Jump to content

Computer speakers liidz 150EUR


Hazy
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Taatad mekleeju tumbas + subwoofer liidz 150EUR, tieshaam ne vairaak, jo 150EUR jau ir pamatiigi griesti :D

 

Pashlaik acis kriit uz: http://www.engadget.com/products/logitech/speaker-system/z623/

 

Pagaidaam lietoju: http://www.engadget.com/products/logitech/x-230/ ~5 gadus, nopirku pa - ~30Ls, smiekliiga summa prieksh taa cik labi vinjas skan un kalpo veel shobaltdien.. :)

 

Piedodiet par kljuudaam un ceru uz atsauciibu.., - shis ir mans pirmais raksts...  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Tuliit visi audiofiili mani lamaas, bet njemi lietotas z2300, bus labakas par tavam noskatiitaam...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

sūtīs pirkt S90 un krievu pastūzi.

Varu tādu setapu sakasīt ... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet njemi lietotas z2300

Viņas reti parādās lietoto mantu tirgo, jo ir diezgan labas priekš datora skaļruņiem, jā jā, zinu, ka S90 ir nesalīdzināmi labākas :lol:

Pēdējo reizi redzēju pirms pāris mēnešiem Zviedrijā par ~75€, nebūtu tik smags tas rukšķis, moš būtu paķēris uz LV, tālu bija jāstiepj līdz ostai ;<

Link to comment
Share on other sites

Edifier R2700 Studio 7
Microlab SOLO7C 2.0

Vismaz pēc mēsla neizskatīsies
Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Tuliit visi audiofiili mani lamaas

+1

 

Bez 50000eur vispaar nevar dabuut neko klausaamu!! dooooohhhhh :D 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man kā parasti rodas jautājumi, bez kuru atbildēm grūti ko ieteikt.

 

1) Cik saprotu lietots tiks 99% pie datora, reāli microlab solo 7c atkrīt, ja vien tev nav milzīgs galds, bet izskatīsies tizli, ja uzliksi uz galda tādas., tas pats ar Edifier R2700. Nav jēga likt uz grīdas, ja pats pusi tikai dzirdēsi, cits variants, ja lietosi kā mūzikas sitēmu sēžot dīvānā!  :D

2) Kas neapmierina esošajās tumbiņās, kas patīk ?

3) Ko gaidi no jaunajām datora tumbām ?

4) Kādu mūziku pārsvarā klausies ?

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Ka tik to netirgo JuutpaudisMaigcilveeks, no saviem DJ laikiem, kad rībināja Madlienas kulturasnamaa!

Link to comment
Share on other sites

jap, dzirdēju, ka tagad ar Tiesto un Buurenu braukā pa gastroļiem, izlidojis mūsu puisītis no dzimtās ligzdas ;( 

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nu es dabūju kko labāku vietā, ar subi!

 

Ta ņems kāds vai ne? Boot'am 10 ērikus atlaidīšu.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

 

 

2) Kas neapmierina esošajās tumbiņās, kas patīk ? 3) Ko gaidi no jaunajām datora tumbām ? 4) Kādu mūziku pārsvarā klausies ?
 

 

1) Tumbinjas vajag tieshaam kas buutu uz galda nevis uz griidas, jo paarsvaraa klausos seezhot pie galda.

2) x-230 pietruukst basa un skanju arii tomeer gribeetos dzidraaku(kaa nekaaa maksaa ~45EUR, bet kaa jau teicu par to cenu x-230 ir vienkārši izcilas tumbinjas - laiks paariet jaunaa pakaapee

3)Gaidu lai bass ar skanju uzgrieshot diezgan skalji buutu harmonijaa viens ar otru, lai bass nepaarsistu skanju utt... Lai no riita iesleedzot muzonu pirms doshanas uz darbu buutu pacilaats gariigais.

4)Klausos gandriiz visa veida muuziku iznjemot hard rock/ heavy metal...

 

Neinteresee man S90 utt...

Vispaar izcilas atbildes te... no 14 atbildeem 2 ir tikai noderiigas :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai bass nepaarsistu skanju utt... Lai no riita iesleedzot muzonu pirms doshanas uz darbu buutu pacilaats gariigais

Tad nederēs skandas ar subi, t.i. 2.1 komplekts. Jāņem ko itanium ieteica, vai ko līdzīgu, piemēram vēl

Microlab 6C

Edifier R2600 Studio 6 Plus 2.0

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ņemot 2.1 nevar cerēt uz harmoniju skanējumā, tur visu no 100Hz uz augšu spēlē viens pāris fullrange, midbasa trūkums rada savu efektu.

 

Ja klausies vairāk dziesmas ar saturu, tad domāju solo 6c būs labākais, 7c ir pārāk lielas galdam, un ieguvums ir papildus skaļums, nekas vairāk. Ja tomēr mūzikas gaumē dominē vairāk electro, basīgi gabali un vēlies lielu basu jāņem 2.1, Z-2300 ir labs tādam, ja negribi leitotu, jāņem vien tas Z-623, vai piekrāj un paņem Edifier S530D, kas būs galvas tiesu pārāks uz harmoniju.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

2) x-230 pietruukst basa un skanju arii tomeer gribeetos dzidraaku(kaa nekaaa maksaa ~45EUR, bet kaa jau teicu par to cenu x-230 ir vienkārši izcilas tumbinjas - laiks paariet jaunaa pakaapee

 

kādā jaunā pakāpē, tak dator tumbas ņem pēc budžeta + tās kuras labāk dizainā iederas.....par kvalitāti šeit un  pāreju jaunā "pakāpē" nav vērts diskutēt. ir labāli, biku sliktāki modeļi, bet lielās šaibāsviss viens.  domāju, ka 2.0 viņa gaumei nederēs...pietrūks "basa" .....bet augšas būs toties labākās kā tāoem x 230 grabuļiem kuriem to nav vispār.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs lētā  D klase , ko var gribēt

Link to comment
Share on other sites

(labots)
z623 skan sliktakpar z2300, dziivee paarbaudiits

Zini arii cenas krietni atshkjiras...

 

Bez ''logitech x-230'' man vel ir ''microlab m-700u'' - Deelj shiim tumbaam man nav ticiibas ''Microlab" Itkaa viss straadaa jau arii gadus ~4 bet pagriezhot skaljaak, skanja ausiis griezhas un bass ir kaa no veca sagrabeejusha skapja.

 

paldies par beidzot sakariigajam atbildeem! :)

 

Taatad varianti:

1)Microlab solo 6c | atsauksmes par solo 7c ir ljoti labas, vai ar 6c ir taapat? Un man tiesham nav tik milziigs galds, lai liktu 7c...

2)Edifier R2600 STUDIO 6 PLUS 2.0

3)Logitech Z-2300(LIETOTAS)

4)Logitech Z-623

 

Balsojiet? Iesakiet veel ko?

Shis man ir ljoti svariigi, jo neesmu es tik bagaats, lai viltos nopirktajas tumbaas un peec gada mekleetu jau citas :(

Labots - Hazy
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es par Microlab solo 6c, jo labāk nostrādātas kā Edifier, tas pats otras skandas vads Microlab ir uz termināļiem, Edifier ir ielīmēts lēti vads. Atkal vadība bez pults labāka Edifier.

 

Jāizlemj pašam vai pie -6dB 10Hz zemāk ir tā vērts par labu Edifier.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ja ņemtu sev, es arī ņemtu Microlabu.

Ja Solo6C ar zemajām frekvencēm tiek galā teju tik pat labi kā Solo7C, tad tur nav par ko sūdzēties.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rekur, moš var nokaulēt http://www.ss.lv/msg...ics/bebmgh.html

Ha, Ju, es arī šo sludinājumu ieraudzīju un gribēju kaut kur linku ielikt. Nu ir gan cilvēkiem humora izpratne, ka tādus sludinājumus par tādām summām liek iekšā.

Tām 90niecēm pa gabalu var redzēt, ka basa skaļruņi tur ir pisec (tāpat kā "subim"), midrange skaļruņi- so so, par pīkstuļiem ne ko nevar zināt (jādomā, ka to stāvoklis ir tāds pats, kā basa skaļruņiem, jo parasti abi tembru bloki tiek griezti gan jau uz max).. Kastēm vizuālais- ne kāds. Vienīgā to tumbu vērtība- skaļruņu filtri, kas varētu maksāt ap 10eur, padsmit eur- ja paveicas. Subis- acīmredzami izvilkts no Getliņiem- jādomā, ka nozāģēta puse no S90. Fāzinventors noteikti nav pārskaņots priekš attiecīgās kastes izmēriem, kā arī tās kastes izmērs vairs nav atbilstošs tam skaļrunim. Vēl man nez kāpēc liekas, ka tā FI truba ir garāka vai tik pat gara kā pati kaste. :D

Stiprekļi- ejošais labi ja 30eur, neejošais- varbūt 10eur. Pieņemot, ka tie stiprekļi, tāpat kā tumbas, ir "zvetēti" tā ka maz neliekas, nez vai kāds ar galvu domājošs cilvēks tādus gribētu pirkt. :D Auto skaļruņi- katra vērtība labi ja 5 eur, nu, ja paveicas, varbūt 20eur par tiem dabūtu (es pirms pāris mēnešiem atdevu par brīvu vienam paziņam daudz labākus Infinity mašīnas skaļruņus. Pēc tam jams labu laiku tos par 20 lašiem mēģināja ssā notirgot. :D ). Vai mani pieņēmumi ir pareizi, ka uz šiem abiem skaļruņiem ir viena kopēja kaste? Nu un nez kā ir skaņoti tie fāzinventori?? Potenciālajam pircējam pēc tiem labumiem jābrauc ar lielu sūdu ķerru un pašam jāuzvelk vecākais darba halāts un cimdi, lai nesot tos šrotus nenosmērētos. Ūķī, kur tie visi "labumi" salikti, paklāja krāsa nav nosakāma, ibo pēdējo reizi tīrīts tas ir labi ja pagājušajā gadsimtā. :D Kad pēdējo reizi biju aizgājis pie sava sencīša uz kūti, tur aizgaldā bija tīrāk, nudien..

Vot, nesaprotu tos torgašus, kas, pat fotografējot mantas pirms pārdošanas, nav spējīgi pat tik daudz kā paņemt putekļu lupatiņu un vismaz notīrīt uz tiem sakrājušos sūdu kārtu, ne maz nerunājot par cenu, kas ir kocmocc.. Tad ko lai par to preci un tirgotāju domā potenciālais pircējs, redzot pārdevēja attieksmi pret tirgojamo mantu un pieņemot, ka tādos apstākļos tās mantas ir kalpojušas lielāko daļu sava nelaimīgā mūža??? Vismaz tik daudz varēja pacensties, lai apskatot foto pēc labām pusdienām, uz augšu nerautu. Sorry!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
playback

es ari nevaru izlemt

nemt

Microlab solo7c 

vai

logitech z 623

 

Papildus muzikas baudisana tiks izmatots ari filmam un spelem,

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

Android1

 

 

Es par Microlab solo 6c, jo labāk nostrādātas kā Edifier, tas pats otras skandas vads Microlab ir uz termināļiem, Edifier ir ielīmēts lēti vads. Atkal vadība bez pults labāka Edifier.  

 

Jāizlemj pašam vai pie -6dB 10Hz zemāk ir tā vērts par labu Edifier.

 

Te būs mani 2 centi...

Reāli, vai tā ir baigā problēma, ka Edifier 1 gals nav noņemams? Galvenais, ka nav sasiets uz mūžīgiem laikiem. :D + cik bieži tās skandas staipīs apkārt?

Kā arī, ja autors saka, ka vajag, ne tikai labāku skaņu kopumā, bet arī vairāk basa (ja R2600 patiešām ir vairāk), tad ieteikt skandas ar mazāku basa potenciālu būtu nedaudz nekorekti.

 

Pats gan nedaudz tālākā nākotnē aplūkoju R2800 kā variantu, visu laiku sēdēt ar ausīm vai klausīties toplapa skaņu nav baigi ok. :)

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Vēl nekur neskrienat - pagaidat jauno Sony SS klasi un tad domājat.

 

Autors vēl te ņēmās teikt, ka bass un tumbas neklapējot reizē vai nevienādā troksnī - klasiskā Latvijas mazlitrāžas auto problēma - grabažnieks dreb no basa, bet skan Mielavs.

 

Es nestāstios neklausījos nevienā un pieslēdzu atsevišķu subi. (Labas 2.0 tumbas ir labākas kā sūdīga 2.1 sistēma par to pašu naudu.)

Atsevišķi regulēju skaļumu kā basam(parasti gan pilnībā izslēgts) tā tumbām. Kad vajag ieslēgt Tsunami basiņu ieslēdzu, bet youtubes browsošanai tiek izmantotas tik 2 "maliņas"

 

 

p.s. Bik ielūkojos - tur vēl budžetā sanāk diezgan daudz Edifier Studio varianti

http://www.salidzini.lv/search.php?q=edifier+studio+6

http://www.salidzini.lv/search.php?q=edifier+studio+7

http://www.salidzini.lv/search.php?q=edifier+studio+8

Labots - ColorPulse
Link to comment
Share on other sites

playback

Microlab solo 7c

vai

logitech z623

(muzikai, spelem, filmam)

Cena abiem gandriz vienada

Vajag atru atbildi

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

7c gan es neliktu uz galda. Galdam drīzāk 6c.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...