Jump to content

Tastaturas iegade lidz 100 euro


playback
 Share

Recommended Posts

Vajadziga jauna tastatura prieks geiminga

Nekad neesmu lietojis mehanisko tastaturu un tagad ir pienacis laiks tadu iegadaties

Velams ar taustinu apgaismojumu(krasa - var but jebkada)

Ieteikumi??

 

Interneta plasumos palasiju ka vajadzetu izvairities no razer produkcijas, bet no otras puses piem. razer blackwidow ultimate ir popularaka tastatura

 

Noskatiju razer blackwidow ultimate bf4 edition jo ta ieklaujas cenaa neka blackwidod ultimate 2013 vai 2014

 

Vel ari skatijos kaut ko ari no  cooler master storm quickfire pro/tk/ultimate utt

 

vel ari Corsair Vengeance serijas

 

 

Kurs no variantiem ir labaks, 

 

Un butu labi ja kads paskaidrotu tas krasas taustiniem cherry mx red, blue brown utt,

Kuru ertak lietot?

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

Ja Razor nepatīk, kas tev paliek Logitech!

Link to comment
Share on other sites

playback

ES nesaku ka man nepatik, patiesībā pat ļoti patīk, tikai pēdējai laika palasot atsauksmes neesmu labu neko dzirdējis. Visiem esot kaut kādas problēmas

Link to comment
Share on other sites

loooooooooool, tiesam doma ka tavs ''skills'' uzlabosies ar to kruto klavu? klaviatura tiesam ir pedeja lieta par kuru teret vairak par 10eir.

bet nu pikis nav problema

Link to comment
Share on other sites

nevertell

kmna, Tev spiež pirkt klaviatūru par tādu naudu ? Kur šie centmīļi rodas ? Klaviatūra ir tā lieta, ko tu, lietojot datoru, taustīsi visvairāk. Labāk tad ir ie-ekonomēt uz to, kādas krāsas hītsinki ir atmiņai, cik kruts ir ventilators procim (jo reti kad ir šķirba, ja nekloko). Lai arī visticamāk šeit tas nav no svara, cilvēki ,kas ar trulu taustiņ-sišan pelna naudu ļoti augsti vērtē ergonomisku klaviatūru. 

 

Playback, neviens nepateiks, kuri ir labākie taustiņi, to vari izmeklēt pats. Kamēr neaptaustīsi, nezināsi. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

klaviatura tiesam ir pedeja lieta par kuru teret vairak par 10eir.

Kā reizi lētākas par 10 EUR vispār nav jēgas pirkt, jo tās ir tikai neērti klabekļi.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

pedeja lieta par kuru teret vairak par 10eir.
 Laikam nekad dzīvē spēles neesi rāvis! Ir jābūt ļoti labai klavai lai pirkstus neizmežģītu, jo azarts ir liels.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Noteikti arī bakalaura darbu nekad nav rakstījis, rēķinājis, lietojis datoru naktī, kad citi guļ, lietojis taustiņu kombinācijas, multimēdiju taustiņus utt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Klaviatūra ir tā lieta, ko tu, lietojot datoru, taustīsi visvairāk. Labāk tad ir ie-ekonomēt uz to, kādas krāsas hītsinki ir atmiņai, cik kruts ir ventilators procim (jo reti kad ir šķirba, ja nekloko).

 

+10 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Rakstu no parastas acme klaviatūras un labi zinu, ka nav nekādas problēmas ar spēlēm un kur nu vēl rakstīšanu, pie klaviatūras skaras tikai 1/5 daļa no pirkstu galiņiem. Tas jau vairāk ir stūlbs aizbildinājums, ka redz, es tur esmu datorspēļu entuziasts un man vajag razer klavu, peli un citus plastmasas sūdus pa dārgu naudu. Man ir naudas at liku likām un esmu pircis visādus sūdus, bet tādam snobismam tērēt var droš vien tikai tas, kuram bakalaru ir uzdāvinājus tēvs un klaviatūra / spēles nāca bonusā.

Link to comment
Share on other sites

Klaviatūra ir svarīga, man ļoti.

 

Katru 2gadi, kad pērku jaunu klaviatūru, vienmēr pēc vairāku mēnešu tirgus izpētes nonāku pie secinājuma ka MS Natural 4000 turpinās smērēt manu galdu ar saviem gumijas palikņiem, tikai ar jauniem,.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Man ikdienā darbs par 80% sastāv no konstantas rakstīšanas, tāpēc arī klaviatūru pagādāju tādu, ar ko būtu visvieglāk darboties un kura nenofeilos pēc gada. Vienā no māsdropiem paķēru KBT Pure Pro par 90$ un dzīvoju cepuri kuldams. Numpāds man nav vajadzīgs un extra rakstāmgalda speiss lieti noder visādu draņķu turēšanai. Patīkami arī, ka klaviatūra ļauj hārdvāres līmenī programmēt visādus makrosus, tāpat arī backlight vakara maratonos palīdz.

 

Vai visiem vajag 100 eiro klaviatūru? Nu visdrīzāk jau, ka nē. Bet neviens man neiestāstīs, ka visas klaviatūras ir vienādas un, ka dārgās ir žīdmasonu sazvērstība, ar ko no snobiem naudiņu izkrāpt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Mestu aci uz Logitech g710+ vai Coolermaster quickfire TK

Razer neieteikšu, jo nekā cita laba tur bez dizaina nav, vienkārši pārcenots šerpotreps. Drēbi zinu, pašam glikoze bija.

 

p.s.

Un kāpēc acme 3 eiro klavu lietotājiem noteikti ir jānāk šeit savu tik "svarīgo" un tēmai "atbilstošo" viedokli?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kautkur taču ir jāsludina savs vienīgais un pareizais dzīvesveids, kas ļauj sasniegt pilnīgu nirvānu- pilnvērtīgas dzimumattiecības ar santīmiem. Kā tad savādāk mēs vairosim tās kapeikas ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

playback

Cooler master quickfire tk bultiņas ir novietotas numpadaa vai ari ES kaut ko jaucu??

Skatījis lv veikalos tur ir viens un tas pats nosaukums bet bilde atskiras

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atkal notiek purga no viena grāvja otrā tiražējot pseidopatiesību, ka eksistē lētās klaviatūras un krutās grabošās mehāniskās. Ir taču kaudze dažādu klaviatūru - slim, ultraslim utt, kas noteikti nemaksā 10 EUR, kuras ērtuma ziņā nemaz neatpaliek.  

 

Nu jā, zīmola klaviatūras ar kādu Ferrari vai Porsche loguci noteikti ir pašas krutākās :)

Link to comment
Share on other sites

Jan3000

Pirms kāda mēneša arī nopirku jaunu klaviatūru. Šoreiz gribējās kaut ko kvalitatīvāku nekā parasto 5 lvl variantu, tādēļ pēc nelielas izpētes iegādājos razer blackwidow 2014 bez lediem un ar ķīniešu zaļajiem switchiem, nāca pa 80 EUR. Tastatūra vieš diezgan kvalitatīvu iespaidu - tā neļogās, ir diezgan smaga, pa galdu neslīd. Nedrīkst aizmirst, ka tā ir, maigi sakot, paskaļa, naktī ar viņu kādu varētu arī uzmodināt. Bet skaļums ir gaumes jautājums, ja tas traucē, tad jāmeklē kāda ar brūnajiem vai sarkanajiem cherry swichiem. Razer laikam piedāvāja 2014.gada klaviatūrām stealth versiju, kas skaitās klusa ar ķīniešu oranžajiem switchiem. Varbūt tas ir placebo efekts, bet salīdzinājumā ar veco matricas klaviatūru, ar jaunu mehānisko ir viennozīmīgi patīkamāk rakstīt.

 

P.S. ja tu esi nopircis klaviatūru pa ~100 EUR, tad nevienam to nedrīkst teikt, cilvēki nesapratīs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. ja tu esi nopircis klaviatūru pa ~100 EUR, tad nevienam to nedrīkst teikt, cilvēki nesapratīs

 

Ja esi nopircis klavieri par 100 EUR, tad obligāti jānomazgā brūnus visus, kuri lieto klavieri pa 3 EUR.

 

 

p.s.

Man DELL parastā plastmasene pa 10 EUR

Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām nav bijusi saskare ar mehāniskajām un spēles nespēlēju, taču ikdienā programmēju uz

 

MS Natural 4000

. Viena klaviatūra tā stabili velk kādus 3 gadus, drukājot bezmaz katru dienu un visu dienu.

 

 

Patīk, JO 1) ir roku balsts

2) ērti drukāt ar 10 pirkstiem neskatoties

3) rokas nesāp

 

 

visas ergonomiskās tieši tam arī ir paredzētas. tā ka tas ir atsevišķs segments, un ja neplāno nekad drukāt ar 10 pirkstiem, tad ergonomiskās arī nav vajadzīgas.

 

 

 

man vajag razer klavu, peli un citus plastmasas sūdus pa dārgu naudu

 

klaviatūrām ir ierobežojums - max 3 laikam taustiņi vienlaicīgi. Tātad ja tu gribi nospiest kombināciju no 5 taustiņiem, tad vairums klaviatūru atteiks, bet geimeri ar "plastmasas sūdiem" varēs to izdarīt. Tāda lieta, ko ikdienas lietotājs nekad neuzzinās. par ergonomiku ikdienas lietotājs arī diez vai uzzinās.

 

ergonomiskās peles un jutīgās peles un daudzpogu peles ir pavisam cits stāsts. :)

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ir lietota logitech G15, ir okey tiešām arī ikdienas lietotājam laba klaviatūra, tie, kas brēc, nemaz nav pamēģinājuši labu klaviatūru!

 

Autor paskaties arī uz G19, varbūt var dabūt pa labām naudām, ikdienā tas ekrāsn labi noder, kādus portālus pievienojot un tev nāk paziņojumi uz klaviatūru par izmaiņām,

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

Logitech g710+

G710 plus ir tāds ka ir o-ringi kas nedaudz noslāpēs skaļo klabināšanu mehāniskajai klavai. 
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

G15 nav mehāniskā. Man ar tāda bija, kaut kam no boot arī pārdevu, neiepatikās :/

Link to comment
Share on other sites

playback
(labots)

Un kaa ar Corsair k70??

nedaudz parsniedz robezu bet nu...

 

 

 

 vel nevaru likties miera ar to razer klaviaturas dizainu.....baigi patik, bet nezinu kapec

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. ja tu esi nopircis klaviatūru pa ~100 EUR, tad nevienam to nedrīkst teikt, cilvēki nesapratīs

 

Šito ļoti labi saprotu, pats neesmu vēl nevienam īstajā dzīvē atzinies, lai gan ar draugiem pat ir pļāpāts par mehāniskajām.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Esmu lietojis, gan lētās gan dārgās. Tiem kas pļūtī par to ka vienalga pie kādas klaviatūras sēdēt, tiem varbūt nav jāraksta ntās stundas. Uzskricelē pāris rindiņas traukos un sejugrāmatā un iet rušināties pa dārzu vai skatīties teļuku. Iespējams, ka trīs teikumiem pietiks arī ar parastu Acme pa 2 lati.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Iespējams, ka trīs teikumiem pietiks arī ar parastu Acme pa 2 lati.

ACME priekša savas naudas ir lieliska klaviere, ko aizstāgāt no datora līdz miskastei. Tas mēsls nav pat to kapeiku vērts ko par viņiem prasa!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Un kaa ar Corsair k70?? nedaudz parsniedz robezu bet nu...        vel nevaru likties miera ar to razer klaviaturas dizainu.....baigi patik, bet nezinu kapec

 

Apskaties Ozone Strike Pro, tepat bootā bij raksts par viņu. Vienā internetveikalā viņš pat ir, bik zem 100 eiro. 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādreiz lietoju Microsoft klaviatūru līdz tā atdeva galus. Vietā nopirku Logitech K290 un esmu ar pirkumu apmierināts, kas cenas ziņā bija labāka izvēle par Microsoft, jo to zemā profila klaviatūrām cipars sākas no 40 EUR un uz augšu. 

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

 

 

ACME priekša savas naudas ir lieliska klaviere, ko aizstāgāt no datora līdz miskastei. Tas mēsls nav pat to kapeiku vērts ko par viņiem prasa!


Nestāsti muļķības - man Acme kā universālā klaviere kuru var bez žēlastības visur vazāt apkārt un slēgt pie visa kam nepieciešams. Neko labāku ko nebūtu žēl, ka noplīst neesmu līdz šim dabūjis.

Pastāvīgai lietošanai toties mājās lietoju Logitech K740 (dabūju ar kkur 20% atlaidi + free shipping no paša Logitech) + nu jau entos gadus Logitech G9
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

{F1...F12} tikai caur zilo taustiņu?

Vēl labāks jautājums - koderis ar nelietojamiem F taustiņiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Klaviatūrai nāk līdz aplikācija, kas šo problēmu koriģē.  

 

 

{F1...F12} tikai caur zilo taustiņu?
 

 

Tai Logitech izkārtojums ir kā visām citām. Jaukšanās sākas, kad Slash atrodas kaut kur citur.

 

 

tām ergonomiskajām liels pieraduma efekts, piesēdies pie parastās un sāc jaukt taustiņus
 
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādā veidā tā Microsoft izbeidzās? Manējā vienkārši haotiski sāka drukāt nesaprotamus simbolus.

 

Jāpadomā ir tā, cik tālu ir tuvākais kaimiņš, cik biezas sienas un cik svarīgs cilvēks esi sabiedrībā. Nu reāli, kurš sēdēs aiz loga un skenēs tavu rakstīto tekstu?

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Nestāsti muļķības - man Acme kā universālā klaviere kuru var bez žēlastības visur vazāt apkārt un slēgt pie visa kam nepieciešams. Neko labāku ko nebūtu žēl, ka noplīst neesmu līdz šim dabūjis.

Tur es tev piekrītu, nemaz nav žēl, ja ACME noplīst. 

Link to comment
Share on other sites

Logitech G110 bez problemam iet otro gadu,apgaismojums ir,makrosu daudz,vispar super.Razer manas acis nokrita pec ouroboros(peles) iegades,neerta, gluki uznak,abloms galigs.Razer klavierem bija problemas ar parklajuma noturibu uz taustiniem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vizuāli patīk: http://commons.wikim...00_keyboard.JPG sevišķi variants ar kartes lasītāju, bet tādas vairs nav nopērkamas
 

 

baigais klabeklis, cik esmu piesēdies. ja ergonomika un klusums nav svarīgi, tad der.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...