Jump to content

Kā veikt pirkumus Xbox Marketplace tiem, kas dzīvo Latvijā?


d3throned
 Share

Recommended Posts

Nesen nopirku XBOX360, vēlos zināt, kā kaut ko iegādāties caur pašu konsoli? (DLC, GOLD membership, pilnas spēles utt)

Pie profila izveides, izvlēlēties Latviju nebija iespējams, tādēļ uzliku ASV, bet līdz ar to nevaru ievadīt normālu billing information.

Redzu, ka caur XBOX LIVE interneta lapu ir iespējams "migrēt"uz LV, bet tajā pat laikā jau vairākkārt esmu uzdūries informācijai, ka tādā gadijumā XBOX LIVE vispār nestrādās, jo netiek atbalstīts šeit... 

Jūtos nereāli apjucis.. Kā gan tad vispār to LIVE var normāli lietot? Daudz dzirdēts, ka Latvijā dzīvojošie liek UK reģionu, bet kā gan tad notiek pakalpojumu apmaksa? 

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Es izdarīju sekojoši: visas adreses kuras bija nepieciešamas - norādīju UK, bet Billing - caur PayPal kurbulēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100debija

Xboxam nav kaut kas līdzīgs kā PS ar online maciņa papildināšanu pērkot kodus? 

Link to comment
Share on other sites

selection

Latvijas regionu neizvelies jo xbox live atbalsts nav pieejams,es izvelejos UK(angliju) savadiju info kas pienakas UK ,un vola strada gandriz vis varbut 90% no visa ko piedava UK regionam.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums Xbox faniem - vai kaut viens no jums ir rakstījis Latvijas Microsoftam un paudis savu neapmierinātību?

Jo vairāk cilvēku prasīs normālus norēķinus LV, jo ātrāk tas nokārtosies un nebūs jādara caur pakaļu.

Link to comment
Share on other sites

selection

Cik sapratu Latvijas kantoris xbox live vispar neinterese,ja interesetu tad jau notiktu kaut kas uz jautajumu kad latvija bus vismaz 50% no xbox live vini nevar atbildet,es secinu pec vismaz 5 gadi.,vai ari jasavac paris parakstu varbut tad notiks brinums.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Baigais laiks jau ir pagājis un īsti neatceros gadi pieci varbūt.Bet arī,jā izvēlējos UK ,cenas pakalpojumiem rādīja LVL(ko tur biju uzlicis? :) ).Bet karte piesaistīta bija Norvēģu VISA.Pēc apmaksas par spēlēm bankas izrakstā parādījās valūtas konvertācija no NOK uz LVL(Galvenais reģistrēts UK). Viss būtu jauki tikai nebija iespējams izmantot Norvēģijā domātos (iegūtos,kas nāk līdzi spēles šeit pērkot)

 

GOLD membership, pilnas spēles
pakalpojumus. Piereģistrējot NO reģjonu viss strādā,bet Xbox veikals,kā arī interfeis pašai konsolei NO.valodā(to vēl varēja nomainīt uz En).Kas tajā laikā galīgi nebij pieņemams.Kā tagad nav ne jausmas,pāris gadus nēesmu Xbox profilā bijis.
Link to comment
Share on other sites

Es izdarīju sekojoši: visas adreses kuras bija nepieciešamas - norādīju UK, bet Billing - caur PayPal kurbulēju.

 

 

Vai šis triks kādam ir nostrādājis lai nopirktu Xbox One spēles?

Labots - gatisl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ervins200

Sveiki. Iegādājos xbox one ar digitālām spēlēm, vai esmu ierāvis auzās? Spēles atrodas vecā lietotāja accountaa, un vai ir iespēja, ka tām tiks liegta pieeja?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Iegādājos xbox one ar digitālām spēlēm, vai esmu ierāvis auzās? Spēles atrodas vecā lietotāja accountaa, un vai ir iespēja, ka tām tiks liegta pieeja?

 

 

Digitālās spēles atrodas accountā kurš noprika viņas, nevis pašā xboxā. Lai viņas spēlētu tev vajag pieeju šim kontam (ir vēl otrs variants - spēļu šārēšana starp family members).

Var teikt ka nav tādas lietas kā "xbox one ar digitālajām spēlēm", jo pat ja viņas ir ieinstalētas tajā xboxā, viņas tāpat nevarēs atvērt bez iepriekš minētās pieejas.

Labots - gatisl
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iegādājos xbox one ar digitālām spēlēm, vai esmu ierāvis auzās? Spēles atrodas vecā lietotāja accountaa, un vai ir iespēja, ka tām tiks liegta pieeja?

par Xone nezinu, nav lietošanā, bet X360 uz digitālo spēli tika dotas 2 licenzes, viena uz lietotāja akkountu, otra uz xkasti. Tas ir, lai pircējs var lejuplādēt un spēlēt spēli citā konsolē ar saviem pieejas datiem, un citi spēļmaņi var spēlēt spēli xkastē, kurā tā spēle ir lejuplādēta.

Link to comment
Share on other sites

Uz X360 tikai un vienīgi, ja izdzēs fiziski no xkastes. Jo darbojas 2trā licenze.

Ja ir parole vecajam (iepriekšējā īpašnieka) lietotāja akkountam, tad var uztaisīt licenzes migrāciju un uz savu akkountu dabūt arī 1mo licenzi.

 

Uz X1 nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Lai neveidotu jaunu tēmu, pajautāšu tepat. Bērns vēlas spēlēt on-line minecraft no iPad. Vajag x-box kontu. Izveidoju. Bet lai no tā konta kaut ko varētu darīt, vajadzīga vecāku atļauja. Tas nozīmē, man jāielogojas no sava Microsoft konta (***@hotmail.lv) un jāapliecina, ka dodu atļauju. Bet to iespējams izdarīt tikai un vienīgi ar (neticami, bet fakts!!!) ASV reģistrētu kredīkarti!!! Mēgināju visādi, bet bez variantiem. Vai tiešām nav iespēja to kontu normāli validēt?

Link to comment
Share on other sites

Ir sīcim savs xkastes konts (***@outlook.com), kas ir norādīts kā bērna konts ar piesaisti manam (***@msn.com). Nekādas kredītkartes piesaistes neatceros, bet pašam pie konta ir paypals pielikts.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tagad, bet pirms dažiem gadiem, kad mēģināju korekti bērnu reģistrēt MS/Xbox kontos un piešķirt atļaujas kā vecāks, beigās nospļāvos un piereģistrēju viņu kā 18 g vecu. MS tur viss caur D bija uztaisīts + vēl čakars ar LV reģionu/kredītkartēm – tas viss bija nepanesami.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pirms dažiem gadiem, kad mēģināju korekti bērnu reģistrēt MS/Xbox kontos un piešķirt atļaujas kā vecāks,
Man pirms dažiem gadiem tas sanāca, bet atceros ka bija kaut kāds nerāls čakars. Sākot ar pagājušo gadu MS sāka sūtīt reportus ko bērns dara, bet visjautrākais bija pirms dažām dienām - izrādās ka no bērna kompja nevar apmeklēt ss.lv bez vecāka piešķirtas atļaujas
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki.

Lieta tāda kad šo apiešanas variantu lietoju 2 gadus mierigi, norādīju savu Kanādas adresi tad kad tur dzīvoju, bet tagad tas neiet cauri un nevar neko vairs iekš gold nopirkt. Kartes mēģinājis esmu pielikt jaunas un no tās pašas ar esmu mēģinājis pirkt, bet nekā. Ir kādam kāds risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Lietoju atsevišķu (no ebay un citur lietoto, ar piegādes adresi LV) Paypal kontu ar *.com epastu un ārpuslatvijas pasta adresi (manā gadījumā UK publiskās bibliotēkas :)  ).

Link to comment
Share on other sites

nevar neko vairs iekš gold nopirkt.

 

Neesmu kādus pāris mēnešus neko pircis, bet arī pirms tam bija tā, ka apmēram pusi no tā piedāvājuma nevarēja nepakam nopirkt. Laikam reģionu pēc IP čekoja. Mēģinājumi apiet (TOR vai publiskie proxy) tika uzreiz bloķēti no MS puses. 

 

Xboxam reģions UK uzstādīts (var nomainīt uz LV, bet tad vēl puse lietu nestrādā un reģionu var mainīt tikai reizi 30 vai 60 dienās, tāpēc labāk to nedarīt)

Adrese arī UK (feika), kartes un e-pasts - LV.

Labots - ArnisR
Link to comment
Share on other sites

ArnisR. Es pēdējo x Oktobrī pirku nebij problēmu nekādu un nekad nav bijis arī iepriekš. Šodien gribēju Nhl 17 nopirkt, bet nekā, rāda kad karei jābūt tādas pašas valsts kā reģionam. Ar ''viedajiem'' ms tech 2.5h bezjēgā izmestas bija jautājot kāds ir solution for non listed contries ... paypal ar nesagāja cauri uzmeta vienkārši kad nevar apmaksāt ar paypal :@ kautkā LV kantoros pirkt negribas spēles

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar ~tad. Līdz februārim bija vēl Live Gold abonements ar domu, ka varēs 2x bezmaksas mēnesī novilkt (runa ir par Xbox360). Bet, kā jau rakstīju, dažas spēles nevarēja novilkt (visas arī nemēģināja). Un bija arī tā, ka tās, kas par naudu, nopirkt nevarēju. Par adresi kredītkartei vairs neatceros, ka tik es tur arī UK nenorādīju. Es tur visādi čakarējos: pārslēdzu uz LV reģionu un nožēloju, jo tāpat nestrādāja. Bet pēc tam vēl bija jāgaida, kamēr varēs atlikt atpakaļ. MS supports bija bezpalīdzīgs – viņiem uz to visu ir dziļi po.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sveiki,

Vai šeit kāds Xbox eksperts varētu apskaidrot un rast man skaidrību par Xbox Marketu?

Vēlme ir iegādāties Xbox One X, bet tiklīdz sāku meklēt kas būs ar spēles digitālajām versijām, palasīju xbox oficiālos forumus, tad vēl dažādus un izrādās, kā ar to ir diezgan čābīgi, jo, cik sapratu, tad Latvijā nav tas full supports un Xbox Live Gold mēneša Subscription laikam tikai sapņos var redzēt. 

Lasīju, ka daudzi maina account location uz UK, kā arī iegāju veikalā, tirgo kkādas kartes kas der Somijas reģionam, no cita dzirdēju, ka viņam norādīts GER lokācija un tad pērkot spēles caur Paypal, bet no citiem dzirdēts, ka piemēram location Uk un LV karte nekas nesanākot. 

Vai kāds šobrīd tā dara, vai ir vēl kāds variants kā izbaudīt full package ar Xbox Live? Vai atliek tik pirkt fiziskos diskus un, tos vispār var Online spēlēt? piem., GTA5, BF1 u.c?

Vēl ieteca saitu cardcodes.com, tipa nopērku kkādu pass, ievadu kodu un pērku spēles? Vai kā tas darbojas?

Nekad nav bijusi konsole, tapēc gribētos saprast, kā lai pareizāk darīt, vai kā izdevīgāk apiet to visu, jo Latvijā Xbox One spēles maksā padārgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Jānis B.

Kas ir mēģinājis argentīnas veikalu tur cenas 2x zemākas bet nezinu vai tā var iepirkties caur latvijas karti?

 

Link to comment
Share on other sites

noteikti jāpievērš uzmanība aprakstam vai nav kādi reģionālie limiti.. savādāk nopirksi 2x lētāk un tā arī paliksi, jo aktivēt nevarēsi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...