Jump to content

Aquapel pa 6 EUR Ebay kopīga iepirkšana


Mikhail
 Share

Recommended Posts

Paldies Mihailam, šodien saņēmu paciņu, pārstās tas lietus gāz izmēģināšu, tad uzraksīšu savus novērojumus :)!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, paciņu saņēmu.

Izmēģināju svētdien braucot no laukiem.

Smidzināja lietus. Nu nav tā ka logu tīrītājus var nelietot. Bet jo stiprāk līst, jo labāks efekts. Aizlido lielākās lietus lāses, ja smidzina, tad mazās paliek. Uz sānu logiem gan efekts foršs, lietus lāses nekrājas...

Kad būs vēl lietus, nofilmēšu :)

Efekts sāk justies pie 70-80km/h

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Saņēmu. .. Paldies Mikhailam par pieliktajām pūlēm ! būsim mēģināt un testēt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
riebeklis2012

Lietotaaji vareetu padaliities ar pie Mihaila iegaadaataa liidzeklja efektivitaati

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Paldies Mihailam. Liidzeklis OK. Ūdens ļoti labi ''atlec'', arii ledu tagad ziemaa viegli noskraapeet. :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Turtle waxam ir līdzīgs. Var nopirkt veikalos.

Taisnība, kādreiz viņu lietoju, bet viņš iet mēnesi un nedaudz klāt. Paņēmu šito, nu jau pusgads, vēl strādā, principā pie 90, dienā, ja ir plāns lietus, slotas vispār neslēdzu. Ja var dabūt par tādu naudiņu kā Mihails izgrieza, tad ir ok! 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Visi laikam tikai labu runā par šo.
Varētu kaut kur dabūt un pamēģināt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Rainis

Ja kāds taisa group bay tad pieteiktos uz pārīti

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nu kādas ir atsauksmes? Man vēl pēc gada strādā, laba manta, nav tik kruti kā bija sākumā, bet faktiski pie 90 var braukts bez slotām, uz abiem autiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Ņifigase, pēc gada strādā! Nevienu no šāda veida mantām neesmu lietojis. Plēves efekts nav, kad ar slotiņām nobrauc pār slapju stiklu? Šitas besī parastajam vaskam pēc mazgāšanas.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ja normālas slotas, viss uzreiz tīrs, man uz vienas sūdīgas stāv, tur es vispār viņas necenšos slēgt iekšā, visu vējš nopūš! Sāku ticēt šim pasakām, nesen, pa lietu braucu un domāju, bet baigi labi izskatās, tad atcerējos, ka brīnumlīdzekli liku virsū. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

man uz vienas sūdīgas stāv, tur es vispār viņas necenšos slēgt iekšā

A kā, kad pa lēno, pa korķiem vai vienkārši lēnu braucot?

 

Ja sūdīgi sāk tīrīt, ilgi ar tādām nebraucu, mainu pie pirmās izdevības. Dārgas nepērku, parasti lietoju šīs vācu, ALCA Germany. Tur ir dažādi varianti, attēlus googlē atradīsiet.

Ko citi kungi izvēlās?

 

P.S. Starp citu, es nezinu vai tās ir vācu, nosaukumā tāds vārds. Kalpo samērā labi.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Manam ir tik hitrožopijs turētājs, ka ir jāpameklē, par cik slinkums, neesmu iedziļinājies! Ja nebūtu šis ķīmijas sen jau būtu meklējis!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Nu man vis parastākais, ielocījumā klipsītis fiksējas caurumā.

Te gan klipsi neredz, bet domāju, ka saprati.

full_l_hook-wiper-blades-adapters-139336

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Šādi stiprinājumi ir 90% auto, arī maniem opeļiem. Slotiņas man ir chempion, kuras uz katra stūra var nopirkt. 

Link to comment
Share on other sites

ja nevar atrast pareizā stiprinājuma slotu, tad takš kaut vai pašu gumiju var nomainīt?

man uz verso pakaļā ir kaut kāda dīvaina tā slota arī. mainu gumiju.

Link to comment
Share on other sites

Vot neņemu čempionu, 3x dārgāk, bet tik pat reizes ilgāk gan nekalpo.


 

 

kaut vai pašu gumiju var nomainīt

Kur var nopirkt samērā labas gumijas ar visu "armatūru". Var? Esmu tikai kaut ko "prastu" redzējis. Ja tiešam grūti atrast gatavu slotiņu, kādu retu, tad var arī ar gumiju maiņu izlīdzēties.

 

Jemas ieteikums ir par pirmo teikumu.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut ka jau līdzīgs ir, bet viņam plānās gumijas virsu, nomainīt nevar, to var redzēt, lauzt un pētīt var tikai pie autoveikala, vienkārši slinkums! Jo var būt nepatīkami knifiņi!

Link to comment
Share on other sites

Kuras ir tās labākās price/performance slotiņas?

 

Reiz iekš depo nopirku kaut kādus ķīnas lētučus - nifiga netīrīja, zemē izmesta nauda. čempioni nav tie lētākie, bet vismaz garatēti tīra.

Link to comment
Share on other sites

JA godīgi. Maksima tirgoja pa lēto, ļoti labā dārgā iepakojumā slotas, visiem autiņiem divus gadus nogāju, kamēr Champion, katru sezonu ir jāmaina! 


Pareizāk sakot pusgadā!

Link to comment
Share on other sites

man uz volvja stāv bosch slotas, nu jau gads riņķī tīra vēl arvien perfekti, bet vienai slotai parādijās nesen strīpas

Link to comment
Share on other sites

Kā paturi mašīnu zem kokiem un nenotīri sūdus no stikla un slotas, būs svītras.

Link to comment
Share on other sites

Neturam sveci zem pūra - kur var nopirkt tās labās un lētās slotiņas - manējam auto ir tagad jāmaina!

Link to comment
Share on other sites

Baigi daudzi iesaka Trico, tie ir tie kas vispār viņas izdomāja, es uz viņu pusi skatos, jo nu jau Bosch cenas vairs nav normālas!

Link to comment
Share on other sites

ALCA tirgojās dažādos benzīntankos (statoil nē), Cenuklubā.. . Nesen skatījos tur, cenas pacēluši.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
AndrisBB

Tad ir kāda jēga no tā Rain X vai nav?

Nopirku, tagad vajadzētu aizbraukt nomazgāt mašinu un pēctam izmēģināt. Ir kāda īpašā uzklāšanas tehnaloģija?

Link to comment
Share on other sites

Es nez cik gadus lietoju TurtleWax Rain Repellent, laikam pieejams pat Rimi. Gadā laikam sanāk uzklāt kādas 2-3 reizes. No šī jēga ir - ja ātrums ir kādi 50-60 km/h un vairāk, tad logu tīrītājus praktiski neizmantoju. Ja ātrums mazāks, tad pēc izvēles, atkarībā no tā, kas mazāk traucē - tas ūdens uz stikla vai slotas. No rītiem migla uz stikla varētu būt izteiktāka nekā bez tā līdzekļa, bet tas pāriet dažu minūšu laikā.

 

Par uzklāšanu - noteikti jāuzklāj sausā laikā, uz sausa stikla. Vienreiz pamēģināju tādā viegli lietainā laikā - nebija vispār nekāda efekta. Iesaku lietot arī kaut kādus gumijas vai plastmasas cimdus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2015.07.28. , 22:58, Ronalds teica:

Kuras ir tās labākās price/performance slotiņas?

 

Man arī vēl joprojām aktuāls šis jautājums.

Tauta, padalieties kādus logu tīrītājus lietojat un kur pērkat?

Es pavasarī nopirku Bošus uz atlaidi - tāpat nenormāli pārcenots mēsls, pat ņemot vērā atlaidi. Ļoti ātri beidza "normāli" slaucīt, tagad 2-3 minūtes jāberzē uz ātro režīmu, pirms redz cauri.

Man ar patika Čempioni, bet visus, kur skatos vai nu nenormāli dārgi, vai daudz biežāk - nav mans izmērs :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man tagad ir VALEO bezkarkasa - lēti un labi! Tiešām labi. Iet jau vairāk kā gadu! Nu jau sākušas sliktāk tīrīt, būs jāmaina. 

Link to comment
Share on other sites

Lietoju OEM (VW, Audi) pa 2-3 gadiem, varbūt ilgāk, kā nu kuro reizi sanāk. Strādā labi.

Šķiet, ar rain repellent tās slotiņas arī strādā efektīvāk un tik ātri nenolietojas. Kaut kādu "ātro režīmu" slotiņām vispār nav jālieto.


Oh, viens trūkums gan tiem rain repellentiem ir - palielinās risks sabeigt logu tīrītāja mehānismu 🤪  Lai gan tie mehānismi izbeidzas arī bez to līdzekļu lietošanas.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...