Jump to content

Just5 Spacer touch screen


postal1188
 Share

Recommended Posts

Baltaisss

man saplisa tikai touch screen bildi rada un strada tikai augseja dala no skarienjutiga! kur to kodu var atrast?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tev tāpat vēlam meklēt visu burgeri, jo LCD ir salīmēts kopā ar to! Atdalīt jau var, bet..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
viesturs0711

Vai kāds no biedriem var padalīties ar Just5 spacer 2 burgera šleifes cipariem?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

ar Just5 spacer 2 burgera šleifes cipariem

 

Pirmajam speiserim man pašam izjaukts aparāts stāv, runa par spacer 2! Servisa džeki kodu teikt negrib, esot komercnoslēpums!


.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es ar vēlētos uzzināt, man te paziņa piedāvāja savu izsmērēto spacer2bet nezinu vai platei ar kirdik nav...tā intereses pēc kādā cenā viss prieks maksātu...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pie servisa džekiem 60euro ar visu remontu. Ebrejā bija aptuveni 30-40 euro burgeris! Primāri ir no telefona dabūt laukā datus (piezīmes, dokumentus, grāmatzīmes utt). USB OTG Spacer2 neatbalsta, citu variantu īsti  nav, kā pirkt burgeri! Trešdaļa no ekrāna pat strādā, augšpusē, tāpēc vēl iešāvās doma par kaut kādu remote aplikāciju caur kuru no datora, līdzīgi kā ar team wiewer varētu pašiverēt pa telefonu ar datora pelīti!

 

Uz mēneša beigām tas aparāts iespējams nonāks pie manis, tad atjaukšu un numuru uzzināšu. Gribētos protams ātrāk, lai var pasūtīt! No Ebaja vai ALI tāpat savs mēnesis klāt nāks!

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ar aliexpresu ir tā(ar china post utt), ka nav skaidrs...viss no ķinas pamatā latvijā tagad ir nedēļas laikā...kas ir dīvaini ātri, tālāk vidēji nedēļu latvijaa tas ir divnedēļu laika vai pat atrāk ir pastkaste...caur muiti visas pakas vairs neiet...vismaz tas varētu būt par pamatu ka paciņa pat 7 darbadienu laika ir mana pastkastē, viena paciņa nedeļas laikā bija LV bet kko 3 ned nomuļājās lv...tur tagad viss šitais proces nav saprotams, ja agrāk tiešam vidēji viss atnaca meneša laikā ta tagad man vismaz 75% 2ned laika


Burgeris tas ir LCD+Dig? 
Gribētu atrast telefona čainas rebrandu...papētīt kada cena platēm utt...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Burgeris ir LCD+digitaizers.

 

Ja dabuu no pazinjas to telefonu aatraak kaa es savu, tad iepostee sheit numurus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

.caur muiti visas pakas vairs neiet...vismaz tas varētu būt par pamatu ka paciņa pat 7 darbadienu laika ir mana pastkastē,

 

muitā ir iepirktas papildus ierīces paku satura skenēšanai, tāpēc tagad iet daudz ātrāk cauri.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Volter, man kaa reiz shaadi gadijaas diviem samsungiem. Sapliisa tieshi LCD, toties digitaizers vesels palika.

Link to comment
Share on other sites

Viestur - tas salīdzinoši jaunajiem Samsungiem - kam tačs pielīmēts pie displeja. Tačs ir elastīgāks, ieliecas, bet displejs saplīst, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispaar vecajiem.

Link to comment
Share on other sites

Man ari Just5 spacer 2 burgers beigts! Ja pareizi saprotu ,tad sleifes numurs ir :FPC-A50179N50HI-B

un zem vina 2014-07-22  HC tas es saprotu ir datums.

Tad uz pasa displeja aizmugure ir sekojos numurs:BLU-A500666N91H000-A  08-140923

tad veel ir pa vidu displejam :A50179N51HI

                                                    AA14100036

                                                    13/9807  HGX

Varbut noderes.

Jautajums ,pec kura nimura meklet burgeri ali jeb ebay?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai digitaizeram ir atsevišķa šleife? Kas uz tās rakstīts?

Link to comment
Share on other sites

ir atseviska :L5014108-FPC-V1

                            M1436

Sads cipars,bet pec ta neko nevar atrast google


tur pirms burta L ir veel kautkas,nevar saprast jo loti aizsegts,varetu but burts T

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Izskatās diezgan bēdīgi. Atliek vienīgi pie Just pārstāvjiem pa 60 euro pirkt visu burgeri ar nomaiņu!

 

Vēl te biedrs J.Reinis reiz minēja, ka viņam esot zinām Just 5 spacer 2 ķīniešu analoga nosaukums...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tev tačš pavisam vairs nestrādā vai arī ir tikai zirneklis un tomēr darbojas?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
viesturs0711

60 euro Just paarstaavnieciibaa!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...