Jump to content

Kas notiek, ja uzbrauc kaķim


Recommended Posts

Bonifacijs

Nu ja gar šoseju aug koki....  nu protams ka individuāli.  Es gan laikam sistu to alni tiešā tēmējumā ar līdz galam nospiestām bremzēm. Lai gan bij man reiz tāda gadījums kad Rīgā uz Dzelzavas ielas posma kas iet gar Arcus līdz VEF un Brīvības ielai ziemā atkušņa laikā nesoties pa pretējo joslu (sava bij aizņemta ar stāvošiem autiņiem) izpildīju pilnīgi neapzinati sekojosu vingrinajumu - tur ir tāds nemanams līkumiņš liekas ka viņa nav, taču tur viens nesās ar džipu vēl atrak nekā es - un nospiedis bremžu pedāli atri vien sapratu ka tai kūstoša sniega 10 cm šņagā sadursme ir neizbēgama un vienkārši pats izbrīnīts par sevi paņēmu krietni pa kreisi - pilnā gaitā taranējot ceļa kreisajā pusē esošu kupenu, iznesos tai cauri un tai pat mirklī palaidis garām džipu jau otro reizi izcirtu cauri kupenai un notureju auto uz ceļa. Faktiski 2 caursistas sniega kupenas 1m augstumā un 20m pa 50cm dziļu sniegu zaļajā zonā......


Stress, izbīlis, bet autiņam ne skrambas

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

kādi 5 kaķi un 3-4 suņu, kā arī viens alnis pār jumtu pārsviests.

A varbūt nesēsties pie stūres, ja tik traki tev? Pec nobraukto dzīvnieku skaita izkalausas ka tev ~40-50gadu stāžš? Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pec nobraukto dzīvnieku skaita izkalausas ka tev ~40-50gadu stāžš

 

Nē, pateicoties tam, ka autiņi pēdējās desmitgadēs ir kļuvuši daudz drošāki sadursmju gadījumos, šis vispār vēl ir dzīvs, stāžs diez vai būs daudz vairāk par kādiem 3-4 gadiem.
Dēļ tādiem tipiņiem mūsu valstiņā bojā gājušo un ievainoto skaits uz ceļiem arī ir tik liels.

Link to comment
Share on other sites

 

 

A varbūt nesēsties pie stūres, ja tik traki tev? Pec nobraukto dzīvnieku skaita izkalausas ka tev ~40-50gadu stāžš?

Tak neņem galvā, Boņukam, kā vienmēr, krāniņš jāpastaipa, krutākai svecis, vienmēr uz ielas viņam piesienas ne mazāk par 3-4 huligāni, brauc n-simts km dienā, kruts vecis, tagad visvairāk nobraukto dzīvnieku utt... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan laikam sistu to alni tiešā tēmējumā

 

 

Nu paskatoties video par avārijām ar alni, bildes pēc avārijām, tad no aļņa jācenšās izvairīties par katru cenu! Pat koks,apgaismes stabs  vai kūlenis ir labāks variants!

Problēma ir tur ka alnis = masīvs rumpis tieši vējstikla augstumā uz tievām kājelēm. Viss sitiens sanāk pa stiklu, bet tur nekādu buferzonu nav!

Stabs trāpa pa auto priekšu, tur ir kam mīcīties un savākt sadursmes enerģiju.

 

Piem reku

 

Priekšā sēdošajiem maz izredžu izdzīvot - sitiens tieši pa galvu....  

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Traki gan. Nu savejo es noķēru naktī kaut kada lēciena brīdī, vet nu nesos uz 120 un tad sajutu ko nelabu, pats nezinu kāpēc un sāku lenam mest nost ātrumu no sakuma uz 90 tad ar atlaistugāzi turpinaju samazinat ātrumu, nu nezinu sadursmes brīdī vairāk par 70 točna nebija, mežā bieza migla, et soseja redzama normali un tad baz no labās puses tik noņirbeka kaut kas un bladāc, par nekādu bremzešanu i runas nebij - rezultatā sasista un norauta priekšējā reste, viss kapots itkā iespeiests no augšas līdz motoram, stikls nošķiests ar kaut kadiem mēsliem un pārlidojis pari pa jumtu, pa jumta reliņiem kā pa sliedēm, nošķīla vēl uz jumta pie astes esošo antenu. Lops laikam palika dzīvs, jo kad apstājos  un konstateju ka restes nav - gāju meklēt, resti atradu, tuvumā neviens kautķermenis nevaļājās. Nu neko pabeidzu ceļojumu vel +2000 km bez kādiemremontiem un problemam, paldies autiņam AUDI A6 Avant

 

P.s. stāžs man ir gadi 20, taču ir braukts ļoti daudz, ļoti pa naktīm, un tikkai ar ātriem vieglajiem ar mērķi ļoti ātri pašam nokļūt citā vietā vai nogādāt tur kādu "pasažieri"

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

P.s. stāžs man ir gadi 20, taču ir braukts ļoti daudz, ļoti pa naktīm, un tikkai ar ātriem vieglajiem ar mērķi ļoti ātri pašam nokļūt citā vietā vai nogādāt tur kādu "pasažieri"

Nu tad brīnums ka nesi kādu cilvēku notriecis vēl

Link to comment
Share on other sites

Paklau, stāžisti un piloti, a jūs tauri prota lietot?

Kādreiz speciāli neprašām, Audi bij pat ielicis tādu fīču savās coupēs, tu spied uz stūri - nostrādā taure. zināja jau ka ar coupēm brauks tīņi bez sajēgas, kas var aizvemt tālāk nekā redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Domā taure palīdzēs??? Tie lopi tak vienkārši nesas uz lukturu gaismu. Pieļauju ka ja pamanās laicīgi izslēgt fāras tad, tas ragulops tā vietā lai nestos uz autiņu dodas vien savā gaitā uz mežu, bet nu nezinu kā vajag gatavoties lai pagūtu šādi noreaģēt.

 

Es pa nakti parasti cenšos braukt bez tālajam gaismām, daļēji tāpēc lai nebūtu stresa tad kad pretībraucošu auto dēļ izslēdz talos un paliec pusakls, daļēji tapēc lai neizaicinātu mežazvērus. Pa lielam pilnīgi mella tumsa jau naktī ir vien dažas stundas, parejā laikā arī ar tuvam gaismām var redzēt pilnīgi pietiekam

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Alnim varbūt nelīdzēs, jo viņš ir flegma pēc uzbūves (paskaties uz to muļķi - sapratīsi), bet lielākai daļai dzīvnieku skaņa liek skriet, nevis stāvēt un blisināties. Es esmu tā nodzinis no trases zaķi un stirnu un čoms, kas brauc daudz vairāk nekā es, jau padsmit lopus. Neviena sadursme.

Un nevajag arī aizmirst ka var bremzēt, un pēdējā brīdī, ja ātrums jau ir zem 60, palaist vaļā bremzi un grozīt stūri. Tam jau tā stūre domāta - lai stūrētu.

Tas protams neattiecas uz gadijumiem kad izliec priekšā pēdējā brīdī, nu tad neko...

 

P.S. Bet kaķus un suņus vajag vienkārši paspert malā, lai nekrīt uz nerva citiem braucējiem un nerada avārijas situācijas.

Link to comment
Share on other sites

pirms pāris gadiem biju pusmetru pirms sadursmes ar lielu stirnu/mazu alni..pie tam nevis uz kāda vientuļā lauku ceļa, bet tepat iebraucot rīgā no ulbrokas puses..tas zvērs pārskrēja pāri ceļam cauri kopā braucošu mašīnu rindai - likās konkrēts WTF?? ko vispār te pierīgā tie lielie zvēri dara???

 

ps. eku video pa tēmu: https://www.youtube.com/watch?v=BJVw41bwV_w

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Alnim varbūt nelīdzēs, jo viņš ir flegma pēc uzbūves (paskaties uz to muļķi - sapratīsi), bet lielākai daļai dzīvnieku skaņa liek skriet, nevis stāvēt un blisināties. Es esmu tā nodzinis no trases zaķi un stirnu un čoms, kas brauc daudz vairāk nekā es, jau padsmit lopus. Neviena sadursme. Un nevajag arī aizmirst ka var bremzēt, un pēdējā brīdī, ja ātrums jau ir zem 60, palaist vaļā bremzi un grozīt stūri. Tam jau tā stūre domāta - lai stūrētu. Tas protams neattiecas uz gadijumiem kad izliec priekšā pēdējā brīdī, nu tad neko... P.S. Bet kaķus un suņus vajag vienkārši paspert malā, lai nekrīt uz nerva citiem braucējiem un nerada avārijas situācijas

Tā jau ir, ja notriec 5 kaķus 4 suņus 20 gadus stāža tas nav normāli, (tadā stāža pat tālbraucējiem normāliem nekas tāds negadās, kad mēnesī nobrauc 15k km), var kadu reizi izskriet un nepaspēt, nobremzēt ziemā,naktī,lietus laikā bet nejau uz 10 dzīvniekiem 20gadu laika nepaspēt nobremzēt, atliek iziet drošas braukšanas skolu un velreiz citas skolas kur palīdzēs iemācīties nobremzēt, braukt droši, un izvairīties no objektiem.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ja paņem tā talbrauceja 15 000 km menesī un noņem nost teiksim 50-60% (varbūt krietni vairāk, neesmu iedziļinajies)ko šie brauc pa dienu gaišā laikā, tad atņemam nost no atlikušā vēl 50% vai vairak ko šie brauc pa nožogotām ātrgaitas šosejām un nekas jau tur īpasi vairak kā parasta ikdienas braucēja 3000 km mēnesī jau pāri arī nepaliek.

 

A saku es to tāpēc ka kaķus parasti notriec mikrorajonu iekškvartalos kur nekad mūžā tālbraucejs nav ar savu fūri bijis, suņus notriec uz lauku ceļiem kur brauc 1-3 mašīnas stundā, a fūre labi ja reizi gadā, putnus ir elementāri apsist pilsetā pa šauram ieliņām strauji braucot ap stūri - kaijām žēl savu ēdamo pamest, vot i dabū ar vējstikla augšējiem stūriem tapec ka nepaspej laicīgi gaisā pacelties, nu protams tadas vietās fūrem iebraukt ir aizliegts. Sīkos putneļus parasti ierauj restē uz šosejas naktī, tur nu teorētiski ir vienāda iespēja ar fūri.

 

Taču davaj paskatīsimies vēl tādu aspektu - vieglais nesas uz 120 ar minimālu skaņu a fūre slinki rāpo uz 90 izdodot dīzeļa rēkoņu, ar uguņiem uz jumta kaut kāds milzīgs monstrs nevis kaut kas kam fāru acis ir sēdoša zaķa augumā. Dzīvnieki taču baidās kad redz ka fūrei acis spīd tada augstuma ka var padomat ka dinozaurs vai žirafe - liels tātad jāmūk un tikkai izcili stulbi eksemplāri metas uz kaut ko tik milzīgu. Kā fūre var kaķi nobraukt vispār ir pagrūti iedomāties, tie tak uz šoses īpasi nelien, a pilsētā dīzelis rēc un kratās tā ka tuvumā nelīdīs.

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ja paņem tā talbrauceja 15 000 km menesī un noņem nost teiksim 50-60% (varbūt krietni vairāk, neesmu iedziļinajies)ko šie brauc pa dienu gaišā laikā, tad atņemam nost no atlikušā vēl 50% vai vairak ko šie brauc pa nožogotām ātrgaitas šosejām un nekas jau tur īpasi vairak kā parasta ikdienas braucēja 3000 km mēnesī jau pāri arī nepaliek.

Pričom te diena? diena neskaitas talbrauccējiem ka brauc? un tu domāji dienā viņi brauc un naktī guļ :D? es pat teiktu ļoti daudz naktībraukšas...un tas nožogotās teritorijas ir tikai uz bāņiem;) un ne visas reizes pa tiem brauc, jo tie maksā naudu...Katrā ziņa tas ko tu uzrakstīji ir muļķības...par to fures lampu augstumu vispar sasmējos:D Kko vel divaināku nevarēji izdomāt? :D

 

A saku es to tāpēc ka kaķus parasti notriec mikrorajonu iekškvartalos kur nekad mūžā tālbraucejs nav ar savu fūri bijis, suņus notriec uz lauku ceļiem kur brauc 1-3 mašīnas stundā, a fūre labi ja reizi gadā, putnus ir elementāri apsist pilsetā pa šauram ieliņām strauji braucot ap stūri - kaijām žēl savu ēdamo pamest, vot i dabū ar vējstikla augšējiem stūriem tapec ka nepaspej laicīgi gaisā pacelties, nu protams tadas vietās fūrem iebraukt ir aizliegts.

Vispār galīgas auzas, vācijā, itālija visos ,ciematos,mazpilsetas ir šauras ieliņas un tur visur kur vajag nodot kravas tur brauc šoferi, lauku ceļi arī ir ikdiena jo piebraukt pie ciematiem kur maza rūpnīciņa gateris ir arī vajag, katrā ziņa tu nedz to sajēdz nedz zini un runā tik stūlbības...a mikrorajonu iekškvartalos nav ko nesāties;) ja tu brauc uz 120km/h vai dajebkā parkāp atruma ierobežojumus un pie izskrienoša dzīvnieka neapbremzē tad tas nozīmē ka tikai un vienigi tu esi vainīgs nevis dzīvnieks;)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ja uzbrauc kaķim ar vieglo autiņu tad kaut kas pretīgi nograb pa visu autiņa apakšu, ja uzbrauc ar velosipēdu - jā, jā arī tā ir gadījies, taddrusku pasit stūri uz augšu un ir viegls izbīlis, bet kaķis kā skreja ta aizskrien tālāk, savukārt ar mopēdu uzbraucot vilku sugas sunim tas tiek pasviests uz priekšu un kā ar tvaika āmuru pa kāju uzbliež noraujot to no kāpšļa. Par moci nezinu jo tik paris reizes esmu ar to braucis, pārsedos uzreiz uz auto.


Autiņam suns salauž bamperi, ja nepagūst nosviest ātrumu tad var būt krietni vairāk bojājumu, bet nu man tā nav gadījies


No putniek nekadu bojajumu autiņam nav


Diena te ir pritom ka parsvarā visu to dzīvo šņagu notriec vai nu pa pilnīgu tumsu vai stiprā krēslā. Vai neesi pamanījis ka fūrēm pa nakti acis ir 2+ metru augstumā virs kabīnes? Nu labi smej vien tālāk, vēl smejot vari painteresetis cik Tevis pieminetajā Vācija ir klaiņojošu suņu un kaķu, varu pateikt priekšā ka es Vācija Hamburgas centra dzīvojot esmu redzejis labi ja 1 klēpjasunīti, zato zaķi ganās kā pie mums suņi + kaķi kopā skaitīti, nu jā un odu arī tur nav

Link to comment
Share on other sites

 

 

putnus ir elementāri apsist pilsetā pa šauram ieliņām strauji braucot ap stūri - kaijām žēl savu ēdamo pamest,

 

nu tikai nefleitē pasakas! Ar kādu tad tu ātrumu to "ap stūri" brauc? virs 100 km/h ?

bet lidojošs putns parasti paspēj izvairīties no auto, ja tas nepārsniedz 85 km/h. kur pilsēta tu tā lido ??


 

 

Sīkos putneļus parasti ierauj restē uz šosejas naktī

vispār jau sīkie putneļi nakti nelidinās ... ja nezināji.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Liepajā pilnīgi pietiek ar 50-60 km/h lai notriektu kādu nobarojušos balodi vai kaiju, viņi tur pa ielam mierīgi pastaigājas un turpat arī pusdieno. Rīgā arī ir gadījies kadu putneli aizķert, bet nu daudz retāk - autiņu par daudz braukā nesež viņi te uz ielam. Runa ja kas ir nevis par lidojošiem putniem, bet par tiem kas ielas vidū kaut ko ēd un nepaspēj laicīgi pacelties un aizlidot. Var jau būt ka tie sīkie putneļi pa naktīm nelido, nezino, neesmu orintologs, bet tās anomalijas kas tomēr lido naktī esmu ne raizes vien vilcis arā no radiatora restes. Neņemos skaidrot kā tas ir iespējams, ta pofig kā, dzīve notiek tik daudz neiespējamu lietu ka necenšos iespringt meklējot iemeslus kāpēc tas putnelis nesēž zarā pa nakti. Zin ir tads teiciens - kurš putniņš agri ceļas, agri dabū pa knābi!!!


P.s. siksparni no zvirbuļa atšķirt spēju

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

acis ir 2+ metru

Tas īpaši neko nedot, cik lampas rāda tik redzi tāpat ka vieglajai.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tā doma tak bij ne par redzamību kā tādu - ēd mellenes + B, C vitamīnu un redzēsi tumsā kā kaķis, bet par dzīvnieku psiholoģiju un dvēseles stīgām

 

Nu teiksim iedomajamies sevi kā alni - meža karali kas var ar ragiem nagiem lācim zobus izretināt, plaušas atsist - vot tāds kings jau trīsdesmit piekto reizi gaišā dienas laikā ir izlīdis uz šosejas un ar cieņu noskatījies kā pastilbās bleķa kastes izmisīgi bremzē un dod ceļu meža valdniekam, nu tad lūk šis vadonis vakarpuse suņusēnes sarijies izstreipuļo uz šoses un skatas ka bez skaņas tuvojas tumsa 2 acis sēdoša zaķa augstumā un domā kaut ko nepieklajīgu par stulbo trusi vai arī gluži otradi redz rēcošu un kratošos monstru ar acīm teju 3m augstumā kas rūkdams prātīgi nāk tuvāk. Nu skaidrs ka kings uzspļaus zaķim un raus ģergu no dinozaura

 

Kaut kā tā bij domāts par tām smago gaismām

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl ir paris reizes kāds tantuks aizķerts - tik vien ka gar zemi nogazts, nu zin nu nemaz nav žēl - stulbi radījumi

 

Tas stulbais radījums, ir sieviete gados, kas kādam ir māte, un arī tev varbūt ir māte, ja tevi paņers uz kapata, arī šoferim nebūs žēl, jo tu tak esi stulbs radījums.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Apsaukāties visi gudri, kad pašam kādreiz uz kapota gadīsies tāds tantuks - atcerēsies mātes valodu tikkai tā, es vēl ekstrapieklājīgi izteicos par to dreifējošo garā vājo lunohodu. Vot mauz bernus tur dārziņā aiz žoga un uzpasē lai neaizmūk, nudien nav saprotams kāpēc  ar daudz mazāku IQ apveltītus pensionarus tukšpaurus izlaiž uz ielas bez pieskatīšanas


Da tadiem eksemplāriem vispar ar likumu ir janosaka ka izejot no majas ir jānes mirgojošām lampiņam izrotats kronios ar uzrakstu "Darvinam skauž!"


Heh būs jānopērk kadreiz brīvā brīdī te bootā izreklametās mehāniskās klaviatūras eksemplārs - a to mana ar boršu kafiju u.c. dzerieniem 56x nolietā klaviere tā ķeras ka katrs uzrakstītais texsts ir 3x jāparlasa un jaliek garumzīmes utt.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par tantukiem. Nesen braucu pa mazāk nozīmes ceļu taisni uz galvenā ceļa, pretī stāv audi, kur pie stūres bāba, māj ar rokām, ka dot man ceļu, lai gan nogiežas pa kreizi no galvenā ceļa uz mazākas nozīmes ceļu. Es šai māju, ka tak viņai jābrauc, šī vienalga nesaprot.

Par kaķiem, reiz gadījās, no šosejas griezos, lēnu, uz kādiem 40, pēkšņi viens radījums paskrēja zem riteņiem, jutu ka pa pannu nograb, laikam uz riteņiem netrāpīja, jo viss bija tīrs un uz ceļa arī neko nemanīju, tā kā , 9 dzīvības saglabāja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es vēl ekstrapieklājīgi izteicos par to dreifējošo garā vājo lunohodu.

Nu tak esi tu viens .......... ! Pats tāds kādreiz būsi !

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Zinu, zinu - recedīvists :hunter:

 

Lai nu kā ģaķka Darvins varetu papetīt kāpēc pensionares evolucionē par vistām - ātri skrienošiem, greizi ķērcošiem stulbiem radījumiem, a pensionāri par nelidojošiem ērgļiem - tie vismaz ātri neskrien

 

 

Man liekas ka to kaķi nosit uzreiz ar bampera apakšu trāpot tieši pa galvu un talāk tas dzīvnieks tiek parauts kūleņot pa visu autiņa apakšu, jo kā gan izskaidrot vel savādāk to vairākkārtējo graboņu pa visu auto apakšu. Karoče ja kadam vemt nesas no šī teksta vien, tad nekad nebrauciet pāri kaķim :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

 

 

nekad nebrauciet pāri kaķim

Nezinu, kurš speciāli to darīs, lai gan, gan jau ir daži, kam tas sagādā baudu.

Link to comment
Share on other sites

Debils topiks un autors arī dīvains...

 

p.s. Ceru ka turpmāk nesekos topiki -"Kas notiek ja parbrauc pāri:"

1) sunim

2) zaķim

3) kaiminienei

4) ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Debils topiks un autors arī dīvains...

Pilnīgi piekrītu...uzrakstīt šadu topiku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paarbaudiits. kakji ir pasji stulbaakie lopi, jo seezj celja malaa liidz peedeejam briidim un metaas tiesji zem ritenjiem. un ja taa, tur arii jamiem vieta.

Shtruntiigi paarbaudiits jo ne ar ko neatshkjiras no citiem un ja jau peedeejaa briidii metas zem ritenjiem tad sho var izmantot lai vinjus nenobrauktu - apbraukt ar leenu aatrumu vai uztaureet.

Nekā personīga, arī kādam '' CITAM " mēs liekamies stulbi, nekam nederīigi lopi, skumji, bet fakts. Sāk izskatīties ka lielamies, ko kuršs notriecis, neuztraucaties tas pāriet, kad notriec pašu ( mani līdz šim tikai vienreiz ) vai kādu tuvu draugu.

Uj kaa tev ir tiesa tu pat nevari iedomaaties. Shitaa absurdaa logjika cilveekos vienkārši provocee vinjiem sadot pa mizu! Kaa cilveeki mees visi esam vienliidz gudri un stulbi katrs savaa jomaa bet neviens nav paaraaks par otru neatkariigi no iedomaataas pieredzes vai gadu skaita!

 

 

Muļķības - visstulbākais zīdītājs uz šīs planētas ir tieši cilvēks. Iznīcina visu, par kaķiem nemazam nerunājot. Apstrīdēt varat pat nemēģināt. Visi sūdi sākas tikai ar homo sapiens'a interesi par lietām, kur nakuj viņam degunu bāzt nevajadzētu. Ar interesi kontrolēt citu sugu populāciju, tai skaitā paši sevi (rase pret rasi - stilbs salīdzinājums - piekrītu, bet tā nu tas ir) Kontrolēt medījamo dzīvnieku skaitu utt.

BS! Cilveeks ir njiprjichom pie sisteemas absurdisma. Lai arii ir shaadi indiviidi

tas nenoziimee ka visa cilveece ir kljuuda - tas vienkaarshi noziimee ka sisteemaa ir jaaveic pielaboshanas un uzlaboshanas darbi...

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Normāls topiks, apspriež reālas problēmas un ar labiem stāstiem, kas liek padomāt. Video kompilācija vispār super!

---------------------------------

Bija kaut kāds raidījums, kur cilvēkiem lika padomāt un nolikt plastmasas atzīmes, kur, pēc viņu domām beigšoties bremzēšanas ceļs, ja mašīna ar 50km/h sāk bremzēt. tad nu bija visādi brīnumi, daži bija nolikuši to atzīmi pie 3 un 5 metru līnijas!

Tad nu ar šādu priekštatu par pasaules likumsakarībām tādi defilē pāri ielai!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...