Jump to content

Barošanas bloka problēma


Prieksnieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēršos pie jums, jo nezinu ko iesākt.

Pirms 4 dienām nopirku jaunu mātesplati, procesoru, un procesora dzesētāju links uz internetveikala grozuM7SwNDazMrQ2tDQ2tgDSRiYmBiAaAA%3D%3D

Videokarte GeForce GTX 550 Ti. Biju atstājis savu barokli 500w, pirmajā dienā paspēlējot battlefield 3, 2 minūtes, nosvila baroklis, domāju ka gals klāt, kā nekā jau 3 gadi. Nopirku jaunu 500w barokli, viss gāja labi, līdz atkal palaidu battlefield 3, pc restartējās kad spēlēju battlefield 3, vienu reizi restartējas, domāju ,varbūt elektrība noraustijās, mēģinu vēlreiz, atkal restartējās, videokartes temperatūra uzlekusi uz 83 grādiem, domāju ka videokartes temperatūras dēļ pc restartējas. Uzliku videokartes ventilatoru uz 40% caur MSI Afterburner, iepriekš bija 30%, temperatūra bija mazāka, nodomāju, nu es varēšu rauties battlefiledu, pēc 1 minūtes spēlēšanas, viss, izslēdzās pc, un skaļi sprādzieni(kā vājai petardei, bet dzīvoklī tas ir diezgan skaļi), apmēram 5 reizes un ļoti smirdēja pēc deguma. Nobijos, izrāvu visu no kontaktiem. Nodomāju nu ir piz**ts, viss nosvilis, gāju gulēt un gaidīju šodienu. Sarunāju ar draugu pārbaudīt vai baroklim nav vaina, pieslēdzām viņa 600w barokli, viss aizgāja. Tad man rodas tāds jautājums, vai to visu, tie nieka 500w var pavilkt? Vai man vajag barokli ar 600w, vai vairāk?

 

Nezinu, kāpēc nevar uzspiest uz saites, nāksies nokopēt,atvainojos.

Labots - Prieksnieks
Link to comment
Share on other sites

intervall

Pat 430w baroklis to spēs,ja nav kas trakāks(rijīgāks) par i5/i7!Nav jau brīnums,ka tiem taviem barokļiem tā jauda ir tikai uz papīra nevis realitātē.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks

 

 

Pat 430w baroklis to spēs!Nav jau brīnums,ka tiem taviem barokļiem tā jauda ir tikai uz papīra nevis realitātē.

Bet no kā tad pc restartējās, barokļa dēļ, vai videokartes? 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nosvilušo barokļu modeļi mums jāskatās savās stikla bumbās? Un kas ar tiem videokartes venta profiliem - kā viņi modificēti?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Gan jau barokļa dēļ,lai izslēgtu videokartes vainu,vari uzrīdīt furmark.

Edit:videokartes pārkāršanai nevajadzētu nobeigt barokli :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nosvilušo barokļu modeļi mums jāskatās savās stikla bumbās?

 

Man kristāla lode rādija, ka nekāds nopietnais baroklis tur viņam nebija. Modeli saredzēt nevarēju, jo kristāla lode jānes uz ikgadējo tehnisko apkopi.  :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks
(labots)

Aizmirsu piebilst, ka man korpusam viena puse ir vaļā, esmu dzirdējis ka labāk ir ja ir ciet, jo tur viss tas process notiek, bet ja ir vaļā, tad tas viss notiek lielā telpā un dzesēšana ir sliktāka, ja viss notika korpusa dēļ, tad esmu tiešām auns.


Modecom baroklis.

Labots - Prieksnieks
Link to comment
Share on other sites

nnoname

kurš no nosvilušajiem - pēdējais vai pirmais? kāpēc viss no tevis ar stangām jāvelk ārā?

Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks
(labots)
kurš no nosvilušajiem - pēdējais vai pirmais? kāpēc viss no tevis ar stangām jāvelk ārā?

Ko iemetu tas, ir vakardienas pirktais. 

Labots - Prieksnieks
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Būs tev vēlreiz uz veikalu jāiet , un paņem kādu normālu PSU no labas firmas , ar Codegen gan vairs neriskē .

 

P.S. Tfu , pārrakstījos , kaut gan tas no tās pašas zortes .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Biju atstājis savu barokli 500w, pirmajā dienā paspēlējot battlefield 3, 2 minūtes, nosvila baroklis, domāju ka gals klāt, kā nekā jau 3 gadi. Nopirku jaunu 500w barokli, viss gāja labi, līdz atkal palaidu battlefield 3

 

Man vienīgajam problēmas ar uztveri un šķiet, ka tev nosviluši nu jau 2 barokļi jeb tev grūtības ar problēmas detalizētu izklāstu? Turklāt tev cpu 125W, kuram ļoti vēlama 8pin cpu barošana, nebrīnīšos ka tas galvenais iemesls un nedaudz pārsteidzoši, ka mātesdēlis vēl nav nocepies...

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu diez ko uzticams tas lētucis neizskatās, 500W tur nu pilnīgi noteikti nav.  Sen zināma patiesība, ka baroklis ir pēdējais uz ko taupīt, ja negribi problēmas. Ļoti paveicies, ka abi sprāgdami nepaķēra neko līdzi, bet tā nebūs ilgi. Normālam baroklims problēmu gadījumā būtu jāizslēdzas, nevis uzreiz jānosvilst. Paņem ko nopietnāku. Pašam ir šis un kaste ne no švakajām - nekādu problēmu. 140 mm karlsons arī praktiski nav dzirdams.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks

 

 

Turklāt tev cpu 125W, kuram ļoti vēlama 8pin cpu barošana
 

Tam es varētu piekrist, likās aizdomīgi, prasīju meistaram, teica ka ar 4pin arī var likt.

Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks
(labots)
Ļoti paveicies, ka abi sprāgdami nepaķēra neko līdzi, bet tā nebūs ilgi

Ja paķer,tad paķer pavisam, vai var arī ''ieķert'', un veidot defektus? Ceru ka matēsplate  un viss pārējais ir pilnīgi vesels, nevis ''iededzināts'', (pa pusei darbojošs). 

Labots - Prieksnieks
Link to comment
Share on other sites

intervall
Tam es varētu piekrist, likās aizdomīgi, prasīju meistaram, teica ka ar 4pin arī var likt.

Reāli arī pietiktu,ja proci nedzītu un psu būtu gana jaudīgs.Iespējams pat šajā gadījumā par maz,jo nav pat 30a uz 12v.

Bet savam meistaram labāk padomus gan vairs neprasi pēc šī:

 

 

Es tikko biju pie meistara, naudu atdeva, bet teica ka tā nav laba doma, jo jaunās videokartes uz AM3+ mātesplatēm, neatbalstīs, ligzdā ies, bet neatbalstīs. Ķipa mana tagadējā videokarte ir ar PCI Express 2.1 kopni,(skatoties ar PCI Express 2.1, tur tiešām ir nejaudīgas videokartes) tādas videokartes pieņem AM3+ mātesplates.
Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

raiviic
... paķer pavisam, vai var arī ''ieķert'', un veidot defektus...

  Te nu tikai zīlniece var palīdzēt. Nevienai elektroniskai ierīcei šādi joki par labu nenāk, ja arī nenokauj uzreiz, var ietekmēt gan MB, gan RAM, gan HDD - tā kā varbūt viss OK, bet varbūt arī kaut kā mūžs ir ticis saīsināts.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks

 

 

Te nu tikai zīlniece var palīdzēt. Neviena elektroniskai ierīcei šādi joki par labu nenāk, ja arī nenokauj uzreiz, var ietekmēt gan MB, gan RAM, gan HDD - tā kā varbūt viss OK, bet varbūt arī kaut kā mūžs ir ticis saīsināts.

Un vai šādus jokus garantija nodrošinās? 


Esmu atradis divus variantus, kuru iesakat labāk 1. vai 2.

1. http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/corsair_cx600_atx23_80_600w

2. http://www.rdveikals.lv/products/lv/415/34733/sort/1/filter/0_0_0_83507/THUNDER-M-series-620W-Baro%C5%A1anas-bloks-PSU-.html

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

1. labāks , bet var arī ko nedaudz lētāku arī atrast .

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

intervall
LagerLV

Pašam bīja agrāk 430W modecom vilka Celeron E3300 :D ar iebūvēto video vilka 4 gadus.

Uzreiz kā sūtīju no 1a videokarti un liku Q8200 uzreiz izmetu miskastē to modecom un nopirku sev Corsair CX430 pagājis gads un 2 mēneši un bīja 0 problēmu es arī liku savu celeron no 2.5 ghz uz 3.3 ghz uz tā corsair ar stock cooleru vilka uz 58 grādiem tagad uz tā CX430 man ir Pentium G3220 un radeon 6670 lēta gala PC kas var pavilkt BF3 uz 1600x900 low bez lagiem mainīšu 6670 uz R9 270 vēlāk vai GTX 750Ti.

Bet tas Modecom izturēja 4 gadus bet jāātzīst tur pat puse no tā powera no manas sistēmas nevilka kas ir uz Barokļā "Uzlīmēts uzraksts" "430W" Labi ka 300 tur bīja.

Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks

Vai ir kāds internetveikals kas strādā šodien un kur varētu būt sakarīgi barokļi uz vietas? Es domāju šodien braukt uz Rīgu un skatīties,(ja tādi ir). Ja pasūtu caur internetveikalu, tad ātrākais laiks būs tikai otrdien. Nevēlos līdz otrdienai dzīvot bez datora. (Zinu ka skan atkarīgi, bet nu...)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Spicē ir "Baltic Data" , cena gan nebūs salda .

Link to comment
Share on other sites

Prieksnieks

 

 

Spicē ir "Baltic Data" , cena gan nebūs salda .
 

Vēlams būtu ja tu man sarakstītu ļoti labus ražotājus. Pagaidām zinu ka Corsair ir ļoti labi barokļi, vairāk arī nezinu. Ļoti gribu tieši šo modeli Corsair CX600, bet šaubos vai es atradīšu internetveikalu kurā būs tieši Corsair CX600 baroklis uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Vēlams būtu ja tu man sarakstītu ļoti labus ražotājus

Corsair, Fortron FSP, Seasonic, XFX, Fractal Design 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

Corsair,XfX,Seasonic,Fortron,Chieftec tikai lētos galus nepērc tie slikti Chieftecam,BeQuite,Coolermaster Mid-High end gali,Fractal design.

Šie ir labie.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vakar Centrālstacijā Origo (636) bija jēdzīgs Cooler Master Thunder 500W baroklis un pāris tādi paši (500W) Chieftec, kā arī 600W Gembird baroklis, kas gan neizskatījās uzticību izraisošs.

Link to comment
Share on other sites

karbon8
Tieši šis

 Viņš labi vai 350W,turklāt bez aizsardzības,...noteikt pa 20 eiro nopirki:D

Man arī ar tiem  barokliem  ir macība ,bet man bija labs 350W ar aizsardzību kas neļāva nobeikt nevienu lietiņu vienkarši izsledzas -vai viodeo karte atsledzas nespējot pavilkt 

Labots - karbon8
Link to comment
Share on other sites

intervall

Nu,neviena ražotāja lētais gals nebūs labs šādai sistēmai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...