Jump to content

Sakarīgs Office priekš Planšetes (android 4.2.2)


Mākonītis
 Share

Recommended Posts

visu laiku skolā lekcijās lietoju portatīvo datoru, bet to es tikko pārdevu un nopirku planšeti ar domu - mazāks, ērtāk līdzi paņemt, tik iemet somā, nekādi papildus portfeļi līdzi nav jāstaipa. 

Pirmajā lekcijā izgāzos. Planšetē esošā office programma neko īpašu neļauj ar dokumentu darīt.

Var rakstīt, uzskaitīt rindkopas, Bold, italic... vienkāršas tabulas.

Bet kad pasniedzēja lūdza uzzīmēt shēmu (virsraksts ar bultiņām uz leju tad sapratu, ka tādu elementāru lietu, ko var izdarīt jebkurā datorā - planšetē izdarīt nevar.

Tā nu mājās esmu izmēģinājusi visas bezmaksas Google market pieejamās office programmas, bet neko kaut nedaudz līdzīgu parastajam officam es neredzu.

Vai tiešām planšetes nav domātas normālai 

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalē programmu uz kādas citas ierīces, kura to atbalsta, tad nokopē APK failu uz planšeti (uz Google Play ir čupa ar programmām, ar kurām var eksportēt APK failus) un mēģini instalēt pa tiešo no apk faila apejot Google Play. 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Vai tiešām planšetes nav domātas normālai 

 

Android planšetes nav.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mākonītis

Friza - vai es varu no sava telefona (kurā darbojas šī programma) pievienojot pie datora izvilkt datorā šo APK. Tat pie datora pievienot planšeti un brutāli iekopēt planšetē APK. Un tad planšetē atvērt jauno mapi ar failu AKP un atvērt šo failu, lai tas pats instalējas?!?!?

(neesmu datoru gauru)

Link to comment
Share on other sites

Jā, var izvilkt APK failu no telefona pieslēdzot to pie datora, bet tad tas ir jāslēdz ADB režīmā, nevis Mass Storage, MTP, PTP, un vēl uz datora vajag programmu, kura māk strādāt ar telefonu ADB režīmā. Total Commander ir ADB plugin, un gan jau, ka ir vēl čupa visādu ADB programmu, bet vienkāršāk būs novilkt kādu backup programmu priekš telefona un saglabāk vajadzīgo APK failu normālā veidā, ko pēc tam var pārkopēt uz datora, planšetes. Man patīk programma "Send Anywhere", ar ko var viegli pārsūt failus starp Android ierīcēm pa bluetooth, wifi, un var pārsūtīt arī uzinstalēto programmu APK failus.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu spaidījis teksta redaktorus uz andrīša, nekā sakarīga pilnvēetīgam darbam nav. Tekstu attēlot jā, kaudzēm. Bet tikko ir vajadzīgs kas vairāk, tā figvam.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja jau ir vajadzība darbināt MS programmas, loģiskāk būtu iegādāties planšeti ar Windows.

 

Bet vispār planšete un darbs man nesienas kopā - rakstīt, zīmēt!? To izpildīt jēdzīgi un ātri (kas lekcijas laikā būtu aktuāli), bez peles un fiziskās klavas diez vai ir iespējams. Androids tas, AijOsss vai MS. Var protams pieslēgt klāt arī peli un klavieri, bet tā visa čupa ar perifēriju ir jāstaipa līdzi un tas pielīdzinās laptopam...


 

 

Android planšetes nav.

MS vai Apple būtu diži labāk? 

Link to comment
Share on other sites

itanium

W8 (ne RT) planšetēm tomēr ir pieejams arī pilnvērtīgs MS Office.

Ekrāna izmērs ir cits stāsts. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

W8 (ne RT) planšetēm tomēr ir pieejams arī pilnvērtīgs MS Office.

Nu jā, tas ir skaidrs, bet kā rakstīt tajā ofisā, tabulas visādas taisīt, un pārējās figņas - bez peles un klavieres. Planšetē to visu var puslīdz labi redzēt, bet pilnvērtīgī strādāt diez vai. 

Link to comment
Share on other sites

itanium

Lai tur vai kas, autorei nevajadzēja pārdot portatīvo. 

Studijām normālā programmā ar planšeti būs par īsu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

W8 (ne RT) planšetēm tomēr ir pieejams arī pilnvērtīgs MS Office.

Ir iznācis rakstīt dokumentus uz ASUS Vivo Tab - problēmu nebija , tik tas ekrāna izmērs gan beidz nost . 

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

r iznācis rakstīt dokumentus uz ASUS Vivo Tab

Ar on screen klavieri? 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nē , kaut kāda neliela izmēra klaviatūra viņam tur komplektā nāca līdz , moš modelis cits , Dānijā iegādāts .

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kuri nomā MS office mājās par tiem 10EUR mēnesī priekš 5 datoriem, ir iespēja dabūt office priekš android.

Tikai diemžēl, kaut kādas MS kaprīzes dēļ, tas ir pieejams tikai un vienīgi telefoniem bet ne planšetēm. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.officehub

 

http://office.microsoft.com/lv-lv/mobile/

iPad'am gan ir...

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...