Jump to content

Pārdod Audi A6 C5 2.8 Benzīns/Gāze Quattro


klaawz
 Share

Recommended Posts

Ja ir nepieciešams universālis, tad S80 atkrīt uzreiz... No diezgan liela paziņu loka zinu tikai vienu cilvēku ar Ford un to pašu Mondeo... Plīst kā mīļais. Pašam arī ne īpaši patīk.

Kas vēl paliek? C klases meršiem it kā arī nav ne vainas, taču kas tad tiem atšķirsies no tiem pašiem audi? Dārgāks remonts, ja nemaldos?

Link to comment
Share on other sites

Sry, kaut kā nepamanīju, ka meklē universāli.

V70 (aizmugurē vietas gan nedaudz mazāk).

 

Ņemot vērā tevis minētos gadus, ņemt C klasi, kas nāk no 2000. gada būtu neprāts.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Ja ir nepieciešams universālis, tad S80 atkrīt uzreiz
 ģeniāli! Tāpat atkrīt arī vesela kaudze ar modeļiem, jo tie... ēēē nav  universāļi!
Link to comment
Share on other sites

nu tak skaidrs, ka sedanus ņem no-laiferi, biroja planktoni vai tiekuri sievai zem papēža. Normāli veči brauc ar busiem, krosoveriem , vagoniem vai vismaz hetčbekiem :D lai ir kur 4 pakas salikt :D

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Androīd, es par universāļiem minēju jau savā pirmajā postā šajā topikā, nesapotu, kam šī ironija no tavas puses...

 

Universāli vajag tāpēc, ka ir suns, šobrīd pēc vajadzības tiek vadāts aizmugurē, jo audim salons tāpat ir noliets un pretīgs, tur vairs nav ko glābt, taču nākotnē vajadzēs iespēju vest bagāžniekā, retrīveram salonā būs par šauru, kā arī laukos dzīvojot, bieži vajag šo to pārvadāt, kaut tam pašam trimmerim vietu atvēlēt.

Ar pašreizējo c4 jau problēmu praktiski nav, bet nu daudzi šo modeli slavē, ka tam motors un kas tur nekas esot labākais no visiem audi, neesmu tāds speciālists, lai saprastu par ko tajā ziņā ir runa, taču ar motoru tiešām nav bijušas problēmas visu ~10+ gadu laikā, kamēr mašīna ir īpašumā... Bet nu mašīna jau ir stipri paveca un regulārās remontizmaksas uz apskatēm jau lēnām tuvojās mašīnas vērtībai, tā kā jāsāk čolēt uz ko svaigāku. Pats par audi modeļiem minēju, jo patīk gan salons, gan ārējais izskats, gan arī jauda nevarētu būt sliktāka...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Braucu ar C klases mersi. Aizvakar jau otro reizi pēc kārtas ar pirmo izgāju apskati ar nenozīmīgiem defektiem. 1.5 gadu lietojot nobira kloķvārpstas devējs (~160Ls Domenikss) un ritošo vajadzēja atsvaidzināt ar eļļas maiņu (8L) un jaunām aizmugurējām atsperēm - ~400 EUR.  Dārgi? Pie Vasjas remontējot var šo to ietaupīt.

 

C klases meršiem it kā arī nav ne vainas, taču kas tad tiem atšķirsies no tiem pašiem audi? Dārgāks remonts, ja nemaldos?

 

 

Man liekas, ka daži pārspīlē remontu dārdzību. Sūdu nopirksi, maksāsi daudz.

 

Protams, mēdz būt arī autiņu brāķi. Piemēram, rados ir viens arī C klases mersis ap 2007.g - 3 reizes kompis nobira un kopējās izmaksas jau sastāda vairākus tūkstošus. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tev jāskatās uz mini minivenu pusi?

Piemēram, Ford S-Max vai VW Touran

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Androīd, es par universāļiem minēju jau savā pirmajā postā šajā topikā, nesapotu, kam šī ironija no tavas puses...   Universāli vajag tāpēc, ka ir suns,

Nu tak taisi jaunu topiku par vagona pirkšanu! Tas tomēr ir topiks par sedana pārdošanu!

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu androidZam. 

Uzskatu arī, ka šī nav īstā vieta, kur likt pārdošanas sludinājumus vieglajiem/smagajiem transportlīdzekļiem. Šaubos, ka te uzradīsies kāds interesents.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Labi, labi, bet vienalga palieku pie tā, ka AUDI A6 ir ļoti laba izvēle, krietni sit pušu vairumu prasto auto. Protams, par to tad attiecīgi jāpiemaksā, jo Premim klase ir un paliek premium! Varat man nepiekrist, bet tā nu tas ir....

Labots - PCMANS
Link to comment
Share on other sites

Paldies, uz miniveniem skatīšos, kad būšu 35+ gadus vecs un varbūt būs apnikušas smukas mašīnas, interesēs maksimāls ērtums, daudz vietas un braukšu uz 95 km.h :D

Tas tik joks, personīgi vēl ne pārāk viņi patīk, novērtēju iespējas, taču uz ko tādu skatīšos, varbūt kā uz aiznākošo auto.

 

 

Andron... Es tikai apvaicājos un priecājos par cilvēku atsaucību, tu šeit vairāk mēslo, kā es un visi pārējie, kas ir pārmetušies uz maniem jautājumiem / ieteikumiem man. 

 

Paldies visiem par atbildēm, pa lielam nekas nav mainījies, jāņem to, kas patīk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pa lielam nekas nav mainījies, jāņem to, kas patīk.

Jā, ļoti nejauka īpašība uzdot tādus jautājumus, pie tam vēl foruma biedru laika čakarēšana.

Man ar nesen kaut kas līdzīgs sanāca. Tad to neapzinājos, tagad gan saprotu.

Biju tepat prasījis par Mondeo un S80, jo it kā nevarēju izšķirties starp tiem abiem.

Pie sirds jau pašā sākumā vairāk gāja Mondeo, un, neskatoties uz vairāku biedru ieteikumiem ņemt S80, tā arī paņemu Fordiņu.

Link to comment
Share on other sites

Es ar gribēju ņemt mondeo universālu tipa 9 vai 10 gada..patika , izbraucu ar ar jamo, bet beigas "pa lēto" tiku pie korejieša :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@PCMANS, oho, nu gan izvilki kaut kādu pilnīgi greizas pasaules uztveres bildi.

 

Moderni jau skaitās, ka autiņš lupatās (lasīt - sitienu vienmērīgi sadala uz virsbūves detaļām), bet vadītājs un pasažieri var sveiki un veseli izkāpt no šrota ārā. Tas, ka 15 gadīgam Opelim sadauzīta lampa un saliekts kapots neko nenozīmē, ja par neko var nosaukt bildes ievietotāja tupumu. 

Labots - Žaks Noriss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
kloķvārpstas devējs

Pipec cipars. Tikko savai alfai mainīju, 30 eur+darbs...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

versatile

Tāpēc es pierakstīju klāt, kur mainīju :D Toreiz baigi steidzīgi vajadzēja un bija vienīgā vieta, kur tajā pašā dienā salaboja. Viņiem detaļu cenas ir kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

pcman-pilnigs tupaks,lai arii piekritu ka opel suudi ir un nekad tadu nepirktu bet ja tu butu ielicis opelim ieksh d tad butu tas pats iznakums tavam audi ka bisk salocita prieksha a opelim aizmugurei nekas- taa tas ir taisits jopt lai prieksha uznemtu triecienu deformejoties!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Āmen, tad jau var salīdzināt ar to, ka pasaulē drošākā Tesla S savu zemuma izmēru dēļ pabrauc zem pasaulē nedrošākā Freelander un norauj Teslas vadītājam galvu. Tesla gan laikam līdz NCAP nav tikusi, bet tā nu tas viss sanāk.

Link to comment
Share on other sites

taa tas ir taisits jopt lai prieksha uznemtu triecienu deformejoties

 

Arī lai maksimāli iespēju robežās pasargātu cilvi, kurš paņemts uz haubes.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

pcman-pilnigs tupaks,lai arii piekritu ka opel suudi ir  
bet tupaks joprojām ir pcman? 
Link to comment
Share on other sites

Vispār ss.lv auto ir dārgi, es pat neņemos spriest, kā tie kosmonauti pārdod viņas.... Faktiski nav atšķirības ņem placī vai no īpašnieka (reiz nopirktu placī) :D

 

Rekur Audi 80, 93g, 2l, priekšpiedziņa ar plēvi aplīmēts maksā 1800euro :D

 

Bez_nosaukuma.png

Link to comment
Share on other sites

Atkal topiks, kur slēdziens, ka 16 gadīgs audpistenis ir labākā izvēle :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau topiks bija par auto pārdošanu.., bet standarta noriešana +kkādi universāļi iepīti iekšā gopeļi un volgo  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

A smuks audis.

Nu vismaz foto. :D

 

Tiesa, 1,8k par tādu maksāt neaļo. Būtu kvatra, tad jā :)

 

 

Pats braucu tagad ar 2001. gada pasūdu universāli quattro (ups 4motion kā pareizi saucas) pagaidām remontos esmu izdevis ap 100 eur - pr. bremžu diski un kluči, bet tuvojas eļļas maiņa un gan jau vēl šis tas pieteiksies :)

 

Es teiktu, ka par to 2,8 audi, ja aizdzen uz kādu sev zināmu uzticamu servisu un tur pasaka ka ir labā stāvoklī -

 

2,5k eur būtu laba cena :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu kvatra, tad jā

Vecīt, tā ir Quattro :punk:  


JAUNA CENA 2800 EUR!

 

Līdzi dodu Mont Blanc jumta bagāžnieku.

 

Gāzes cenas krīt, šobrīd eko gāze uzpildes stacijā cena 0.505 EUR + vēl 0.021 EUR atlaide, ja ir klienta karte, tā kā lētāk būs tikai ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu.

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, es par to 80nieku burbuli runāju :p

Nekur neredzu, ka tā būtu kvatra, par tavējo neiet runa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...