Jump to content

Kempings/māja/hvz kas, pie pašas jūras


martinno
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kanarejki.

 

Ir interese uz nedēļu pazust no civilizācijas - jūra, saule, smiltis, aliņš...

Iesakiet kādu vietu (māja, kempings, vai kas tamlīdzīgs) pie jūras, vēlams ceļa posmā Rīga - Kolka.

Minimālās prasības:

- duša, wc, neliela virtuvīte.

- maksimāli tuvu pie jūras

- 5 cilvēkiem (vai arī var pa divām mājiņām)

- negribētos vairāk par 300Eur atstāt par šo pasākumu.

 

Izrakņājos pa www - itkā diezgan daudzi piedāvājumi, bet varbūt kāds no personīgās pieredzes var kaut ko ieteikt.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neesi gadījumā jau nokavējis? :) Stipri iespējams, ka maksimums variantu ar telti varēs atrast un arī tad vieta nav garantēta. 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

nu manis minētajā vietā var palikt ar teltīm + dušu dabūt(laikam par kkaadaam kapiekaam bija), par virtuvi nez, itkā ir, bet vai dod teltiniekiem hz. Nu par naudu gan jau visu var sarunaat :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Neesi gadījumā jau nokavējis?

Vēl nē - vēl var paspēt - tāpēc šodien jāizdomā :) 

Link to comment
Share on other sites

Nu jau gadus 5 braucu uz Zaķu kempingu Jūrkalnē. Ir ērtas mājiņas. Tualete un duša gan koplietošanas. Koplietošanas virtuve (es ņemu līdz savu elektrisko plītiņu). Atrodas pašā jūras krastā, tik vien kā aiziet pāri telšu laukumam un nokāpt lejā pie jūras. Darba dienās jūras malā 100m platā zonā būsiet vienīgā kompānija. 15km līdz Užavai, tur izlejamais alus 5l bundulīšos labs ;). Zivis var nopirkt Pāvilostā.

Cenas par mājiņām ļoti demokrātiskas.

LMT 3G tornis arī blakus ir, ja nu uznāk lietaina diena un sagribas netā sēdēt. Pie katras mājiņas ir ugunskura vieta, malku var nopirkt vai doties sagādes ekspedīcijās.

Ir viņiem arī neliela pirtiņa, kuru par atsevišķu samaksu var sarunāt.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

martinno

Tie zaķi izskatās ļoti ok variants. Rīt no rīta jāzvana augšā. Cenas tiešām demokrātiskas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu manis minētajā vietā var palikt ar teltīm + dušu dabūt(laikam par kkaadaam kapiekaam bija)

 

Ko Tu tur lej, tipa kaut minūti tur skaidrā būtu bijis, losis :D 

 

Ja nekur nevar dabūt, tad var provēt jūras priedi, tur baigi daudz to mājeļu, ir smalkas un lielas (attiecīgi dārgas un jārezervē iepriekš) un ir pulka lētas un maziņas, bet dēļ daudzuma gandrīz vienmēr ir vairākas pieejamas. ēst uz vietas praktiski nebija ko, nu tipa frī ar vai bez kečupa un aukstā zupa :D bet ar auto pāris minūtēs var tikt līdz pieklājīgākām vietām. Jūra tuvu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja der ezers, PM, iespeejams varu piedaavaat 2 staaviigu privaatmaaju pie pasha ezera nekurienes viduu, ku iiisti pat mobiilajam zonas nav :) júra gan bus 20km attálumá

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

 

 

vēlams ceļa posmā Rīga - Kolka

 

 

 

Kopš kura laika Jūrkalne ir starp Kolku un Rīgu?
 

 

Uz sitiena paņemt var ziemā sev vēlamā vietā, vasarā ir jāņem tur, kur var paņemt :) 

Link to comment
Share on other sites

Verneris
Ko Tu tur lej, tipa kaut minūti tur skaidrā būtu bijis, losis  

 

Nu taisniibaa jau tev ir jaa! Ne reizi! :D Bet nu iistaa atpuuta jau arii ir paalii! Tie, kas nedzer, tie nemaak atpuusties! Piem JuutpaudisMaigcilveeks, iedzer glaazi viina, uzkozh 10gramus siera(jo vairaak par pabalstiem vinjam nesanaak) taa skaitaas atpuuta????  :shok:

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Tie zaķi izskatās ļoti ok variants.

Ehh, diemžēl aizņemts viss :( 

Link to comment
Share on other sites

 

 

privaatmaaju pie pasha ezera nekurienes viduu,

 

Pie ezeriem mēdz būt tāda Latvijas sērga kā odi :(.

 

Starp citu tieši blakus Zaķiem ir tāda mājele Šāfliki. Es tur reiz biju aizgājis un izskatījās ok. Tur ir atsevišķa mājiņa un netraucē citi atpūtnieki. Kaut kādi kontakti ir http://www.jurkalne.lv/index.aspx?submenu=naktsmitnes

Link to comment
Share on other sites

nu odi man gan ir, jaaa :) taadelj vakaros paarlieku gar ezeru neblandos, ja nav ugunskura

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Tūjā kempings

 

Nekad! Tur ir tāda attieksme, it kā tā būtu vienīgā pieeja ūdenim tuvāko 3000 km apkārtnē.


Rekomendētu papētīt kas notiek aiz Rojas uz Kolkas pusi. Tur ir mazapdzīvotas vietas, ar auto var piebraukt ~350 m no jūras un varēsi kaut savu makaronu vējā karināt, jo darba dienās vispār neviena cilvēka tur nav. Jāpiemeklē tika kādā zvejnieku sādžā kur palikt. Ūdens kā jau līcī - mēdz būt siltāks par atklātu jūru un feināk peldēties.

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš atvainojos...

 

Negribas jaukties svešā tēmā, pamanīju, ka šeit iesaka vietas Jūrkalnes pusē, varbūt kādam ir zināms foršs pleķis nost no citiem cilvēkiem, kur atpūsties 20+ cilvēku kompānijai pie jūras, netālu no Liepājas uz ziemeļiem... Es pats nākošnedēļ braukšu skatīties, kas tur varētu būt, taču māc šaubas, ka atradīšu uz dullo kaut ko tādu, kur nav blakus mājeles viena pie otras, vai kaimiņu telšu vietas... Tas Pāvilostas variants it kā nav slikts, taču kaut kur esmu padzirdējis, ka Vērgales pusē, prom no cilvēkiem ir jaukas viesu mājas un līdzīgas vietas, kur netraucēti var atpūsties, bet internets negrib man atbildēt, kur ko meklēt, aizdomas, ka tās zelta vietas neviens baigi nereklamē, jo pieprasījums ir pietiekošs, kā arī izvairās no zaļknābju kompānijām, kas nodzerās un piemēslo... Jūrkalnē ir zināmas foršas telšu vietas, taču to lieku uz pēdējo variantu, jo tur jau ir būts, gribas ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Tūjā kempings  

Nekad! Tur ir tāda attieksme, it kā tā būtu vienīgā pieeja ūdenim tuvāko 3000 km apkārtnē.

 

Kaa reiz shajaa nogalee braucu uz tuieni! Peec tam zinjoshu, ja atcereeshos vispaar, ka esmu tur bijis un kaa tur ir!  :beer:

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Kaa reiz shajaa nogalee braucu uz tuieni

kā reiz šajā nedēļas nogalē sola nepatīkamu un aukstu laiku.... 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

kā reiz šajā nedēļas nogalē sola nepatīkamu un aukstu laiku.... 

Gan jau es to nejutiishu un neatcereeshos taa pat :D 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...