Jump to content

Netbuka iegāde 500-700 eiro


janis__putnins
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlos iegādāties Netbuku. Tā cena varētu būt 500-700 eiro. Viens no variantiem būtu Lenovo Ideapad FLEX14, bet touchscreen's nav obligāts. Ekrāna izmērs 13''-14''. Domāts filmu skatīšanai un interneta pārlūkošanai, bet ne spēlēm. Vai būtu pareizi aizvietot, šo ar planšetdatoru(ietaupot naudu).

Link to comment
Share on other sites

Pērc pirmo portatīvo ar 13" ekrānu un 3 gadu garantiju, ko vari atrast.

Tevis minētajām lietām derēs jebkurš.

Link to comment
Share on other sites

Matricuha

itanium

To jau es sapratu, bet gribu, lai pats korpuss un viss parējais nav ''prasts''.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir iespēja, var aizstaigāt uz kādu no veikaliem, kur portatīvie un planšetes pieejami tuvplānā - Lattelecom veikali, Elkor, RD Electronics, Euronics, Capital - klātienē iespējams novērtēt produkta kvalitāti vai prastumu pašam, un paņemt to, kas ar izdevīgāko cenu un ilgāko garantiju - pagaidām minētais prasību saraksts tik īss, ka kādam derīgam variantam uz vietas vajadzētu atrasties. 

 

Planšetes ir ērts, bet iespēju ziņā ierobežots rīks. Vispirms der saprast priekš sevis, vai ar planšetes funkcionalitāti pietiks.

Ir jau arī hibrīdvarianti - kā Asus Transformer Book (ar Windows), Transformer Pad (ar Android), HP Split un tamlīdzīgi.

Labots - goto
Link to comment
Share on other sites

janis__putnins

goto

Iepriekš minētais variants arī tika apskatīts tuvplānā un šķita diezgan labs, bet gribējas parliecināties vai būs labs.

Prasības ir mazas, bet gribas labu kvalitāti un lai kalpo labi.

Par planšetdatoru ir tā problēma, ka nevar pieslēgt ārējo cieto disku, vismaz cik man zināms.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Man  pašam ir Acer Switch 10, neko sliktu nevaru pateikt, jo tas ir budžeta rīks.

 

 

Viņam pie klaviatūras ir USB 2.0 (Asusam ir USB 3.0) pie kura vari slēgt ko gribi(ārējo HDD tavā gadījuma) , + vēl micro usb OTG, kur vari ar visadam pārejām likt klāt visādus usb rīkus. To var izdarīt tāpēc, ka planšete iet uz 100% Windows 8.1, nevis RT.

 

Pie Androida planšetes gan ārējo hdd nepieslēgsi, ja nu vienīgi tādus, kuri nāk ar strāvas pārveidotāju.

 

Par Lenovo rakstot, mātei tagad ir Lenovo Flex 15, un der superīgi gan priekš dokumentiem, gan filmām. 8GB rams un iet bez aizķeršanās. :)

Labots - robijs
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es uzskatu, ka šis temats sen vairs nav aktuāls nevienam no biedriem, kuri forumā nav bijuši vismaz pēdējos 3 mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...