Jump to content

Tastaturas iegade lidz 100 euro


playback
 Share

Recommended Posts

playback

Paslaik ir 2 varianti kadu klaviaturu nemt

 

corsair k70

cooler master quickfire ultimate

 

Cena atskiras par kadiem 20 euro, bet tas nebutu tik butiski

Tad kura ir butu labaka??

Kadam ir pieredze lietojot kadu no sim??

Link to comment
Share on other sites

Lietošanā cm quickfire tk ar sarkanajiem ķiršu svičiem,mani apmierina,grūti bija piešauties pie numpada,visādi citādi labs dzelzis.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

man ir Corsair K90, ka jau te daudzi saka tad baigi skalja. Pirku vairak vizualu apsverumu pec, speles nespeleju. Drukat manuprat ir ertak uz Microsoft Curve klaviaturam  

Link to comment
Share on other sites

 Arī esmu mehānisko klaviatūru piekritējs. Ne pārāk sen tādas priekš sevis atklāju. Nav jābrīnās, ka cilvēki nesaprot, kā var būt klaviatūra par 100 € un dārgāk. Cilvēki vienkārši nezina. Un tās līdz 10 € klaviatūras ir visās malās, pārtikas lielveikalus ieskaitot, tāpēc arī ir tāds sašutums no daža laba biedra puses, kad sākas mehānisko klaviatūru apspriešana.

 Spēles praktiski nespēlēju, iznāk daudz rakstīt. Zinu pilnīgi droši, sev parasto gumijas membrānas klaviatūru vairs nepirkšu nekad. Rakstīt uz mehāniskās klaviatūras ir krietni patīkamāk un vieglāk. To tā pa īstam sapratīs tie, kas daudz raksta.

 Visus komentārus rūpīgi neizlasīju, pārskrēju tik tēmai ātri pāri. Pirmajā komentārā autors prasa par dažādiem mx cherry taustiņu slēdžiem. Cik es saprotu, geimeri vairāk dod priekšroku lineāriem taustiņu slēdžiem (red, black), tie kam pārsvarā rakstīšana, par efektīvākiem uzskata taustiņu slēdžus ar klikšķi (blue, brown). Internetā daudz skaidrojumu par mx slēdžiem, tik jāmeklē. Ir arī green un clear un citi, bet tie ir mazāk izplatīti. Jāpiemin arī, ka ir vēl bez mx pavisam citi mehānisko klaviatūru slēdžu tipi: alps, topre. Par pēdējiem - klaviatūras ar tiem maksā ap 250 $ un vairāk. Vo trakotu daži šeit, ja sāktu kāds šādas apspriest.

 Nemācēšu dot padomus par konkrētiem klaviatūru modeļiem, ja ir laiks, iesaku palasīt šo forumu http://geekhack.org/. Tur patiešām maniakāli mehānisko klaviatūru fanāti tusējas, diezgan daudz informācijas, liekas, par jebkuru mehānisko klaviatūru, kāda vien jebkad bijusi.

Link to comment
Share on other sites

versatile
· Hidden by Mezavecis, Maijs 21, 2014 - Pietiek mums te lingvistu
Hidden by Mezavecis, Maijs 21, 2014 - Pietiek mums te lingvistu

 

 

Tas jau vairāk ir stūlbs

Sorry, bet ja kāds nejēdz pat uzrakstīt vārdu "stulbs", viņa viedoklim kaut kā automātiski ir mazs svars :D

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...