Jump to content

Festivāla tirgošanas atļaujas nokārtošana


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Šobrīd pārstāvu uzņēmumu "X" un man vajag visu info ievākt, kur, ko vajag, kādus dokumentus, kādas atļaujas, ko ar ko saskaņot.

 

Tuvojas "Līgo" Svētki. Ir doma uzņēmumam svētkos festivālā svētku, tirgot ēdienu un alkoholu teltiņās.

Šī visa padarīšana ir pirmo reizi uzņēmumam atvērtā dabā.

Dotajā brīdī uzņēmumam jau ir alkohola licence.

 

Varbūt varat kāds izburtot, kā man zināt ko darīt. 

Būšu ļoti pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ej takš Tu...

Tev kaut kā baigi daudz pilnīgi debīlu jautājumu un "darbu", kurus uzņemies izpildīt, neko par time nesaprasdams... Varbūt pietiek?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

zeratuls

Nu ja šinī lauciņā nav pieredzes, kaut kur jāsāk rakt, tas sākuma akmenis.

Tapēc arī griezos te jo domāju ka te apgrozās cilvēki, kuri var man ieteikt, kur skatīties tālāk.

Nēesmu vainīgs ka manā apgabalā pieprasa multi universālu cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Pārāk daudz "X".

Kāds festivāls? Kāda pilsēta?

Jāsāk runāt vai nu ar festivāla rīkotājiem vai arī ar pašvaldību.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tā ir parasta izbraukuma tirdzniecība, vajag pašvaldības atļauju un pārējie noteikumi ir tādi, kādi VIDā ir noteikti....

Link to comment
Share on other sites

zeratuls

Tas ir uzņēmums kur vadītājam ir kaudze darbu, un nav prioritārs pasākums, bet ja tomēr man izdodas izbīdīt, un viņam uz paplātes visu pasniegt, man ir iespēja tikt pie papildus naudiņas.

Paldies par info, griezīšos pie pašvaldības, pēc visiem vajadzīgajiem dokumentiem veidlapām tagad.

Link to comment
Share on other sites

Pašvaldībā. Bet cik man ir bijusi saskare, vienmēr par to parūpējas pasākuma organizators, kurš izdala veidlapu (pieteikumu), ar kuru viņš tālāk to visu arī bīda. Bet reāli - ir bijuši pasākumi, kuros atbildīgā persona mistiski noziedējusi un visu pasākumu esmu nostrādājis bez tās atļaujas... karoče nezinu kam būtu jānotiek, lai kāds Tev pasākuma laikā nāktu klāt un prasītu visus kases žurnālus un citu birokrātiju.

Link to comment
Share on other sites

Ja tirgosi pašadītas zeķītes, tad tiešām neviens papīrus nepārbaudīs, bet ja pārtiku un alkaholu, tad mierīgi var pārbaudīt. Daudzās pašvaldībās mājaslapā var iegādāties tirdzniecības atļauju. Jā,lai aizvestu pārtiku uz tirdzniecības vietu, Tev jābūt autiņam,kuram ir visi sertifikāti, ka ar to var vest partiku. Pats redzēju gadatirgū, kā izdrāza medus tirgotāju, jo tas bija atbraucis ar Pāsatu, kurš nebija pārkārtots pārtikas vešanai. Tād zemūdens akmeņu, pie izbraukuma tirdzniecības, ir daudz  un VID kopā ar PVD kā reizi ķer jauniņos tirgotājus, kuri visas fiškas nezin. Vispār jau šitās lietas jāsāk darīt kā palīgam pie kāda nopietna tirgotāja. Tikai tā var visas štelles apgūt.

Link to comment
Share on other sites

tie fotogrāfi visi ir saspiestām galvām, ja šo savu stulbuma izrādīšanu pa visiem iespējamiem portāliem izspamo?

Link to comment
Share on other sites

Nu tādu valdību JŪS ievēlējāt.

Nezinot visu to "virtuvi" - nekāda tirgošanās nebūs. Tā ideja ir jāatmet.

Vajag tik daudz papīrus, ka gudri cilvēki izvēlas to NEdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...