Jump to content

Ķīmiskā tīrīšana, pulēšana, vaskošana Rīgā.


Rasmus
 Share

Recommended Posts

Sveiki, pirmo reizi nākas saskarties ar šādiem servisiem tāpēc nav ne pieredzes, ne zināšanu.

Ir mazs, melns koltiņš ar pilietu salonu un automātiskajā mazgātuvē saskrāpētu krāsu.

Gribētos vienā salonā gan iztīrīt salonu, gan nopulēt, gan novaskot.

 

Prioritāte ir kvalitāte, noturība, nevis lētākā cena.

 

Nedaudz papētot, apzvanot reklamētākos servisus, pats šķiros starp ERG, kurā man šo visu kopumā rupji runājot teicās izdarīt par aptuvenām 150 eiro naudiņām, un starp SMART SERVICE, kuru Pauls Timrots ietvītoja kā labākāko servisu esam, kuru mājas lapa arī izskatās labi un kurš šo pašu pasākumu solās izdarīt par aptuvenām 200 eiro naidiņām.

Cilvēki teledona otrā galā abiem šiem servisiem likās sakarīgi, salīdzinot ar tiem ss.lv esošajiem sludinājumiem.

 

Tātad. Vai kādam ir konkrētas labas/sliktas atsauksmes par šiem servisiem? Varbūt kāds ir izmantojis abu pakalpojumus un var padalīties pieredzē? Varbūt ir vēl citi ieteikumi?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

melns koltiņš

 

Pirmkārt tādam auto 200 eiras ielikt tīrīšanā izklausās pēc viegla vājprāta pazīmes vai kaut kādas fōbijas. Ja nu vienīgi salonā ir studentu korporācija vēmusi.

 

Otrkārt krāsas kārta ir tik niecīga, ka diez vai pulēšana nāks par labu, bet mēģināt jau var...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pats šķiros starp ERG, kurā man šo visu kopumā rupji runājot teicās izdarīt

 

uz kantoriem, kur rupji runā, lai brauc krievi

Link to comment
Share on other sites

Rasmus

Nekorekti izteicos - runāja tur laipni un cilvēcīgi. Rupjums domāts par to aptuveno ciparu.

 

 

 

No ERG turies pa gabalu.

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Abi autora minētie servisi ir o.k. (ERG tas kas uz Dambja ielas) , viņi no mana kantora pērk profesionālo auto kopšanas ķīmiju, cik redzu tad sakarīgi džeki,

 

vismaz uz ķīmiju neskopojas un lieto kvalitatīvas mantas.

Labots - arla
Link to comment
Share on other sites

Esmu ERG servisā gan pulējis gan nesen arī veicis ķīmisko - manuprāt, ir ok... diemzēl nav man ar ko salīdzināt. Nopulēts bija smuki - tumšas krāsas mašīnai bija četrās kārtās veikuši to pulēšanu - lai neveidotos punktotais efekts uz virsmas. Pēc ķīmiskās salons arī ļoti tīrs, nebija kur piesīeties, arī izžāvēja, un to visu paveica par salīdzinoši labām cenām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...