Jump to content

Stacionārajam slikti strādā wi-fi


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Mēģināšu aprakstīt savu problēmu. Ir man mājas bezvadu tīkls ar Apple Airport Extreme rūteri. Rūteris strādā kā pulkstenis, ir vairākas bezvadu ierīces (pie 10 gab.), visas strādā perfekti, nekas negļuko utt. Izņemot - stacionārais kompis.

Tas arī it kā strādā, bet laiku pa laikam gļuko, vienkārši pazūd nets, kaut gan ikoniņa apakšā labajā strūrī rāda, ka ar netu viss kārtībā.

Un tā visu laiku. Es pat izveidoju 2 dažādus tīklus - parasto un 5 GHz tīklu. Vienu brīdi likās, ka strādā ar to 5 GHz, bet tomēr nē. Pie tam, ja visu laiku bija tā, ka nedaudz paniķojās un tomēr strādāja, tad šodien mani izbesīja riktīgi - gļuko vienā laidā.

Tīkla karte TP-link TL-WDN4800 uz PCI-EXx1 slota. Bet esmu mēģinājis gan kartes uz PCI gan USB. Gļuko visas kā viena. Draiverus esmu mainījis un apdeitojis, windozi pārinstalējis, sākumā viss labi, bet pēc laiciņa sāka atkal vecie niķi. Pēdējais, ko iedomājis - varbūt citu pamatplati, bet negribās atkal čakarēties ar pārinstalēšanu.

Būtībā viss sākās ar to brīdi, kad pārvietoju kompi un nācās izmantot bezvadu risinājumu, pie vada strādāja normāli. Liekas, ar citu rūteri arī gļukoja, bet īsti vairs neatceros.

Tātad plate Gigabyte GA-Z77X-UD3H, virsū Windows 8.1 ar visiem apdeitiem, adapteris, kā jau teicu - TL-WDN4800

Jautājums - kur un kādus iestatījumus varētu pamainīt, lai novērstu problēmu. Kur un kā vispār var apskatīties kas tieši par problēmu, kāds cēlonis?

Link to comment
Share on other sites

Energotaupīšana vadības panelī atslēgta, tur nebūs vaina diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Nesen bija kaut kas līdzīgs, bet stacionārā vietā bija pavecs ibm r50e.

Wifi pieslēdzies, bet pings nekāds. Lapas never vai ver ļoti gausi. Pārējie datori gāja bez prob. Pamēģināju pingvīnu iebūtot, tur vispār nekonektējas pie wlan.

Domāju jau ka sataisijies šis uz akmeņdārzu, bet tad pamēģināju pamainīt wlan settingus:

Fragment treshold(2307), rts treshold(2306), dtim interval(3), beacon interval(50). Save&restart un nets uz ibm sāka strādāt uz urrā.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

 

 

Fragment treshold(2307), rts treshold(2306), dtim interval(3), beacon interval(50). Save&restart un nets uz ibm sāka strādāt uz urrā.

Par šo lūdzu sīkāk . 1-kārt pamainīt kam - wi-fi kartei vai rūterim? 2-kārt kur meklēt šos iestatījumus?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

AE routera iespejas ir loti ierobezotas. Jo lielakas prasiibas, jo vairak secinaasi, ka jaamaina routeris. Darbiibaa protams uzdevumu veic godam.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Lai izslēgtu varbūtību par vai nu ae va pc, pamēģini to stacionāro piešķilt no cita rūtera.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Jo lielakas prasiibas, jo vairak secinaasi, ka jaamaina routeris.

Viņam jau nav nekādas prasības... Un AE īsti nevar vainot, jo pārējie devaisi strādā kā pienākas. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pamēģini to stacionāro piešķilt no cita rūtera.

Pagaidām nav pie rokas cita rūtera. Bet runājot par AE - mainīt netaisos, ar visiem citiem devaisiem strādā tiešām perfekti (4 lapši, 3 telefoni, dreambox, wd tv live, apple TV un sony teļuks. Jā, vēl arī Qnap NAS un canon printeris. 

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Spriest var tikai zinot konfigurāciju. Bez tās - tukša muldēšana.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Spriest var tikai zinot konfigurāciju. Bez tās - tukša muldēšana.

Kādu tieši konfigurāciju? Galvenās lietas - pamatplati, w-fi karti, rūteri, OS nosaucu. Kas vēl ir būtiski? 

Link to comment
Share on other sites

Routera konfigurācija? Ja to tam mēslam vispār var apskatīties.

Linuxā strādā normāli? Pieņemu ka jā.

Tālāk vienkārš secinājums - tu kautko sačakarē instalējot to Windowsu.

 

 

Energotaupīšana vadības panelī atslēgta,
Kādā panelī? Tīkla kartes iestatijumos tas ir.
Labots - Creationist
Link to comment
Share on other sites

Nu nez kā es tā pats, bet man viss darbojas un tik jocīgas problēmas nerodas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Minējums, ka pie vainas ir stacionārā PC atrašanās vieta. Tajā vietā slikta zona vai daudz traucējumu.

 

Paņem USB wifi adapteri, pieslēdz viņu pie usb pagarinātāja un paeksperimentē ar novietojumu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Minējums, ka pie vainas ir stacionārā PC atrašanās vieta
Diez vai. Viņš atrodas tuvāk rūterim nekā vairums pārējo ierīču.  
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Tuvāk tas ne obligāti nozīmē ka labāka zona. 

 

Stacionārā PC korpuss ir liels dzelzs gabals, var traucēt uztveršanu. 

 

Cik saprotu USB wifi adapteri tev ir, pagarinātājs kapeikas maksās. Var pamēģināt. Bet protams ka sakarīgākais variants uz novilkt vadu līdz pc un šo "seksu" aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...