Jump to content

Tehniskā apskate


badzo
 Share

Recommended Posts

Turpatpakaļ ~100km x 22 darba dienas. Dīzelis ~5l/100, vasarā mazāk. Pie kam, ierastajā maršrutā kāja man smaga. Nereti savās darīšanās brauc arī mana sieva, tas vēl piepluso nobraukumu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vienvārdsakot, mēnesī iztērēto degvielā nevēlos rēķināt. Patēriņš dīzelim 5l/100km. Šodien, piemēram, 4,7l/100km. nobraukums mēnesī sanāk ap 3k.

 

 

p.s.

 

uz darbu brauktu ar vilcienu, bet vēl pāris skolnieki uz Rīgas smalkajām skolām jāved, tā kā ar vilcienu visiem kopā sanāk neizdevīgāk. Darbs manus ceļa izdevumus nekompensē.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

nobraukums mēnesī sanāk ap 3k.

Es dienā nobraucu ~9km. Es reāli gadā nobraucu mazāk nekā tu mēnesī. Tuvāk darbam negribas pārvākties? To visu naudu kas iztērēta ceļā varētu labāk iztērēt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

TA izieta. Izņēmu miglas lukturus. Vadi līdz ar miglas lukturiem tika noņemti. Vadu esamību / neesamību inspektors nepārbaudīja.

Loģiski. Ja lukturu nav, Tavi vadi nevienu vairs neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

To visu naudu kas iztērēta ceļā varētu labāk iztērēt...
 

 

Ar noteikumu, ja es nopērku dzīvokli Rīgā. Bet ja man būtu jāīrē dzīvoklis Rīgā, ne kas tur lētāks nesanāktu.

 

sorry, par oftopic

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Tagat braukāju ar darba Fordu 2008, gada izlaiduma, iekļaujos 6L uz simtu. Boss brīnās ka ir darbinierks kuršs nenolej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tēma tagad man aktuāla, rīt domāju iet skati, bet ir kondensāts migliniekā. Vai ir iespējams to dabūt laukā? Ja nē, tad mainīšu uz jaunu to vienu miglinieku :)

P.S. nekad viņus nelietoju.

Labots - Puucis
Link to comment
Share on other sites

Tikai noņem aizmugurējo vāku lai būtu kur kondensātam pazust. Tajā vākā izurb nelielu caurumu, mazāk krāsies, Volvo tā bija slimība.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Gandrīz katru dienu, kad pagalmā parkojos - tādas bedres, ar migliniekiem labāk redz. Uz ielas - tikai paredzētajos apstākļos

 

cik spaiņu grants tur nez vajadzētu? 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...