Jump to content

Problēma ar Win7 uzinstalēšanu.


ShadowShuffler
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Šodien iegādājos portatīvo datoru ASUS X551MA-SX020D (FreeDOS). Izveidoju bootable USB flash drive un mēģināju uzinstalēt, bet nekādīgi nesanāk. Esmu jau mainījis  BIOS settingus simtiem reižu, nekas neizdodas. Sākumā it kā viss aiziet - parādās "Windows is loading files..." win7clean01.jpg, pēctam aiziet "Starting Windows" 5104d1347331868-new-z77-extreme4-restartun dators pēkšņi restartējas, un tas notiek visu laiku uz riņķi.

 

Kāds var palīdzēt?

Labots - ShadowShuffler
Link to comment
Share on other sites

Pirmais risinājums, noteikti, būtu pamēģināt USB uz cita datora, redzēt, lai līdz setup tiek. :)

Link to comment
Share on other sites

ShadowShuffler

Pavazājos par boot forumu un sapratu, kapēc radās problēmas - UEFI neatbalsta 32bitu OS.

Link to comment
Share on other sites

Lemoninsh

Jaunās paaudzes datori ar jaunajiem procesoriem, kā piemēram, Pentium N3520, Celeron N2820 neatbalsta win7. Paredzēti win8 !

 

Nebojājat savus nervus un liekat windows8.

 

Vēl ražotāji nogriezuši Bios konfigurācijas lētā gala datoriem.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Jaunās paaudzes datori ar jaunajiem procesoriem, kā piemēram, Pentium N3520, Celeron N2820 neatbalsta win7

Tiešām?

Tad kāpēc ražotājs konkrētajam modelim piedāvā windows 7 x64 atbalstu? 

Link to comment
Share on other sites

Es arī pamocījos pāris stundas ar tieši tādu pašu asus tjapsi, win7-64 bit ... nekaa, loading files, staring windows .. un restarts.

Apnika.

Interesanti tas - ka mājas lapā w7-64 bit atbalsts parādījās pirms pāris dienām, sākumā bija tikai win8.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Maybe kāda jauna fīča iekš biosa?

Uzlikt jau noteikti var,ja jau pat biosa jauninājumi nāk ar labojumiem priekš windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Lemoninsh

@@intervall, To ko ražotājs norāda no patiesības ir tāls ceļs ejams diemžēl. Vienkārši sakot: "Ražotāji ir ienteresēti, lai mēs lietotu un iegādātos jaunākās operētājsistēmas"

 

 

Tiešām? Tad kāpēc ražotājs konkrētajam modelim piedāvā windows 7 x64 atbalstu?
Labots - Lemoninsh
Link to comment
Share on other sites

X55 Tas laikam tas, kuram uzliku Win 7 pirms draiveri parādījās Asus lapā, un tajā lapā parādījās droši vie tāpēc, ka klienti prasa.... Nu, ko... sekmīgai uzlikšanai vajadzēja korekti atbilstoši tam, ko tālāk vajadzēs sagatavot cieto disku - gpt nah.... vai tomēr to veidot, tālāk piespiest bios darboties tā kā man vajag (nujā asus bios šķiet bija ļoti nedraudzīgs šajā ziņā)... tad iespējams, ka vēl papildus startēt tādā veidā kā man vajag nevis kā kompis izdomās un tālāk jau viss tikpat vienkārši... (vēl tik jāatceras, ka draiverus vajadzīgos nez kāpēc jāsakasa no visurienes nevis no ražotāja lapas - nu tās tādas pārmodernisma atraugas) .....

Link to comment
Share on other sites

Pēc kādām pazīmēm var noteikt, ka jaunam lapsim W7 (64) var uzlikt pa vecai modei, bez šitās jebļas, par ko Jūs rakstāt?

Link to comment
Share on other sites

Bez tādas j var likt vai lietot līdz pārdoto w8 ar visiem bling bling bimbuļiem, ar šādu vai līdzīgu j lieku praktiski lietojamu 7, 8 vai ko nu kam kad vajag .... sorre par offt, discussion closed

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

mm, puisji, sjiem dakjiem prieksj w7x64(un tikai 64) ir jaasagatavo flesjkas instalaacija ar gpt atbalstu un viss notiks:> tiesa... w7 kreki nestraadaas :>

Arī manuāli sariktēt nevar? GRUB taču vajadzētu mācēt būtot dajebko...

 

 

 

Pēc kādām pazīmēm var noteikt, ka jaunam lapsim W7 (64) var uzlikt pa vecai modei, bez šitās jebļas, par ko Jūs rakstāt?

Laikam jāskatās manuālī vai var atslēgt Secure Boot vai pārslēgt UEFI/BIOS.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kā saka citā krastā: "My bad!" Dažreiz taču vajag, lai ar bomi pa pieri iedod...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mani pieci centi -

 

Pirmāk pirms kādiem 2 mēnešiem "instelēju" vienu HP 15 d050 sr, tam izdevās iekš BIOSa atslēgt UEFI un dabūt virsū Win 7, tiesa, Čipsets, USB u.c šņaga no HP lapas nederēja un bija jāmeklē no Inteļa lapas etc.

 

Nupat ienāca viens tāds pats, tikai ar jaunāku BIOS versiju - skuju - BIOsam krāna gals jau apgraizīts, UEFI dominējošā režīmā pār Legacy (Legacy var tikai atslēgt, UEFI atslēgt nevar)

 

Nav vēl W7 nonācis līdz XP stabilitātes līmenim, kāds tas savulaik pēdējos gados bija, nē, vajag mums Win 8 ar savām job.. flīzēm utt.

Maigi sakot, esmu dusmīgs uz MS :>

Link to comment
Share on other sites

Edit, sapratu, kur izraut C:\Windows\EFI :>


Skuju, tāpat met  - Required CD / DVD driver is missing. Nevarētu būt dēļ USB3 / SATA draiveriem?


P.s. šitam modelim HP piedāvā arī BIOsa apdeitu, kā izrādās, kas tipa ļauj uzinstalēt W7 no USB ( ? )

Tikai jēga nez kāda, ja apdeits tāpat visticamākais liekas no OS, kas nozīmē, ka jābūt virsū 8 vindulim :D

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka tam hlamam visi ir USB 3 - portus mainīju bezjēgā aļa triks kad pārsprauž citā portā, par to lasīju. - nekādu rezultātu

 

Anyway paliku pie Win8 un basta, nav man vaļas 2 dienas jāties :>

Link to comment
Share on other sites

cik esmu dzirdējis atslēga ir- windows 8 vispirms, pēc tam windows 7 virsū kaut kā, kolēģim datorveikalā tehniķis tā bija dabūjis virsū, vajadzēja mums septīto

visas detaļas nezinu bet tas pasākums maksāja 28 eur ar papīriem

Labots - _KS
Link to comment
Share on other sites

Nu, tas ir iespējams manis pieminētais variants lai izveiktu BIOS apgreidu, kas ļauj instalēt Win7 no fleškas.

 

\

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kopš ir izgudrots UEFI bioss (lai Pērkons to nosper), vienkārši var instalēt tikai Windows XP!

Sākot ar Vistu uz augšu, instalācijas process ir saistīts ar episku traktātu rakstīšanu komandrindā.

Kad pirmo reizi iepazinos ar UEFI biosu, Windows 7 (Retail) pirmreizējā  instalācija no oriģinālā diska kā jūzerim vulgaris aizņēma 14 stundas, jo instalācija notika pa riņķi kā šajā gadījumā.

Jā, varbūt man ir līkas rociņas un nav zināšanu, bet empīriskā ceļā apgūstot instalāciju, tas nebija viegli.

Mana recepte:

1) Biosā ielieku opciju: startēt no CD-DVD (bez tiem UEFI) medāļiem:

2) Nospiežu F 10, saglabāju izmaiņas;

3) kad dators pārstartējas, spiežu un turu SHIFT, nospiežu F 10;

4) tad rakstu:

diskpart

list disk

select disk 0

clean

convert mbr

create partition primary

select partition 1

format fs=ntfs quick

Ja instalācija notiek no USB zibatmiņas, var mēģināt izdzēst failu bootmgr.efi un tad instalēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākot ar Vistu uz augšu, instalācijas process ir saistīts ar episku traktātu rakstīšanu komandrindā.

Windows 8-8.1 liekas bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss ...... interesanti - kā nopirktu Win 8 ( 8.1) ar savu key uzlikt kompim , kuram uefi biosā ir pavisam cits key citai win edition .... :)   ? Esmu tikai lasījis priekšrakstus kā varbūt var apiet ar līkumu, bet praksē paldies Dievam nav nācies bakstīties...


Mielestapa.... hm. diska sagatavošanai izmantoju tikai GParted, pēc tā lieku win uz jau sagatavota diska...... tā iztieku bez diskpart un cmd

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

UEFI gadījumā nevarēja BIOSā ieriktēt uz Legacy mode(Windows Vista/7)?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Arnis2002

nu neuzliksi 7!

no dvd uzliksi bet atmetīsies pie draiveriem!

nu nav draiveru tam win7 priekš braswell!

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ieklonē Win7 preinstalu uz HDD pa taisno no cita PC. galvenais lai būtu storage driveri pareizie klāt. Citādi nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt šim nav, bet ir tādi, kuriem vispirms jāliek 8.1 (tobrīd iespējamo), pēc tam update bios, iegūstot iespēju slēgāt uz legacy, un pēc tam liekam 7, citādi nekā.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Liec Win10 un nemocies. Ja traucē kluči tos var lieliski aizvietot ar klasisko Starta pogu. Un ja bail ka MS ko zog lieto SpybotAntiBeacon tooli

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...