Jump to content

Wi-Fi zagšana, jeb kādu ierīci iegādāties?


RTXs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Sorry, ja tēma ir bijusi. Situācija: Čoms ievācās jaunā dzīves vietā(īslaicīgā) un nevēlas vilkt kabeli tajā dzīvoklī. Apkārt ir vairāki Wi-Fi tīkli, bet dzīvoklī zona ir par vāju. Viņš man palūdza, lai es atrodu ierīci ar kuru varētu labāk uztvert tos tīklus nekā ar integrētajām antenām laptopā. Vai ar šādu ierīci ir iespējams tāds pasākums: http://www.salidzini.lv/search.php?q=AWUS036H ? Ja ir, tad konfigurācija ir sarežģīta vai pa lielam plug n play? Paldies! :) 

Link to comment
Share on other sites

 Ne īstajā vietā tu par zagšanu jautā...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu man ar stav atveerts tiikls un 1mb/s ir atveeleets tautai briivai lietoshanai. Ja es redzu briivu WiFi un man ir vajadziiba, es to lietoju un taa nav zagshana. Savukaart ja es meegjinu uzlauzt un lietot aizsleegtu tiklu, tad jaa, taa ir zagshana, bez bazara.

 

 

p.s. nekur nav dzirdeets, ka sist vienam pa otra muuli hokejaa, buutu darbs par kuru pienaakas autoratliidziiba. :D

Labots - viesturs0711
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar kaimiņu wifi kā ar bitēm. Var taču kādu mobilo paņemt. Arī tas kabelis gan jau tur ir, un pieslēgt nemaksā neko. Ja principoā negribas maksāt (gribas haļavu), tad cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu man ar stav atveerts tiikls un 1mb/s ir atveeleets tautai briivai lietoshanai.

Ceru ka logo visu, kas tur notiek, lai ir ko parādīt attiecīgo iestāžu cilvēkiem, kad kāds no tava brīvā wifi banku lauzīs vai draudēs uzspridzināt kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ir jau arī tāda lieta kā netiešie pierādījumi...

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Apkārt ir vairāki Wi-Fi tīkli, bet dzīvoklī zona ir par vāju.

Nu i ko tas čoms iesāks ar WiFi tīkliem? Ja viņi ir zem WPA2 paroles, lai pērk hotj kādu antēnu, tas viņam nepalīdzēs.

 

Cik esmu ievērojis, tauta pie mums ir diezgan izglītota un atvērtus WiFi netur.

Link to comment
Share on other sites

Praktiski jau "melnie vīriņi" nevar paņemt pie dziesmas, taču nervus pabojāt var. Īpaši tāpēc ka viņi nav tehniski zinoši un var savākt visu ko vien var savākt, ja ieradīsies ar kratīšanas orderi protams.

 

Par to ka pie mums ir dīvaina attieksme pilnīgi piekrītu - pilnīgs po***js kamēr neiebrauc auzās/nerodas līķi. Un tā daudzās jomās.

 

Es nemēģinu nevienu baidīt ka nu tik lauzīs un čakarēs, bet ja turi savu wifi vaļā tad piedomā par iespējamajām sekām.

Galvenais - lai atvērts wifi nerada problēmas TEV. Pārējais ir nebūtiski.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es īsti neizprotu tos benefitus brīvtīkla turēšanai. Paņem uzliec to WPA2 un dzīvo laimīgs - nav jau bordelis, kur 9000 cilvēki staigā cauri un ar putām uz lūpām pēc paroles kauc.

 

Tas, kas šeit nav izskanējis ir potenciālā bīstamība, lietojot nepasargātus tīklus tīri no kiberdrošības viedokļa, nevis - vai kāds kādu uz poda pasūtīs no konkrētā aipī.

 

P.S. Par melnajiem cilvēciņiem runājot, lai mani palabo šejienes cilvēciņi, bet vai tik likumā nebija tāda interesanta īpatnība, kas ļauj ad infinitum konfiscēt iekārtas. Zinu, ka savulaik dažus žurnālistus šitā čakarēja.

Labots - RudeWolf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tagad ir n iespējas lietot mobilo internetu un nekas nav jāzog. Ja nav naudas, tad lai sēž bez interneta. 

 

Čoms ievācās jaunā dzīves vietā(īslaicīgā) un nevēlas vilkt kabeli tajā dzīvokl

 

Taisu tēmu ciet, jo šis forums neatbalsta pirātisma propagandu. Ja uz ielas stāv velo, tas tas nenozīmē, ka viņu var un vajag aizņemties vai piesavināties. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...