai tiešām 150 eiras vajag izdot spēļmantā ? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Kurt gan citur tad to dāvināto naudu izdot? Nespēju izdomāt citus variantus

P.S. Kur vislabāk iegādāties nexus 7? Skatījos 1a, baigās atlaides tā, šitā, bet nexus 7 tur nav. Varbūt kādu citu tableti ja jau tur tādas mistiski lielas atlaides. Diezgan apjucis esmu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurt gan citur tad to dāvināto naudu izdot?

Nopērc labāk un izlasi kādu grāmatu. Vai aizved ģimeni uz kādu pasākumu un uzsauc pusdienas.

Izdot, tikai lai izdotu? Nu planšete tādā cenu kategorijā tik tiešām būs tikai ķeksīša pēc.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

tagad prātoju ka vēlētos beidzot izmēģināt brīnumu vārdā planšetdators, bet vislaik māc šaubas, vai nenožēlošu

Nenožēlosi, pēc mēneša tas verķis kaut kur mētāsies, un būsi jau aizmirsis par to. 

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Domāju ka tik traki nebūs, jo mums portatīvā datora ģimenē kā tāda nav un prātoju pie planšetes piepirkt klāt tās tastatūrparodijas. Daudzreiz izskan tādi saucieni kā - ja man būtu portatīvais...

Link to comment
Share on other sites

7'' planšete ar tastatūru un Andrīti dvēselē ne tuvu nav portatīvais.


 

 

Galaxy Tab 2 ar ROOT un SlimKAT ROM
ar šo arī video rāda kā nākas? cik esmu centies visādus custom rom iebakstīt, neviens nespēj normāli video parādīt. raustās visi, kas uz stock rom neraustās.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurt gan citur tad to dāvināto naudu izdot?

Nodzer, nodzertais nepazudīs pa ceļam no Ķīnas, nenovecos un 3G ar nevajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, tādā cena pirkt planšeti man liekas ir vienkārši naudas izmešana, jo nekas normāls tur nesanāk. Un tie Nexus jau nav diži lielāki par tagad vidējo telefonu. :D

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia
(labots)

Bezvadu maršrutētājs ir, manuprāt filmām un interneta sērfošanai būtu taču labi nexus 7 ar klaviatūru, vaitad nē? No portatīvās ierīces tas tik vien tiek gaidīts. Nē, nodzert, nē.

Konkrēti - iesakiet lūdzu kur vislabāk pirkt nexus 7 vai citu planšeti, jo dauzīšana un vulgāra lietošana nenotiks tā, vai tā.

Labots - IT_chunthia
Link to comment
Share on other sites

 

 

būtu taču labi nexus 7 ar klaviatūru, vaitad nē?

Mīļais cilvēk! Plašete ar klaviatūru nepadarīs šo visu procesu patīkamāku. Nu nebūs tur normālas strādāšanas. Un vēl uz 7 collu displeja,

Tikko vienam te man darbā arī bija trīspakāpju sapņi. Visādi centāmies apgaismot. Beigās paņēma

http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/goclever_tab_terra_101_8gb_keyboard

Piespraust var gan peli, gan klavieri reizē, taču ātri saprata, ka nekāds ērtums no tā nerodās.

Labāk pakrāj un nopērc kaut vai lētā gala portatīvo. Vēl labāk - pilnvērtīgu portatīvo, kas kaut vai refurbišēts. Vismaz naudu zemē nenometīsi.

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Vienkārši jau vienalga. Visi mēģinat atrunāt un kaut kā jau nekāda prieka no tā 'pasāciena', tad lai tā nauda stāv kaut kur aprakta putekļos. Portatīvie pārāk lieli.Eee pc nekā sakarīga nav līdz 200eiro pat ja sakrātu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā 3G mani pilnībā neinteresè

 

Tīrākā buļļa kaka, pēc pāris nedēlām, ja ne dienām skraidīsi apkārt meklēsi, kā dabūt viņam klāt mobīlo netu..

Labots - hel
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Tad krāj kmr sakrāsi kaut kam normālam. 7 collu planšete filmām :thumbdown:  Te jābūt garā vājam, lai kaut ko tādu darītu.

Un par to klavu vsp aizmirsti, velti izmesta nauda.

 

PLANŠETE NAV PORTATĪVAIS!!!. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Portatīvie pārāk lieli.Eee pc nekā sakarīga nav līdz 200eiro pat ja sakrātu.

Netbukus jau kur tas laiks, kad vispār neviens vairs neražo. Viss, ko vēl tirgo, ir vecie krājumi. Netbuku niša fiunkcionāli ir pilnībā aizstāta ar planšetēm. Ja mazs un kompakts kompis, tad tikai kāds ultrabuks. Bet tā, savukārt, ir biznesa klase kur bez 700 eur nemaz nav vērts cerēt.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Jāņem normāls portatīvais , vai nu jāpiekrāj , vai jāņem lietots .

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Man vajag tikai planšeti. Vieglu, pārvietojamu, ātru. Tikai dažreiz ar klavu noderētu ģimenes locekļiem nomaksāt rēķinus, palasīt ziņas, receptes un palūrēt kādu filmu. Viss, portatīvie man neinteresē, vismaz tik ilgi kamēr nepelnīšu tikai dažus grašus un 400€ kā min. būtu reāli sakrājami.

Link to comment
Share on other sites

ko jūs visi uz to 3G tā krituši? tie ir tomēr papildus izdevumi par atsevišķu SIM karti un internetu - vismaz 10 eiro mēnesī (ja tiešām lieto). Gan jau e-pasts tāpat ir telefonā. Planšetes atmiņā var gana daudz filmu, e-grāmatu etc. ielādēt un smuki lietot bez 3G tur, kur nav wi-fi pieejams.

 

Nomaksāt rēķinus tev nevajag klaviatūru. Tām dažām reizēm mierīgi var iztikt.

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Wi-Fi man lielākoties ir pieejams visur kur uzturos gan ārā, gan telpās. Ja nu tomēr kaut kas tad telefonu varēšu izmantot kā bezvadu maršrutētāju.

Link to comment
Share on other sites

Es ari nesaprotu, kam to 3G vajag? Taisies plansheti liidzi vazaat? Retu reizi, kad mashiinaa beerni to liidzi panjem var uztaisiit WifiHotspotu no telefona, bet braukt aarpus civilizaacijas (zaljumos, pie juuras whatever) un njemt liidzi plansheti... nafig?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A tad kāda jēga no planšetes? Tā ir vienīgā jēga, ko es viņai redzu - var paņemt līdzi kādā izbraucienā. Man 3G būtu obligāta prasība, bet pieņemu, ka lielākajai daļai nē. Un, jā, alternatīva ir Wifi hotspots no telefona.

 

Es jau pakrātu to naudu un kā minimums ņemtu ko šādu:

http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/asus_transformer_book_t100

 

Vismaz viņu var arī kā portatīvo normāli lietot. Un no Android planšetēm es vispār jēgu neredzu. Bet tas tā. 

Link to comment
Share on other sites

Tasteris

Kā jau boot.lv bieži notiek, diskusijas iet ne pa tēmu: jautājums nebija par to, ka no baltkrievu velosipēda ir lielāka jēga, nekā no planšetes bez 3g, jo ar planšeti jābrauka visur.
Es ieteiktu Asus MeMO Pad hd7, ja ir mazāks budžets. Ja var atteikties no Latvijas garantijas, tad var pasūtīt no ebay jauno Nook HD+ (deviņas collas, bez GPS, normāls akumulators un Full HD ekrāns). Ārpus budžeta ir dārgāks 8 collu Samsung galaxy tab 3 T310 (nedaudz ātrāks, labāk patīk dizains un ekrāns, sliktāks akumulators). Vēl patīk Lenovo Yoga 8 (ja vajadzīgs labāks akumulators, ir salīdzinoši nedārga versija ar 3g). 
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

7" šķiet tāds pamazs ekrāns, bet tajā budžetā lielāks, daudz maz normāls, jau īsti nav.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Skatos nedaudz uz to nook hd+ bet rakstīts ka 2012 gada. Vai ir jaunāks ja jau saki jaunais?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Skaties nu patiesībai acīs- ar lēto tableti filmas tāpat daudz neskatīsies- ne tā ērti var viņas sakačāt, ne tev vietas, kur turēt. Lētās tabletes jau nu vismazāk var darīt to, ko parasti dara ar laptopu. 

 

Kā tu piemēram uz tiem nukiem un amazoņu andriem uzliksi play store bez datora ? 

Tad jau labāk nopērc to t400, ko te forumā tirgo.

VISPĀR, KĀ TU TAGAD TE RAKSTI BEZ DATORA ? 

 

Nexus septītais ir labākais, ko par to naudu varēsi dabūt un tas strādā diezgan jauki, ja nav dators, bet ir tas viens lielais BET- bez datora grūti viņam stumt virsū brīvās filmas- jālieto būs lattelekoma iTV vai tamlīdzīgi servisi. Un diezinvai latvijā Google Play Store piedāvā filmas. Arī vērā ņemams fakts- meklējot medusmaizi, androīdu var ātri vien sadrazot- vīrusi ir ka maz neliekas. Vēlviens vērienīgs fakts- flash'u var dabūt (ar firefox), bet brīvās filmas ar nevarēsi skatīties, pēc piecām minūtēm audio aizskrien uz priekšu jau pa kādām 20 sekundēm. Jebšu flash ir, bet derīgs nav. 

 

Ja būtu gana naudīgs priekš tabletes, ņemtu tikai tad, ja man būtu NAS vai vismaz kārtīgs desktops, no kā varu strīmot. Nav jau tā, ka nav, bet ar laptopu varu darīt pilnībā visu to pašu, ko es varu no tabletes, un daudz vairāk. Un iesi studēt tālāk- laptops daudz noderīgāks būs. Špikot varbūt nebūs tik viegli, bet tu arī varēsi reālus pierakstus veikt. 

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Nexus 7. Man gan mājās mētājas arī iPad 2 un Galaxy Tab Pro 10.1 bet Nexus 7 par to n(b)audu ir vislabākais, savu gan nopārdevu, jo par mazu likās, bet veiktspēja un ekrāna kvalitāte mani ļoti iepriecināja.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Kurt gan citur tad to dāvināto naudu izdot?

Veļuku nopērc un min!

Nezinu kā var lietot tos Samsung tabus, čoms nopirka, ar to 1gb viņam nekam nepietiek. Palaid browseri - skaips aiztaisās un loģiski aiziet offline. Palaid skype, browseris aiziet. Normāli pārslēgties starp programām nav iespējams, vismaz ne oriģinālajā firmwarē. Čoms piemaksāja 70€ un samainija uz iPad air vai kā nu tos jaunos sauc - viss strādā ideāli.

140€ izmest par mēslu ir pa daudz.

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Man ir gan dators(stacionārais), gan samsunga ziepene, nav jau tā ka nebūtu nekā un ar telepāta spējām forumos topikus taisu, nedzīvojam vairs 20.gs.

Esmu nolēmis, cik nu sanāks, sakrāt to naudu Windows portatīvajam+planšetniekam. Gan jau atkal būs bezizejas sajūta un ķeršos pèc jūsu palīdzības kad nāksies izvēlēties.:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...