Jump to content

Iesakiet boulingu kaut kur pie Spices


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

Iesakiet kādu labu boulinga vietu kaut kur pie Spices vai posmā no Jūrmalas līdz Daugavai. Lieta tāda ka sabrauks man viesi kādi 15 apmēram un ir doma aizvest viņus izklaideties uz šiku boulingu, nu ta lai paliek skaisti foto atmiņai par kopīgu atpūtu skaistā vietā. Vajag lai iestāde spētu pieņemt vienlaicīgi tik lielu spēlētāju skaitu, būtu autostāvvieta 5-6 mašīnām, civilizēts personāls, grezns interjers un nebūtu kaut kādu bandītu iecienīta vieta. Spēle tīri izklaidei bez vēlēšanās stādīt rekordus, lielākā daļa būs spēlējuši vien paris reizes dzīvē tāpat kā es

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

varbūt uzraksti kādu savu iespaidu par to bowlero kas patika

Link to comment
Share on other sites

Semirs Garkrans

Es arī esmu bijis Bowlero. Viņš atrodas tieši pie Spices, tāpēc arī varu vien ieteikt!

 

http://www.bowlero.lv/

 

Viņu mājaslapa.

 

Boulingu parasti neejam spēlēt, bet biljardu gan! Kā jebkura cita vieta, nekas slikts nav un blakus ir Spice, kur arī ir Rimi vai ēstuves, kurās var paēst!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Aha, nu liekas ka pie ta bowlero ari palikšu, ja nu vien kāds ieteiks ko krutāku

Link to comment
Share on other sites

flasherr

sen gan neesmu bijis bet

- bet no ārpuses ļoti labu iespaidu atstāj, interesanta ēka (kkad dabūjusi arhitektūras balvu)

- iekšā ari labi

- stāvvieta ir pietiekami liela, aktīvās stundās var būt pilna bet var jau arī tur pat pie Spices nolikt

- pati boulingošana kā jau visur ok, uzēst/uzdzert var

Link to comment
Share on other sites

Galvenais atceries, ka laicīgi jāpierezervē celiņi. ;) Citādi aiziesi tāpat un paliksi garu degunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šiku boulingu

 

 

tīri izklaidei

 

 

grezns interjers

 

 

 

+

Nekādu alkoholu vismaz 750 metru rādiusā! Nedod dievs, vēl debili paliks.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Bowlero ir labs. Daudz autostāvvietas un laba bērnu istaba. Kādreiz baroja pieņemami. Tagad puse celiņu pārtapuši par veikalu - kopš tā laika nav būts.

Zelta boulings pie Akmens tilta man patīk labāk - ir labāks bārs, bet nav kur palaist bērnus (ja ir) un ir mazāk autostāvvietas. Toties ir tramvajs, kurš var aizvest uz Vecrīgu....

Spāre - atrodas čuhņā, bet dzerstiņam der. Jābrauc ar takšiem vai nedzerošām sievām.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl jau T/C Plaza ir boulings, kas no Spices ir 5 min attālumā. Pats tur spēlēt neesmu bijis, bet pēc aktivitātes spriežot pilns tur ir tikai brīvdienu vakaros. Apstāties tur ir problēmas tikai sestdienās pa dienu, kas visas stāvvietas ir pilnas. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā man par to TC Plaza ar teica ka esot bolings un tipo labāks tapēc ka vēlāk uzcelts. Varbūt kāds ir tur bijis vai var salidzināt spici ar plazu

 

 

Spāre jau ar laikam ir ok, tik nomaļi itkā un nav tik grezni, nu cik nu no foto vareju saprast. Dzeršanas un ēšanas nav īpaši aktuālas jo daudzi būs pie stūres un boulings ir paredzēts pēc piknika daba pie jūras ar ēšanu


Pagaidām no minētajiem tīri manai konkretai vajadzībai tuvāki liekas spices un plazas boulingi.   Pēc foto zelta un spāres liekas tādi nu ikdienišķi nedaudz, a tā kā pasakuma galvenais mērķis ir smuki foto....

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Plazā man nepatīk, ka galdiņš jādala ar blakus ceļiņu, ja nepaņem divus celiņus, tad kaut kāda stulba sajūta, tāds sablīvēts arī tas plazā bolings.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bowlero ir ok.

Grezns interjers boulingā? Garantēts! Tak celiņiem vien vai tik nebija kaut kāds megaspešal koks :D

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu jā galdiņus dalīt nav vēlmes, ja nav ērti lielākai kompanijai tad nu neko vajadzēs vien palikt pie tā bowlero. Eh ideāli būtu ja visiem būtu iespēja sabīdīt krēslus aplītī lai pļāpātu bumbas ripinot

Link to comment
Share on other sites

Bowlero esmu bijis pāris reizes, tas ir nedaudz labāks variants par plazu, nezinu gan kāpēc man tā liekas, varbūt tas pats galdiņu faktors, anyway, boulinga zāles visas ir +/- vienādas, cenas kosmoss... Varbūt gan neesmu bijis vēl ļoti labā vietā, bet nu cik ir pagadījies, nekādas būtiskas atšķirības neesmu manījis, ir vietas, kur kaut vienmēr kas nestrādā... žāvētājs, datoram pogas nespiežās, oficianti aizņemtākie viens ar otru, nekā klientiem un tā...

 

Nevienā boulingā neesmu redzējis pārnēsājamos krēslus pie galdiņiem, visur parasti ir fiksētie, bet ja paņem celiņus pretī, parasti starpā tāpat ir tikai nedaudz vairāk par metru un izrunāties nav problēmu, ja vien mūzika nav uzgriezta pārāk skaļi.

Uz viena celiņa tāpat 14 cilvēki nespēlēs, tā kā domāju, ka nebūs problēmas :)

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Cenas kosmoss??? vai tad tā cena 14 eur nav par celiņu un spelē cik grib cilveki??? Par katru spelējošo degunu ir jamaksā 14 eur?


Es pirms gadiem 10 esmu spēlējis jau neatceros kāda tur tā kartība, bijam bariņš draugu sasviedamies jau neatceros cik un par cik tur bija tadi kas vairak spelējusi tad ar organizēšanu darbojās viņi un es tā arī nepiefiksēju tarifu politiku

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, par papildus pakalpojumiem parasti jāmaksā kā restorānā... Ja nemaldos, tajā pašā bowlero užavas alus kauss, kkādi 3 euro maksāja...

Apavu īre vēl atsevišķi iet klāt.

 

Pēdējo reizi, kad biju ~7,... 8 cilvēku kompānijā, pēc pāris stundām, rēķins ar visiem dažiem dzērieniem bija ap 60 Euro...

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ā, nu tas ir ok, mums tik tāds plezīrs ir paredzēts - tipo tusiņš ar fotografēšanos ļaudīm kam tā bumbošana principa īpaši neinteresē, puse ir alkoholu principā nelietojošie, a lietojošie parsvarā būs pie stūres, tā kā ir ok, pat ļoti. Man jau liekas ka 3 eur par kausu alus ir itkā ir ciešama cena, neesmu gan pa krogiem blandījies pēdējos gadus. Pedejoreize Parīzē Concorde laukumā par kausu alus maksāju 10 eur... - vot tad gan bij drusku škrobe 20 eur ar sievu samaksājām par franču suslu, bet nu neko oficiants tekoši runaja krieviski, menu arī bija krieviski, tā kā vismaz dzirdējam svaigākos franču jokus

Link to comment
Share on other sites

Nē nu tas jau tā, ja īpaši neko nesūta, tad nekas dārgs tur nesanāk...

 

Man gan vairāk ir škrobe tepat LV pārmaksāt par vietējo produkciju 2-3x... Arī uz klubiem vairs baigi nevelk, tā kā retāk sastopoties ar saskrūvētām cenām ieslēdzās lielāks kapeikmīlētājs, ja skaidri redzams, ka grib uz to vārīties... Bet nu tas jau cits stāsts, kad ārzemju suslu var dabūt lētāk, kā pašu gardumus...

Saprast vēl, ja būtu Āfrikas variants, kur mazākos ciemos arī elektrība ir deficīts, tur alus ir buržuju dzēriens, kas mēdz būt dārgāks par normālu viskiju, jo ātri bojājās un grūti uzglabāt, taču pie mums...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pasūtiju bowlero, tad jau redzēs kas no tā sanāks

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...