Jump to content

Legāli iegādāties motociklu, kas nācis no ārzemēm!


Recommended Posts

Sveicināti. Esmu nobreidis iegādāties motociklu. Konkrētā gadījumā interesē braucamais, kas nācis no Itālijas. Mocim ir apskate uz diviem gadiem un tas ir piereģistrēts mūsu CSDD. Jautājums tāds, vai var gadīties kāda situācija, ka pēc laika mocis izrādās ir meklēšanā, tiek iesniegta informācija par to, ka  tas ir zagts utt. Piemēram, cilvēks Itālijā paņēmis moci nomā uz pus gadu, šeit piereģistrējis, es to iegādājos, pēc pus gada Itāļu firma izsludina meklēšana un pie nākošās skates man to atņem. Ko darīt, kā to varētu pārbaudīt, kā rīkoties? Būšu ļoti pateicīgs par noderīgām atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Tu jau uzdevi šo jautājumu pareizajā forumā un Tev atbildēja.

Neviens šodien nepateiks, vai tas mo ir zagts, vai nav. Šodien tas nav noziņots, kā zagts. Bet īpašnieks pēc pāris mēnešiem var paziņot, ka moto ir nozagts. Tad arī policija sāks meklēt, ne ātrāk. Nav citu variantu.

Ar ko tas draud? Atņemt Tev to moci. Un viss. Paliksi bez moto un naudas. Var būt kādu reizi būs jāaiziet uz policiju, jāuzraksta paskaidrojums. Vairs nekas.

Link to comment
Share on other sites

Propaans
(labots)

Jaunu tēmu liekas bezjēdzīgi taisīt, varbūt kāds var iemest, kur var iegādāties gprs sistēmu motociklam. Ar domu, ja nozog, tad var izsekot atrašānās vietu.

Labots - Propaans
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Mocim ir apskate uz diviem gadiem un tas ir piereģistrēts mūsu CSDD
No kura laika skati dod uz diviem gadiem LV? Vai tikai es vēl seno laiku vēsturē dzīvojos.

 

Gribētu uzzināt kā piereģistrēt nomātu moci, pie tam citā valstī!
Vis pār ahujeķ jautājums.Paņemu nomā moci Vācijā piemēram,bet izdomāju nahuj atdot,reģistrēšu Latvijā.Kas tagad vispār notiek pasaulē.Un vēl forumā uzdod jautājumu :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

2 gadi ir jau kādu laiku.

Mocis jau šobrīd ir zagts, dabusi krimiķi un nebrauksi vairs uz eiropu!

Link to comment
Share on other sites

wilz, 18 Mai 2014 - 20:21, teica: Gribētu uzzināt kā piereģistrēt nomātu moci, pie tam citā valstī!
Vis pār ahujeķ jautājums.Paņemu nomā moci Vācijā piemēram,bet izdomāju nahuj atdot,reģistrēšu Latvijā.Kas tagad vispār notiek pasaulē.Un vēl forumā uzdod jautājumu :mrgreen:

Jautājums bija retorisks! :superstition:

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...